'Overmars drukt door: Antwerp troeft Club Brugge af'

door
'Overmars drukt door: Antwerp troeft Club Brugge af'

Antwerp haalde met Olivier Deman tot dusver nog maar één winteraanwinst in huis. Nochtans is er wel degelijk werk aan de winkel op de Bosuil, waar vooral een spits bovenaan de verlanglijst staat. Al blijkt Marc Overmars momenteel in de weer met een ander dossier.

Het stamnummer één sleepte tegen Westerlo op het nippertje nog drie punten uit de brand, maar dat Jonas De Roeck op diverse posities nog wel wat vers bloed kan gebruiken wordt alsmaar duidelijk. Zo is er diep in de punt nog steeds geen alternatief voor Vincent Janssen.

LEES OOK: Oosting draagt zege op aan 2 spelers en looft matchwinnaar

Overmars wil Benitez

Gelukkig presteert de spits op een hoog niveau, net zoals Senne Lammens tussen de palen. Sinds de exit van Jean Butez is er voor de doelman momenteel evenmin een back-up voorhanden. En ook op het middenveld blijft de spoeling toch nogal naar de dunne kant ogen.

Mahamadou Doumbia is gelukkig terug, maar nu ligt Dennis Praet dan weer een tijdje in de lappenmand. En dus schakelt Overmars een versnelling hoger in de jacht op Mauricio Benitez. Enkele weken geleden geraakte reeds bekend dat hij op de radar prijkt in Deurne-Noord.

Club Brugge op de loer

Gazet van Antwerpen weet nu dat de Great Old doorduwt voor de 20-jarige Argentijn van Boca Juniors, met wie het zopas al zaken deed omtrent Ayrton Costa. Overmars hoopt dat Benitez via een uitleenbeurt met aankoopoptie in januari nog de omgekeerde beweging maakt.

Vermits hij niet in de bovenste schuif ligt van trainer Fernando Gago valt een deal alvast niet uit te sluiten. Al kan wie weet ook Club Brugge, dat naar verluidt eveneens op de loer ligt, profiteren van die situatie. Overmars lijkt wel korter op de bal te spelen. Wordt zeker vervolgd.

🚀

Wie zal de strijd om Benitez winnen?

Meest recent

'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

53
53
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

79
79
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

566
566
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

82
82
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

70
70
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

93
93
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

142
142
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

547
547
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

33
33
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

293
293
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

205
205
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

155
155
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

352
352
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

179
179
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

61
61
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

43
43
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

265
265
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

88
88
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

337
337
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

178
178
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

46
46
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

280
280
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

303
303
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

101
101
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

233
233

Meer sportnieuws