Club-Juventus: Hayen voorziet kleine verrassing in basiself

door
Club-Juventus: Hayen voorziet kleine verrassing in basiself

In de Champions League moet Club Brugge dinsdagavond vol aan de bak. De Belgische kampioen krijgt namelijk het bezoek van Juventus. Scheidsrechter Benoît Bastien fluit de match om 21u op gang, inmiddels is de Brugse basiself ook bekend.

Voorlopig heeft de Belgische kampioen een geslaagde eerste campagne achter de rug binnen het nieuwe format van de Champions League. In de eerste zes speeldagen wist het tien punten ter verzamelen. Daarmee is het virtueel geplaatst voor de knock out-fase. Maar er moeten natuurlijk nog twee speelrondes afgewerkt worden. Minstens één extra punt lijkt dan ook nodig om door te stoten.

LEES OOK: Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Hopen op stunt

En het zal niet evident worden dat extra punt te rapen. Tijdens de slotspeeldag wacht immers een bezoek aan Manchester City. Dat heeft de punten zelf nog broodnodig en lijkt stilaan weer in vorm na de ongeziene dip van eind 2024. De Bruggelingen doen er dus goed aan om thuis tegen Juventus al te oogsten.

De Oude Dame heeft niet meer de grandeur van begin deze eeuw, maar blijft een bijzonder stugge tegenstander die dit seizoen nog maar twee keer verloor. Al heeft de ploeg van coach Thiago Motta het anderzijds ook lastig om overwinningen over de streep te trekken. Er liggen dus wel degelijk kansen voor Club.

Sabbe krijgt voorkeur

Om de thuismatch tot een goed einde te brengen kiest Hayen alvast grotendeels voor de verwachte namen. Al heeft hij één kleine verrassing voorzien. Zo krijgt Kyriani Sabbe opnieuw de voorkeur als rechtsback, Joaquin Seys moet dus op de bank starten. Voorts start Club achterin met zijn vaste sterkhouders.

Op het middenveld blijft de driehoek met Ardon Jashari, Raphael Onyedika en Hans Vanaken logischerwijs intact. Tot slot neemt Chemsdine Talbi opnieuw de plek van de vertrokken Andreas Skov Olsen in. Terwijl Ferran Jutgla de concurrentiestrijd met Gustaf Nilsson naar zich heeft toegetrokken.

Wie wint?

Meest recent

Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

98
98
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

14
14
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

45
45
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

399
399
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

332
332
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

212
212
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

260
260
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

77
77
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

627
627
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

227
227
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

421
421
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

659
659
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

212
212
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

406
406
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

184
184
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

175
175
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

168
168
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

77
77
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

264
264
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

80
80
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

346
346
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

232
232
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

241
241
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

450
450
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

531
531

Meer sportnieuws