'Bayern slaat enorme slag: smaakmaker tekent topcontract'

271
'Bayern slaat enorme slag: smaakmaker tekent topcontract'

Het Bayern München van Vincent Kompany is sterk aan de tweede seizoenshelft begonnen. En de Belgische trainer kreeg ook goed nieuws te horen voor de langere termijn. Zo zou Alphonso Davies dan toch van plan zijn om zijn aflopende contract te verlengen.

De vroegtijdige uitschakeling in de Duitse beker was een teleurstelling, voorts is Bayern bezig aan een goed seizoen tot dusver. De recordkampioen staat met een relatief comfortabele voorsprong aan de leiding in de Bundesliga. Met 12 op 18 is het dan weer goed op weg om door te stoten in de Champions League.

Desondanks zou de club winterse versterking overwegen. Zo wordt er naar verluidt met Chelsea FC onderhandeld omtrent een eventuele deal rond Christopher Nkunku, die bij de Blues niet aan verwachtingen kan voldoen. Maar dé prioriteit van de sportieve leiding bij Bayern ligt elders. Namelijk bij de contractsituatie van verschillende spelers uit de huidige selectie.

LEES OOK: Nusa en El Khannouss schitteren in de Bundesliga

Dossier Davies

Belangrijke krachten als Manuel Neuer, Joshua Kimmich, Leroy Sané en Thomas Müller lopen immers uit hun contract na het seizoen. Er wordt nog volop onderhandeld over een eventuele verdere samenwerking. Maar het dossier waar de voorbij weken en maanden misschien wel de meeste aandacht naar ging, is dat van Alphonso Davies.

De Canadese linksback is één van de sterkhouders in het elftal van Kompany. Maar zijn huidige overeenkomst loopt na het seizoen eveneens af. Daar wilden andere ploegen van profiteren, met name Real Madrid heeft al een tijdje zijn zinnen gezet op een transfervrije overstap na het seizoen. Zover lijkt het evenwel niet te gaan komen.

Totaalakkoord nabij

Zo melden onder andere The Athletic en Sky Sports dat een akkoord in de maak is tussen Bayern en het kamp-Davies. Er zouden weliswaar nog enkele details moeten uitgeklaard worden, maar wat momenteel op tafel ligt wordt door beide kampen gezien als een voldoende sterke fundering om een totaalakkoord op te bouwen. Als alle details worden afgetikt, zal de vleugelback een nieuwe verbintenis tekenen tot medio 2029. Daarmee komt een einde aan een soap die nu al maandenlang aansleept.

Kompany wint minstens één grote prijs in zijn eerste seizoen bij Bayern ...

Meest recent

Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

6
6
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

12
12
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

53
53
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

8
8
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

6
6
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

53
53
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

134
134
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

70
70
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

64
64
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

602
602
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

125
125
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

75
75
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

34
34
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

350
350
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

381
381
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

364
364
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

333
333
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

80
80
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

345
345
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

116
116
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

130
130
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

46
46
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

325
325

Meer sportnieuws