Juventus-toppers spreken straffe taal over Club Brugge

1339 stemmen
Juventus-toppers spreken straffe taal over Club Brugge

Deze week trekt de Champions League zich weer op gang en ook Club Brugge zal vol aan de bak moeten. De Belgische kampioen krijgt dinsdagavond immers het bezoek van Juventus. Bij de Oude Dame is men echter op hun hoede voor de Bruggelingen.

Club lijkt nog minstens één puntje nodig te hebben om de League Phase te overleven. En vermits op de slotspeeldag een bezoek aan Manchester City op het programma staat, vormt de thuismatch van dinsdag de beste kans om te oogsten. . Al zal het ook tegen Juventus zwoegen worden.

De ploeg van coach Thiago Motta staat slechts vijfde in de Serie A, maar verloor nog geen enkele competitiewedstrijd dit seizoen. Over alle competities heen werden nog maar twee nederlagen geboekt. Maar de Oude Dame heeft het anderzijds erg lastig om zeges over de streep te trekken: 16 gelijke spelen in 29 matchen.

LEES OOK: 'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Lof voor Blauw-Zwart

De Bruggelingen zijn dus zeker niet kansloos. Vooral niet als ze hun niveau van tegen Aston Villa en Sporting CP evenaren. Bij Juventus schat men Club dan ook hoog in. "We zullen heel sterk moeten zijn, als we hier willen winnen. Zeker in eigen stadion speelt Brugge heel goed, met een stevige organisatie", werd Motta geciteerd bij Sporza.

Ook sterkhouder Teun Koopmeiners zwaaide met lof naar de Belgische kampioen. "Club Brugge is een ploeg die ieder jaar veel talenten voortbrengt en voor titels speelt. Ze staan al jaren bekend als een welverzorgd team dat graag de bal heeft. Als je tegen een ploeg speelt die graag aan de bal is en die veel energie brengt, dan zal je zelf heel goed moeten zijn."

Gaan voor 6 op 6

In ieder geval heeft Juventus de punten ook nog broodnodig. Met slechts één puntje meer dan Club is het nog lang niet zeker van de knock out-fase. Anderzijds dromen de Italianen nog steeds van een plek in de top 8, waardoor ze rechtstreeks geplaatst zouden zijn voor de 1/8ste finales. "We willen nu vooral twee keer winnen, tegen Club en Benfica. Dan bekijken we of die top acht nog lukt. Maar al onze focus gaat eerst naar morgen", aldus Motta.

Club pakt dinsdag minstens één punt ...

Meest recent

AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

1
1
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

61
61
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

27
27
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

132
132
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

52
52
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

20
20
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

98
98
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

389
389
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

128
128
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

46
46
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

252
252
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

193
193
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

110
110
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

161
161
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

426
426
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

71
71
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

482
482
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

120
120
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

315
315
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

325
325
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

196
196
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

491
491
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

515
515
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

495
495
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

114
114

Meer sportnieuws