'Club zit niet stil: toptransfer in januari al verwacht'

door
'Club zit niet stil: toptransfer in januari al verwacht'

Club Brugge won zaterdagavond verdiend van Beerschot VA (4-2) en blijft zijn ongeslagen reeks dus doortrekken. Het wist nu alweer 18 wedstrijden af te werken zonder nederlaag. Desondanks wil de landskampioen zich deze maand nog versterken.

De Bruggelingen strijden dit seizoen volop mee op meerdere fronten. In de competitie volgt de titelverdediger momenteel op slechts één puntje van leider KRC Genk. Het won ook de heenmatch in de halve finales van de Croky Cup van datzelfde Genk. En in de Champions League strijdt het de twee komende weken voor een plek in de knock out-fase.

Bijgevolg is het programma dus bijzonder druk voor Blauw-Zwart. Maar daar anticipeerde de sportieve leiding afgelopen zomer al op. Zo werd de kampioenenselectie van vorig seizoen grotendeels intact gehouden, van de sterkhouders vertrokken enkel Antonio Nusa, Denis Odoi en Igor Thiago. Dat werd echter uitstekend opgevangen met de nodige inkomende transfers.

LEES OOK: 'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Skov Olsen dwingt vertrek af

Daarmee was de selectie voldoende gewapend om op meerdere fronten te gaan strijden, de meeste posities waren minstens dubbel bezet. Club had dan ook de intentie om die spelersgroep tijdens de wintermercato intact te houden. Maar daar slaagde het uiteindelijk niet in. Zo werd afgelopen week afscheid genomen van Andreas Skov Olsen.

De Deense flankaanvaller had een aanbod van VfL Wolfsburg op zak en wou absoluut de overstap naar de Bundesliga maken. Uiteindelijk besloot Blauw-Zwart dan ook om mee te werken aan de transfer. Zo werd een akkoord gevonden over een transfersom van een slordige 14 miljoen euro. Afgelopen vrijdag tekende Skov Olsen een meerjarig contract in de Volkwagen Arena.

Directe vervanger op komst

De aanvaller deed in de voorbije duels echter al niet meer mee bij Club. En zijn afwezigheid werd amper gemerkt. Grotendeels door de goede prestaties van Chemsdine Talbi, maar ook Michal Skoras en Hugo Vetlesen, tegen Beerschot uitgespeeld op de rechterflank, toonden weer teken van leven. Desondanks blijft het de bedoeling een directe vervanger voor Skov Olsen aan te trekken. En daar wil men niet mee wachten tot komende zomer. "Een vervanger voor Skov Olsen komt er normaal gezien nog deze mercato aan", stelt Het Nieuwsblad. Afwachten dus wie Dévy Rigaux en co uit hun mouw schudden.

Club heeft nu al de sterkste selectie in de Jupiler Pro League ...

Meest recent

Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

8
8
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

52
52
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

36
36
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

115
115
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

173
173
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

112
112
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

48
48
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

98
98
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

65
65
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

357
357
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

43
43
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

58
58
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

212
212
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

76
76
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

76
76
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

429
429
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

243
243
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

91
91
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

114
114
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

352
352
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

72
72
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

37
37
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

17
17
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

186
186
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

259
259

Meer sportnieuws