Jashari laat Club Brugge-fans watertanden met uitspraken

door
Jashari laat Club Brugge-fans watertanden met uitspraken

Ardon Jashari kende een moeizame start bij Club Brugge, maar de middenvelder is inmiddels niet meer weg te denken in de basisopstelling van Nicky Hayen. Deze middag zat hij naast zijn coach tijdens een persconferentie voor de Champions League-clash tegen Juventus.

De Zwitser is de motor op het middenveld van Club Brugge geworden. Het helpt natuurlijk ook dat Blauw-Zwart in bloedvorm verkeert. Ondertussen lonkt ook al een toptransfer. Onder meer het Atalanta van Charles De Ketelaere wordt genoemd. Tijdens de persconferentie liet Jashari de fans watertanden met enkele pittige uitspraken.

LEES OOK: AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

Hoog niveau

Jashari speelt al een tijdje constant op een hoog niveau. Club Brugge zou dan ook op een enorme som van 20 miljoen euro mikken. Jashari is echter nog lang niet klaar. "Of ik nog beter kan? Met de steun van de coach en het team kan dat. Elke wedstrijd groei ik nog. Niet alleen individueel, maar ook als team. Dat we 18 matchen niet meer verloren hebben, dat is geen geluk. Ik ben blij dat ik zo'n goede ploeg rond mij heb. Ze maken het makkelijk voor mij. Na zes maanden ben ik blij met mijn progressie op dit moment."

Club Brugge kent een knap parcours in de Champions League, maar Blauw-Zwart is er nog niet. De kwalificatie is nog niet 100% binnen en Jashari wil dan ook vol voor de winst gaan tegen Juventus. "Ik wil winnen van Juventus morgenavond. We weten dat ze sterk zijn, en ze hebben gewonnen van AC Milan. We zullen klaar moeten zijn, maar we hebben ons al bewezen in de Champions League. Tegen Sporting, maar ook tegen Aston Villa. Het blijft voetbal, dus alles is mogelijk”, citeert Het Nieuwsblad.

Niet rekenen

Jashari wil echter niet beginnen rekenen. "Of we al aan het rekenen zijn? Dat moeten we niet doen. We dachten voor de Champions League dat tien punten voldoende zouden zijn. Dat blijkt niet zo, dus rekenen heeft geen zin. We moeten daarom voor het maximale gaan. En dan zien we wel waar we belanden."

Is Jashari één van de beste middenvelders van de JPL dit seizoen?

Meest recent

Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

10
10
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

159
159
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

102
102
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

48
48
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

106
106
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

42
42
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

258
258
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

342
342
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

113
113
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

156
156
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

58
58
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

74
74
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

128
128
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

74
74
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

243
243
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

23
23
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

154
154
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

210
210
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

141
141
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

88
88
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

71
71
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

123
123
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

92
92
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

357
357

Meer sportnieuws