Genk droomt van vele miljoenen: "Europese topclub"

door
Genk droomt van vele miljoenen:

KRC Genk stelde vandaag Yaimar Medina voor aan de pers. De Limburgers betaalden om en bij de vijf miljoen euro om hem naar België te halen. De concurrentie was dan ook pittig. Wat klopte er nu van de verhalen omtrent Bayer Leverkusen en Fenerbahçe?

LEES OOK: Genk plots in top zes: Hayen ziet drastische metamorfose

Fenerbahçe en Leverkusen

Er waren verhalen dat José Mourinho (Fenerbahçe) en Xabi Alonso (Leverkusen) gesprekken hadden gevoerd met Medina. Dat is deels waar. Op zijn persbabbel gaf hij meer duiding over die verhalen.

"Ik heb hen niet persoonlijk aan de lijn gekregen, maar mensen uit mijn entourage kregen inderdaad telefoon van Mourinho en Alonso. Dat mag een mooi compliment zijn, maar mijn keuze heeft het niet meer beïnvloed. Genk volgt me al meer dan een jaar, mijn besluit stond al een poos vast", zei de linksachter.

Genk de ideale tussenstap

Hij wilde eerste een tussenstap zetten. "Ook omdat ik geen stappen wil overslaan. Bij een Europese topclub zou het veel moeilijker zijn om minuten te maken. Terwijl dat op mijn leeftijd heel belangrijk is. Vanuit Genk kan ik later nog altijd de volgende stap zetten, veel spelers hebben me dat al voorgedaan."

Medina ziet de Belgische competitie als de ideale volgende stap. "Het is nochtans niet makkelijk om aan beelden van de Belgische competitie te geraken in Ecuador. Maar de transfer van enkele spelers naar deze competitie heeft ervoor gezorgd dat verschillende nieuwssites de prestaties van onze landgenoten van dichtbij volgen. Het beïnvloedde ook wel mijn keuze."

Bij Genk mogen ze dromen van meer. "Mijn grote voorbeeld is Willian Pacho, die via Antwerp en Frankfurt bij PSG is terechtgekomen. Stap voor stap, zo wil ik het ook doen", aldus de linksachter.

Zal hij snel in de basis staan bij Genk?

Meest recent

'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

FC Barcelona slikte donderdagavond een optater van formaat. In de heenmatch van de halve finales in ...

0
0
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

419
419
Genk plots in top zes: Hayen ziet drastische metamorfose

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

38
38
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

166
166
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

319
319
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

52
52
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

106
106
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

121
121
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

49
49
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

146
146
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

70
70
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

154
154
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

73
73
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

127
127
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

34
34
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

162
162
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

589
589
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

184
184
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

591
591
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

99
99
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

504
504
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

136
136
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

57
57
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

369
369
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

149
149

Meer sportnieuws