Genk droomt van vele miljoenen: "Europese topclub"

866 stemmen
Genk droomt van vele miljoenen:

KRC Genk stelde vandaag Yaimar Medina voor aan de pers. De Limburgers betaalden om en bij de vijf miljoen euro om hem naar België te halen. De concurrentie was dan ook pittig. Wat klopte er nu van de verhalen omtrent Bayer Leverkusen en Fenerbahçe?

LEES OOK: El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

Fenerbahçe en Leverkusen

Er waren verhalen dat José Mourinho (Fenerbahçe) en Xabi Alonso (Leverkusen) gesprekken hadden gevoerd met Medina. Dat is deels waar. Op zijn persbabbel gaf hij meer duiding over die verhalen.

"Ik heb hen niet persoonlijk aan de lijn gekregen, maar mensen uit mijn entourage kregen inderdaad telefoon van Mourinho en Alonso. Dat mag een mooi compliment zijn, maar mijn keuze heeft het niet meer beïnvloed. Genk volgt me al meer dan een jaar, mijn besluit stond al een poos vast", zei de linksachter.

Genk de ideale tussenstap

Hij wilde eerste een tussenstap zetten. "Ook omdat ik geen stappen wil overslaan. Bij een Europese topclub zou het veel moeilijker zijn om minuten te maken. Terwijl dat op mijn leeftijd heel belangrijk is. Vanuit Genk kan ik later nog altijd de volgende stap zetten, veel spelers hebben me dat al voorgedaan."

Medina ziet de Belgische competitie als de ideale volgende stap. "Het is nochtans niet makkelijk om aan beelden van de Belgische competitie te geraken in Ecuador. Maar de transfer van enkele spelers naar deze competitie heeft ervoor gezorgd dat verschillende nieuwssites de prestaties van onze landgenoten van dichtbij volgen. Het beïnvloedde ook wel mijn keuze."

Bij Genk mogen ze dromen van meer. "Mijn grote voorbeeld is Willian Pacho, die via Antwerp en Frankfurt bij PSG is terechtgekomen. Stap voor stap, zo wil ik het ook doen", aldus de linksachter.

Zal hij snel in de basis staan bij Genk?

Meest recent

El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

15
15
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

45
45
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

180
180
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

35
35
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

234
234
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

127
127
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

140
140
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

327
327
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

233
233
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

579
579
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

409
409
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

445
445
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

331
331
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

143
143
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

131
131
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

59
59
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

173
173
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

396
396
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

573
573
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

100
100
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

349
349
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

476
476
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

465
465
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

383
383
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

345
345

Meer sportnieuws