Club Brugge zet alweer straf financieel record neer

door
Club Brugge zet alweer straf financieel record neer

Als er één Belgische club weet hoe ze geld moeten ophalen, is het wel Club Brugge. De landskampioen nam de voorbije jaren op financieel vlak een straatlengte voorsprong op zijn concurrenten met dank aan een resem lucratieve uitgaande transfers en deelnames aan de Champions League.

Ze staan bij Club op het punt om nog eens 14 miljoen euro op te halen met de verkoop van Andreas Skov Olsen, maar niet alleen de eigen clubkas weten ze zeer vlotjes te spijzen. Donderdagavond zetten ze nog eens een straf record neer.

LEES OOK: 'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge zet record neer op benefietavond

Club hield immers zijn jaarlijkse benefietavond en daarin wist het in één trek maar liefst 455.000 euro op te halen voor het goede doel. Het bedrag zal integraal naar de Club Brugge Foundation gaan, nadat tijdens vorige edities al Kom Op Tegen Kanker, Special Olympics Belgium en Make-A-Wish-Belgium gesteund werden.

De bijdragen kwamen van meer dan 700 business-leden van Blauw-Zwart, die tijdens een gala-avond konden bieden op verschillende items. De veilig werd in goede banen geleid door Club-icoon Leo Van der Elst.

In één avond 455.000 euro voor goede doel

Onder meer een VIP-pakket voor de Champions League-wedstrijd op Manchester City en een stille veiling met enkele spelersitems brachten een stevige duit in het laatje. Maar de grootste weldoener was uiteindelijk Bart Verhaeghe.

Op het einde van de avond krikte de voorzitter immers eigenhandig het verzamelde bedrag nog eens op met 50.000 euro. Daardoor klokte Club uiteindelijk af op een mooie som van 455.280 euro. Daarmee zette het een nieuw record neer.

Denk je dat een andere Belgische club nog beter zou kunnen doen?

Meest recent

'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

8
8
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

8
8
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

19
19
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

49
49
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

40
40
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

78
78
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

95
95
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

235
235
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

242
242
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

367
367
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

315
315
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

261
261
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

307
307
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

85
85
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

197
197
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

288
288
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

67
67
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

126
126
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

187
187
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

195
195
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

280
280
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

127
127
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

40
40
Duivelse zorgen voor WK: “Wisten daar geen raad mee”

De Rode Duivels hebben de oefenstage in de Verenigde Staten afgesloten met een 1-1 gelijkspel tegen ...

79
79

Meer sportnieuws