Napoli doet gouden zaak: Lukaku beslist topper

door
Napoli doet gouden zaak: Lukaku beslist topper

In de Serie A heeft Napoli een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de titel. Het trok aan het langste eind in een spectaculaire topper op het veld van Atalanta. Romelu Lukaku kroonde zich in het slotkwartier tot matchwinnaar met de winning goal.

Voor Atalanta stond er veel op het spel, want zij hadden al vier matchen niet meer gewonnen. Ze begonnen echter uitstekend, want na iets meer dan een kwartier bracht Retegui hen op voorsprong.

LEES OOK: Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Spectaculaire topper tussen Atalanta en Napoli

Napoli bleek echter niet aangeslagen en keerde de situatie nog voor de rust helemaal om. Eerst zorgde Politano op fraaie wijze voor de gelijkmaker en vijf minuten voor het einde van de eerste helft bezorgde McTominay de bezoekers de voorsprong.

Ook de tweede helft bleef prangend. Na tien minuten zorgde Lookman met een solo voor 2-2, waarna beide teams op zoek gingen naar de zege. Bij Atalanta werd daarvoor in de 68ste minuut nog Charles De Ketelaere in de strijd gegooid.

Lukaku beslist match in slotkwartier

Het was echter die andere Rode Duivel op het veld die de hoofdrol zou opeisen. Twaalf minuten voor tijd dropte Anguissa de bal in de zestien en daar pakte Romelu Lukaku uit met een heuse buffelstoot. Niet te pakken voor de doelman en zo won Napoli nog met 2-3.

Daardoor blijven de Napolitanen aan de leiding in het klassement en slaan ze Atalanta weer verder terug. De kloof tussen de twee titelpretendenten is intussen opgelopen tot zeven punten. Inter staat nog tussen hen in met zes punten minder dan Napoli, maar de Nerazzurri hebben nog twee matchen tegoed.

Zal Napoli dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

0
0
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

8
8
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

46
46
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

11
11
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

92
92
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

51
51
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

152
152
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

125
125
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

104
104
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

22
22
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

212
212
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

73
73
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

219
219
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

266
266
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

136
136
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

215
215
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

109
109
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

255
255
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

110
110
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

95
95
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

197
197
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

115
115
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

400
400

Meer sportnieuws