Gaat Mannaert voor grote naam? “Benitez, Sarri, Klinsmann én…”

door
Gaat Mannaert voor grote naam? “Benitez, Sarri, Klinsmann én…”

Na het ontslag van bondscoach Domenico Tedesco wordt er volop gespeculeerd wie zijn opvolger zal worden. Vincent Mannaert is druk bezig met het dossier en de analisten verwachten snel witte rook vanuit de KBVB.

De Belgische opties haken één voor één af. Zo lijken Hein Vanhaezebrouck, Michel Preud’homme en Philippe Clement geen interesse te hebben. Bij onze Noorderburen sijpelen ook enkele namen naar buiten met Mark van Bommel, Erik ten Hag, Roger Schmidt en zelfs Louis van Gaal. Johan Boskamp gaat zelfs nog een stapje verder.

LEES OOK: Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Grote naam op komst?

Mannaert zou naar verluidt al hebben gepolst bij Sergio Conceiçao, maar de voormalige speler van Standard Luik koos toen voor een uitdaging bij AC Milan. Dat toont wel aan dat de KBVB groots durft te denken. Veel van die namen zijn uiteraard met een korreltje zout te nemen, maar het doet de Belgische fans alvast watertanden.

Tegenover Het Belang van Limburg durft Boskamp zelfs te stellen dat een grote naam mogelijk wel goed zou zijn met het ‘sterrenensemble’ van de Duivels. Maurizio Sarri wordt genoemd. “Een grote naam, maar zo heb je er nog wel een aantal. Rafa Benitez, Ten Hag, Klinsmann, die andere Duitser (kan niet op de naam komen). Die gozer die altijd in zijn neus zat te peuteren! Löw ja!”

Financiële problemen

Ook Spaanse legende Xavi werd zelfs al in verband gebracht met de Rode Duivels. Het grote probleem lijkt de financiële kant van het verhaal te zijn. Zo was de ontslagvergoeding van Tedesco van een miljoen euro al een flinke slok op de borrel voor de KBVB. “Klinkende namen, maar zijn ze financieel haalbaar? En passen ze wel bij deze groep? Al sla je me dood, ik durf echt niet te zeggen wie het gaat worden. We zullen het snel weten”, besluit Boskamp.

Vind jij dat Mannaert vol voor een 'grote naam' moet gaan?

Meest recent

Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

5
5
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

9
9
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

104
104
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

61
61
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

59
59
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

30
30
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

202
202
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

35
35
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

68
68
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

39
39
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

67
67
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

353
353
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

506
506
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

352
352
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

431
431
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

168
168
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

240
240
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

186
186
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

185
185
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

152
152
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

373
373
Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

99
99
Anderlecht herboren? "Dan is Play-Off I gegarandeerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

344
344
Lammens heerst bij United: Engelsen door het dolle heen

Senne Lammens is bezig aan een sterk eerste seizoen als doelman van Manchester United. En de Rode ...

267
267
‘Anderlecht davert: nieuw topduo met coach én nieuwe TD’

Anderlecht schudt de boel opnieuw door elkaar. Na het ontslag van Besnik Hasi en van Olivier Renard ...

473
473

Meer sportnieuws