Gaat Mannaert voor grote naam? “Benitez, Sarri, Klinsmann én…”

641 stemmen
Gaat Mannaert voor grote naam? “Benitez, Sarri, Klinsmann én…”

Na het ontslag van bondscoach Domenico Tedesco wordt er volop gespeculeerd wie zijn opvolger zal worden. Vincent Mannaert is druk bezig met het dossier en de analisten verwachten snel witte rook vanuit de KBVB.

De Belgische opties haken één voor één af. Zo lijken Hein Vanhaezebrouck, Michel Preud’homme en Philippe Clement geen interesse te hebben. Bij onze Noorderburen sijpelen ook enkele namen naar buiten met Mark van Bommel, Erik ten Hag, Roger Schmidt en zelfs Louis van Gaal. Johan Boskamp gaat zelfs nog een stapje verder.

LEES OOK: 'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Grote naam op komst?

Mannaert zou naar verluidt al hebben gepolst bij Sergio Conceiçao, maar de voormalige speler van Standard Luik koos toen voor een uitdaging bij AC Milan. Dat toont wel aan dat de KBVB groots durft te denken. Veel van die namen zijn uiteraard met een korreltje zout te nemen, maar het doet de Belgische fans alvast watertanden.

Tegenover Het Belang van Limburg durft Boskamp zelfs te stellen dat een grote naam mogelijk wel goed zou zijn met het ‘sterrenensemble’ van de Duivels. Maurizio Sarri wordt genoemd. “Een grote naam, maar zo heb je er nog wel een aantal. Rafa Benitez, Ten Hag, Klinsmann, die andere Duitser (kan niet op de naam komen). Die gozer die altijd in zijn neus zat te peuteren! Löw ja!”

Financiële problemen

Ook Spaanse legende Xavi werd zelfs al in verband gebracht met de Rode Duivels. Het grote probleem lijkt de financiële kant van het verhaal te zijn. Zo was de ontslagvergoeding van Tedesco van een miljoen euro al een flinke slok op de borrel voor de KBVB. “Klinkende namen, maar zijn ze financieel haalbaar? En passen ze wel bij deze groep? Al sla je me dood, ik durf echt niet te zeggen wie het gaat worden. We zullen het snel weten”, besluit Boskamp.

Vind jij dat Mannaert vol voor een 'grote naam' moet gaan?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

30
30
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

26
26
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

150
150
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

120
120
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

35
35
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

329
329
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

139
139
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

416
416
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

54
54
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

106
106
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

43
43
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

318
318
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

671
671
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

503
503
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

146
146
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1081
1081
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

175
175
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

77
77
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

654
654
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

245
245
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

507
507
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

250
250
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

275
275
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1251
1251
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

634
634

Meer sportnieuws