'Club Brugge heeft beet en telt recordbedrag neer'

door
'Club Brugge heeft beet en telt recordbedrag neer'

Andreas Skov Olsen lijkt in de komende dagen te kunnen vertrekken bij Club Brugge, maar verder beleeft de landskampioen een rustige wintermercato. Het heeft zijn huiswerk in de zomer goed gemaakt en heeft daardoor geen nood aan directe versterking. Het sluit wel een deal met het oog op de toekomst.

Club staat immers op het punt om zijn eerste inkomende transfer van deze winter af te ronden. Het gaat om een naam die toch uit het niets verschijnt. Transfergoeroe Fabrizio Romano komt met het nieuws over de nakende deal.

LEES OOK: Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge realiseert Canadese recordtransfer

Hij weet dat Club op het punt staat om Grady McDonnell binnen te halen. De 16-jarige middenvelder komt over van Vancouver FC, waar hij op zijn piepjonge leeftijd afgelopen seizoen al zeventien wedstrijden in de Canadese Premier League speelde. Daarin deelde hij twee assists uit.

Club zou 350.000 euro plus bonussen betalen voor McDonnell, die in Canada geboren werd maar wel uitkomt voor de Ierse nationale jeugdelftallen. Daarmee wordt hij de duurste uitgaande transfer ooit van Vancouver FC.

Versterking voor Club NXT

McDonnell zal in eerste instantie uiteraard aansluiten bij Club NXT. Het wordt uitkijken hoe snel hij zich daar zal kunnen manifesteren in de Challenger Pro League. Mogelijk zal hij eerst wat vlieguren moeten maken bij de U18 om zich aan te passen aan het Belgische voetbal.

Club blijft zo wel de Noord-Amerikaanse markt goed in de gaten houden. In de voorbije jaren gingen ze ook al Tajon Buchanan en Alejandro Granados ophalen in de MLS, terwijl ze ook gelinkt werden aan enkele andere talenten uit de Verenigde Staten en Canada.

Slimme transfer van Club Brugge?

Meest recent

Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

32
32
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

65
65
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

46
46
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

72
72
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

283
283
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

382
382
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

244
244
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

351
351
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

97
97
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

616
616
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

533
533
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

400
400
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

321
321
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

122
122
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

342
342
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

65
65
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

569
569
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

337
337
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

425
425
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

268
268
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

468
468
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

255
255
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

243
243
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1705
1705
'Plotse wending Genk: miljoenentransfer in Premier League'

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen maar aanmodderen in de eigen competitie, deelname aan de ...

768
768

Meer sportnieuws