Geraerts spreekt zich uit over volgende uitdaging

280 stemmen
Geraerts spreekt zich uit over volgende uitdaging

De voorbije jaren maakte Karel Geraerts een steile opmars als trainer. Hij maakte vooral indruk in zijn eerste seizoen als hoofdcoach bij Union, waar hij als assistent begonnen was en in 2022 gepromoveerd werd na het vertrek van Felice Mazzu naar Anderlecht.

Onder zijn leiding strandde Union na een waanzinnige ontknoping uiteindelijk op enkele seconden van de landstitel, terwijl de Brusselaars het ook schopten tot de halve finale van de beker en de kwartfinale van de Europa League.

Desondanks vertrok Geraerts na één jaar al omdat hij met de club geen overeenstemming vond over een nieuw contract. Hij ging enkele maanden later aan de slag bij Schalke 04, maar na een turbulent jaar werd hij eind september ontslagen bij de Duitse traditieclub.

LEES OOK: 'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Geraerts wil graag weer aan de slag

Sindsdien valt de naam van Geraerts wel hier en daar, maar hij zit intussen toch al bijna vier maanden zonder club. Nochtans staat de 42-jarige wel te trappelen om weer aan de slag te gaan.

"Maar ik wacht op het juiste project. Ik weet dat het niet altijd gemakkelijk is om tijdens het seizoen bij een team aan de slag te gaan, want dat betekent vaak dat er vóór de coachwissel al problemen waren", beseft hij echter in Het Nieuwsblad.

Contacten met Belgische clubs

Geraerts moet dus nog even geduld oefenen. Wanneer er in ons land een trainersjob vrijkomt, valt zijn naam wel vaak. Hij bevestigt ook dat hij met een aantal Belgische clubs contact gehad heeft.

"Ja, maar die hebben tot niets geleid. Door mijn keuze of omdat de club uiteindelijk een andere richting insloeg", klinkt het. "Maar ik ben er klaar voor, van mijn kant. Wat ‘de juiste uitdaging’ inhoudt? Dat is altijd moeilijk te zeggen, maar als ik dat goede gevoel heb, dan ga ik ervoor."

Zal hij snel een nieuwe club vinden?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

108
108
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

22
22
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

43
43
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

79
79
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

168
168
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

659
659
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

118
118
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

210
210
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

165
165
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

148
148
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

263
263
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

45
45
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

173
173
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

510
510
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

249
249
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

234
234
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

91
91
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

472
472
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

344
344
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

151
151
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws