Noa Lang maakt zich onmogelijk met 'gebaartjes' naar eigen fans

door
Noa Lang maakt zich onmogelijk met 'gebaartjes' naar eigen fans

PSV zit momenteel in een moeilijke periode. De Nederlandse titelverdediger liep zaterdagavond ook op het veld van PEC Zwolle een pijnlijke nederlaag op (3-1). Die slipper leidde tot onvrede bij de eigen supporters, wat dan weer niet naar de zin van Noa Lang was.

Vorig seizoen kroonden de Eindhovenaren zich op indrukwekkende wijze tot landskampioen. En ook in de huidige jaargang zag het er lange tijd naar uit dat er niets aan de dominantie van PSV te doen zou zijn. De ploeg van coach Peter Bosz schoot immers uit de startblokken en wist al snel een kloofje te slaan op zijn voornaamste concurrenten.

LEES OOK: Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Pijnlijke nederlaag

Maar in zijn laatste competitieduels heeft PSV wat van zijn pluimen verloren. Vlak voor de winterstop werd weliswaar met ruime cijfers van Feyenoord gewonnen, aan het tweeluik tegen Heerenveen en AZ hield het slechts één puntje over. En daar kwam zaterdag dus een pijnlijke nederlaag op PEC, momenteel dertiende in het klassement, bovenop.

Door deze slipper kan uitdager Ajax zondag tot op slechts één puntje van de koploper naderen. Logischerwijs waren de meegereisde supporters dan ook niet tevreden in Zwolle. Zeker niet over de manier waarop PSV zich presenteerde, behoorlijk inspiratieloos en slordig aan de bal. De Eindhovense aanhang liet hun onvrede dan ook merken via onder meer enkele fluitconcerten.

Wegwerpgebaar Lang

Dat schoot dan weer in het verkeerde keelgat bij Lang. Na de match deed aanvoerder Luuk de Jong, die zelf een cruciale penalty miste, nog een poging om de brokken te lijmen door het morrende uitvak te gaan groeten. Op beelden die inmiddels gretig gedeeld worden op de sociale media, is echter te zien hoe Lang de spits daar gaat weghalen en richting de kleedkamers duwt. Ook doet hij schijnbaar een wegwerpgebaar richting de eigen supporters. Een bedenkelijke actie die hem inmiddels heel wat kritiek opleverde op de sociale media.

PSV moet Lang hiervoor op de vingers tikken ...

Meest recent

PSG pakt uit met goudhaantje, miljoenencadeau voor Barça

Paris Saint-Germain FC heeft niet voor het eerst een goudhaantje weggeplukt uit de jeugdopleiding ...

1
1
Club-Marseille: Leko lokt straffe gast naar Jan Breydel

Club Brugge staat woensdagavond voor één van zijn belangrijkste matchen van het ...

67
67
‘Anderlecht flikt het: oude bekende komt aan soldenprijs’

Anderlecht haalt een oud dossier opnieuw van onder het stof. Wat vorig jaar nog onhaalbaar dure ...

574
574
Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

64
64
'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

411
411
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

122
122
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

159
159
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

41
41
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

310
310
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

171
171
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

553
553
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

95
95
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

158
158
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

118
118
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

163
163
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

200
200
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

307
307
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

134
134
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

53
53
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

72
72
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

353
353
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

78
78
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

392
392
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

363
363
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

87
87

Meer sportnieuws