'Vanzeir op weg naar AA Gent: meer details lekken uit'

894
'Vanzeir op weg naar AA Gent: meer details lekken uit'

Wie de opvolger van Wouter Vrancken ook wordt, de toekomstige coach van AA Gent ziet ongetwijfeld ook dat de Buffalo's voorin offensieve slagkracht missen. Arnar Vidarsson en co speuren dan ook volop naar een nieuwe spits. Een van de pistes die daarbij wordt bewandeld is Dante Vanzeir.

Tijdens een persbabbel om Vrancken zijn vertrek te duiden bevestigde Vidarsson alvast dat Vanzeir een van de drie opties op zijn shortlist vormt. De voorbije weken werd vooral de vraag gesteld of de eenmalig Rode Duivel echter wel zou passen in Vrancken zijn systeem, een probleem dat nu dus van de baan is.

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

AA Gent wil Cruz

Volgens transfergoeroe Sacha Tavolieri zou het dossier de eerstkomende dagen dan ook wel eens snel in een stroomversnelling kunnen belanden. "AA Gent werkt momenteel nog aan een deal met Vanzeir, die graag terug naar België wil komen. Gesprekken met New York Red Bulls zijn aan de gang", klinkt het.

Ook volgens Het Laatste Nieuws blijft onze 26-jarige landgenoot een concrete optie, al zouden de Gentenaren hun pijlen wel eerst nog vooral op Rwan Cruz richten. Een tweede ontoereikend bod zou vorige week zelfs geweigerd zijn door Ludogorets, dat maar liefst acht miljoen verlangt voor de 23-jarige Braziliaan. 

Vanzeir optie B

Hoewel hij naar verluidt vooral de voorkeur van Vrancken wegdroeg staat Cruz dus nog steeds met stip bovenaan de verlanglijst van de Buffalo's, die hopen dat zijn prijskaartje komende week gevoelig zakt. Pas dan zullen ze vermoedelijk doordrukken voor Vanzeir, die alvast een veel haalbaarder alternatief blijkt.

De voormalige goalgetter van Union, die zelf graag wil vertrekken uit de Verenigde Staten, zou 'slechts' twee à drie miljoen moeten kosten. Het Nieuwsblad merkt wel op dat AA Gent best niet te lang treuzelt alvorens haar pijlen op hem gericht, want volgens de krant trekken nog meer gegaidgden aan diens mouw.

Vanzeir is een koopje voor 3 miljoen

Meest recent

Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

15
15
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

7
7
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

57
57
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

58
58
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

36
36
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

36
36
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

19
19
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

174
174
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

55
55
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

110
110
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

81
81
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

98
98
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

85
85
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

314
314
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

59
59
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

65
65
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

323
323
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

290
290
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

233
233
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

181
181
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

209
209
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

264
264

Meer sportnieuws