'Overmars drukt door: Antwerp troeft Club Brugge af'

door
'Overmars drukt door: Antwerp troeft Club Brugge af'

Antwerp haalde met Olivier Deman tot dusver nog maar één winteraanwinst in huis. Nochtans is er wel degelijk werk aan de winkel op de Bosuil, waar vooral een spits bovenaan de verlanglijst staat. Al blijkt Marc Overmars momenteel in de weer met een ander dossier.

Het stamnummer één sleepte tegen Westerlo op het nippertje nog drie punten uit de brand, maar dat Jonas De Roeck op diverse posities nog wel wat vers bloed kan gebruiken wordt alsmaar duidelijk. Zo is er diep in de punt nog steeds geen alternatief voor Vincent Janssen.

LEES OOK: 'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

Overmars wil Benitez

Gelukkig presteert de spits op een hoog niveau, net zoals Senne Lammens tussen de palen. Sinds de exit van Jean Butez is er voor de doelman momenteel evenmin een back-up voorhanden. En ook op het middenveld blijft de spoeling toch nogal naar de dunne kant ogen.

Mahamadou Doumbia is gelukkig terug, maar nu ligt Dennis Praet dan weer een tijdje in de lappenmand. En dus schakelt Overmars een versnelling hoger in de jacht op Mauricio Benitez. Enkele weken geleden geraakte reeds bekend dat hij op de radar prijkt in Deurne-Noord.

Club Brugge op de loer

Gazet van Antwerpen weet nu dat de Great Old doorduwt voor de 20-jarige Argentijn van Boca Juniors, met wie het zopas al zaken deed omtrent Ayrton Costa. Overmars hoopt dat Benitez via een uitleenbeurt met aankoopoptie in januari nog de omgekeerde beweging maakt.

Vermits hij niet in de bovenste schuif ligt van trainer Fernando Gago valt een deal alvast niet uit te sluiten. Al kan wie weet ook Club Brugge, dat naar verluidt eveneens op de loer ligt, profiteren van die situatie. Overmars lijkt wel korter op de bal te spelen. Wordt zeker vervolgd.

Wie zal de strijd om Benitez winnen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

1
1
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

7
7
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

44
44
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

152
152
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

35
35
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

72
72
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

71
71
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

57
57
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

141
141
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

186
186
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

139
139
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

490
490
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

142
142
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

183
183
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

530
530
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

48
48
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

218
218
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

126
126
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

161
161
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

74
74
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

355
355
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

310
310
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

82
82
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

232
232
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

463
463

Meer sportnieuws