Antwerp gelooft nog: "Grote kans om het thuis af te maken"

184 stemmen
Antwerp gelooft nog:

Antwerp droomt van een derde bekerfinale op een rij, maar het zal daarvoor wel nog stevig aan de bak moeten. De Great Old ging donderdagavond in zijn heenwedstrijd van de halve finale immers met 1-0 verliezen bij Anderlecht.

Daarmee mocht Antwerp eigenlijk nog blij kunnen zijn, want de score had nog hoger kunnen oplopen. Anderlecht trof maar liefst drie keer het doelkader en Antwerp had vroeg in de tweede helft ook met tien kunnen vallen, maar Janssen ontsnapte aan een tweede geel.

LEES OOK: Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

Antwerp niet op de afspraak voor rust

Het mag dus duidelijk zijn dat Antwerp niet op de afspraak was in het Lotto Park, zeker niet voor rust. Dat leidde tot een scherpe reactie bij doelman Senne Lammens.

"Onze eerste helft was niet goed. Daarin hebben we 45 minuten weggegooid, dat mag eigenlijk niet", was hij hard bij Het Nieuwsblad. "De tweede helft waren we scherper, we hebben tactisch wat veranderd. Met vier achterin konden we makkelijk uitvoetballen en onder hun press uit komen. Ik denk dat we ook moesten wennen aan het veld."

Afmaken voor eigen supporters

Bij Antwerp kunnen ze zich wel optrekken aan het feit dat ze de achterstand niet hoger hebben zien oplopen. Daardoor kunnen ze blijven geloven in de finale. De terugmatch wordt gespeeld op 6 februari op de Bosuil.

Lammens gelooft dat Antwerp dan nog de scheve situatie zal rechtzetten. "In de tweede helft hebben we nog gezocht naar de aansluitingstreffer, we wilden wel, maar ik geloof erin dat we een grote kans hebben om het in de terugmatch af te maken. Dan hebben we onze supporters achter ons en dat geeft een boost."

Zal Antwerp nog de finale halen?

Meest recent

'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

5
5
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

30
30
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

58
58
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

220
220
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

120
120
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

102
102
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

71
71
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

135
135
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

219
219
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

47
47
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

199
199
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

420
420
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1055
1055
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

46
46
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

165
165
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

239
239
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

151
151
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

124
124
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

349
349
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

614
614
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

206
206
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

785
785
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

902
902
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

133
133

Meer sportnieuws