Gaat Mannaert voor grote naam? “Benitez, Sarri, Klinsmann én…”

door
Gaat Mannaert voor grote naam? “Benitez, Sarri, Klinsmann én…”

Na het ontslag van bondscoach Domenico Tedesco wordt er volop gespeculeerd wie zijn opvolger zal worden. Vincent Mannaert is druk bezig met het dossier en de analisten verwachten snel witte rook vanuit de KBVB.

De Belgische opties haken één voor één af. Zo lijken Hein Vanhaezebrouck, Michel Preud’homme en Philippe Clement geen interesse te hebben. Bij onze Noorderburen sijpelen ook enkele namen naar buiten met Mark van Bommel, Erik ten Hag, Roger Schmidt en zelfs Louis van Gaal. Johan Boskamp gaat zelfs nog een stapje verder.

LEES OOK: Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Grote naam op komst?

Mannaert zou naar verluidt al hebben gepolst bij Sergio Conceiçao, maar de voormalige speler van Standard Luik koos toen voor een uitdaging bij AC Milan. Dat toont wel aan dat de KBVB groots durft te denken. Veel van die namen zijn uiteraard met een korreltje zout te nemen, maar het doet de Belgische fans alvast watertanden.

Tegenover Het Belang van Limburg durft Boskamp zelfs te stellen dat een grote naam mogelijk wel goed zou zijn met het ‘sterrenensemble’ van de Duivels. Maurizio Sarri wordt genoemd. “Een grote naam, maar zo heb je er nog wel een aantal. Rafa Benitez, Ten Hag, Klinsmann, die andere Duitser (kan niet op de naam komen). Die gozer die altijd in zijn neus zat te peuteren! Löw ja!”

Financiële problemen

Ook Spaanse legende Xavi werd zelfs al in verband gebracht met de Rode Duivels. Het grote probleem lijkt de financiële kant van het verhaal te zijn. Zo was de ontslagvergoeding van Tedesco van een miljoen euro al een flinke slok op de borrel voor de KBVB. “Klinkende namen, maar zijn ze financieel haalbaar? En passen ze wel bij deze groep? Al sla je me dood, ik durf echt niet te zeggen wie het gaat worden. We zullen het snel weten”, besluit Boskamp.

Vind jij dat Mannaert vol voor een 'grote naam' moet gaan?

Meest recent

Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

3
3
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

47
47
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

27
27
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

168
168
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

192
192
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

142
142
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

388
388
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

145
145
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

264
264
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

73
73
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

95
95
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

210
210
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

106
106
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

167
167
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

106
106
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

293
293
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

74
74
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

286
286
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

259
259
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

144
144
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

135
135
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

340
340
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

68
68
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

146
146
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

342
342

Meer sportnieuws