Gaat Mannaert voor grote naam? “Benitez, Sarri, Klinsmann én…”

door
Gaat Mannaert voor grote naam? “Benitez, Sarri, Klinsmann én…”

Na het ontslag van bondscoach Domenico Tedesco wordt er volop gespeculeerd wie zijn opvolger zal worden. Vincent Mannaert is druk bezig met het dossier en de analisten verwachten snel witte rook vanuit de KBVB.

De Belgische opties haken één voor één af. Zo lijken Hein Vanhaezebrouck, Michel Preud’homme en Philippe Clement geen interesse te hebben. Bij onze Noorderburen sijpelen ook enkele namen naar buiten met Mark van Bommel, Erik ten Hag, Roger Schmidt en zelfs Louis van Gaal. Johan Boskamp gaat zelfs nog een stapje verder.

LEES OOK: Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Grote naam op komst?

Mannaert zou naar verluidt al hebben gepolst bij Sergio Conceiçao, maar de voormalige speler van Standard Luik koos toen voor een uitdaging bij AC Milan. Dat toont wel aan dat de KBVB groots durft te denken. Veel van die namen zijn uiteraard met een korreltje zout te nemen, maar het doet de Belgische fans alvast watertanden.

Tegenover Het Belang van Limburg durft Boskamp zelfs te stellen dat een grote naam mogelijk wel goed zou zijn met het ‘sterrenensemble’ van de Duivels. Maurizio Sarri wordt genoemd. “Een grote naam, maar zo heb je er nog wel een aantal. Rafa Benitez, Ten Hag, Klinsmann, die andere Duitser (kan niet op de naam komen). Die gozer die altijd in zijn neus zat te peuteren! Löw ja!”

Financiële problemen

Ook Spaanse legende Xavi werd zelfs al in verband gebracht met de Rode Duivels. Het grote probleem lijkt de financiële kant van het verhaal te zijn. Zo was de ontslagvergoeding van Tedesco van een miljoen euro al een flinke slok op de borrel voor de KBVB. “Klinkende namen, maar zijn ze financieel haalbaar? En passen ze wel bij deze groep? Al sla je me dood, ik durf echt niet te zeggen wie het gaat worden. We zullen het snel weten”, besluit Boskamp.

Vind jij dat Mannaert vol voor een 'grote naam' moet gaan?

Meest recent

'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

21
21
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

25
25
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

52
52
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

25
25
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

313
313
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

108
108
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

72
72
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

195
195
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

252
252
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

241
241
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

89
89
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

440
440
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

92
92
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

264
264
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

239
239
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

92
92
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

218
218
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

517
517
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

129
129
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

66
66
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

591
591
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

427
427
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

38
38
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

78
78
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

112
112

Meer sportnieuws