'Club zit niet stil: toptransfer in januari al verwacht'

2241 stemmen
'Club zit niet stil: toptransfer in januari al verwacht'

Club Brugge won zaterdagavond verdiend van Beerschot VA (4-2) en blijft zijn ongeslagen reeks dus doortrekken. Het wist nu alweer 18 wedstrijden af te werken zonder nederlaag. Desondanks wil de landskampioen zich deze maand nog versterken.

De Bruggelingen strijden dit seizoen volop mee op meerdere fronten. In de competitie volgt de titelverdediger momenteel op slechts één puntje van leider KRC Genk. Het won ook de heenmatch in de halve finales van de Croky Cup van datzelfde Genk. En in de Champions League strijdt het de twee komende weken voor een plek in de knock out-fase.

Bijgevolg is het programma dus bijzonder druk voor Blauw-Zwart. Maar daar anticipeerde de sportieve leiding afgelopen zomer al op. Zo werd de kampioenenselectie van vorig seizoen grotendeels intact gehouden, van de sterkhouders vertrokken enkel Antonio Nusa, Denis Odoi en Igor Thiago. Dat werd echter uitstekend opgevangen met de nodige inkomende transfers.

LEES OOK: Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Skov Olsen dwingt vertrek af

Daarmee was de selectie voldoende gewapend om op meerdere fronten te gaan strijden, de meeste posities waren minstens dubbel bezet. Club had dan ook de intentie om die spelersgroep tijdens de wintermercato intact te houden. Maar daar slaagde het uiteindelijk niet in. Zo werd afgelopen week afscheid genomen van Andreas Skov Olsen.

De Deense flankaanvaller had een aanbod van VfL Wolfsburg op zak en wou absoluut de overstap naar de Bundesliga maken. Uiteindelijk besloot Blauw-Zwart dan ook om mee te werken aan de transfer. Zo werd een akkoord gevonden over een transfersom van een slordige 14 miljoen euro. Afgelopen vrijdag tekende Skov Olsen een meerjarig contract in de Volkwagen Arena.

Directe vervanger op komst

De aanvaller deed in de voorbije duels echter al niet meer mee bij Club. En zijn afwezigheid werd amper gemerkt. Grotendeels door de goede prestaties van Chemsdine Talbi, maar ook Michal Skoras en Hugo Vetlesen, tegen Beerschot uitgespeeld op de rechterflank, toonden weer teken van leven. Desondanks blijft het de bedoeling een directe vervanger voor Skov Olsen aan te trekken. En daar wil men niet mee wachten tot komende zomer. "Een vervanger voor Skov Olsen komt er normaal gezien nog deze mercato aan", stelt Het Nieuwsblad. Afwachten dus wie Dévy Rigaux en co uit hun mouw schudden.

Club heeft nu al de sterkste selectie in de Jupiler Pro League ...

Meest recent

"Vreselijk" - collectieve walging naar Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

21
21
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

269
269
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

55
55
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

31
31
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

256
256
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

161
161
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

119
119
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

151
151
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

228
228
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

145
145
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

454
454
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

74
74
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

141
141
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

36
36
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

530
530
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

122
122
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1529
1529
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

287
287
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

662
662
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

295
295
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

262
262
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

357
357
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

101
101
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

93
93

Meer sportnieuws