'Club zit niet stil: toptransfer in januari al verwacht'

door
'Club zit niet stil: toptransfer in januari al verwacht'

Club Brugge won zaterdagavond verdiend van Beerschot VA (4-2) en blijft zijn ongeslagen reeks dus doortrekken. Het wist nu alweer 18 wedstrijden af te werken zonder nederlaag. Desondanks wil de landskampioen zich deze maand nog versterken.

De Bruggelingen strijden dit seizoen volop mee op meerdere fronten. In de competitie volgt de titelverdediger momenteel op slechts één puntje van leider KRC Genk. Het won ook de heenmatch in de halve finales van de Croky Cup van datzelfde Genk. En in de Champions League strijdt het de twee komende weken voor een plek in de knock out-fase.

Bijgevolg is het programma dus bijzonder druk voor Blauw-Zwart. Maar daar anticipeerde de sportieve leiding afgelopen zomer al op. Zo werd de kampioenenselectie van vorig seizoen grotendeels intact gehouden, van de sterkhouders vertrokken enkel Antonio Nusa, Denis Odoi en Igor Thiago. Dat werd echter uitstekend opgevangen met de nodige inkomende transfers.

LEES OOK: Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Skov Olsen dwingt vertrek af

Daarmee was de selectie voldoende gewapend om op meerdere fronten te gaan strijden, de meeste posities waren minstens dubbel bezet. Club had dan ook de intentie om die spelersgroep tijdens de wintermercato intact te houden. Maar daar slaagde het uiteindelijk niet in. Zo werd afgelopen week afscheid genomen van Andreas Skov Olsen.

De Deense flankaanvaller had een aanbod van VfL Wolfsburg op zak en wou absoluut de overstap naar de Bundesliga maken. Uiteindelijk besloot Blauw-Zwart dan ook om mee te werken aan de transfer. Zo werd een akkoord gevonden over een transfersom van een slordige 14 miljoen euro. Afgelopen vrijdag tekende Skov Olsen een meerjarig contract in de Volkwagen Arena.

Directe vervanger op komst

De aanvaller deed in de voorbije duels echter al niet meer mee bij Club. En zijn afwezigheid werd amper gemerkt. Grotendeels door de goede prestaties van Chemsdine Talbi, maar ook Michal Skoras en Hugo Vetlesen, tegen Beerschot uitgespeeld op de rechterflank, toonden weer teken van leven. Desondanks blijft het de bedoeling een directe vervanger voor Skov Olsen aan te trekken. En daar wil men niet mee wachten tot komende zomer. "Een vervanger voor Skov Olsen komt er normaal gezien nog deze mercato aan", stelt Het Nieuwsblad. Afwachten dus wie Dévy Rigaux en co uit hun mouw schudden.

Club heeft nu al de sterkste selectie in de Jupiler Pro League ...

Meest recent

Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

2
2
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

274
274
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

119
119
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

61
61
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

72
72
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

107
107
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

42
42
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

458
458
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

41
41
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

55
55
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

69
69
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

336
336
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

51
51
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

135
135
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

91
91
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

154
154
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

311
311
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

326
326
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

250
250
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

116
116
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

183
183
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

107
107
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

151
151
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

131
131

Meer sportnieuws