'Vanzeir op weg naar AA Gent: meer details lekken uit'

door
'Vanzeir op weg naar AA Gent: meer details lekken uit'

Wie de opvolger van Wouter Vrancken ook wordt, de toekomstige coach van AA Gent ziet ongetwijfeld ook dat de Buffalo's voorin offensieve slagkracht missen. Arnar Vidarsson en co speuren dan ook volop naar een nieuwe spits. Een van de pistes die daarbij wordt bewandeld is Dante Vanzeir.

Tijdens een persbabbel om Vrancken zijn vertrek te duiden bevestigde Vidarsson alvast dat Vanzeir een van de drie opties op zijn shortlist vormt. De voorbije weken werd vooral de vraag gesteld of de eenmalig Rode Duivel echter wel zou passen in Vrancken zijn systeem, een probleem dat nu dus van de baan is.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

AA Gent wil Cruz

Volgens transfergoeroe Sacha Tavolieri zou het dossier de eerstkomende dagen dan ook wel eens snel in een stroomversnelling kunnen belanden. "AA Gent werkt momenteel nog aan een deal met Vanzeir, die graag terug naar België wil komen. Gesprekken met New York Red Bulls zijn aan de gang", klinkt het.

Ook volgens Het Laatste Nieuws blijft onze 26-jarige landgenoot een concrete optie, al zouden de Gentenaren hun pijlen wel eerst nog vooral op Rwan Cruz richten. Een tweede ontoereikend bod zou vorige week zelfs geweigerd zijn door Ludogorets, dat maar liefst acht miljoen verlangt voor de 23-jarige Braziliaan. 

Vanzeir optie B

Hoewel hij naar verluidt vooral de voorkeur van Vrancken wegdroeg staat Cruz dus nog steeds met stip bovenaan de verlanglijst van de Buffalo's, die hopen dat zijn prijskaartje komende week gevoelig zakt. Pas dan zullen ze vermoedelijk doordrukken voor Vanzeir, die alvast een veel haalbaarder alternatief blijkt.

De voormalige goalgetter van Union, die zelf graag wil vertrekken uit de Verenigde Staten, zou 'slechts' twee à drie miljoen moeten kosten. Het Nieuwsblad merkt wel op dat AA Gent best niet te lang treuzelt alvorens haar pijlen op hem gericht, want volgens de krant trekken nog meer gegaidgden aan diens mouw.

Vanzeir is een koopje voor 3 miljoen

Meest recent

Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

60
60
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

18
18
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

42
42
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

117
117
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

97
97
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

129
129
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

55
55
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

123
123
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

179
179
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

502
502
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

213
213
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

55
55
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

399
399
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

414
414
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

86
86
Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht werkt achter de schermen aan een heuse transferbom. Volgens het Duitse Sport1 heeft ...

1193
1193
'KVM neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KV Mechelen kan terugblikken op een knap seizoen tot dusver. De Maneblussers staan zelfs vijfde in ...

610
610
Van Gucht krijgt hoon internet over zich na rijbewijs-saga

We zijn nog maar vier dagen ver in het nieuwe jaar, toch heeft Ruben Van Gucht al twee dagen op een ...

175
175
Vervanger Mbappé held bij Real, ijskoude douche Liverpool

Real Madrid heeft het nieuwe kalenderjaar ingezet met een duidelijke zege, De Koninklijke haalde het ...

54
54
Letterlijk code rood: bijzondere beelden op stage Club

Om de tweede seizoenshelft tot in de puntjes voor te bereiden, trokken de meeste eersteklassers naar ...

230
230
'Antwerp maakt balans op: bliksemvertrek in de maak'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

957
957
Absolute nachtmerrie Vermeeren, Napoli wint brute veldslag

Het nieuwe kalenderjaar is dramatisch begonnen voor Athur Vermeeren. De middenvelder pakte zondag ...

170
170
Wéér slipper United: Engelse pers pakt Lammens onder de loep

Manchester United is niet bepaald goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Zondagnamiddag raakten ...

187
187
'Anderlecht en Antwerp nek aan nek voor eerste winteraanwinst'

Officieel gaat de winterse transferperiode voor de Belgische ploegen pas open op 6 januari. Maar ...

419
419
Leko drukt stempel bij Club: drie spelers in vizier

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

754
754

Meer sportnieuws