'Vanzeir op weg naar AA Gent: meer details lekken uit'

894
'Vanzeir op weg naar AA Gent: meer details lekken uit'

Wie de opvolger van Wouter Vrancken ook wordt, de toekomstige coach van AA Gent ziet ongetwijfeld ook dat de Buffalo's voorin offensieve slagkracht missen. Arnar Vidarsson en co speuren dan ook volop naar een nieuwe spits. Een van de pistes die daarbij wordt bewandeld is Dante Vanzeir.

Tijdens een persbabbel om Vrancken zijn vertrek te duiden bevestigde Vidarsson alvast dat Vanzeir een van de drie opties op zijn shortlist vormt. De voorbije weken werd vooral de vraag gesteld of de eenmalig Rode Duivel echter wel zou passen in Vrancken zijn systeem, een probleem dat nu dus van de baan is.

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

AA Gent wil Cruz

Volgens transfergoeroe Sacha Tavolieri zou het dossier de eerstkomende dagen dan ook wel eens snel in een stroomversnelling kunnen belanden. "AA Gent werkt momenteel nog aan een deal met Vanzeir, die graag terug naar België wil komen. Gesprekken met New York Red Bulls zijn aan de gang", klinkt het.

Ook volgens Het Laatste Nieuws blijft onze 26-jarige landgenoot een concrete optie, al zouden de Gentenaren hun pijlen wel eerst nog vooral op Rwan Cruz richten. Een tweede ontoereikend bod zou vorige week zelfs geweigerd zijn door Ludogorets, dat maar liefst acht miljoen verlangt voor de 23-jarige Braziliaan. 

Vanzeir optie B

Hoewel hij naar verluidt vooral de voorkeur van Vrancken wegdroeg staat Cruz dus nog steeds met stip bovenaan de verlanglijst van de Buffalo's, die hopen dat zijn prijskaartje komende week gevoelig zakt. Pas dan zullen ze vermoedelijk doordrukken voor Vanzeir, die alvast een veel haalbaarder alternatief blijkt.

De voormalige goalgetter van Union, die zelf graag wil vertrekken uit de Verenigde Staten, zou 'slechts' twee à drie miljoen moeten kosten. Het Nieuwsblad merkt wel op dat AA Gent best niet te lang treuzelt alvorens haar pijlen op hem gericht, want volgens de krant trekken nog meer gegaidgden aan diens mouw.

Vanzeir is een koopje voor 3 miljoen

Meest recent

Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

11
11
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

4
4
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

17
17
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

55
55
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

53
53
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

39
39
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

16
16
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

19
19
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

26
26
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

105
105
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

35
35
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

218
218
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

103
103
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

203
203
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

70
70
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

66
66
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

233
233
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

58
58
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

51
51
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

270
270
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

58
58
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

217
217

Meer sportnieuws