'City grijpt zwaar in: onverwachte transfer Jack Grealish'

812 stemmen
'City grijpt zwaar in: onverwachte transfer Jack Grealish'

Manchester City bereidt zich momenteel voor op de Champions League-clash tegen Paris Saint-Germain. Ondertussen toont de Engelse kampioen zich ook erg actief op de wintermercato. De inkomende transfers leiden echter mogelijk het vertrek van Jack Grealish in. 

City is al jarenlang dé dominante factor in de Premier League en legde in de vier voorbije seizoenen telkens beslag op de landstitel. Maar in de laatste maanden van 2024 implodeerde het bolwerk van Guardiola. De topclub zette één van zijn slechtste reeksen in jaren neer en zakte in de competitie weg tot een uiterst teleurstellende zesde plaats.

Inmiddels heeft City zich ietwat kunnen herpakken. Al moet de bevestiging aanstaande woensdag nog volgen in de Champions League-clash op het veld van Paris Saint-Germain. De ineenstorting van de voorbije maanden heeft de ogen echter geopend binnen de club. Zo beseft de sportieve leiding dat het stilaan tijd is om door te selecteren in de spelersgroep.

LEES OOK: 'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Vernieuwingsoperatie van start

Deze transferperiode is men dan ook al begonnen met het aantrekken van vers bloed. Het verdedigende toptalent Abdukodir Khusanov werd alvast voor zo'n 40 miljoen euro overgenomen van RC Lens. Daarnaast hoopt men eerstdaags de komst van aanvaller Omar Marmoush (Eintracht Frankfurt) en verdediger Vitor Reis (Palmeiras) af te ronden.

In de komende weken en maanden mogen nog meer aanwinsten verwacht worden. Daarnaast zullen echter ook bepaalde spelers vertrekken. Met Kyle Walker is alvast één van de oudere pionnen op weg naar de uitgang, AC Milan lijkt zijn bestemming. De aflopende contracten van Kevin De Bruyne en Ilkay Gündogan zijn nog steeds niet verlengd.

Duurste aanwinst naar uitgang?

Nu wordt echter ook Jack Grealish gelinkt aan een vertrek. De Engelsman is nog steeds de duurste aanwinst ooit voor City, maar heeft het steeds lastiger om zijn stempel te drukken. Met Jérémy Doku en Savinho heeft hij bovendien de concurrentie van twee jonge, veelbelovende kleppers. Volgens The Sun oogst zijn toekomst in het Etihad Stadium dan ook hoogst onzeker. Een aantal ploegen ruikt alvast zijn kans. Verschillende Premier League-clubs volgen het dossier met de nodige aandacht, ook Borussia Dortmund en Internazionale liggen op de loer.

🚀

Wie is momenteel de beste flankaanvaller volgens u?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

43
43
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

83
83
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

80
80
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

104
104
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

122
122
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

286
286
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

465
465
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

107
107
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

226
226
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

324
324
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

308
308
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

572
572
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

366
366
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

138
138
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

194
194
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

423
423
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

540
540
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

365
365
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

172
172
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws