Club Luik snijdt Essevee de adem af in pittige CPL-wedstrijd

door
Club Luik snijdt Essevee de adem af in pittige CPL-wedstrijd

In de Challenger Pro League zijn RWDM en Patro de winnaars van de speeldag. Bovenin morste La Louvière gisteren al met de punten, vandaag geraakte ook leider Zulte Waregem niet voorbij een sterk Club Luik. Wordt de titelstrijd toch nog spannend in onze tweede klasse?

LEES OOK: Beveren laat punten liggen, Jong Gent zorgt voor stunt

Vossen mist buskruit

Zulte Waregem begon nog stroef aan de competitie (verlies tegen Lierse) maar herpakte zich nadien helemaal. Essevee stond fier aan kop in de Challenger Pro League en ging vandaag op bezoek in Luik, waar de thuisploeg pas negende stond.

De bezoekers begonnen ook het beste op Rocourt, in de eerste helft trof Vossen het zijnet. Het was voorlopig niet de namiddag van de spits van Essevee, die voor rust ook nog eens een volley volledig de mist zag ingaan. Na een kansenarme eerste helft stond het nog 0-0.

Strijdvaardige Luikenaren vechten terug

We kregen meer animo na de pauze. Zulte Waregem pakte quasi meteen uit met de perfecte counter, Gavriel was het eindstation en zette het team van Sven Vandenbroeck op rozen: 0-1. Club Luik vocht zich nadien terug in de wedstrijd, op het uur liet Cascio voor leeg doel een huizenhoge kans onbenut.

De verdiende gelijkmaker zou toch volgen op twintig minuten van het einde. Ngawa verscheen na een prima dieptebal alleen voor van der Gouw en schoot de 1-1 tegen de touwen. Essevee zocht nadien nog naar de driepunter maar kreeg die niet. Zo verzuimt het om nog verder uit te lopen op de Wolven.

Scoreverloop:

0-1 (47') Gavriel, 1-1 (69') Ngawa

Gaat iemand Zulte Waregem nog van de titel houden?

Meest recent

Mazzu snapt niets van kritiek: "Hij heeft niets gedaan..."

Zaterdag moet OH Leuven op bezoek en daarbij hoopt Felice Mazzu een derde overwinning op rij te ...

19
19
Broos pakt Club opnieuw aan: "Ik ben ontgoocheld"

Hugo Broos staat voor de laatste maanden van zijn trainerscarrière, maar daarin wachten hem ...

65
65
Geen top 6: Essevee geeft zege nog weg tegen rode lantaarn

Zulte Waregem had zich vrijdagavond opnieuw in de top zes kunnen nestelen, maar die kans heeft het ...

27
27
Verrassende niet-selectie: Mbangula matchwinnaar bij Werder

Er waren vrijdag enkele verrassingen te noteren in de selecties van de Rode Duivels én Jonge ...

35
35
Kana geeft aan waarom hij eindelijk doorbreekt bij Anderlecht

Er valt nog heel wat aan te merken op de prestaties van Anderlecht dit seizoen, maar er zijn ook de ...

111
111
DAZN-bom blijft tikken: minister spreekt dreigende taal

De laatste weken wachtten de Belgische profclubs bang af wat er zou gaan gebeuren met het ...

194
194
Beveren laat punten liggen, Jong Gent zorgt voor stunt

SK Beveren heeft voor de tweede keer dit seizoen punten laten liggen. De Waaslanders leken in Lommel ...

103
103
Droom komt uit voor smaakmaker Club: "Nooit gedacht..."

Club Brugge heeft zich deze week aan Europa laten zien door na een sensationele wedstrijd FC ...

207
207
0 op 9 in CL: Bormans slaat hard terug na kritiek op Union

Union gooide de voorbije jaren zeer hoge ogen in België én Europa, maar in de Champions ...

76
76
Mysterie over talent: Spanje of toch nog Rode Duivels?

De selectie van de Rode Duivels voor de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein werd ...

118
118
Nieuwe troef voor KV Mechelen: "Hij is een extra impuls"

KV Mechelen kon vorige week niet stunten op Anderlecht, maar staat wel nog altijd knap in de top ...

128
128
Nieuwe Voetbalwet: straffen worden pak strenger voor fans

Er was vrijdag in Tubeke heel wat te doen. Niet alleen maakte Rudi Garcia de volgende selectie voor ...

61
61
Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijhkeid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

248
248
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

153
153
Kompany zet nieuwe stap: Bayern wordt nóg sterker

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

208
208
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

212
212
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

207
207
Vermeeren geschokt: het OM-signaal is keihard

Vier matchen, vier rollen—en zelfs in Europa lijken z’n minuten ineens te krimpen. De ...

139
139
KRC Genk verneemt sanctie na wangedrag van supporters

KRC Genk beleefde donderdag een hoogdag in Braga, waar de bijna 1.500 meegereisde fans na de 3-4 ...

336
336
'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

154
154
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

691
691
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

203
203
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

503
503
De Condé kraakt code: Fink pakt uit met KRC Genk 2.0

De uitschuiver tegen Ferencvaros is uitgewist. Dankzij een corner en enkele scherpe counters boekte ...

291
291
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

122
122

Meer sportnieuws