Gaat Mannaert voor grote naam? “Benitez, Sarri, Klinsmann én…”

door
Gaat Mannaert voor grote naam? “Benitez, Sarri, Klinsmann én…”

Na het ontslag van bondscoach Domenico Tedesco wordt er volop gespeculeerd wie zijn opvolger zal worden. Vincent Mannaert is druk bezig met het dossier en de analisten verwachten snel witte rook vanuit de KBVB.

De Belgische opties haken één voor één af. Zo lijken Hein Vanhaezebrouck, Michel Preud’homme en Philippe Clement geen interesse te hebben. Bij onze Noorderburen sijpelen ook enkele namen naar buiten met Mark van Bommel, Erik ten Hag, Roger Schmidt en zelfs Louis van Gaal. Johan Boskamp gaat zelfs nog een stapje verder.

LEES OOK: "Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

Grote naam op komst?

Mannaert zou naar verluidt al hebben gepolst bij Sergio Conceiçao, maar de voormalige speler van Standard Luik koos toen voor een uitdaging bij AC Milan. Dat toont wel aan dat de KBVB groots durft te denken. Veel van die namen zijn uiteraard met een korreltje zout te nemen, maar het doet de Belgische fans alvast watertanden.

Tegenover Het Belang van Limburg durft Boskamp zelfs te stellen dat een grote naam mogelijk wel goed zou zijn met het ‘sterrenensemble’ van de Duivels. Maurizio Sarri wordt genoemd. “Een grote naam, maar zo heb je er nog wel een aantal. Rafa Benitez, Ten Hag, Klinsmann, die andere Duitser (kan niet op de naam komen). Die gozer die altijd in zijn neus zat te peuteren! Löw ja!”

Financiële problemen

Ook Spaanse legende Xavi werd zelfs al in verband gebracht met de Rode Duivels. Het grote probleem lijkt de financiële kant van het verhaal te zijn. Zo was de ontslagvergoeding van Tedesco van een miljoen euro al een flinke slok op de borrel voor de KBVB. “Klinkende namen, maar zijn ze financieel haalbaar? En passen ze wel bij deze groep? Al sla je me dood, ik durf echt niet te zeggen wie het gaat worden. We zullen het snel weten”, besluit Boskamp.

Vind jij dat Mannaert vol voor een 'grote naam' moet gaan?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

213
213
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

136
136
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

215
215
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

129
129
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

104
104
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

65
65
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

229
229
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

238
238
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

46
46
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

417
417
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

282
282
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

515
515
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

44
44
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

453
453
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

58
58
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

490
490
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

153
153
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

367
367
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

261
261
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

332
332
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

112
112
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

514
514
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

541
541
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

695
695

Meer sportnieuws