'Club Brugge heeft beet en telt recordbedrag neer'

1634 stemmen
'Club Brugge heeft beet en telt recordbedrag neer'

Andreas Skov Olsen lijkt in de komende dagen te kunnen vertrekken bij Club Brugge, maar verder beleeft de landskampioen een rustige wintermercato. Het heeft zijn huiswerk in de zomer goed gemaakt en heeft daardoor geen nood aan directe versterking. Het sluit wel een deal met het oog op de toekomst.

Club staat immers op het punt om zijn eerste inkomende transfer van deze winter af te ronden. Het gaat om een naam die toch uit het niets verschijnt. Transfergoeroe Fabrizio Romano komt met het nieuws over de nakende deal.

LEES OOK: Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge realiseert Canadese recordtransfer

Hij weet dat Club op het punt staat om Grady McDonnell binnen te halen. De 16-jarige middenvelder komt over van Vancouver FC, waar hij op zijn piepjonge leeftijd afgelopen seizoen al zeventien wedstrijden in de Canadese Premier League speelde. Daarin deelde hij twee assists uit.

Club zou 350.000 euro plus bonussen betalen voor McDonnell, die in Canada geboren werd maar wel uitkomt voor de Ierse nationale jeugdelftallen. Daarmee wordt hij de duurste uitgaande transfer ooit van Vancouver FC.

Versterking voor Club NXT

McDonnell zal in eerste instantie uiteraard aansluiten bij Club NXT. Het wordt uitkijken hoe snel hij zich daar zal kunnen manifesteren in de Challenger Pro League. Mogelijk zal hij eerst wat vlieguren moeten maken bij de U18 om zich aan te passen aan het Belgische voetbal.

Club blijft zo wel de Noord-Amerikaanse markt goed in de gaten houden. In de voorbije jaren gingen ze ook al Tajon Buchanan en Alejandro Granados ophalen in de MLS, terwijl ze ook gelinkt werden aan enkele andere talenten uit de Verenigde Staten en Canada.

Slimme transfer van Club Brugge?

Meest recent

Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

44
44
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

72
72
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

135
135
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

231
231
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

46
46
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

218
218
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

299
299
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

373
373
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

208
208
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

296
296
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

166
166
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

151
151
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

315
315
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

297
297
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

127
127
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

43
43
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

95
95
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

622
622
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

213
213
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

453
453
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

558
558
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

196
196
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

104
104
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

248
248
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

164
164

Meer sportnieuws