Antwerp gelooft nog: "Grote kans om het thuis af te maken"

door
Antwerp gelooft nog:

Antwerp droomt van een derde bekerfinale op een rij, maar het zal daarvoor wel nog stevig aan de bak moeten. De Great Old ging donderdagavond in zijn heenwedstrijd van de halve finale immers met 1-0 verliezen bij Anderlecht.

Daarmee mocht Antwerp eigenlijk nog blij kunnen zijn, want de score had nog hoger kunnen oplopen. Anderlecht trof maar liefst drie keer het doelkader en Antwerp had vroeg in de tweede helft ook met tien kunnen vallen, maar Janssen ontsnapte aan een tweede geel.

LEES OOK: Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

Antwerp niet op de afspraak voor rust

Het mag dus duidelijk zijn dat Antwerp niet op de afspraak was in het Lotto Park, zeker niet voor rust. Dat leidde tot een scherpe reactie bij doelman Senne Lammens.

"Onze eerste helft was niet goed. Daarin hebben we 45 minuten weggegooid, dat mag eigenlijk niet", was hij hard bij Het Nieuwsblad. "De tweede helft waren we scherper, we hebben tactisch wat veranderd. Met vier achterin konden we makkelijk uitvoetballen en onder hun press uit komen. Ik denk dat we ook moesten wennen aan het veld."

Afmaken voor eigen supporters

Bij Antwerp kunnen ze zich wel optrekken aan het feit dat ze de achterstand niet hoger hebben zien oplopen. Daardoor kunnen ze blijven geloven in de finale. De terugmatch wordt gespeeld op 6 februari op de Bosuil.

Lammens gelooft dat Antwerp dan nog de scheve situatie zal rechtzetten. "In de tweede helft hebben we nog gezocht naar de aansluitingstreffer, we wilden wel, maar ik geloof erin dat we een grote kans hebben om het in de terugmatch af te maken. Dan hebben we onze supporters achter ons en dat geeft een boost."

🚀

Zal Antwerp nog de finale halen?

Meest recent

Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

4
4
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

26
26
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

42
42
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

72
72
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

36
36
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

263
263
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

213
213
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

176
176
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

200
200
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

156
156
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

37
37
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

58
58
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

42
42
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

153
153
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

103
103
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

206
206
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

254
254
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

61
61
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

140
140
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

451
451
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

67
67
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

367
367
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

256
256
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

97
97

Meer sportnieuws