Club Brugge zet alweer straf financieel record neer

door
Club Brugge zet alweer straf financieel record neer

Als er één Belgische club weet hoe ze geld moeten ophalen, is het wel Club Brugge. De landskampioen nam de voorbije jaren op financieel vlak een straatlengte voorsprong op zijn concurrenten met dank aan een resem lucratieve uitgaande transfers en deelnames aan de Champions League.

Ze staan bij Club op het punt om nog eens 14 miljoen euro op te halen met de verkoop van Andreas Skov Olsen, maar niet alleen de eigen clubkas weten ze zeer vlotjes te spijzen. Donderdagavond zetten ze nog eens een straf record neer.

LEES OOK: Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge zet record neer op benefietavond

Club hield immers zijn jaarlijkse benefietavond en daarin wist het in één trek maar liefst 455.000 euro op te halen voor het goede doel. Het bedrag zal integraal naar de Club Brugge Foundation gaan, nadat tijdens vorige edities al Kom Op Tegen Kanker, Special Olympics Belgium en Make-A-Wish-Belgium gesteund werden.

De bijdragen kwamen van meer dan 700 business-leden van Blauw-Zwart, die tijdens een gala-avond konden bieden op verschillende items. De veilig werd in goede banen geleid door Club-icoon Leo Van der Elst.

In één avond 455.000 euro voor goede doel

Onder meer een VIP-pakket voor de Champions League-wedstrijd op Manchester City en een stille veiling met enkele spelersitems brachten een stevige duit in het laatje. Maar de grootste weldoener was uiteindelijk Bart Verhaeghe.

Op het einde van de avond krikte de voorzitter immers eigenhandig het verzamelde bedrag nog eens op met 50.000 euro. Daardoor klokte Club uiteindelijk af op een mooie som van 455.280 euro. Daarmee zette het een nieuw record neer.

Denk je dat een andere Belgische club nog beter zou kunnen doen?

Meest recent

Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

0
0
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

52
52
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

54
54
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

212
212
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

154
154
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

110
110
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

102
102
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

140
140
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

287
287
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

159
159
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

107
107
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

135
135
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

105
105
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

167
167
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

53
53
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

125
125
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

371
371
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

149
149
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

224
224
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

60
60
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

230
230
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

102
102
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

155
155

Meer sportnieuws