Antwerp gelooft nog: "Grote kans om het thuis af te maken"

door
Antwerp gelooft nog:

Antwerp droomt van een derde bekerfinale op een rij, maar het zal daarvoor wel nog stevig aan de bak moeten. De Great Old ging donderdagavond in zijn heenwedstrijd van de halve finale immers met 1-0 verliezen bij Anderlecht.

Daarmee mocht Antwerp eigenlijk nog blij kunnen zijn, want de score had nog hoger kunnen oplopen. Anderlecht trof maar liefst drie keer het doelkader en Antwerp had vroeg in de tweede helft ook met tien kunnen vallen, maar Janssen ontsnapte aan een tweede geel.

LEES OOK: 'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp niet op de afspraak voor rust

Het mag dus duidelijk zijn dat Antwerp niet op de afspraak was in het Lotto Park, zeker niet voor rust. Dat leidde tot een scherpe reactie bij doelman Senne Lammens.

"Onze eerste helft was niet goed. Daarin hebben we 45 minuten weggegooid, dat mag eigenlijk niet", was hij hard bij Het Nieuwsblad. "De tweede helft waren we scherper, we hebben tactisch wat veranderd. Met vier achterin konden we makkelijk uitvoetballen en onder hun press uit komen. Ik denk dat we ook moesten wennen aan het veld."

Afmaken voor eigen supporters

Bij Antwerp kunnen ze zich wel optrekken aan het feit dat ze de achterstand niet hoger hebben zien oplopen. Daardoor kunnen ze blijven geloven in de finale. De terugmatch wordt gespeeld op 6 februari op de Bosuil.

Lammens gelooft dat Antwerp dan nog de scheve situatie zal rechtzetten. "In de tweede helft hebben we nog gezocht naar de aansluitingstreffer, we wilden wel, maar ik geloof erin dat we een grote kans hebben om het in de terugmatch af te maken. Dan hebben we onze supporters achter ons en dat geeft een boost."

Zal Antwerp nog de finale halen?

Meest recent

'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit?'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

12
12
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

67
67
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

20
20
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

40
40
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

104
104
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

39
39
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

44
44
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

215
215
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

119
119
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

44
44
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

116
116
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

151
151
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

71
71
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

126
126
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

390
390
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

116
116
Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Eliot Matazo is een jeugdproduct van RSC Anderlecht, maar de middenvelder ging al op jonge leeftijd ...

108
108
'Knaltransfer Godts ter discussie: Ajax verlangt monstersom'

De zomermercato komt eraan en de clubs zijn al volop bezig met volgend seizoen. Mika Godt is grof ...

98
98
Wending Lukaku in de maak: bondscoach Garcia gespot

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller was vorig seizoen nog de grote man in ...

182
182
‘FIFA hoort Kompany: nieuwe regel op WK 2026’

Het WK 2026 sluipt dichterbij en de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn alle voorbereidingen aan ...

143
143
Nainggolan post verschroeiend statement: oorlog met fans

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden zindert nog na. Radja Nainggolan bracht de uitploeg op ...

227
227
Totale exodus op Stayen? STVV-fans krijgen goed nieuws

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

103
103
'Grootse renovatie Anderlecht: 17 (!) namen op vertrekkerslijst'

Officieel gezien heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe sportief directeur. Daar zal toch ...

737
737
Kompany reageert met Anderlecht-anekdote op CL-schorsing

In de Champions League is het dinsdagavond likkebaarden geblazen. Met Paris Saint-Germain en Bayern ...

115
115
Janssen weg bij Antwerp: schoktransfer naar JPL-concurrent?

Vincent Janssen was afgelopen weekend weer de grote uitblinker bij Antwerp FC. Maar dat was allicht ...

1139
1139

Meer sportnieuws