'Opvolger Vrancken: AA Gent zet JPL-coach op verlanglijst'

door
'Opvolger Vrancken: AA Gent zet JPL-coach op verlanglijst'

AA Gent nam dinsdag na amper een halfjaar alweer afscheid van Wouter Vrancken, die omwille van de tegenvallende resultaten alweer doorgestuurd werd. Naast de al lastige zoektocht naar versterking voor de spelerskern moeten de Buffalo's zo ook nog eens een nieuwe trainer vinden.

Er komt zo dus nog een extra werf bij voor voorzitter Sam Baro en technisch directeur Arnar Vidarsson. Assistent Danijel Milicevic werd aangesteld als hoofdcoach ad interim, maar Baro liet al weten dat het in principe niet de bedoeling is dat hij aanblijft.

LEES OOK: De Mil ziet ‘verloren zoon’ als versterking: "Zéér interessant'

AA Gent denkt aan De Mil als nieuwe coach

Een scenario zoals met Nicky Hayen of David Hubert hoeven we bij Gent dus in principe niet te verwachten. De vraag is wie er dan wel zal gaan overnemen. Karel Geraerts werd al snel naar voor geschoven als een mogelijke kandidaat en ook onze redactie stelde al een lijstje samen met tien opties.

Die namen zijn echter enkel maar gespeculeer. Nu lijkt er echter ook een eerste échte kandidaat op te duiken. La Dernière Heure weet dat ze bij AA Gent denken aan Rik De Mil, die momenteel nog aan de slag is bij Charleroi.

Indruk gemaakt bij Westerlo en Charleroi

De 43-jarige maakte indruk door vorig seizoen zowel Westerlo als Charleroi naar het behoud te loodsen en dat bovendien met aangenaam voetbal. Daarvoor was hij jarenlang aan de slag als jeugdtrainer en assistent bij Club Brugge, waar hij in 2023 ook enkele maanden succesvol als interimaris overnam.

Nu volgt dus mogelijk een nieuwe kans bij een topclub voor De Mil, al zou de Gentse interesse nog niet concreet zijn. De Mil zou er één van de namen op de shortlist zijn, maar daarop staan ook nog andere kandidaten. Het wordt dus afwachten of de keuze van Gent effectief op hem zal vallen.

Trending:

'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'
'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'

Zou hij een goede keuze zijn voor AA Gent?

Meest recent

Bornauw heeft fraaie transfer beet, verrassend akkoord Fofana

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels komen momenteel in aanmerking voor een transfer. Sebastiaan ...

36
36
'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Club Brugge nam deze zomermercato al afscheid van Ferran Jutgla, die terug in Spanje ging ...

228
228
WK Clubs: grote revelatie knikt Real Madrid naar kwartfinale

Op het wereldkampioenschap voor clubs heeft Real Madrid zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales. ...

60
60
'Kompany in blijde verwachting: Bayern vol voor topaanwinst'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

139
139
Kop eraf bij Union: nieuwe gezichten tonen zich in oefenzege

Een weekje geleden, exact een maand na het behalen van de titel, begon Union SG als ...

85
85
Kaminski vindt nieuwe club, straffe transfer voor Bodart

Twee Belgische doelmannen hebben sinds dinsdag een nieuwe ploeg gevonden. Thomas Kaminski ruilde ...

55
55
'Na 54 goals in 52 duels: Gyökeres krijgt megatransfer'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

161
161
'Union gaat voor spectaculaire dubbelslag van 50 miljoen'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

314
314
Wilmots op dreef: Standard stelt zesde zomeraanwinst voor

Marc Wilmots wil Standard opnieuw naar de top loodsen, al lijkt die weg wel nog bijzonder lang. Om ...

120
120
'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'

Het lijkt stilaan nog slechts een kwestie van tijd voor Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan ...

712
712
'Witte rook: Standard haalt slag thuis bij Club Brugge'

Standard laat er geen gras over groeien op de zomermercato, want Marc Wilmots haalde tot dusver al ...

344
344
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Charles De Ketelaere flopte in San Siro, maar dat weerhoudt AC Milan er niet van om opnieuw te ...

905
905
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Eerst leek Ardon Jashari Club Brugge trouw te blijven, maar nu is alles anders. Terwijl ...

699
699
Anderlecht-fans vinden nieuwe zondebok: "Tijd voor afscheid"

RSC Anderlecht stelde dinsdag al een vijfde zomeraanwinst voor, maar dat blijkt niet te volstaan ...

333
333
Jong geweld voor Wils: Antwerp licht aankoopoptie

De keuze om Stef Wils te promoveren tot T1 was volgens Sven Jaecques een "weldoordachte beslissing", ...

510
510
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Van een overeenkomst is er nog geen sprake, maar het ziet er hoe langer hoe meer naar uit dat Ardon ...

817
817
Gegeerde keeper speelt open kaart: Anderlecht of AA Gent?

Thomas Kaminski zal het niet worden, maar RSC Anderlecht blijft wel zoeken naar een nieuwe doublure ...

494
494
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

189
189
'AA Gent & Westerlo kloppen aan voor buitenkansje'

Tot dusver hield AA Gent zich gedeinsd op de transfermarkt, maar daar lijkt stilaan verandering in ...

257
257
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Momenteel eist Ardon Jashari alle aandacht op, maar dat er deze zomer nog meer volk Club Brugge zal ...

798
798
Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws

Voor Hendrik Van Crombrugge waren het op sportief vlak niet de meest fijne jaren uit zijn ...

666
666
'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'

Ruim drie weken voor de competitiestart heeft Antwerp nog veel werk aan de winkel. Voorlopig lijkt ...

882
882
'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'

Club Brugge wilde Ardon Jashari graag nog een jaartje langer aan boord houden, maar dat lijkt almaar ...

1129
1129
Renard jubelt: “Nieuwe leider mét grinta bij Anderlecht"

RSC Anderlecht is hard aan het gaan op de zomermercato. Enric Llansana is de nieuwste zomeraanwinst ...

444
444
‘Puntenhalvering? Supporters zijn het kotsbeu’

Er werd weer een bom onder de competitiehervorming gelegd na de klacht van Franc Borains, Union SG, ...

349
349

Meer sportnieuws