Noa Lang maakt zich onmogelijk met 'gebaartjes' naar eigen fans

door
Noa Lang maakt zich onmogelijk met 'gebaartjes' naar eigen fans

PSV zit momenteel in een moeilijke periode. De Nederlandse titelverdediger liep zaterdagavond ook op het veld van PEC Zwolle een pijnlijke nederlaag op (3-1). Die slipper leidde tot onvrede bij de eigen supporters, wat dan weer niet naar de zin van Noa Lang was.

Vorig seizoen kroonden de Eindhovenaren zich op indrukwekkende wijze tot landskampioen. En ook in de huidige jaargang zag het er lange tijd naar uit dat er niets aan de dominantie van PSV te doen zou zijn. De ploeg van coach Peter Bosz schoot immers uit de startblokken en wist al snel een kloofje te slaan op zijn voornaamste concurrenten.

LEES OOK: Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

Pijnlijke nederlaag

Maar in zijn laatste competitieduels heeft PSV wat van zijn pluimen verloren. Vlak voor de winterstop werd weliswaar met ruime cijfers van Feyenoord gewonnen, aan het tweeluik tegen Heerenveen en AZ hield het slechts één puntje over. En daar kwam zaterdag dus een pijnlijke nederlaag op PEC, momenteel dertiende in het klassement, bovenop.

Door deze slipper kan uitdager Ajax zondag tot op slechts één puntje van de koploper naderen. Logischerwijs waren de meegereisde supporters dan ook niet tevreden in Zwolle. Zeker niet over de manier waarop PSV zich presenteerde, behoorlijk inspiratieloos en slordig aan de bal. De Eindhovense aanhang liet hun onvrede dan ook merken via onder meer enkele fluitconcerten.

Wegwerpgebaar Lang

Dat schoot dan weer in het verkeerde keelgat bij Lang. Na de match deed aanvoerder Luuk de Jong, die zelf een cruciale penalty miste, nog een poging om de brokken te lijmen door het morrende uitvak te gaan groeten. Op beelden die inmiddels gretig gedeeld worden op de sociale media, is echter te zien hoe Lang de spits daar gaat weghalen en richting de kleedkamers duwt. Ook doet hij schijnbaar een wegwerpgebaar richting de eigen supporters. Een bedenkelijke actie die hem inmiddels heel wat kritiek opleverde op de sociale media.

PSV moet Lang hiervoor op de vingers tikken ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

186
186
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

45
45
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

35
35
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

142
142
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

39
39
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

46
46
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

47
47
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

146
146
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

80
80
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

100
100
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

597
597
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

117
117
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

463
463
Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

65
65
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

591
591
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

78
78
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

144
144
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

260
260
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

29
29
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

122
122
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

112
112
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

61
61
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

135
135
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

205
205
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

267
267

Meer sportnieuws