Geraerts spreekt zich uit over volgende uitdaging

280 stemmen
Geraerts spreekt zich uit over volgende uitdaging

De voorbije jaren maakte Karel Geraerts een steile opmars als trainer. Hij maakte vooral indruk in zijn eerste seizoen als hoofdcoach bij Union, waar hij als assistent begonnen was en in 2022 gepromoveerd werd na het vertrek van Felice Mazzu naar Anderlecht.

Onder zijn leiding strandde Union na een waanzinnige ontknoping uiteindelijk op enkele seconden van de landstitel, terwijl de Brusselaars het ook schopten tot de halve finale van de beker en de kwartfinale van de Europa League.

Desondanks vertrok Geraerts na één jaar al omdat hij met de club geen overeenstemming vond over een nieuw contract. Hij ging enkele maanden later aan de slag bij Schalke 04, maar na een turbulent jaar werd hij eind september ontslagen bij de Duitse traditieclub.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

Geraerts wil graag weer aan de slag

Sindsdien valt de naam van Geraerts wel hier en daar, maar hij zit intussen toch al bijna vier maanden zonder club. Nochtans staat de 42-jarige wel te trappelen om weer aan de slag te gaan.

"Maar ik wacht op het juiste project. Ik weet dat het niet altijd gemakkelijk is om tijdens het seizoen bij een team aan de slag te gaan, want dat betekent vaak dat er vóór de coachwissel al problemen waren", beseft hij echter in Het Nieuwsblad.

Contacten met Belgische clubs

Geraerts moet dus nog even geduld oefenen. Wanneer er in ons land een trainersjob vrijkomt, valt zijn naam wel vaak. Hij bevestigt ook dat hij met een aantal Belgische clubs contact gehad heeft.

"Ja, maar die hebben tot niets geleid. Door mijn keuze of omdat de club uiteindelijk een andere richting insloeg", klinkt het. "Maar ik ben er klaar voor, van mijn kant. Wat ‘de juiste uitdaging’ inhoudt? Dat is altijd moeilijk te zeggen, maar als ik dat goede gevoel heb, dan ga ik ervoor."

Zal hij snel een nieuwe club vinden?

Meest recent

'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

34
34
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

62
62
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

40
40
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

82
82
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

38
38
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

305
305
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

78
78
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

251
251
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

282
282
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

804
804
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

127
127
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

555
555
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

175
175
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

177
177
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

312
312
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

98
98
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

497
497
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

198
198
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

291
291
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

157
157
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

214
214
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

120
120
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

1073
1073
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1269
1269

Meer sportnieuws