Genk droomt van vele miljoenen: "Europese topclub"

door
Genk droomt van vele miljoenen:

KRC Genk stelde vandaag Yaimar Medina voor aan de pers. De Limburgers betaalden om en bij de vijf miljoen euro om hem naar België te halen. De concurrentie was dan ook pittig. Wat klopte er nu van de verhalen omtrent Bayer Leverkusen en Fenerbahçe?

LEES OOK: UEL/UECL: Pak slaag voor Tedesco, nieuw Nederlands drama

Fenerbahçe en Leverkusen

Er waren verhalen dat José Mourinho (Fenerbahçe) en Xabi Alonso (Leverkusen) gesprekken hadden gevoerd met Medina. Dat is deels waar. Op zijn persbabbel gaf hij meer duiding over die verhalen.

"Ik heb hen niet persoonlijk aan de lijn gekregen, maar mensen uit mijn entourage kregen inderdaad telefoon van Mourinho en Alonso. Dat mag een mooi compliment zijn, maar mijn keuze heeft het niet meer beïnvloed. Genk volgt me al meer dan een jaar, mijn besluit stond al een poos vast", zei de linksachter.

Genk de ideale tussenstap

Hij wilde eerste een tussenstap zetten. "Ook omdat ik geen stappen wil overslaan. Bij een Europese topclub zou het veel moeilijker zijn om minuten te maken. Terwijl dat op mijn leeftijd heel belangrijk is. Vanuit Genk kan ik later nog altijd de volgende stap zetten, veel spelers hebben me dat al voorgedaan."

Medina ziet de Belgische competitie als de ideale volgende stap. "Het is nochtans niet makkelijk om aan beelden van de Belgische competitie te geraken in Ecuador. Maar de transfer van enkele spelers naar deze competitie heeft ervoor gezorgd dat verschillende nieuwssites de prestaties van onze landgenoten van dichtbij volgen. Het beïnvloedde ook wel mijn keuze."

Bij Genk mogen ze dromen van meer. "Mijn grote voorbeeld is Willian Pacho, die via Antwerp en Frankfurt bij PSG is terechtgekomen. Stap voor stap, zo wil ik het ook doen", aldus de linksachter.

Zal hij snel in de basis staan bij Genk?

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

5
5
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

4
4
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

25
25
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

72
72
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

145
145
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

51
51
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

65
65
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

41
41
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

178
178
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

42
42
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

35
35
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

61
61
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

100
100
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

284
284
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

127
127
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

174
174
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

133
133
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

101
101
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

456
456
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

90
90
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

17
17
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

162
162
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

164
164

Meer sportnieuws