Club Brugge zet alweer straf financieel record neer

door
Club Brugge zet alweer straf financieel record neer

Als er één Belgische club weet hoe ze geld moeten ophalen, is het wel Club Brugge. De landskampioen nam de voorbije jaren op financieel vlak een straatlengte voorsprong op zijn concurrenten met dank aan een resem lucratieve uitgaande transfers en deelnames aan de Champions League.

Ze staan bij Club op het punt om nog eens 14 miljoen euro op te halen met de verkoop van Andreas Skov Olsen, maar niet alleen de eigen clubkas weten ze zeer vlotjes te spijzen. Donderdagavond zetten ze nog eens een straf record neer.

LEES OOK: 'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zet record neer op benefietavond

Club hield immers zijn jaarlijkse benefietavond en daarin wist het in één trek maar liefst 455.000 euro op te halen voor het goede doel. Het bedrag zal integraal naar de Club Brugge Foundation gaan, nadat tijdens vorige edities al Kom Op Tegen Kanker, Special Olympics Belgium en Make-A-Wish-Belgium gesteund werden.

De bijdragen kwamen van meer dan 700 business-leden van Blauw-Zwart, die tijdens een gala-avond konden bieden op verschillende items. De veilig werd in goede banen geleid door Club-icoon Leo Van der Elst.

In één avond 455.000 euro voor goede doel

Onder meer een VIP-pakket voor de Champions League-wedstrijd op Manchester City en een stille veiling met enkele spelersitems brachten een stevige duit in het laatje. Maar de grootste weldoener was uiteindelijk Bart Verhaeghe.

Op het einde van de avond krikte de voorzitter immers eigenhandig het verzamelde bedrag nog eens op met 50.000 euro. Daardoor klokte Club uiteindelijk af op een mooie som van 455.280 euro. Daarmee zette het een nieuw record neer.

Denk je dat een andere Belgische club nog beter zou kunnen doen?

Meest recent

Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

1
1
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

36
36
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

122
122
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

116
116
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

89
89
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

145
145
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

155
155
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

326
326
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

208
208
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

71
71
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

243
243
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

128
128
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

178
178
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

481
481
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

63
63
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

186
186
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

536
536
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

173
173
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

239
239
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

303
303
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

522
522
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

260
260
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

582
582
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

452
452

Meer sportnieuws