‘Eigenaardige’ Karetsas afgemaakt: “Erg vreemd én ongezond”

door
‘Eigenaardige’ Karetsas afgemaakt: “Erg vreemd én ongezond”

Kos Karetsas is nog maar 17 jaar, maar de middenvelder van KRC Genk gooit hoge ogen in de Jupiler Pro League. Het goudhaantje van Thorsten Fink kan zowel voor de Belgische als voor de Griekse nationale ploeg kiezen.

Er is nog geen nieuwe bondscoach aangesteld, maar de analisten van Extra Time waren alvast druk aan het discussiëren of Karetsas volgende interlandperiode opgeroepen moet worden voor de Rode Duivels. Vooral Filip Joos en Peter Vandenbempt waren het niet eens met elkaar en voerden een felle discussie.

LEES OOK: Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

Gewild supertalent

Ook afgelopen speeldag liet Karetsas zich weer opmerken. “Karetsas was zeer sterk. Is een patron aan het worden bij KRC Genk. Hij zegt dat hij nog moet kiezen tussen de Rode Duivels en Griekenland. Binnenkort spelen wij namens de Nations League tegen Oekraïne, de Grieken tegen de Schotten. De kans dat hij daar wordt opgeroepen is groot, moeten wij hem ook niet gewoon selecteren?”, vroeg Joos zich af.

Frank Boeckx vond niet dat er druk mag gezet worden op Karetsas, maar Joos had een andere mening. “Waarom zou je hem niet oproepen? Hij moet gewoon twee keer invallen. Stel dat je dat doet. Wat is het probleem dat het dan toch niets zou worden? Wat heb je dan verloren? Roep hem toch op. Ik laat hem nu áltijd twee keer spelen. Waarom het risico lopen hem te verliezen aan Griekenland?”, aldus Joos.

Ongezonde situatie 

Peter Vandenbempt was dan weer van mening dat Karetsas niet mag overhaasten, maar was ook niet akkoord met de ingesteldheid van het supertalent. “Ik vind het eigenlijk een eigenaardige manier van doen. Ik ben nu 17 jaar en ik ga zien wie er mij oproept en daarvoor ga ik spelen, dat is ook erg vreemd.” Boeckx ging akkoord en gaf Karetsas de raad naar zijn hart te luisteren.

Joos laaide vervolgens de discussie nog wat op. “En wat als je een hart hebt dat het niet weet, hebben jullie nooit getwijfeld?” Vandenbempt haalde echter weer uit naar Karetsas. “Ik hekelde De Bruyne en Lukaku dat zij beslisten wanneer ze werden geselecteerd. Nu is er iemand van 17 jaar die dus zegt dat hij opgeroepen moét worden of hij kiest een ander land, dat is niet gezond.”

Vind jij dat Karetsas volgende interlandperiode moet worden opgeroepen?

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

42
42
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

82
82
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

134
134
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

277
277
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

102
102
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

48
48
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

533
533
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

307
307
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

125
125
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

308
308
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

857
857
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

136
136
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

325
325
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

118
118
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

337
337
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

34
34
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

228
228
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

343
343
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

129
129
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

193
193
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

171
171
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

331
331
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

207
207

Meer sportnieuws