'Matazo met transfer op zoek naar speelminuten'

door
'Matazo met transfer op zoek naar speelminuten'

Enkel jaren geleden werd hij nog gezien als één van de grootste Belgische talenten, maar tegenwoordig lijkt de carrière van Eliot Matazo te stagneren. De 22-jarige middenvelder komt het laatste anderhalf jaar amper nog aan spelen toe.

Vorig seizoen speelde Matazo al amper bij AS Monaco en ook een uitleenbeurt aan Antwerp bracht geen soelaas. In de zomer keerde de Jonge Duivel terug in het Prinsdom, maar ook nu kon hij geen basisplaats afdwingen.

LEES OOK: Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Matazo speelt amper bij Monaco

Momenteel staat de teller van Matazo op amper 181 speelminuten. Hij verscheen in de Ligue 1 en de Coupe de France telkens één keer aan de aftrap, terwijl hij ook nog eens telkens driemaal mocht invallen in de Ligue 1 en Champions League.

Een vertrek lijkt aangewezen om niet helemaal in de vergeetput te belanden. Enkele weken geleden werd Matazo nog gelinkt aan FC Nantes, maar sindsdien bleef het stil. Mogelijk komt er nu toch een oplossing uit Engeland.

Hull kan uitweg bieden

Volgens Sacha Tavolieri denkt Hull City daar aan zijn komst. De Tiger staan na 26 speeldagen pas 22ste in de Engelse Championship en zullen dus nog moeten knokken voor het behoud. Matazo zou er oude bekenden als Steven Alzate (ex-Standard) en Chris Bedia (ex-Charleroi) kunnen tegenkomen.

Concreet is de interesse evenwel nog niet, maar in de komende dagen zou Hull wel contact op kunnen gaan nemen met Monaco en Matazo. Een uitleenbeurt lijkt het meest waarschijnlijk. Matazo ligt bij Monaco nog vast tot 2026.

Zal Matazo zijn potentieel nog waarmaken?

Meest recent

Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

2
2
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

39
39
Beveren doet dankzij Patro alweer gouden zaak in 1B

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend opnieuw gevoetbald. Leider SK Beveren heeft in ...

103
103
'Orel Mangala krijgt cruciale transferupdate'

Maar liefst tien maanden lag Orel Mangala in de lappenmand met een zware knieblessure. Kort na zijn ...

17
17
Essevee wint eindelijk weer: "Waarom het nu wel lukt?"

Zulte Waregem heeft zondag voor een grote verrassing gezorgd door KRC Genk te kloppen. Het haalde in ...

62
62
'Verrassende miljoenentransfer bij AA Gent'

AA Gent haalde deze zomer al Hyun-seok Hong terug, maar verder is het nog wachten op versterking bij ...

195
195
Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

In de Premier League heeft leider Arsenal zaterdagavond verrassend punten laten liggen. Het kwam ...

75
75
Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Cercle Brugge heeft in zijn eerste wedstrijd van 2026 meteen een geweldige zaak gedaan in de strijd ...

62
62
'Club Brugge plant winterknaller: één naam duikt op'

Club Brugge staat klaar om toe te slaan op de wintermarkt. Achter de schermen wordt aan een transfer ...

591
591
'Transfer Nainggolan: dit zijn de financiële details'

Patro Eisden heeft 2026 geopend met een gigantisch grote transfer voor de club. Ze wisten Radja ...

128
128
Hayen luidt alarmbel na achtste nederlaag van het seizoen

Nicky Hayen heeft héél veel werk. KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie met ...

157
157
'Newcastle wil Club Brugge van smaakmaker beroven'

Bij Club Brugge draaien ze geen goed seizoen, toch loopt er veel individueel talent rond in het Jan ...

159
159
'Anderlecht en JPL-club vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht schakelt duidelijk een versnelling hoger op de transfermarkt. Julien Heekeren ...

169
169
'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

378
378
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

37
37
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

52
52
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

155
155
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

28
28
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

234
234
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

378
378
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

156
156
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

138
138
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

103
103
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

122
122
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

336
336

Meer sportnieuws