Jashari laat Club Brugge-fans watertanden met uitspraken

door
Jashari laat Club Brugge-fans watertanden met uitspraken

Ardon Jashari kende een moeizame start bij Club Brugge, maar de middenvelder is inmiddels niet meer weg te denken in de basisopstelling van Nicky Hayen. Deze middag zat hij naast zijn coach tijdens een persconferentie voor de Champions League-clash tegen Juventus.

De Zwitser is de motor op het middenveld van Club Brugge geworden. Het helpt natuurlijk ook dat Blauw-Zwart in bloedvorm verkeert. Ondertussen lonkt ook al een toptransfer. Onder meer het Atalanta van Charles De Ketelaere wordt genoemd. Tijdens de persconferentie liet Jashari de fans watertanden met enkele pittige uitspraken.

LEES OOK: Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

Hoog niveau

Jashari speelt al een tijdje constant op een hoog niveau. Club Brugge zou dan ook op een enorme som van 20 miljoen euro mikken. Jashari is echter nog lang niet klaar. "Of ik nog beter kan? Met de steun van de coach en het team kan dat. Elke wedstrijd groei ik nog. Niet alleen individueel, maar ook als team. Dat we 18 matchen niet meer verloren hebben, dat is geen geluk. Ik ben blij dat ik zo'n goede ploeg rond mij heb. Ze maken het makkelijk voor mij. Na zes maanden ben ik blij met mijn progressie op dit moment."

Club Brugge kent een knap parcours in de Champions League, maar Blauw-Zwart is er nog niet. De kwalificatie is nog niet 100% binnen en Jashari wil dan ook vol voor de winst gaan tegen Juventus. "Ik wil winnen van Juventus morgenavond. We weten dat ze sterk zijn, en ze hebben gewonnen van AC Milan. We zullen klaar moeten zijn, maar we hebben ons al bewezen in de Champions League. Tegen Sporting, maar ook tegen Aston Villa. Het blijft voetbal, dus alles is mogelijk”, citeert Het Nieuwsblad.

Niet rekenen

Jashari wil echter niet beginnen rekenen. "Of we al aan het rekenen zijn? Dat moeten we niet doen. We dachten voor de Champions League dat tien punten voldoende zouden zijn. Dat blijkt niet zo, dus rekenen heeft geen zin. We moeten daarom voor het maximale gaan. En dan zien we wel waar we belanden."

Is Jashari één van de beste middenvelders van de JPL dit seizoen?

Meest recent

Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

18
18
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

28
28
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

56
56
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

84
84
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

12
12
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

202
202
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

170
170
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

64
64
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

263
263
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

31
31
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

193
193
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

92
92
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

93
93
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

83
83
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

22
22
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

217
217
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

241
241
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

291
291
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

101
101
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

85
85
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

545
545
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

313
313
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

356
356
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

635
635
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

328
328

Meer sportnieuws