'City blijft gaan: Guardiola heeft nieuwe topaanvaller beet'

244 stemmen
'City blijft gaan: Guardiola heeft nieuwe topaanvaller beet'

Manchester City gaf afgelopen dinsdag een dubbele voorsprong uit handen tegen Brentford FC en blijkt dus zeker nog niet genezen. Er wordt dan ook druk gewerkt aan versterking tijdens de wintermercato. Er is alvast een nieuwe verdediger, letterlijk, onderweg naar het Etihad Stadium.

De grootmacht uit Manchester zette vlak voor nieuwjaar één van zijn zwakste reeksen in jaren neer. In 13 wedstrijden over alle competities heen kon het slechts één keertje winnen. In de Premier League is City inmiddels weggezakt naar de zesde plaats, in de Champions League moet het nog vol aan de bak om door te stoten.

Even leek de ommekeer ingezet met drie opeenvolgende zeges op rij, maar dinsdag werd dus opnieuw overbodig puntenverlies geleden. Andermaal werd duidelijk dat de selectie van Guardiola vers bloed kan gebruiken. En de eerste grote winteraanwinst is inmiddels ook onderweg.

LEES OOK: Volgende Rode Duivel transfereert: deal van 3 miljoen

Oezbeeks monstertalent

Zo staat Abdukodir Khusanov op punt om bij de Engelse kampioen aan de slag te gaan. De Oezbeek is nog altijd maar 20 jaar oud, de voorbije maanden brak hij echter om stormachtige wijze voor bij RC Lens. Khusanov koppelt zijn grote fysieke vermogen dan ook aan de nodige voetballende kwaliteiten. Heel wat waarnemers tippen hem als één van de grootste defensieve talenten in het mondiale voetbal.

Ook City blijkt helemaal overtuigd van zijn potentieel. Eerder raakte immers al bekend dat een akkoord werd gevonden met Lens over een transfersom van maar liefst 40 miljoen euro, exclusief bonussen. En nu lijken ook de laatste details beklonken. Op beelden is namelijk te zien hoe Khusanov donderdag zijn privévlucht naar Engeland nam. Hij zal er eerstdaags zijn medische en fysieke proeven afleggen, vervolgens kan hij zijn kribbel zetten onder een contract tot medio 2029.

UPDATE: Ook Bundesliga-sensatie op komst

Niet enkel Khusanov wordt eerstdaags normaal gezien voorgesteld bij City. Zo krijgt Guardiola er ook een nieuwe spits bij. Verschillende bekende transferwatchers melden namelijk een akkoord omtrent Omar Marmoush. De Egyptenaar was bezig aan een fenomenaal seizoen bij Eintracht Frankfurt en mag nu dus de concurrentie aangaan met Erling Haaland. Er ligt in Manchester een contract van vijf seizoenen voor hem klaar. Eerder werd al gewag gemaakt van een transfersom van ruim 70 miljoen euro.

City wint dit seizoen alsnog een grote prijs ...

Meest recent

‘Allegri dumpt Lukaku voor zijn droomspits van 50 miljoen’

Romelu Lukaku krijgt een bijzonder pijnlijke boodschap uit Napels. Massimiliano Allegri lijkt niet ...

148
148
Bruno dropt hint: volgende debutant Anderlecht al bekend

In de tweede voorronde van de Europa League moet RSC Anderlecht donderdag Hammarby zien uit te ...

0
0
'Club Brugge tast in buidel: 3 toptargets op shortlist'

Club Brugge sloot zijn zomerstage zaterdag af met een 2-1 nederlaag tegen Stade Rennes. Daarmee zit ...

106
106
Bruno maakt brokken: trio buitenspel bij Anderlecht

De komende weken moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor tal van overbodige ...

350
350
'Onyedika out: Club Brugge drukt door voor vervanger'

In de oefenmatch tegen Stade Rennes verscheen hij zaterdag nog gewoon aan de aftrap, maar behoudens ...

388
388
Marc Coucke zeldzaam openhartig tegenover fans: "Sorry..."

Marc Coucke geniet zichtbaar van de zomer, maar voor de eigenaar van Anderlecht blijft het voetbal ...

273
273
Aanwinst bekoort bij Standard: "Een goede mix"

Standard deed al een aantal zeer opmerkelijke transfers. De Rouches haalden onder meer Salieu ...

91
91
'KRC Genk en Dortmund akkoord: recordsom voor Karetsas'

Borussia Dortmund en KRC Genk hebben na wekenlang onderhandelen een akkoord gevonden omtrent de ...

677
677
Ryanair pakt Cristiano Ronaldo op heerlijke wijze aan

Cristiano Ronaldo blijft verbazen. De Portugese superster is inmiddels veertig jaar oud, maar de ...

102
102
Zorgen bij Union SG? "Dat kostte hen de titel"

Union SG kent weer een drukke transferzomer. Niemand weet op dit moment of ze echt versterkt zijn. ...

103
103
OH Leuven stelt vijfde zomeraanwinst officieel voor

OH Leuven wil eindelijk nog eens een echt goed seizoen meemaken. De club heeft daarom nood aan de ...

45
45
Standard sloeg toe: "Kreeg telefoontje van Wilmots"

Standard zat deze mercato zeker niet stil. De Rouches wisten al een aantal spelers naar de Vurige ...

207
207
'Anderlecht strijkt deze som op voor Vazquez'

Luis Vazquez verlaat RSC Anderlecht. De Argentijnse aanvaller is op weg naar de Engelse ...

517
517
Standard rekent op 'nieuwe smaakmaker'

Standard kent een voorspoedige zomermercato. De Luikenaars hopen ook dat een aantal spelers dit jaar ...

172
172
Club Brugge maakt terugkeer oude bekende officieel bekend

Club Brugge heeft een volgende speler aangetrokken. Eentje voor Club NXT. Het gaat om niemand minder ...

161
161
Stunt in Eredivisie: Dusan Tadic is terug

Een enorme transferstunt in de Nederlandse eerste klasse. Dusan Tadic is terug in de Eredivisie. De ...

46
46
'Vincent Janssen heeft zeer mooie transfer beet'

Vincent Janssen heeft een nieuwe club gevonden. De voormalige aanvaller van Royal Antwerp FC zet ...

255
255
'PSG mengt zich in titanenstrijd voor ex-JPL-doelman'

Het duurde deze zomer lang voor de internationale transfermarkt op gang kwam, maar sinds het einde ...

88
88
'Patro Eisden passeert weer flink langs de kassa'

Patro Eisden gaat binnenkort een volgende toptransfer afronden. De club gaat Leandro Rousseau ...

93
93
'Anderlecht verlost van Vazquez: verrassende bestemming'

Anderlecht heetf nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg deze zomer. Sportief directeur Antoine ...

388
388
'Union gaat meteen vol voor vervanger voor Scherpen'

Voor Union nadert de start van het nieuwe seizoen met rasse schreden. Vrijdag is er immers al de ...

106
106
'Tolu maakt zeer opmerkelijke transfer'

Een jaar geleden werd Tolu Arokodare nog de duurste uitgaande transfer ooit van KRC Genk, dat zijn ...

156
156
OHL verrast en haalt coach uit 1B aan boord

OH Leuven blikt terug op enkele tegenvallende seizoenen en gooit het deze zomer daarom weer over een ...

50
50
'Akkoord op tafel: Club verliest volgende sterkhouder'

Bij Club Brugge wisten ze dat ze zich deze zomer moesten opmaken voor het vertrek van verschillende ...

703
703
'Straffe transfer De Bruyne in de maak'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Romelu Lukaku en Kevin De ...

348
348

Meer sportnieuws