Emotionele Rik Verheye over drama: “Leegte nooit opgevuld”

70 stemmen
Emotionele Rik Verheye over drama: “Leegte nooit opgevuld”

Rik Verheye is samen met Sam Kerkhofs een tijdje geleden het Sporting Hasselt-verhaal opgestart. De acteur sprak tijdens ‘James & Co’ openhartig over het verlies van zijn vader toen hij zeven jaar oud was. Zijn vader leed aan een alcoholverslaving.

Een emotionele Verheye gaf toe dat de dood van zijn vader nog steeds een grote invloed op zijn leven heeft. Tegenover James Cooke sprak Verheyen open over het drama en leed dat hem nog steeds achtervolgt.

LEES OOK: Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Papa in stenen

Volgens Verheye leeft zijn vader nog steeds verder in zijn huis. “Mijn huis in Antwerpen is mijn papa in stenen”, citeerde Flair. “Het enige voordeel dat ik had aan het feit dat mijn papa gestorven is, is dat ik een aanzienlijk bedrag erfde waardoor ik een huis kon kopen. Daarom hecht ik daar zoveel belang aan: ik wil dat niet verkloten.”

Verheye voelde zich nergens meer thuis na de dood van zijn vader en kocht een eigen stekje. “Ik was net afgestudeerd van de toneelschool. Ik had altijd wel nood aan een eigen plek: ik veranderde elk jaar van kot, ik voelde me niet 100 % thuis na de vroege dood van mijn vader. Daarom leeft mijn vader nu verder in mijn huis.”

Leegte nooit gevuld

Volgens Verheye laat de dood van zijn vader nog steeds een leegte na. “Een thuis is iets dat ik heel lang niet heb gehad, dus ik hecht daar heel veel belang aan. De leegte die mijn vader heeft achtergelaten, dat is iets wat je niet kunt opvullen”, klonk het emotioneel.

Vind jij Rik Verheye een sympathieke BV?

Meest recent

Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

71
71
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

93
93
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

26
26
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

89
89
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

164
164
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

628
628
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

89
89
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

220
220
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

140
140
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

499
499
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

456
456
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

147
147
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

310
310
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

44
44
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

201
201
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

480
480
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

635
635
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

60
60
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

143
143
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

385
385
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

58
58
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

55
55
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

429
429
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

207
207

Meer sportnieuws