Antwerp gelooft nog: "Grote kans om het thuis af te maken"

door
Antwerp gelooft nog:

Antwerp droomt van een derde bekerfinale op een rij, maar het zal daarvoor wel nog stevig aan de bak moeten. De Great Old ging donderdagavond in zijn heenwedstrijd van de halve finale immers met 1-0 verliezen bij Anderlecht.

Daarmee mocht Antwerp eigenlijk nog blij kunnen zijn, want de score had nog hoger kunnen oplopen. Anderlecht trof maar liefst drie keer het doelkader en Antwerp had vroeg in de tweede helft ook met tien kunnen vallen, maar Janssen ontsnapte aan een tweede geel.

LEES OOK: 'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp niet op de afspraak voor rust

Het mag dus duidelijk zijn dat Antwerp niet op de afspraak was in het Lotto Park, zeker niet voor rust. Dat leidde tot een scherpe reactie bij doelman Senne Lammens.

"Onze eerste helft was niet goed. Daarin hebben we 45 minuten weggegooid, dat mag eigenlijk niet", was hij hard bij Het Nieuwsblad. "De tweede helft waren we scherper, we hebben tactisch wat veranderd. Met vier achterin konden we makkelijk uitvoetballen en onder hun press uit komen. Ik denk dat we ook moesten wennen aan het veld."

Afmaken voor eigen supporters

Bij Antwerp kunnen ze zich wel optrekken aan het feit dat ze de achterstand niet hoger hebben zien oplopen. Daardoor kunnen ze blijven geloven in de finale. De terugmatch wordt gespeeld op 6 februari op de Bosuil.

Lammens gelooft dat Antwerp dan nog de scheve situatie zal rechtzetten. "In de tweede helft hebben we nog gezocht naar de aansluitingstreffer, we wilden wel, maar ik geloof erin dat we een grote kans hebben om het in de terugmatch af te maken. Dan hebben we onze supporters achter ons en dat geeft een boost."

Zal Antwerp nog de finale halen?

Meest recent

'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

2
2
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

70
70
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

105
105
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

44
44
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

201
201
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

62
62
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

221
221
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

56
56
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

35
35
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

68
68
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

299
299
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

281
281
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

27
27
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

162
162
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

199
199
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

388
388
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

288
288
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

27
27
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

423
423
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

88
88
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

22
22
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

199
199
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

78
78
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

100
100
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

61
61

Meer sportnieuws