'City grijpt zwaar in: onverwachte transfer Jack Grealish'

812 stemmen
'City grijpt zwaar in: onverwachte transfer Jack Grealish'

Manchester City bereidt zich momenteel voor op de Champions League-clash tegen Paris Saint-Germain. Ondertussen toont de Engelse kampioen zich ook erg actief op de wintermercato. De inkomende transfers leiden echter mogelijk het vertrek van Jack Grealish in. 

City is al jarenlang dé dominante factor in de Premier League en legde in de vier voorbije seizoenen telkens beslag op de landstitel. Maar in de laatste maanden van 2024 implodeerde het bolwerk van Guardiola. De topclub zette één van zijn slechtste reeksen in jaren neer en zakte in de competitie weg tot een uiterst teleurstellende zesde plaats.

Inmiddels heeft City zich ietwat kunnen herpakken. Al moet de bevestiging aanstaande woensdag nog volgen in de Champions League-clash op het veld van Paris Saint-Germain. De ineenstorting van de voorbije maanden heeft de ogen echter geopend binnen de club. Zo beseft de sportieve leiding dat het stilaan tijd is om door te selecteren in de spelersgroep.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

Vernieuwingsoperatie van start

Deze transferperiode is men dan ook al begonnen met het aantrekken van vers bloed. Het verdedigende toptalent Abdukodir Khusanov werd alvast voor zo'n 40 miljoen euro overgenomen van RC Lens. Daarnaast hoopt men eerstdaags de komst van aanvaller Omar Marmoush (Eintracht Frankfurt) en verdediger Vitor Reis (Palmeiras) af te ronden.

In de komende weken en maanden mogen nog meer aanwinsten verwacht worden. Daarnaast zullen echter ook bepaalde spelers vertrekken. Met Kyle Walker is alvast één van de oudere pionnen op weg naar de uitgang, AC Milan lijkt zijn bestemming. De aflopende contracten van Kevin De Bruyne en Ilkay Gündogan zijn nog steeds niet verlengd.

Duurste aanwinst naar uitgang?

Nu wordt echter ook Jack Grealish gelinkt aan een vertrek. De Engelsman is nog steeds de duurste aanwinst ooit voor City, maar heeft het steeds lastiger om zijn stempel te drukken. Met Jérémy Doku en Savinho heeft hij bovendien de concurrentie van twee jonge, veelbelovende kleppers. Volgens The Sun oogst zijn toekomst in het Etihad Stadium dan ook hoogst onzeker. Een aantal ploegen ruikt alvast zijn kans. Verschillende Premier League-clubs volgen het dossier met de nodige aandacht, ook Borussia Dortmund en Internazionale liggen op de loer.

🚀

Wie is momenteel de beste flankaanvaller volgens u?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

2
2
Oranje met grote zorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

37
37
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

119
119
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

59
59
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

135
135
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

368
368
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

90
90
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

474
474
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

294
294
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

621
621
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

143
143
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

384
384
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

173
173
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

71
71
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

115
115
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

107
107
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

288
288
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

313
313
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

436
436
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

469
469
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

490
490
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

172
172
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

211
211
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

87
87
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

468
468

Meer sportnieuws