'Opvolger Vrancken: AA Gent zet JPL-coach op verlanglijst'

1844 stemmen
'Opvolger Vrancken: AA Gent zet JPL-coach op verlanglijst'

AA Gent nam dinsdag na amper een halfjaar alweer afscheid van Wouter Vrancken, die omwille van de tegenvallende resultaten alweer doorgestuurd werd. Naast de al lastige zoektocht naar versterking voor de spelerskern moeten de Buffalo's zo ook nog eens een nieuwe trainer vinden.

Er komt zo dus nog een extra werf bij voor voorzitter Sam Baro en technisch directeur Arnar Vidarsson. Assistent Danijel Milicevic werd aangesteld als hoofdcoach ad interim, maar Baro liet al weten dat het in principe niet de bedoeling is dat hij aanblijft.

LEES OOK: Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

AA Gent denkt aan De Mil als nieuwe coach

Een scenario zoals met Nicky Hayen of David Hubert hoeven we bij Gent dus in principe niet te verwachten. De vraag is wie er dan wel zal gaan overnemen. Karel Geraerts werd al snel naar voor geschoven als een mogelijke kandidaat en ook onze redactie stelde al een lijstje samen met tien opties.

Die namen zijn echter enkel maar gespeculeer. Nu lijkt er echter ook een eerste échte kandidaat op te duiken. La Dernière Heure weet dat ze bij AA Gent denken aan Rik De Mil, die momenteel nog aan de slag is bij Charleroi.

Indruk gemaakt bij Westerlo en Charleroi

De 43-jarige maakte indruk door vorig seizoen zowel Westerlo als Charleroi naar het behoud te loodsen en dat bovendien met aangenaam voetbal. Daarvoor was hij jarenlang aan de slag als jeugdtrainer en assistent bij Club Brugge, waar hij in 2023 ook enkele maanden succesvol als interimaris overnam.

Nu volgt dus mogelijk een nieuwe kans bij een topclub voor De Mil, al zou de Gentse interesse nog niet concreet zijn. De Mil zou er één van de namen op de shortlist zijn, maar daarop staan ook nog andere kandidaten. Het wordt dus afwachten of de keuze van Gent effectief op hem zal vallen.

Zou hij een goede keuze zijn voor AA Gent?

Meest recent

Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

35
35
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

14
14
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

97
97
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

22
22
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

288
288
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

349
349
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

107
107
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

71
71
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

341
341
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

341
341
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

361
361
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

126
126
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

149
149
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

643
643
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

79
79
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

143
143
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

273
273
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

308
308
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

295
295
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

63
63
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

309
309
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

124
124
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

301
301
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

510
510

Meer sportnieuws