'Club Brugge strikt winteraanwinst: prijskaartje bekend'

984 stemmen
'Club Brugge strikt winteraanwinst: prijskaartje bekend'

Nadat eerder het overbodige trio Dedryck Boyata, Kamal Sowah en Philip Zinckernagel werd gedumpt nam Club Brugge nu ook afscheid van Andreas Skov Olsen. Op inkomend vlak blijft het daarentegen stil in Westkapelle. Komt daar weldra verandering in?

Hoewel hij met Chemsdine Talbi en Michal Skoras al over twee volwaardige alternatieven beschikt mag Nicky Hayen zich alleszins nog aan vers bloed op de flanken verwachten. Om het vertrek van Skov Olsen op te vangen gaat Blauw-Zwart volgens diverse media in januari immers nog op zoek naar een vervanger.

LEES OOK: Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Club heeft McDonnell beet

Welke targets eventueel in aanmerking komen om die vacature te vullen is vooralsnog niet bekend. Wellicht wil de landskampioen haar tijd nemen om de markt te verkennen. In de League Phase van de Champions League zijn nieuwkomers toch nog niet inzetbaar. Club heeft dus tijd tot de deadline om toe te slaan.

In de tussentijd denkt men in Jan Breydel ook wel aan de langere termijn. Eerder geraakte al bekend dat de Bruggelingen vergaande interesse hadden in Grady McDonnell, een 16-jarige Ier die momenteel aan de slag is bij Vancouver in Canada. Dat wordt nu tevens bevestigd door verschillende Belgische bronnen.

Versterking voor Veldman

Het Nieuwsblad weet dat Club "een paar honderdduizend euro" op tafel legt om de jeugdinternational, die naar verluidt bekendstaat als een aanstormend talent, los te weken uit Canada. Het Laatste Nieuws komt met nog meer details op de proppen en stelt dat McDonnell een slordige 200 duizend euro moet kosten.

Beide kranten benadrukken alvast dat de middenvelder, die voor nieuwjaar al stage liep in het Belfius Basecamp, eerst  zal aansluiten bij Club NXT. Eens al het papierwerk achter de rug is en zijn transfer volledig is afgerond kan Robin Veldman, die eerder al Yanis Musuayi mocht verwelkomen, direct op hem rekenen.

Goede aanwinst voor Club NXT?

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

60
60
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

68
68
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

63
63
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

30
30
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

36
36
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

34
34
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

110
110
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

109
109
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

414
414
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

80
80
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

155
155
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

318
318
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

935
935
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

508
508
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

940
940
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

160
160
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

449
449
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

826
826
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

568
568
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

356
356
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

592
592

Meer sportnieuws