Club-Juventus: Hayen voorziet kleine verrassing in basiself

door
Club-Juventus: Hayen voorziet kleine verrassing in basiself

In de Champions League moet Club Brugge dinsdagavond vol aan de bak. De Belgische kampioen krijgt namelijk het bezoek van Juventus. Scheidsrechter Benoît Bastien fluit de match om 21u op gang, inmiddels is de Brugse basiself ook bekend.

Voorlopig heeft de Belgische kampioen een geslaagde eerste campagne achter de rug binnen het nieuwe format van de Champions League. In de eerste zes speeldagen wist het tien punten ter verzamelen. Daarmee is het virtueel geplaatst voor de knock out-fase. Maar er moeten natuurlijk nog twee speelrondes afgewerkt worden. Minstens één extra punt lijkt dan ook nodig om door te stoten.

LEES OOK: Hayen waarschuwt: "Kan anders fataal zijn"

Hopen op stunt

En het zal niet evident worden dat extra punt te rapen. Tijdens de slotspeeldag wacht immers een bezoek aan Manchester City. Dat heeft de punten zelf nog broodnodig en lijkt stilaan weer in vorm na de ongeziene dip van eind 2024. De Bruggelingen doen er dus goed aan om thuis tegen Juventus al te oogsten.

De Oude Dame heeft niet meer de grandeur van begin deze eeuw, maar blijft een bijzonder stugge tegenstander die dit seizoen nog maar twee keer verloor. Al heeft de ploeg van coach Thiago Motta het anderzijds ook lastig om overwinningen over de streep te trekken. Er liggen dus wel degelijk kansen voor Club.

Sabbe krijgt voorkeur

Om de thuismatch tot een goed einde te brengen kiest Hayen alvast grotendeels voor de verwachte namen. Al heeft hij één kleine verrassing voorzien. Zo krijgt Kyriani Sabbe opnieuw de voorkeur als rechtsback, Joaquin Seys moet dus op de bank starten. Voorts start Club achterin met zijn vaste sterkhouders.

Op het middenveld blijft de driehoek met Ardon Jashari, Raphael Onyedika en Hans Vanaken logischerwijs intact. Tot slot neemt Chemsdine Talbi opnieuw de plek van de vertrokken Andreas Skov Olsen in. Terwijl Ferran Jutgla de concurrentiestrijd met Gustaf Nilsson naar zich heeft toegetrokken.

Wie wint?

Meest recent

'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

29
29
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

51
51
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

101
101
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

146
146
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

57
57
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

116
116
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

147
147
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

199
199
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

408
408
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

90
90
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

200
200
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

396
396
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

243
243
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

214
214
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

501
501
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

387
387
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

104
104
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

194
194
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

274
274
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

150
150
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

119
119
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

498
498
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

204
204
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

348
348

Meer sportnieuws