'Opvolger Vrancken: AA Gent zet JPL-coach op verlanglijst'

1844 stemmen
'Opvolger Vrancken: AA Gent zet JPL-coach op verlanglijst'

AA Gent nam dinsdag na amper een halfjaar alweer afscheid van Wouter Vrancken, die omwille van de tegenvallende resultaten alweer doorgestuurd werd. Naast de al lastige zoektocht naar versterking voor de spelerskern moeten de Buffalo's zo ook nog eens een nieuwe trainer vinden.

Er komt zo dus nog een extra werf bij voor voorzitter Sam Baro en technisch directeur Arnar Vidarsson. Assistent Danijel Milicevic werd aangesteld als hoofdcoach ad interim, maar Baro liet al weten dat het in principe niet de bedoeling is dat hij aanblijft.

LEES OOK: De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

AA Gent denkt aan De Mil als nieuwe coach

Een scenario zoals met Nicky Hayen of David Hubert hoeven we bij Gent dus in principe niet te verwachten. De vraag is wie er dan wel zal gaan overnemen. Karel Geraerts werd al snel naar voor geschoven als een mogelijke kandidaat en ook onze redactie stelde al een lijstje samen met tien opties.

Die namen zijn echter enkel maar gespeculeer. Nu lijkt er echter ook een eerste échte kandidaat op te duiken. La Dernière Heure weet dat ze bij AA Gent denken aan Rik De Mil, die momenteel nog aan de slag is bij Charleroi.

Indruk gemaakt bij Westerlo en Charleroi

De 43-jarige maakte indruk door vorig seizoen zowel Westerlo als Charleroi naar het behoud te loodsen en dat bovendien met aangenaam voetbal. Daarvoor was hij jarenlang aan de slag als jeugdtrainer en assistent bij Club Brugge, waar hij in 2023 ook enkele maanden succesvol als interimaris overnam.

Nu volgt dus mogelijk een nieuwe kans bij een topclub voor De Mil, al zou de Gentse interesse nog niet concreet zijn. De Mil zou er één van de namen op de shortlist zijn, maar daarop staan ook nog andere kandidaten. Het wordt dus afwachten of de keuze van Gent effectief op hem zal vallen.

Zou hij een goede keuze zijn voor AA Gent?

Meest recent

Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

0
0
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

83
83
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

85
85
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

148
148
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

58
58
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

139
139
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

206
206
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

135
135
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

108
108
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

64
64
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

174
174
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

536
536
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

455
455
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

342
342
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

306
306
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

80
80
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

227
227
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

85
85
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

81
81
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

138
138
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

81
81
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

142
142
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

100
100
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

334
334
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

94
94

Meer sportnieuws