'Matazo met transfer op zoek naar speelminuten'

door
'Matazo met transfer op zoek naar speelminuten'

Enkel jaren geleden werd hij nog gezien als één van de grootste Belgische talenten, maar tegenwoordig lijkt de carrière van Eliot Matazo te stagneren. De 22-jarige middenvelder komt het laatste anderhalf jaar amper nog aan spelen toe.

Vorig seizoen speelde Matazo al amper bij AS Monaco en ook een uitleenbeurt aan Antwerp bracht geen soelaas. In de zomer keerde de Jonge Duivel terug in het Prinsdom, maar ook nu kon hij geen basisplaats afdwingen.

LEES OOK: Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Matazo speelt amper bij Monaco

Momenteel staat de teller van Matazo op amper 181 speelminuten. Hij verscheen in de Ligue 1 en de Coupe de France telkens één keer aan de aftrap, terwijl hij ook nog eens telkens driemaal mocht invallen in de Ligue 1 en Champions League.

Een vertrek lijkt aangewezen om niet helemaal in de vergeetput te belanden. Enkele weken geleden werd Matazo nog gelinkt aan FC Nantes, maar sindsdien bleef het stil. Mogelijk komt er nu toch een oplossing uit Engeland.

Hull kan uitweg bieden

Volgens Sacha Tavolieri denkt Hull City daar aan zijn komst. De Tiger staan na 26 speeldagen pas 22ste in de Engelse Championship en zullen dus nog moeten knokken voor het behoud. Matazo zou er oude bekenden als Steven Alzate (ex-Standard) en Chris Bedia (ex-Charleroi) kunnen tegenkomen.

Concreet is de interesse evenwel nog niet, maar in de komende dagen zou Hull wel contact op kunnen gaan nemen met Monaco en Matazo. Een uitleenbeurt lijkt het meest waarschijnlijk. Matazo ligt bij Monaco nog vast tot 2026.

Zal Matazo zijn potentieel nog waarmaken?

Meest recent

Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

6
6
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

17
17
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

23
23
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

74
74
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

48
48
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

72
72
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

473
473
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

83
83
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

381
381
Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

56
56
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

492
492
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

71
71
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

113
113
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

229
229
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

29
29
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

114
114
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

105
105
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

57
57
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

132
132
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

191
191
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

252
252
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

98
98
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

573
573
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

185
185
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

182
182

Meer sportnieuws