Jashari laat Club Brugge-fans watertanden met uitspraken

898 stemmen
Jashari laat Club Brugge-fans watertanden met uitspraken

Ardon Jashari kende een moeizame start bij Club Brugge, maar de middenvelder is inmiddels niet meer weg te denken in de basisopstelling van Nicky Hayen. Deze middag zat hij naast zijn coach tijdens een persconferentie voor de Champions League-clash tegen Juventus.

De Zwitser is de motor op het middenveld van Club Brugge geworden. Het helpt natuurlijk ook dat Blauw-Zwart in bloedvorm verkeert. Ondertussen lonkt ook al een toptransfer. Onder meer het Atalanta van Charles De Ketelaere wordt genoemd. Tijdens de persconferentie liet Jashari de fans watertanden met enkele pittige uitspraken.

LEES OOK: De Ketelaere te koop: monsterbedrag zet Italië op stelten

Hoog niveau

Jashari speelt al een tijdje constant op een hoog niveau. Club Brugge zou dan ook op een enorme som van 20 miljoen euro mikken. Jashari is echter nog lang niet klaar. "Of ik nog beter kan? Met de steun van de coach en het team kan dat. Elke wedstrijd groei ik nog. Niet alleen individueel, maar ook als team. Dat we 18 matchen niet meer verloren hebben, dat is geen geluk. Ik ben blij dat ik zo'n goede ploeg rond mij heb. Ze maken het makkelijk voor mij. Na zes maanden ben ik blij met mijn progressie op dit moment."

Club Brugge kent een knap parcours in de Champions League, maar Blauw-Zwart is er nog niet. De kwalificatie is nog niet 100% binnen en Jashari wil dan ook vol voor de winst gaan tegen Juventus. "Ik wil winnen van Juventus morgenavond. We weten dat ze sterk zijn, en ze hebben gewonnen van AC Milan. We zullen klaar moeten zijn, maar we hebben ons al bewezen in de Champions League. Tegen Sporting, maar ook tegen Aston Villa. Het blijft voetbal, dus alles is mogelijk”, citeert Het Nieuwsblad.

Niet rekenen

Jashari wil echter niet beginnen rekenen. "Of we al aan het rekenen zijn? Dat moeten we niet doen. We dachten voor de Champions League dat tien punten voldoende zouden zijn. Dat blijkt niet zo, dus rekenen heeft geen zin. We moeten daarom voor het maximale gaan. En dan zien we wel waar we belanden."

Is Jashari één van de beste middenvelders van de JPL dit seizoen?

Meest recent

'Fernandez-Pardo ontketent forse transfersoap'

Matias Fernandez-Pardo was deze zomer de verrassing in de WK-selectie van de Rode Duivels. De ...

1
1
'Antwerp nadert nieuwe coach: 2 kandidaten over'

Bij Antwerp lijken ze eindelijk aan hun huiswerk voor deze zomer begonnen te zijn. De club was ...

91
91
'Hoefkens klopt voor transfer aan bij Anderlecht'

Gaat er nog een speler vertrekken bij RSC Anderlecht? Die kans is zeker aanwezig. NAC Breda zou wel ...

117
117
'Reden afhaken Anderlecht bekend: énorme vraagprijs'

De zoektocht naar aanvallende versterking bij RSC Anderlecht verloopt heel moeizaam. Vitor Bruno ...

290
290
Massimo Bruno stopt, versterking voor Lokeren

De mercato komt stilaan op gang. Zo viel er nog wat officieel nieuws te bespeuren. Massimo Bruno ...

23
23
‘Courtois laat Duivels vallen: pijnlijke waarheid komt uit’

Thibaut Courtois wil alleen Rode Duivel blijven als hij de volledige Nations League mag overslaan. ...

619
619
Patro Eisden verrast met transfer oude bekende

Patro Eisden was al zeer actief op de transfermarkt en er komt nog volk bij. Zopas maakte de ...

52
52
Openda verlost van Juventus en heeft nieuwe club beet

Een vreugdekreet. Dat zal er ongetwijfeld zijn geweest bij Loïs Openda toen hij zijn contract ...

39
39
Anderlecht maakt fans bijzonder gelukkig met primeur

De fans van RSC Anderlecht worden stilaan ongeduldig, want tot op heden was het nog maar een rustige ...

194
194
'Antwerp op toerental: publiekslieveling keert terug'

De fans van Antwerp hebben lang op hun honger moeten zitten, maar in de laatste rechte lijn richting ...

527
527
'Club Brugge stunt: gegeerde WK-revelatie geeft jawoord'

Club Brugge hoopt Ivan Leko nog van minstens drie versterkingen te voorzien. Op de verlanglijst van ...

731
731
'Kassa rinkelt in Genk: bliksemvertrek ruwe diamant'

De geruchtenmolen draait stilaan op volle toeren bij KRC Genk, dat niet alleen op het punt staat om ...

481
481
'Leko dumpt trio: miscast Club Brugge weigert transfer'

Terwijl het wemelt van de geruchten rond sterkhouders zoals Nicolo Tresoldi en Joaquin Seys, en ...

919
919
'Overmars slaat toe: Antwerp verrast met oude bekende'

Nu de overname door het consortium rond Wouter Vandenhaute eindelijk helemaal rond is, wil Antwerp ...

472
472
'Code rood bij Club Brugge: Tresoldi op weg naar PL'

Als het van Bart Verhaeghe afhangt gaat hij helemaal nergens naartoe, maar na amper ...

572
572
Witte rook in Anderlecht: Sibierski dumpt dure flop

Antoine Sibierski moet RSC Anderlecht weer naar successen zien te loodsen, al torst de nieuwe ...

350
350
'Genk kan cashen: exit El Ouahdi in stroomversnelling'

KRC Genk staat op het punt om te cashen op Konstantinos Karetsas, wiens recordtransfer naar Borussia ...

902
902
Telenet onthult voetbalplannen: opvallende rol Ruben Van Gucht

Het WK 2026 behoort inmiddels weer definitief tot het verleden en dus is het weer reikhalzend ...

626
626
Einde Italiaanse chaos: oudgedienden moeten puin ruimen

Het Italiaanse voetbal verkeert in een diepe crisis, maar een oplossing lijkt in zich. Zo zou dan ...

69
69
Brutale overval Fuseini: nieuwe details na heftige beelden

Vicekampioen Union SG is opgeschrikt door een verachtelijk incident. Op straat in Brussel werd ...

181
181
'Doorbraak gevonden: Skov Olsen verbaast met nieuwe club'

Verschillende oud-smaakmakers uit de Jupiler Pro League komen deze zomer in aanmerking voor een ...

494
494
Anderlecht dropt straf nieuws voor return met Hammarby

RSC Anderlecht wil zich aanstaande donderdag zien te plaatsen voor de derde voorronde van de Europa ...

608
608
Scherpen naar Premier League: Union vangt miljoenensom

Union SG is andermaal één van zijn smaakmakers kwijt. Kjell Scherpen trekt na een ...

112
112
'Onrust bij Club Brugge: Preud'homme al onder vuur'

Na de landstitel vertrok Dévy Rigaux naar Feyenoord, waardoor Club Brugge amper twee jaar na ...

1080
1080
Overmars schiet raak: Antwerp heeft goudhaantje beet

In Youth We Trust. Het was lang de slogan van zijn ex-club, maar ook bij Antwerp komt kersvers ...

633
633

Meer sportnieuws