'City blijft gaan: Guardiola heeft nieuwe topaanvaller beet'

door
'City blijft gaan: Guardiola heeft nieuwe topaanvaller beet'

Manchester City gaf afgelopen dinsdag een dubbele voorsprong uit handen tegen Brentford FC en blijkt dus zeker nog niet genezen. Er wordt dan ook druk gewerkt aan versterking tijdens de wintermercato. Er is alvast een nieuwe verdediger, letterlijk, onderweg naar het Etihad Stadium.

De grootmacht uit Manchester zette vlak voor nieuwjaar één van zijn zwakste reeksen in jaren neer. In 13 wedstrijden over alle competities heen kon het slechts één keertje winnen. In de Premier League is City inmiddels weggezakt naar de zesde plaats, in de Champions League moet het nog vol aan de bak om door te stoten.

Even leek de ommekeer ingezet met drie opeenvolgende zeges op rij, maar dinsdag werd dus opnieuw overbodig puntenverlies geleden. Andermaal werd duidelijk dat de selectie van Guardiola vers bloed kan gebruiken. En de eerste grote winteraanwinst is inmiddels ook onderweg.

LEES OOK: Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Oezbeeks monstertalent

Zo staat Abdukodir Khusanov op punt om bij de Engelse kampioen aan de slag te gaan. De Oezbeek is nog altijd maar 20 jaar oud, de voorbije maanden brak hij echter om stormachtige wijze voor bij RC Lens. Khusanov koppelt zijn grote fysieke vermogen dan ook aan de nodige voetballende kwaliteiten. Heel wat waarnemers tippen hem als één van de grootste defensieve talenten in het mondiale voetbal.

Ook City blijkt helemaal overtuigd van zijn potentieel. Eerder raakte immers al bekend dat een akkoord werd gevonden met Lens over een transfersom van maar liefst 40 miljoen euro, exclusief bonussen. En nu lijken ook de laatste details beklonken. Op beelden is namelijk te zien hoe Khusanov donderdag zijn privévlucht naar Engeland nam. Hij zal er eerstdaags zijn medische en fysieke proeven afleggen, vervolgens kan hij zijn kribbel zetten onder een contract tot medio 2029.

UPDATE: Ook Bundesliga-sensatie op komst

Niet enkel Khusanov wordt eerstdaags normaal gezien voorgesteld bij City. Zo krijgt Guardiola er ook een nieuwe spits bij. Verschillende bekende transferwatchers melden namelijk een akkoord omtrent Omar Marmoush. De Egyptenaar was bezig aan een fenomenaal seizoen bij Eintracht Frankfurt en mag nu dus de concurrentie aangaan met Erling Haaland. Er ligt in Manchester een contract van vijf seizoenen voor hem klaar. Eerder werd al gewag gemaakt van een transfersom van ruim 70 miljoen euro.

City wint dit seizoen alsnog een grote prijs ...

Meest recent

Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

24
24
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

68
68
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

97
97
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

79
79
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

55
55
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

486
486
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

80
80
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

73
73
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

156
156
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

184
184
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

106
106
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

111
111
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

414
414
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

110
110
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

277
277
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

432
432
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

353
353
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

219
219
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

357
357
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

164
164
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

107
107
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

103
103
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

107
107
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

77
77
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

40
40

Meer sportnieuws