Juventus-toppers spreken straffe taal over Club Brugge

door
Juventus-toppers spreken straffe taal over Club Brugge

Deze week trekt de Champions League zich weer op gang en ook Club Brugge zal vol aan de bak moeten. De Belgische kampioen krijgt dinsdagavond immers het bezoek van Juventus. Bij de Oude Dame is men echter op hun hoede voor de Bruggelingen.

Club lijkt nog minstens één puntje nodig te hebben om de League Phase te overleven. En vermits op de slotspeeldag een bezoek aan Manchester City op het programma staat, vormt de thuismatch van dinsdag de beste kans om te oogsten. . Al zal het ook tegen Juventus zwoegen worden.

De ploeg van coach Thiago Motta staat slechts vijfde in de Serie A, maar verloor nog geen enkele competitiewedstrijd dit seizoen. Over alle competities heen werden nog maar twee nederlagen geboekt. Maar de Oude Dame heeft het anderzijds erg lastig om zeges over de streep te trekken: 16 gelijke spelen in 29 matchen.

LEES OOK: De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Lof voor Blauw-Zwart

De Bruggelingen zijn dus zeker niet kansloos. Vooral niet als ze hun niveau van tegen Aston Villa en Sporting CP evenaren. Bij Juventus schat men Club dan ook hoog in. "We zullen heel sterk moeten zijn, als we hier willen winnen. Zeker in eigen stadion speelt Brugge heel goed, met een stevige organisatie", werd Motta geciteerd bij Sporza.

Ook sterkhouder Teun Koopmeiners zwaaide met lof naar de Belgische kampioen. "Club Brugge is een ploeg die ieder jaar veel talenten voortbrengt en voor titels speelt. Ze staan al jaren bekend als een welverzorgd team dat graag de bal heeft. Als je tegen een ploeg speelt die graag aan de bal is en die veel energie brengt, dan zal je zelf heel goed moeten zijn."

Gaan voor 6 op 6

In ieder geval heeft Juventus de punten ook nog broodnodig. Met slechts één puntje meer dan Club is het nog lang niet zeker van de knock out-fase. Anderzijds dromen de Italianen nog steeds van een plek in de top 8, waardoor ze rechtstreeks geplaatst zouden zijn voor de 1/8ste finales. "We willen nu vooral twee keer winnen, tegen Club en Benfica. Dan bekijken we of die top acht nog lukt. Maar al onze focus gaat eerst naar morgen", aldus Motta.

Club pakt dinsdag minstens één punt ...

Meest recent

De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

11
11
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

31
31
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

439
439
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

95
95
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

275
275
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

82
82
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

117
117
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

311
311
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

395
395
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

835
835
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

259
259
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

111
111
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

93
93
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

180
180
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

269
269
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

136
136
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

109
109
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

417
417
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

327
327
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

383
383
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

69
69
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

239
239
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

259
259

Meer sportnieuws