Jashari laat Club Brugge-fans watertanden met uitspraken

898 stemmen
Jashari laat Club Brugge-fans watertanden met uitspraken

Ardon Jashari kende een moeizame start bij Club Brugge, maar de middenvelder is inmiddels niet meer weg te denken in de basisopstelling van Nicky Hayen. Deze middag zat hij naast zijn coach tijdens een persconferentie voor de Champions League-clash tegen Juventus.

De Zwitser is de motor op het middenveld van Club Brugge geworden. Het helpt natuurlijk ook dat Blauw-Zwart in bloedvorm verkeert. Ondertussen lonkt ook al een toptransfer. Onder meer het Atalanta van Charles De Ketelaere wordt genoemd. Tijdens de persconferentie liet Jashari de fans watertanden met enkele pittige uitspraken.

LEES OOK: 'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Hoog niveau

Jashari speelt al een tijdje constant op een hoog niveau. Club Brugge zou dan ook op een enorme som van 20 miljoen euro mikken. Jashari is echter nog lang niet klaar. "Of ik nog beter kan? Met de steun van de coach en het team kan dat. Elke wedstrijd groei ik nog. Niet alleen individueel, maar ook als team. Dat we 18 matchen niet meer verloren hebben, dat is geen geluk. Ik ben blij dat ik zo'n goede ploeg rond mij heb. Ze maken het makkelijk voor mij. Na zes maanden ben ik blij met mijn progressie op dit moment."

Club Brugge kent een knap parcours in de Champions League, maar Blauw-Zwart is er nog niet. De kwalificatie is nog niet 100% binnen en Jashari wil dan ook vol voor de winst gaan tegen Juventus. "Ik wil winnen van Juventus morgenavond. We weten dat ze sterk zijn, en ze hebben gewonnen van AC Milan. We zullen klaar moeten zijn, maar we hebben ons al bewezen in de Champions League. Tegen Sporting, maar ook tegen Aston Villa. Het blijft voetbal, dus alles is mogelijk”, citeert Het Nieuwsblad.

Niet rekenen

Jashari wil echter niet beginnen rekenen. "Of we al aan het rekenen zijn? Dat moeten we niet doen. We dachten voor de Champions League dat tien punten voldoende zouden zijn. Dat blijkt niet zo, dus rekenen heeft geen zin. We moeten daarom voor het maximale gaan. En dan zien we wel waar we belanden."

Is Jashari één van de beste middenvelders van de JPL dit seizoen?

Meest recent

Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

188
188
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

18
18
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

17
17
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

21
21
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

257
257
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

29
29
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

319
319
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

104
104
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

43
43
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

212
212
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

35
35
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

45
45
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

203
203
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

605
605
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

189
189
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

75
75
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

445
445
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

77
77
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

227
227
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

554
554
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

553
553
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

495
495
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

376
376
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

210
210
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

610
610

Meer sportnieuws