Club-Juventus: Hayen voorziet kleine verrassing in basiself

door
Club-Juventus: Hayen voorziet kleine verrassing in basiself

In de Champions League moet Club Brugge dinsdagavond vol aan de bak. De Belgische kampioen krijgt namelijk het bezoek van Juventus. Scheidsrechter Benoît Bastien fluit de match om 21u op gang, inmiddels is de Brugse basiself ook bekend.

Voorlopig heeft de Belgische kampioen een geslaagde eerste campagne achter de rug binnen het nieuwe format van de Champions League. In de eerste zes speeldagen wist het tien punten ter verzamelen. Daarmee is het virtueel geplaatst voor de knock out-fase. Maar er moeten natuurlijk nog twee speelrondes afgewerkt worden. Minstens één extra punt lijkt dan ook nodig om door te stoten.

LEES OOK: Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

Hopen op stunt

En het zal niet evident worden dat extra punt te rapen. Tijdens de slotspeeldag wacht immers een bezoek aan Manchester City. Dat heeft de punten zelf nog broodnodig en lijkt stilaan weer in vorm na de ongeziene dip van eind 2024. De Bruggelingen doen er dus goed aan om thuis tegen Juventus al te oogsten.

De Oude Dame heeft niet meer de grandeur van begin deze eeuw, maar blijft een bijzonder stugge tegenstander die dit seizoen nog maar twee keer verloor. Al heeft de ploeg van coach Thiago Motta het anderzijds ook lastig om overwinningen over de streep te trekken. Er liggen dus wel degelijk kansen voor Club.

Sabbe krijgt voorkeur

Om de thuismatch tot een goed einde te brengen kiest Hayen alvast grotendeels voor de verwachte namen. Al heeft hij één kleine verrassing voorzien. Zo krijgt Kyriani Sabbe opnieuw de voorkeur als rechtsback, Joaquin Seys moet dus op de bank starten. Voorts start Club achterin met zijn vaste sterkhouders.

Op het middenveld blijft de driehoek met Ardon Jashari, Raphael Onyedika en Hans Vanaken logischerwijs intact. Tot slot neemt Chemsdine Talbi opnieuw de plek van de vertrokken Andreas Skov Olsen in. Terwijl Ferran Jutgla de concurrentiestrijd met Gustaf Nilsson naar zich heeft toegetrokken.

Wie wint?

Meest recent

‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

10
10
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

88
88
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

36
36
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

129
129
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

180
180
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

160
160
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

150
150
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

382
382
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

500
500
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

213
213
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

23
23
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

80
80
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

77
77
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

109
109
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

355
355
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

56
56
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

482
482
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

276
276
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

398
398
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

37
37
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

86
86
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

152
152
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

79
79

Meer sportnieuws