Jashari laat Club Brugge-fans watertanden met uitspraken

door
Jashari laat Club Brugge-fans watertanden met uitspraken

Ardon Jashari kende een moeizame start bij Club Brugge, maar de middenvelder is inmiddels niet meer weg te denken in de basisopstelling van Nicky Hayen. Deze middag zat hij naast zijn coach tijdens een persconferentie voor de Champions League-clash tegen Juventus.

De Zwitser is de motor op het middenveld van Club Brugge geworden. Het helpt natuurlijk ook dat Blauw-Zwart in bloedvorm verkeert. Ondertussen lonkt ook al een toptransfer. Onder meer het Atalanta van Charles De Ketelaere wordt genoemd. Tijdens de persconferentie liet Jashari de fans watertanden met enkele pittige uitspraken.

LEES OOK: ‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Hoog niveau

Jashari speelt al een tijdje constant op een hoog niveau. Club Brugge zou dan ook op een enorme som van 20 miljoen euro mikken. Jashari is echter nog lang niet klaar. "Of ik nog beter kan? Met de steun van de coach en het team kan dat. Elke wedstrijd groei ik nog. Niet alleen individueel, maar ook als team. Dat we 18 matchen niet meer verloren hebben, dat is geen geluk. Ik ben blij dat ik zo'n goede ploeg rond mij heb. Ze maken het makkelijk voor mij. Na zes maanden ben ik blij met mijn progressie op dit moment."

Club Brugge kent een knap parcours in de Champions League, maar Blauw-Zwart is er nog niet. De kwalificatie is nog niet 100% binnen en Jashari wil dan ook vol voor de winst gaan tegen Juventus. "Ik wil winnen van Juventus morgenavond. We weten dat ze sterk zijn, en ze hebben gewonnen van AC Milan. We zullen klaar moeten zijn, maar we hebben ons al bewezen in de Champions League. Tegen Sporting, maar ook tegen Aston Villa. Het blijft voetbal, dus alles is mogelijk”, citeert Het Nieuwsblad.

Niet rekenen

Jashari wil echter niet beginnen rekenen. "Of we al aan het rekenen zijn? Dat moeten we niet doen. We dachten voor de Champions League dat tien punten voldoende zouden zijn. Dat blijkt niet zo, dus rekenen heeft geen zin. We moeten daarom voor het maximale gaan. En dan zien we wel waar we belanden."

Is Jashari één van de beste middenvelders van de JPL dit seizoen?

Meest recent

'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

5
5
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

73
73
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

124
124
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

506
506
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

125
125
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

29
29
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

275
275
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

173
173
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

691
691
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

248
248
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

331
331
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

191
191
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

98
98
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

583
583
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

249
249
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

122
122
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

541
541
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

460
460
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

686
686
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

256
256
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

534
534
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

359
359
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

96
96
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

567
567
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

396
396

Meer sportnieuws