'Matazo met transfer op zoek naar speelminuten'

door
'Matazo met transfer op zoek naar speelminuten'

Enkel jaren geleden werd hij nog gezien als één van de grootste Belgische talenten, maar tegenwoordig lijkt de carrière van Eliot Matazo te stagneren. De 22-jarige middenvelder komt het laatste anderhalf jaar amper nog aan spelen toe.

Vorig seizoen speelde Matazo al amper bij AS Monaco en ook een uitleenbeurt aan Antwerp bracht geen soelaas. In de zomer keerde de Jonge Duivel terug in het Prinsdom, maar ook nu kon hij geen basisplaats afdwingen.

LEES OOK: Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Matazo speelt amper bij Monaco

Momenteel staat de teller van Matazo op amper 181 speelminuten. Hij verscheen in de Ligue 1 en de Coupe de France telkens één keer aan de aftrap, terwijl hij ook nog eens telkens driemaal mocht invallen in de Ligue 1 en Champions League.

Een vertrek lijkt aangewezen om niet helemaal in de vergeetput te belanden. Enkele weken geleden werd Matazo nog gelinkt aan FC Nantes, maar sindsdien bleef het stil. Mogelijk komt er nu toch een oplossing uit Engeland.

Hull kan uitweg bieden

Volgens Sacha Tavolieri denkt Hull City daar aan zijn komst. De Tiger staan na 26 speeldagen pas 22ste in de Engelse Championship en zullen dus nog moeten knokken voor het behoud. Matazo zou er oude bekenden als Steven Alzate (ex-Standard) en Chris Bedia (ex-Charleroi) kunnen tegenkomen.

Concreet is de interesse evenwel nog niet, maar in de komende dagen zou Hull wel contact op kunnen gaan nemen met Monaco en Matazo. Een uitleenbeurt lijkt het meest waarschijnlijk. Matazo ligt bij Monaco nog vast tot 2026.

Zal Matazo zijn potentieel nog waarmaken?

Meest recent

Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

36
36
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

17
17
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

175
175
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

96
96
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

206
206
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

184
184
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

117
117
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

205
205
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

171
171
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

771
771
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

206
206
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

155
155
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

852
852
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

429
429
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

157
157
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

256
256
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

968
968
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

383
383
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

233
233
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

71
71
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

39
39
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

267
267
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

99
99
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

590
590
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

211
211

Meer sportnieuws