Club Brugge zet alweer straf financieel record neer

door
Club Brugge zet alweer straf financieel record neer

Als er één Belgische club weet hoe ze geld moeten ophalen, is het wel Club Brugge. De landskampioen nam de voorbije jaren op financieel vlak een straatlengte voorsprong op zijn concurrenten met dank aan een resem lucratieve uitgaande transfers en deelnames aan de Champions League.

Ze staan bij Club op het punt om nog eens 14 miljoen euro op te halen met de verkoop van Andreas Skov Olsen, maar niet alleen de eigen clubkas weten ze zeer vlotjes te spijzen. Donderdagavond zetten ze nog eens een straf record neer.

LEES OOK: Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Club Brugge zet record neer op benefietavond

Club hield immers zijn jaarlijkse benefietavond en daarin wist het in één trek maar liefst 455.000 euro op te halen voor het goede doel. Het bedrag zal integraal naar de Club Brugge Foundation gaan, nadat tijdens vorige edities al Kom Op Tegen Kanker, Special Olympics Belgium en Make-A-Wish-Belgium gesteund werden.

De bijdragen kwamen van meer dan 700 business-leden van Blauw-Zwart, die tijdens een gala-avond konden bieden op verschillende items. De veilig werd in goede banen geleid door Club-icoon Leo Van der Elst.

In één avond 455.000 euro voor goede doel

Onder meer een VIP-pakket voor de Champions League-wedstrijd op Manchester City en een stille veiling met enkele spelersitems brachten een stevige duit in het laatje. Maar de grootste weldoener was uiteindelijk Bart Verhaeghe.

Op het einde van de avond krikte de voorzitter immers eigenhandig het verzamelde bedrag nog eens op met 50.000 euro. Daardoor klokte Club uiteindelijk af op een mooie som van 455.280 euro. Daarmee zette het een nieuw record neer.

Denk je dat een andere Belgische club nog beter zou kunnen doen?

Meest recent

Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

7
7
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

16
16
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

259
259
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

124
124
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

342
342
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

98
98
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

198
198
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

190
190
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

461
461
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

117
117
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

126
126
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

290
290
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

137
137
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

363
363
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

501
501
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

423
423
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

48
48
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

127
127
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

114
114
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

110
110
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

69
69
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

69
69
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

81
81
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

262
262
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

293
293

Meer sportnieuws