'Verschaeren beslist over toekomst bij Anderlecht'

door
'Verschaeren beslist over toekomst bij Anderlecht'

Na een schamele nul op negen in de competitie boekte Anderlecht donderdag een deugddoende bekerzege tegen Antwerp. De uitblinkers bij Paars-Wit bevonden zich vooral in het offensief compartiment, waar onder meer Yari Verschaeren (23) zich nog eens volledig mocht uitleven.

Nochtans leek het even alsof het nummer 10 richting de uitgang werd geduwd, want in de voorbije wedstrijden tegen Beerschot en Club Brugge kwam hij amper in actie. Dit keer had David Hubert echter wél een basisplaats veil voor Verschaeren, die samen met Mats Rits het tweekoppige middenveld bevolkte. Niet evident, maar de frêle spelmaker bleef vlot overeind.

LEES OOK: Thorgan Hazard onthult verrassende ambities Anderlecht

Lotto Park omarmt Verschaeren

Meer nog: samen met Tristan Degreef en Samuel Edozie was hij een gesel voor de Great Old. Hubert besloot dan ook om Verschaeren, in alle kranten naar voren geschoven als man van de match, een applausvervanging te gunnen. Dat het Lotto Park massaal op de banken ging staan deed het product van eigen kweek duidelijk deugd na alle kritiek aan diens adres.

Niet alleen nam de achterban hem de afgelopen weken geregeld op de korrel, in diverse media werd geopperd dat Verschaeren beter andere oorden zou opzoeken. Dat blijkt hij ondanks de toenemende concurrentie echter niet van plan. "Het stadion vroeg zich af: speelt Yari nu zo goed met het oog op een transfer of wil hij net bewijzen dat hij in het Lotto Park hoort?"

Renard hinkt op twee gedachten

"Het is dat tweede. De spelverdeler blijft zich het liefst profileren in paars en wit", aldus Het Nieuwsblad. Hoewel het bestuur bij een goed bod naar verluidt niet weigerachtig staat tegen een transfer klinkt hetzelfde geluid bij Het Laatste Nieuws. "In zijn entourage valt te horen dat hij weet wat zijn limieten zijn. Met de carrière die hij bij Anderlecht heeft, is hij best tevreden."

"Hij zit niet te wachten op een avontuur in pakweg de Turkse competitie", verwacht men daar evenmin dat Olivier Renard hem richting de uitgang kan begeleiden. Na dit seizoen gaat Verschaeren wel het laatste jaar in van zijn lucratief contract. Tekent de zevenvoudig Rode Duivel na 28 goals en 29 assists in 207 optredens nog eens bij aan verminderde voorwaarden?

Denkt u dat RSCA het contract van Verschaeren nog eens zal verlengen?

Meest recent

'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

84
84
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

176
176
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

98
98
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

24
24
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

182
182
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

92
92
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

83
83
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

161
161
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

63
63
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

268
268
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

256
256
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

268
268
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

622
622
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

96
96
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

335
335
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

466
466
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

101
101
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

357
357
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

244
244
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

597
597
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

320
320
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

450
450
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

412
412
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

328
328
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

68
68

Meer sportnieuws