Juventus-toppers spreken straffe taal over Club Brugge

1339 stemmen
Juventus-toppers spreken straffe taal over Club Brugge

Deze week trekt de Champions League zich weer op gang en ook Club Brugge zal vol aan de bak moeten. De Belgische kampioen krijgt dinsdagavond immers het bezoek van Juventus. Bij de Oude Dame is men echter op hun hoede voor de Bruggelingen.

Club lijkt nog minstens één puntje nodig te hebben om de League Phase te overleven. En vermits op de slotspeeldag een bezoek aan Manchester City op het programma staat, vormt de thuismatch van dinsdag de beste kans om te oogsten. . Al zal het ook tegen Juventus zwoegen worden.

De ploeg van coach Thiago Motta staat slechts vijfde in de Serie A, maar verloor nog geen enkele competitiewedstrijd dit seizoen. Over alle competities heen werden nog maar twee nederlagen geboekt. Maar de Oude Dame heeft het anderzijds erg lastig om zeges over de streep te trekken: 16 gelijke spelen in 29 matchen.

LEES OOK: Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Lof voor Blauw-Zwart

De Bruggelingen zijn dus zeker niet kansloos. Vooral niet als ze hun niveau van tegen Aston Villa en Sporting CP evenaren. Bij Juventus schat men Club dan ook hoog in. "We zullen heel sterk moeten zijn, als we hier willen winnen. Zeker in eigen stadion speelt Brugge heel goed, met een stevige organisatie", werd Motta geciteerd bij Sporza.

Ook sterkhouder Teun Koopmeiners zwaaide met lof naar de Belgische kampioen. "Club Brugge is een ploeg die ieder jaar veel talenten voortbrengt en voor titels speelt. Ze staan al jaren bekend als een welverzorgd team dat graag de bal heeft. Als je tegen een ploeg speelt die graag aan de bal is en die veel energie brengt, dan zal je zelf heel goed moeten zijn."

Gaan voor 6 op 6

In ieder geval heeft Juventus de punten ook nog broodnodig. Met slechts één puntje meer dan Club is het nog lang niet zeker van de knock out-fase. Anderzijds dromen de Italianen nog steeds van een plek in de top 8, waardoor ze rechtstreeks geplaatst zouden zijn voor de 1/8ste finales. "We willen nu vooral twee keer winnen, tegen Club en Benfica. Dan bekijken we of die top acht nog lukt. Maar al onze focus gaat eerst naar morgen", aldus Motta.

Club pakt dinsdag minstens één punt ...

Meest recent

Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

4
4
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

11
11
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

36
36
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

66
66
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

68
68
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

71
71
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

291
291
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

348
348
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

560
560
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

183
183
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

166
166
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

432
432
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

158
158
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

268
268
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

823
823
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

245
245
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

155
155
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

554
554
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

290
290
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

416
416
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

406
406
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

294
294
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

491
491
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

114
114
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

939
939

Meer sportnieuws