'Club Brugge heeft beet en telt recordbedrag neer'

door
'Club Brugge heeft beet en telt recordbedrag neer'

Andreas Skov Olsen lijkt in de komende dagen te kunnen vertrekken bij Club Brugge, maar verder beleeft de landskampioen een rustige wintermercato. Het heeft zijn huiswerk in de zomer goed gemaakt en heeft daardoor geen nood aan directe versterking. Het sluit wel een deal met het oog op de toekomst.

Club staat immers op het punt om zijn eerste inkomende transfer van deze winter af te ronden. Het gaat om een naam die toch uit het niets verschijnt. Transfergoeroe Fabrizio Romano komt met het nieuws over de nakende deal.

LEES OOK: Toekomstsignaal? Viertal ontbreekt in wedstrijdselectie Club

Club Brugge realiseert Canadese recordtransfer

Hij weet dat Club op het punt staat om Grady McDonnell binnen te halen. De 16-jarige middenvelder komt over van Vancouver FC, waar hij op zijn piepjonge leeftijd afgelopen seizoen al zeventien wedstrijden in de Canadese Premier League speelde. Daarin deelde hij twee assists uit.

Club zou 350.000 euro plus bonussen betalen voor McDonnell, die in Canada geboren werd maar wel uitkomt voor de Ierse nationale jeugdelftallen. Daarmee wordt hij de duurste uitgaande transfer ooit van Vancouver FC.

Versterking voor Club NXT

McDonnell zal in eerste instantie uiteraard aansluiten bij Club NXT. Het wordt uitkijken hoe snel hij zich daar zal kunnen manifesteren in de Challenger Pro League. Mogelijk zal hij eerst wat vlieguren moeten maken bij de U18 om zich aan te passen aan het Belgische voetbal.

Club blijft zo wel de Noord-Amerikaanse markt goed in de gaten houden. In de voorbije jaren gingen ze ook al Tajon Buchanan en Alejandro Granados ophalen in de MLS, terwijl ze ook gelinkt werden aan enkele andere talenten uit de Verenigde Staten en Canada.

Slimme transfer van Club Brugge?

Meest recent

Toekomstsignaal? Viertal ontbreekt in wedstrijdselectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

12
12
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

79
79
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

125
125
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

144
144
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

188
188
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

34
34
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

314
314
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

569
569
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

216
216
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

237
237
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

57
57
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

118
118
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

312
312
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

319
319
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

199
199
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

28
28
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

197
197
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

268
268
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

351
351
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

375
375
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

117
117
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

352
352
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

268
268
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

216
216
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

227
227

Meer sportnieuws