Antwerp gelooft nog: "Grote kans om het thuis af te maken"

door
Antwerp gelooft nog:

Antwerp droomt van een derde bekerfinale op een rij, maar het zal daarvoor wel nog stevig aan de bak moeten. De Great Old ging donderdagavond in zijn heenwedstrijd van de halve finale immers met 1-0 verliezen bij Anderlecht.

Daarmee mocht Antwerp eigenlijk nog blij kunnen zijn, want de score had nog hoger kunnen oplopen. Anderlecht trof maar liefst drie keer het doelkader en Antwerp had vroeg in de tweede helft ook met tien kunnen vallen, maar Janssen ontsnapte aan een tweede geel.

LEES OOK: 'Keepersdilemma Rode Duivels: beslissing al gevallen'

Antwerp niet op de afspraak voor rust

Het mag dus duidelijk zijn dat Antwerp niet op de afspraak was in het Lotto Park, zeker niet voor rust. Dat leidde tot een scherpe reactie bij doelman Senne Lammens.

"Onze eerste helft was niet goed. Daarin hebben we 45 minuten weggegooid, dat mag eigenlijk niet", was hij hard bij Het Nieuwsblad. "De tweede helft waren we scherper, we hebben tactisch wat veranderd. Met vier achterin konden we makkelijk uitvoetballen en onder hun press uit komen. Ik denk dat we ook moesten wennen aan het veld."

Afmaken voor eigen supporters

Bij Antwerp kunnen ze zich wel optrekken aan het feit dat ze de achterstand niet hoger hebben zien oplopen. Daardoor kunnen ze blijven geloven in de finale. De terugmatch wordt gespeeld op 6 februari op de Bosuil.

Lammens gelooft dat Antwerp dan nog de scheve situatie zal rechtzetten. "In de tweede helft hebben we nog gezocht naar de aansluitingstreffer, we wilden wel, maar ik geloof erin dat we een grote kans hebben om het in de terugmatch af te maken. Dan hebben we onze supporters achter ons en dat geeft een boost."

Zal Antwerp nog de finale halen?

Meest recent

Na missen PO1: Hayen gaat slachtoffers maken bij Genk

De laatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League kende één ...

8
8
'Einde van tijdperk: Griezmann heeft knaltransfer beet'

Atletico Madrid ging zondagavond onderuit in de derby tegen Real Madrid en ziet de top twee zo nog ...

5
5
'Bizarre soap: Lavia dan tóch niet bij Jonge Duivels'

Het heeft de voorbije dagen toch wat gestormd rond de selectie van de Jonge Duivels. Zo raakte al ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Atletico lonkt naar Club, De Bruyne beslist'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

148
148
Vandenbempt snoeihard: “Dé teleurstelling van het seizoen”

De slotspeeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. De top 6 is bekend en ook de Degradatie ...

160
160
‘Mokio slaat op tafel bij Ajax: transferwending nakend'

Jorthy Mokio werd bij KAA Gent de jongste debutant aller tijden, maar de Buffalo’s zagen het ...

40
40
Intern probleem Anderlecht: "Hoe is dat mogelijk?"

RSC Anderlecht wist zich in de top 6 te nestelen, maar de reguliere competitie werd op een valse ...

307
307
"Ronaldo, Totti, Hazard, ..." - Garcia dropt straffe De Bruyne-uitspraak

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

65
65
'Labiel' zorgenkind bij KRC Genk: "Ik vind dat pijnlijk"

KRC Genk zal na de interland-break dan toch in de Europe Play-Offs aantreden. Even leek Racing ...

270
270
'Vertrek Kompany plots concreet: riante vergoeding Bayern'

Bayern München zette afgelopen weekend een nieuwe stap richting de titel met een vlotte ...

397
397
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

249
249
"Hoe triest is dat?" - Anderlecht bedroevend in hemd gezet

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

186
186
Ongezien! De waanzinnige balans van Union sinds promotie

Union SG maakte zondagavond een duidelijke statement. Met een 1-3-overwinning op het veld van STVV ...

150
150
Brede glimlach Garcia: enorme WK-meevaller voor België

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

122
122
Anderlecht-drama: analisten vellen vernietigend verdict

Na de goede resultaten van de voorbije weken, heerste opnieuw positivisme rond RSC Anderlecht. Maar ...

473
473
Club-fans scanderen opvallende naam, Mechele vol lof

Club Brugge kan met een gerust gemoed toewerken naar de start van de Champions' Play-Offs. Op de ...

438
438
Met domper naar Duivels: Godts hard aangepakt na Klassieker

Mika Godts mag zich deze week voor de eerste keer bij de Rode Duivels melden. Maar de flankaanvaller ...

100
100
Chelsea zorgt voor nieuwe wending in Duivels-soap Lavia

De Rode Duivels trekken deze week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp en twee ...

158
158
Hayen krijgt klappen: pijnlijke conclusie na ondergang Genk

Het is KRC Genk dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de Champions' Play-Offs. Even zag het ...

397
397
Bayern legt bom onder Kompany: beslissing met grote gevolgen

Vincent Kompany ziet Bayern winnen, maar achter de schermen groeit de spanning. De keeperskwestie, ...

235
235
Club Brugge in titelmodus: geste waarschuwing voor Union

Club Brugge heeft de reguliere competitie op fraaie wijze afgesloten. Zelfs zonder de geblesseerde ...

385
385
Enorme euforie bij Gent: actie De Mil maakt kleedkamer gek

Even werd het nog bibberen, maar AA Gent heeft zich zondag dan toch geplaatst voor de Champions' ...

226
226
Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

893
893
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

227
227
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

169
169

Meer sportnieuws