Anderlecht-titularis valt door de mand: "Provinciaal niveau"

door
Anderlecht-titularis valt door de mand:

In de Jupiler Pro League stond zondagmiddag een interessante affiche op het programma. Zo moest recordkampioen RSC Anderlecht op bezoek bij het KV Kortrijk van oude bekende Yves Vanderhaeghe. Maar de eerste helft was allerminst hoogstaand.

RSCA had afgelopen donderdag nog een goede bekerwedstrijd gespeeld en haalde het op eigen veld verdiend met 1-0 van Antwerp FC. Maar in de competitie was Paars-Wit bezig aan een tegenvallende reeks. De drie laatste JPL-wedstrijden gingen namelijk telkens verloren. En dus wou men in het Guldesporen-stadion absoluut aanknopen met een overwinning.

LEES OOK: KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Povere eerste helft

Maar KVK heeft zelf nood aan punten in de strijd om het behoud en was dus niet van plan om geschenken uit te delen. De bezoekers eisten weliswaar het balbezit op, maar daar kon de thuisploeg wel mee leven. Zeker omdat Anderlecht amper in staat was om dat balbezit om te zetten in concreet doelgevaar.

De Kerels verdedigden dan ook gedisciplineerd in blok en konden zelf ook regelmatig tegenprikken op de counter. Zo moest Colin Coosemans regelmatig attent optreden. Logischerwijs stond het aan de rust dan nog steeds 0-0 na een toch wel erg matige eerste helft.

Slordige Sardella

Bij Anderlecht bleven dan ook verschillende spelers onder hun gewenste niveau. Thorgan Hazard mist duidelijk nog ritme, al leek hij wel te groeien in de match. Yari Verschaeren en Tristan Degreef waren veel minder prominent aanwezig dan afgelopen donderdag, terwijl Luis Vazquez wederom niet kon overtuigen als vervanger van Kasper Dolberg.

Daarnaast sprong ook de belabberde eerste helft van Killian Sardella in het oog. De back mocht de hele rechtervleugel voor zijn rekening nemen, maar viel vooral op met slordigheden en slechte voorzetten. Op het sociale medium 'X' kreeg hij dan ook heel wat kritiek over zich heen.

Sardella werd de voorbije maanden wat overschat ...

Meest recent

Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

90
90
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

301
301
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

17
17
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

50
50
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

140
140
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

128
128
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

82
82
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

143
143
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

62
62
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

403
403
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

30
30
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

130
130
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

30
30
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

211
211
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

770
770
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

367
367
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

117
117
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

187
187
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

97
97
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

79
79
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

256
256
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

257
257

Meer sportnieuws