'Overmars drukt door: Antwerp troeft Club Brugge af'

864
'Overmars drukt door: Antwerp troeft Club Brugge af'

Antwerp haalde met Olivier Deman tot dusver nog maar één winteraanwinst in huis. Nochtans is er wel degelijk werk aan de winkel op de Bosuil, waar vooral een spits bovenaan de verlanglijst staat. Al blijkt Marc Overmars momenteel in de weer met een ander dossier.

Het stamnummer één sleepte tegen Westerlo op het nippertje nog drie punten uit de brand, maar dat Jonas De Roeck op diverse posities nog wel wat vers bloed kan gebruiken wordt alsmaar duidelijk. Zo is er diep in de punt nog steeds geen alternatief voor Vincent Janssen.

LEES OOK: Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Overmars wil Benitez

Gelukkig presteert de spits op een hoog niveau, net zoals Senne Lammens tussen de palen. Sinds de exit van Jean Butez is er voor de doelman momenteel evenmin een back-up voorhanden. En ook op het middenveld blijft de spoeling toch nogal naar de dunne kant ogen.

Mahamadou Doumbia is gelukkig terug, maar nu ligt Dennis Praet dan weer een tijdje in de lappenmand. En dus schakelt Overmars een versnelling hoger in de jacht op Mauricio Benitez. Enkele weken geleden geraakte reeds bekend dat hij op de radar prijkt in Deurne-Noord.

Club Brugge op de loer

Gazet van Antwerpen weet nu dat de Great Old doorduwt voor de 20-jarige Argentijn van Boca Juniors, met wie het zopas al zaken deed omtrent Ayrton Costa. Overmars hoopt dat Benitez via een uitleenbeurt met aankoopoptie in januari nog de omgekeerde beweging maakt.

Vermits hij niet in de bovenste schuif ligt van trainer Fernando Gago valt een deal alvast niet uit te sluiten. Al kan wie weet ook Club Brugge, dat naar verluidt eveneens op de loer ligt, profiteren van die situatie. Overmars lijkt wel korter op de bal te spelen. Wordt zeker vervolgd.

Wie zal de strijd om Benitez winnen?

Meest recent

Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

58
58
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

404
404
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

98
98
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

10
10
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

165
165
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

8
8
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

48
48
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

211
211
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

142
142
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

117
117
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

237
237
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

114
114
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

51
51
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

127
127
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

380
380
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

107
107
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

48
48
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

272
272
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

494
494
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

113
113
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

125
125
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

91
91
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

293
293
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

393
393

Meer sportnieuws