Napoli doet gouden zaak: Lukaku beslist topper

133
Napoli doet gouden zaak: Lukaku beslist topper

In de Serie A heeft Napoli een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de titel. Het trok aan het langste eind in een spectaculaire topper op het veld van Atalanta. Romelu Lukaku kroonde zich in het slotkwartier tot matchwinnaar met de winning goal.

Voor Atalanta stond er veel op het spel, want zij hadden al vier matchen niet meer gewonnen. Ze begonnen echter uitstekend, want na iets meer dan een kwartier bracht Retegui hen op voorsprong.

LEES OOK: TD Napoli doet boekje open over transfer Lukaku

Spectaculaire topper tussen Atalanta en Napoli

Napoli bleek echter niet aangeslagen en keerde de situatie nog voor de rust helemaal om. Eerst zorgde Politano op fraaie wijze voor de gelijkmaker en vijf minuten voor het einde van de eerste helft bezorgde McTominay de bezoekers de voorsprong.

Ook de tweede helft bleef prangend. Na tien minuten zorgde Lookman met een solo voor 2-2, waarna beide teams op zoek gingen naar de zege. Bij Atalanta werd daarvoor in de 68ste minuut nog Charles De Ketelaere in de strijd gegooid.

Lukaku beslist match in slotkwartier

Het was echter die andere Rode Duivel op het veld die de hoofdrol zou opeisen. Twaalf minuten voor tijd dropte Anguissa de bal in de zestien en daar pakte Romelu Lukaku uit met een heuse buffelstoot. Niet te pakken voor de doelman en zo won Napoli nog met 2-3.

Daardoor blijven de Napolitanen aan de leiding in het klassement en slaan ze Atalanta weer verder terug. De kloof tussen de twee titelpretendenten is intussen opgelopen tot zeven punten. Inter staat nog tussen hen in met zes punten minder dan Napoli, maar de Nerazzurri hebben nog twee matchen tegoed.

Zal Napoli dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

15
15
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

71
71
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

77
77
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

20
20
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

141
141
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

71
71
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

175
175
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

163
163
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

242
242
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

191
191
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

241
241
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

409
409
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

191
191
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

193
193
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

167
167
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

146
146
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

78
78
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

45
45
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

219
219
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

136
136
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

79
79
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

36
36
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

20
20
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

324
324

Meer sportnieuws