Juventus-toppers spreken straffe taal over Club Brugge

door
Juventus-toppers spreken straffe taal over Club Brugge

Deze week trekt de Champions League zich weer op gang en ook Club Brugge zal vol aan de bak moeten. De Belgische kampioen krijgt dinsdagavond immers het bezoek van Juventus. Bij de Oude Dame is men echter op hun hoede voor de Bruggelingen.

Club lijkt nog minstens één puntje nodig te hebben om de League Phase te overleven. En vermits op de slotspeeldag een bezoek aan Manchester City op het programma staat, vormt de thuismatch van dinsdag de beste kans om te oogsten. . Al zal het ook tegen Juventus zwoegen worden.

De ploeg van coach Thiago Motta staat slechts vijfde in de Serie A, maar verloor nog geen enkele competitiewedstrijd dit seizoen. Over alle competities heen werden nog maar twee nederlagen geboekt. Maar de Oude Dame heeft het anderzijds erg lastig om zeges over de streep te trekken: 16 gelijke spelen in 29 matchen.

LEES OOK: Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Lof voor Blauw-Zwart

De Bruggelingen zijn dus zeker niet kansloos. Vooral niet als ze hun niveau van tegen Aston Villa en Sporting CP evenaren. Bij Juventus schat men Club dan ook hoog in. "We zullen heel sterk moeten zijn, als we hier willen winnen. Zeker in eigen stadion speelt Brugge heel goed, met een stevige organisatie", werd Motta geciteerd bij Sporza.

Ook sterkhouder Teun Koopmeiners zwaaide met lof naar de Belgische kampioen. "Club Brugge is een ploeg die ieder jaar veel talenten voortbrengt en voor titels speelt. Ze staan al jaren bekend als een welverzorgd team dat graag de bal heeft. Als je tegen een ploeg speelt die graag aan de bal is en die veel energie brengt, dan zal je zelf heel goed moeten zijn."

Gaan voor 6 op 6

In ieder geval heeft Juventus de punten ook nog broodnodig. Met slechts één puntje meer dan Club is het nog lang niet zeker van de knock out-fase. Anderzijds dromen de Italianen nog steeds van een plek in de top 8, waardoor ze rechtstreeks geplaatst zouden zijn voor de 1/8ste finales. "We willen nu vooral twee keer winnen, tegen Club en Benfica. Dan bekijken we of die top acht nog lukt. Maar al onze focus gaat eerst naar morgen", aldus Motta.

Club pakt dinsdag minstens één punt ...

Meest recent

Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

106
106
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

72
72
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

145
145
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

187
187
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

70
70
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

206
206
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

109
109
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

119
119
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

514
514
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

473
473
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

355
355
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

310
310
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

145
145
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

593
593
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

513
513
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

329
329
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

167
167
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

467
467
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

229
229
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

311
311
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

85
85
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

202
202
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

454
454
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

131
131

Meer sportnieuws