'Matazo met transfer op zoek naar speelminuten'

door
'Matazo met transfer op zoek naar speelminuten'

Enkel jaren geleden werd hij nog gezien als één van de grootste Belgische talenten, maar tegenwoordig lijkt de carrière van Eliot Matazo te stagneren. De 22-jarige middenvelder komt het laatste anderhalf jaar amper nog aan spelen toe.

Vorig seizoen speelde Matazo al amper bij AS Monaco en ook een uitleenbeurt aan Antwerp bracht geen soelaas. In de zomer keerde de Jonge Duivel terug in het Prinsdom, maar ook nu kon hij geen basisplaats afdwingen.

LEES OOK: 'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

Matazo speelt amper bij Monaco

Momenteel staat de teller van Matazo op amper 181 speelminuten. Hij verscheen in de Ligue 1 en de Coupe de France telkens één keer aan de aftrap, terwijl hij ook nog eens telkens driemaal mocht invallen in de Ligue 1 en Champions League.

Een vertrek lijkt aangewezen om niet helemaal in de vergeetput te belanden. Enkele weken geleden werd Matazo nog gelinkt aan FC Nantes, maar sindsdien bleef het stil. Mogelijk komt er nu toch een oplossing uit Engeland.

Hull kan uitweg bieden

Volgens Sacha Tavolieri denkt Hull City daar aan zijn komst. De Tiger staan na 26 speeldagen pas 22ste in de Engelse Championship en zullen dus nog moeten knokken voor het behoud. Matazo zou er oude bekenden als Steven Alzate (ex-Standard) en Chris Bedia (ex-Charleroi) kunnen tegenkomen.

Concreet is de interesse evenwel nog niet, maar in de komende dagen zou Hull wel contact op kunnen gaan nemen met Monaco en Matazo. Een uitleenbeurt lijkt het meest waarschijnlijk. Matazo ligt bij Monaco nog vast tot 2026.

Zal Matazo zijn potentieel nog waarmaken?

Meest recent

Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

10
10
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

42
42
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

26
26
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

191
191
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

99
99
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

43
43
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

237
237
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

10
10
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

103
103
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

473
473
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

58
58
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

75
75
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

239
239
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

229
229
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

208
208
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

171
171
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

142
142
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

190
190
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

297
297
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

291
291
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

84
84
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

46
46
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

194
194
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

478
478
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

370
370

Meer sportnieuws