Fink over straf feit: "Daar zijn de media vooral mee bezig"

343 stemmen
Fink over straf feit:

KRC Genk speelt vanavond de altijd moeilijke uitmatch op het veld van KV Mechelen. De Limburgers mogen zich aan een warm welkom verwachten. Trainer Thorsten Fink blikte via de clubkanalen vooruit naar de partij tegen de Maneblussers.

LEES OOK: KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

KV Mechelen - Genk

Fink speelde sinds hij naar België kwam met STVV en KRC Genk vijf keer tegen KV Mechelen en won al die partijen. "De media houdt van statistieken, maar als coach ben ik daar niet mee bezig. Voor mij is het verleden niet belangrijk, alleen het heden. Elke wedstrijd is een nieuwe wedstrijd. We moeten zaterdag gewoon opnieuw ons ding proberen te doen."

KV Mechelen staat tiende en is matig bezig. Zij willen de rug rechten. "Na hun nederlaag tegen ons vlogen de ballen er de weken nadien vlot in. Dat leverde hen heel wat overwinningen op. De laatste weken scoren ze wat minder vlot, maar dat kan gebeuren in voetbal. Het is een team met heel wat kwaliteiten. In eigen huis spelen ze met veel wil en overtuiging. Het is ook een team dat graag wil voetballen, net zoals wij. Op dat vlak verwacht ik een goede wedstrijd."

Met Penders onder de lat

Fink gaf ook aan dat Mike Penders onder de lat blijft staan. De logica zelve, want de jonkie is al weken goed bezig. Hendrik Van Crombrugge greep zijn kans nog niet echt dit seizoen en hij zal dus enorm balen. Zo is hij net als vorig seizoen weer tweede doelman. Mogelijk gaat Fink een beetje roteren na de midweekmatch tegen Club Brugge.

"Vandaag hakken we de knoop door, maar de kans is groot dat er een aantal nieuwe jongens aan de aftrap zullen verschijnen. We hebben een prima spelerskern dus ik maak me wat dat betreft geen zorgen", aldus de Duitse coach.

Genk speelt eerder op de avond dan rivaal Club Brugge. De Bruggelingen spelen thuis tegen Beerschot en tellen maar één punt minder dan Genk. De Genkies kunnen dus maar best winnen.

🚀

Gaat Genk winnen?

Meest recent

'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

26
26
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

49
49
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

31
31
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

88
88
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

282
282
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

29
29
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

285
285
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

84
84
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

300
300
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

259
259
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

149
149
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

318
318
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

434
434
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

435
435
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

100
100
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

519
519
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

178
178
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

56
56
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

630
630
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

311
311
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

314
314
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

517
517
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

209
209
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

101
101
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

115
115

Meer sportnieuws