'Opvolger Vrancken: AA Gent zet JPL-coach op verlanglijst'

door
'Opvolger Vrancken: AA Gent zet JPL-coach op verlanglijst'

AA Gent nam dinsdag na amper een halfjaar alweer afscheid van Wouter Vrancken, die omwille van de tegenvallende resultaten alweer doorgestuurd werd. Naast de al lastige zoektocht naar versterking voor de spelerskern moeten de Buffalo's zo ook nog eens een nieuwe trainer vinden.

Er komt zo dus nog een extra werf bij voor voorzitter Sam Baro en technisch directeur Arnar Vidarsson. Assistent Danijel Milicevic werd aangesteld als hoofdcoach ad interim, maar Baro liet al weten dat het in principe niet de bedoeling is dat hij aanblijft.

LEES OOK: Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

AA Gent denkt aan De Mil als nieuwe coach

Een scenario zoals met Nicky Hayen of David Hubert hoeven we bij Gent dus in principe niet te verwachten. De vraag is wie er dan wel zal gaan overnemen. Karel Geraerts werd al snel naar voor geschoven als een mogelijke kandidaat en ook onze redactie stelde al een lijstje samen met tien opties.

Die namen zijn echter enkel maar gespeculeer. Nu lijkt er echter ook een eerste échte kandidaat op te duiken. La Dernière Heure weet dat ze bij AA Gent denken aan Rik De Mil, die momenteel nog aan de slag is bij Charleroi.

Indruk gemaakt bij Westerlo en Charleroi

De 43-jarige maakte indruk door vorig seizoen zowel Westerlo als Charleroi naar het behoud te loodsen en dat bovendien met aangenaam voetbal. Daarvoor was hij jarenlang aan de slag als jeugdtrainer en assistent bij Club Brugge, waar hij in 2023 ook enkele maanden succesvol als interimaris overnam.

Nu volgt dus mogelijk een nieuwe kans bij een topclub voor De Mil, al zou de Gentse interesse nog niet concreet zijn. De Mil zou er één van de namen op de shortlist zijn, maar daarop staan ook nog andere kandidaten. Het wordt dus afwachten of de keuze van Gent effectief op hem zal vallen.

Zou hij een goede keuze zijn voor AA Gent?

Meest recent

Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

1
1
'Tzolis shockeert Club: spectaculaire exit dreigt plots'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

55
55
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

82
82
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

69
69
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

83
83
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

51
51
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

91
91
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

166
166
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

52
52
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

63
63
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

550
550
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

97
97
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

88
88
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

277
277
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

217
217
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

392
392
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

185
185
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

44
44
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

150
150
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

210
210
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

47
47
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

163
163
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

251
251
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

232
232
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

221
221

Meer sportnieuws