'Club Brugge heeft beet en telt recordbedrag neer'

door
'Club Brugge heeft beet en telt recordbedrag neer'

Andreas Skov Olsen lijkt in de komende dagen te kunnen vertrekken bij Club Brugge, maar verder beleeft de landskampioen een rustige wintermercato. Het heeft zijn huiswerk in de zomer goed gemaakt en heeft daardoor geen nood aan directe versterking. Het sluit wel een deal met het oog op de toekomst.

Club staat immers op het punt om zijn eerste inkomende transfer van deze winter af te ronden. Het gaat om een naam die toch uit het niets verschijnt. Transfergoeroe Fabrizio Romano komt met het nieuws over de nakende deal.

LEES OOK: Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge realiseert Canadese recordtransfer

Hij weet dat Club op het punt staat om Grady McDonnell binnen te halen. De 16-jarige middenvelder komt over van Vancouver FC, waar hij op zijn piepjonge leeftijd afgelopen seizoen al zeventien wedstrijden in de Canadese Premier League speelde. Daarin deelde hij twee assists uit.

Club zou 350.000 euro plus bonussen betalen voor McDonnell, die in Canada geboren werd maar wel uitkomt voor de Ierse nationale jeugdelftallen. Daarmee wordt hij de duurste uitgaande transfer ooit van Vancouver FC.

Versterking voor Club NXT

McDonnell zal in eerste instantie uiteraard aansluiten bij Club NXT. Het wordt uitkijken hoe snel hij zich daar zal kunnen manifesteren in de Challenger Pro League. Mogelijk zal hij eerst wat vlieguren moeten maken bij de U18 om zich aan te passen aan het Belgische voetbal.

Club blijft zo wel de Noord-Amerikaanse markt goed in de gaten houden. In de voorbije jaren gingen ze ook al Tajon Buchanan en Alejandro Granados ophalen in de MLS, terwijl ze ook gelinkt werden aan enkele andere talenten uit de Verenigde Staten en Canada.

Slimme transfer van Club Brugge?

Meest recent

Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

4
4
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

38
38
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

23
23
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

50
50
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

146
146
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

25
25
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

196
196
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

178
178
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

85
85
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

264
264
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

47
47
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

130
130
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

229
229
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

349
349
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

135
135
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

77
77
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

61
61
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

68
68
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

168
168
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

155
155
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

399
399
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

86
86
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

38
38
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

148
148

Meer sportnieuws