'Club zit niet stil: toptransfer in januari al verwacht'

2241 stemmen
'Club zit niet stil: toptransfer in januari al verwacht'

Club Brugge won zaterdagavond verdiend van Beerschot VA (4-2) en blijft zijn ongeslagen reeks dus doortrekken. Het wist nu alweer 18 wedstrijden af te werken zonder nederlaag. Desondanks wil de landskampioen zich deze maand nog versterken.

De Bruggelingen strijden dit seizoen volop mee op meerdere fronten. In de competitie volgt de titelverdediger momenteel op slechts één puntje van leider KRC Genk. Het won ook de heenmatch in de halve finales van de Croky Cup van datzelfde Genk. En in de Champions League strijdt het de twee komende weken voor een plek in de knock out-fase.

Bijgevolg is het programma dus bijzonder druk voor Blauw-Zwart. Maar daar anticipeerde de sportieve leiding afgelopen zomer al op. Zo werd de kampioenenselectie van vorig seizoen grotendeels intact gehouden, van de sterkhouders vertrokken enkel Antonio Nusa, Denis Odoi en Igor Thiago. Dat werd echter uitstekend opgevangen met de nodige inkomende transfers.

LEES OOK: Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Skov Olsen dwingt vertrek af

Daarmee was de selectie voldoende gewapend om op meerdere fronten te gaan strijden, de meeste posities waren minstens dubbel bezet. Club had dan ook de intentie om die spelersgroep tijdens de wintermercato intact te houden. Maar daar slaagde het uiteindelijk niet in. Zo werd afgelopen week afscheid genomen van Andreas Skov Olsen.

De Deense flankaanvaller had een aanbod van VfL Wolfsburg op zak en wou absoluut de overstap naar de Bundesliga maken. Uiteindelijk besloot Blauw-Zwart dan ook om mee te werken aan de transfer. Zo werd een akkoord gevonden over een transfersom van een slordige 14 miljoen euro. Afgelopen vrijdag tekende Skov Olsen een meerjarig contract in de Volkwagen Arena.

Directe vervanger op komst

De aanvaller deed in de voorbije duels echter al niet meer mee bij Club. En zijn afwezigheid werd amper gemerkt. Grotendeels door de goede prestaties van Chemsdine Talbi, maar ook Michal Skoras en Hugo Vetlesen, tegen Beerschot uitgespeeld op de rechterflank, toonden weer teken van leven. Desondanks blijft het de bedoeling een directe vervanger voor Skov Olsen aan te trekken. En daar wil men niet mee wachten tot komende zomer. "Een vervanger voor Skov Olsen komt er normaal gezien nog deze mercato aan", stelt Het Nieuwsblad. Afwachten dus wie Dévy Rigaux en co uit hun mouw schudden.

Club heeft nu al de sterkste selectie in de Jupiler Pro League ...

Meest recent

L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

163
163
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

124
124
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

104
104
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

75
75
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

190
190
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

280
280
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

515
515
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

429
429
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

384
384
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

97
97
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

767
767
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

81
81
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

326
326
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

65
65
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

135
135
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

445
445
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

148
148
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

119
119
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

75
75
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

222
222
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

673
673
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

946
946
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

748
748
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

122
122

Meer sportnieuws