'Vanzeir op weg naar AA Gent: meer details lekken uit'

door
'Vanzeir op weg naar AA Gent: meer details lekken uit'

Wie de opvolger van Wouter Vrancken ook wordt, de toekomstige coach van AA Gent ziet ongetwijfeld ook dat de Buffalo's voorin offensieve slagkracht missen. Arnar Vidarsson en co speuren dan ook volop naar een nieuwe spits. Een van de pistes die daarbij wordt bewandeld is Dante Vanzeir.

Tijdens een persbabbel om Vrancken zijn vertrek te duiden bevestigde Vidarsson alvast dat Vanzeir een van de drie opties op zijn shortlist vormt. De voorbije weken werd vooral de vraag gesteld of de eenmalig Rode Duivel echter wel zou passen in Vrancken zijn systeem, een probleem dat nu dus van de baan is.

LEES OOK: ‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

AA Gent wil Cruz

Volgens transfergoeroe Sacha Tavolieri zou het dossier de eerstkomende dagen dan ook wel eens snel in een stroomversnelling kunnen belanden. "AA Gent werkt momenteel nog aan een deal met Vanzeir, die graag terug naar België wil komen. Gesprekken met New York Red Bulls zijn aan de gang", klinkt het.

Ook volgens Het Laatste Nieuws blijft onze 26-jarige landgenoot een concrete optie, al zouden de Gentenaren hun pijlen wel eerst nog vooral op Rwan Cruz richten. Een tweede ontoereikend bod zou vorige week zelfs geweigerd zijn door Ludogorets, dat maar liefst acht miljoen verlangt voor de 23-jarige Braziliaan. 

Vanzeir optie B

Hoewel hij naar verluidt vooral de voorkeur van Vrancken wegdroeg staat Cruz dus nog steeds met stip bovenaan de verlanglijst van de Buffalo's, die hopen dat zijn prijskaartje komende week gevoelig zakt. Pas dan zullen ze vermoedelijk doordrukken voor Vanzeir, die alvast een veel haalbaarder alternatief blijkt.

De voormalige goalgetter van Union, die zelf graag wil vertrekken uit de Verenigde Staten, zou 'slechts' twee à drie miljoen moeten kosten. Het Nieuwsblad merkt wel op dat AA Gent best niet te lang treuzelt alvorens haar pijlen op hem gericht, want volgens de krant trekken nog meer gegaidgden aan diens mouw.

Vanzeir is een koopje voor 3 miljoen

Meest recent

Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

5
5
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

12
12
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

20
20
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

47
47
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

23
23
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

407
407
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

273
273
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

37
37
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

283
283
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

119
119
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

340
340
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

104
104
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

161
161
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

65
65
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

255
255
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

204
204
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

155
155
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

750
750
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

337
337
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

363
363
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

913
913
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

677
677
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

433
433
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

321
321
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

946
946

Meer sportnieuws