Juventus-toppers spreken straffe taal over Club Brugge

1339
Juventus-toppers spreken straffe taal over Club Brugge

Deze week trekt de Champions League zich weer op gang en ook Club Brugge zal vol aan de bak moeten. De Belgische kampioen krijgt dinsdagavond immers het bezoek van Juventus. Bij de Oude Dame is men echter op hun hoede voor de Bruggelingen.

Club lijkt nog minstens één puntje nodig te hebben om de League Phase te overleven. En vermits op de slotspeeldag een bezoek aan Manchester City op het programma staat, vormt de thuismatch van dinsdag de beste kans om te oogsten. . Al zal het ook tegen Juventus zwoegen worden.

De ploeg van coach Thiago Motta staat slechts vijfde in de Serie A, maar verloor nog geen enkele competitiewedstrijd dit seizoen. Over alle competities heen werden nog maar twee nederlagen geboekt. Maar de Oude Dame heeft het anderzijds erg lastig om zeges over de streep te trekken: 16 gelijke spelen in 29 matchen.

LEES OOK: Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Lof voor Blauw-Zwart

De Bruggelingen zijn dus zeker niet kansloos. Vooral niet als ze hun niveau van tegen Aston Villa en Sporting CP evenaren. Bij Juventus schat men Club dan ook hoog in. "We zullen heel sterk moeten zijn, als we hier willen winnen. Zeker in eigen stadion speelt Brugge heel goed, met een stevige organisatie", werd Motta geciteerd bij Sporza.

Ook sterkhouder Teun Koopmeiners zwaaide met lof naar de Belgische kampioen. "Club Brugge is een ploeg die ieder jaar veel talenten voortbrengt en voor titels speelt. Ze staan al jaren bekend als een welverzorgd team dat graag de bal heeft. Als je tegen een ploeg speelt die graag aan de bal is en die veel energie brengt, dan zal je zelf heel goed moeten zijn."

Gaan voor 6 op 6

In ieder geval heeft Juventus de punten ook nog broodnodig. Met slechts één puntje meer dan Club is het nog lang niet zeker van de knock out-fase. Anderzijds dromen de Italianen nog steeds van een plek in de top 8, waardoor ze rechtstreeks geplaatst zouden zijn voor de 1/8ste finales. "We willen nu vooral twee keer winnen, tegen Club en Benfica. Dan bekijken we of die top acht nog lukt. Maar al onze focus gaat eerst naar morgen", aldus Motta.

Club pakt dinsdag minstens één punt ...

Meest recent

Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

22
22
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

6
6
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

99
99
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

43
43
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

154
154
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

139
139
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

222
222
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

181
181
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

220
220
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

372
372
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

175
175
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

187
187
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

159
159
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

137
137
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

76
76
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

214
214
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

132
132
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

75
75
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

34
34
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

315
315
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

84
84
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

139
139

Meer sportnieuws