'Overmars drukt door: Antwerp troeft Club Brugge af'

door
'Overmars drukt door: Antwerp troeft Club Brugge af'

Antwerp haalde met Olivier Deman tot dusver nog maar één winteraanwinst in huis. Nochtans is er wel degelijk werk aan de winkel op de Bosuil, waar vooral een spits bovenaan de verlanglijst staat. Al blijkt Marc Overmars momenteel in de weer met een ander dossier.

Het stamnummer één sleepte tegen Westerlo op het nippertje nog drie punten uit de brand, maar dat Jonas De Roeck op diverse posities nog wel wat vers bloed kan gebruiken wordt alsmaar duidelijk. Zo is er diep in de punt nog steeds geen alternatief voor Vincent Janssen.

LEES OOK: ‘Overmars haalt uit: straffe dubbelslag Antwerp rond’

Overmars wil Benitez

Gelukkig presteert de spits op een hoog niveau, net zoals Senne Lammens tussen de palen. Sinds de exit van Jean Butez is er voor de doelman momenteel evenmin een back-up voorhanden. En ook op het middenveld blijft de spoeling toch nogal naar de dunne kant ogen.

Mahamadou Doumbia is gelukkig terug, maar nu ligt Dennis Praet dan weer een tijdje in de lappenmand. En dus schakelt Overmars een versnelling hoger in de jacht op Mauricio Benitez. Enkele weken geleden geraakte reeds bekend dat hij op de radar prijkt in Deurne-Noord.

Club Brugge op de loer

Gazet van Antwerpen weet nu dat de Great Old doorduwt voor de 20-jarige Argentijn van Boca Juniors, met wie het zopas al zaken deed omtrent Ayrton Costa. Overmars hoopt dat Benitez via een uitleenbeurt met aankoopoptie in januari nog de omgekeerde beweging maakt.

Vermits hij niet in de bovenste schuif ligt van trainer Fernando Gago valt een deal alvast niet uit te sluiten. Al kan wie weet ook Club Brugge, dat naar verluidt eveneens op de loer ligt, profiteren van die situatie. Overmars lijkt wel korter op de bal te spelen. Wordt zeker vervolgd.

Wie zal de strijd om Benitez winnen?

Meest recent

Monaco wél met goed gevoel naar CL dankzij oude bekende

Volgende week zijn Union en Club Brugge een eerste keer aan zet in de Champions League. In hun ...

19
19
Vanaken duidt oorzaak aan voor pijnlijke nederlaag

Club Brugge trekt met een flinke kater de Champions League in. Het leed zaterdag immers al zijn ...

130
130
Onklopbare Scherpen schat kansen Union tegen PSV in

Union trekt met een goed gevoel richting de Champions League, nadat het zaterdagavond in zijn ...

19
19
De Bruyne zet Napoli op weg naar nieuwe vlotte zege

De veelbesproken overgang van Kevin De Bruyne naar Napoli deze zomer blijkt vooralsnog een schot in ...

39
39
Zoon van oud-sterkhouder Club weldra in JPL?

De transfermarkt is sinds enkele dagen gesloten in België, maar heel wat clubs blijven ...

60
60
Keiharde blamage: Hongerige Wolven vloeren dramatisch Club

Onze tweede deelnemer aan de CL, Club Brugge, heeft vanavond een ferm blauwtje gelopen in ...

140
140
2 opmerkelijke VAR-beslissingen: werd Club bestolen?

Club Brugge beleeft geen makkelijke avond in La Louvière. De bekerwinnaar lijkt met het hoofd ...

486
486
Union gewaarschuwd: PSV houdt doelpuntenkermis in Nijmegen

Dinsdagavond maakt Union zijn grote debuut in de Champions League. Daarbij krijgt het PSV als eerste ...

18
18
KV Kortrijk raast door CPL, De Camargo onder zware druk

KV Kortrijk leeft voorlopig aan 200% na de degradatie uit de Jupiler Pro League. De Kerels vloerden ...

47
47
Pocognoli meldt alsnog flinke opsteker voor Champions League

Union boekte zaterdag een zeer nipte zege op het veld van rode lantaarn Dender, dat pas door een ...

16
16
Keeperskwestie Club laait weer op: fans woedend

Club Brugge probeert zaterdagavond in La Louvière vertrouwen te tanken met het oog op de ...

396
396
Godts schittert bij Ajax maar krijgt tóch tik

Mika Godts heeft zaterdag nog eens zijn enorme talent laten zien bij Ajax. Onze jonge landgenoot ...

47
47
Kompany glundert: Bayern haalt snoeihard uit tegen HSV

Vincent Kompany blijft voorlopig een foutloos parcours rijden met Bayern München dit seizoen. ...

105
105
Openda debuteert in sensationele zege Juve tegen Inter

In de Serie A stond zaterdag de Derby dell'Italia op het programma. Net als vorig seizoen - toen ...

61
61
Union spartelt voorbij Dender en tankt vertrouwen voor CL

Na een zeer moeizame wedstrijd heeft Union in de slotfase toch de drie punten gepakt in Denderleeuw. ...

41
41
Zorgen in omgeving Viktor Verhulst: “Is hij zwakbegaafd?”

In de nieuwste aflevering van ‘De Verhulstjes’ klinkt er plots ongerustheid in het ...

95
95
Hayen zorgt voor verrassingen in basiself Club Brugge

Club Brugge speelt om 20u45 in en tegen La Louvière. Blauw-Zwart verloor op de vorige ...

205
205
Genk liet toptalent gaan: De Condé maakt bizarre eis bekend

Bij KRC Genk hebben ze toch wel wat wijzigingen doorgevoerd op de jeugdacademie. Er is een ander ...

300
300
STVV zoekt oplossing: Vrancken baalt om vertrek

STVV kende een zeer goede mercato. De club deed enkele zeer goede transfers, maar ze verkochten ook ...

60
60
Beresterke Godts de grote held bij Ajax

Ajax begon niet al te best aan het seizoen in de Eredivisie. Ze namen het vandaag in de eigen ArenA ...

45
45
Mbappé flikt het weer en trekt Real Madrid over de streep

Real Madrid moest al om 16u15 aan de bak. Ze gingen op bezoek bij Real Sociedad, altijd een ...

52
52
Lommel doet gouden zaken in pittige Limburgse derby

Na een pittige Limburgse derby heeft Lommel gouden zaken gedaan. De bezoekers pakten de zege bij ...

69
69
Essevee straft pover OHL af met dodelijke efficiëntie

Essevee blijft het niet onaardig doen bij zijn terugkeer op het hoogste niveau. Vandaag won een ...

41
41
Twee Rode Duivels vallen geblesseerd uit, Tolu maakt debuut

Arsenal won eerder op de dag vlot van Nottingham Forest, maar om 16u stonden er nog een aantal ...

59
59
Straffe Bakayoko laat Bundesliga zijn enorme talent zien

Bayer Leverkusen won gisteren zijn duel en dat was nodig na een 1 op 6. Vandaag stonden er in de ...

59
59

Meer sportnieuws