Genk droomt van vele miljoenen: "Europese topclub"

866 stemmen
Genk droomt van vele miljoenen:

KRC Genk stelde vandaag Yaimar Medina voor aan de pers. De Limburgers betaalden om en bij de vijf miljoen euro om hem naar België te halen. De concurrentie was dan ook pittig. Wat klopte er nu van de verhalen omtrent Bayer Leverkusen en Fenerbahçe?

LEES OOK: Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Fenerbahçe en Leverkusen

Er waren verhalen dat José Mourinho (Fenerbahçe) en Xabi Alonso (Leverkusen) gesprekken hadden gevoerd met Medina. Dat is deels waar. Op zijn persbabbel gaf hij meer duiding over die verhalen.

"Ik heb hen niet persoonlijk aan de lijn gekregen, maar mensen uit mijn entourage kregen inderdaad telefoon van Mourinho en Alonso. Dat mag een mooi compliment zijn, maar mijn keuze heeft het niet meer beïnvloed. Genk volgt me al meer dan een jaar, mijn besluit stond al een poos vast", zei de linksachter.

Genk de ideale tussenstap

Hij wilde eerste een tussenstap zetten. "Ook omdat ik geen stappen wil overslaan. Bij een Europese topclub zou het veel moeilijker zijn om minuten te maken. Terwijl dat op mijn leeftijd heel belangrijk is. Vanuit Genk kan ik later nog altijd de volgende stap zetten, veel spelers hebben me dat al voorgedaan."

Medina ziet de Belgische competitie als de ideale volgende stap. "Het is nochtans niet makkelijk om aan beelden van de Belgische competitie te geraken in Ecuador. Maar de transfer van enkele spelers naar deze competitie heeft ervoor gezorgd dat verschillende nieuwssites de prestaties van onze landgenoten van dichtbij volgen. Het beïnvloedde ook wel mijn keuze."

Bij Genk mogen ze dromen van meer. "Mijn grote voorbeeld is Willian Pacho, die via Antwerp en Frankfurt bij PSG is terechtgekomen. Stap voor stap, zo wil ik het ook doen", aldus de linksachter.

🚀

Zal hij snel in de basis staan bij Genk?

Meest recent

Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

18
18
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

135
135
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

202
202
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

64
64
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

307
307
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

119
119
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

41
41
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

461
461
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

265
265
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

222
222
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

482
482
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

188
188
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

94
94
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

104
104
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

80
80
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

56
56
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

251
251
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

102
102
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

350
350
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

404
404
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

105
105
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

399
399
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

46
46
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

553
553
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

385
385

Meer sportnieuws