'City blijft gaan: Guardiola heeft nieuwe topaanvaller beet'

door
'City blijft gaan: Guardiola heeft nieuwe topaanvaller beet'

Manchester City gaf afgelopen dinsdag een dubbele voorsprong uit handen tegen Brentford FC en blijkt dus zeker nog niet genezen. Er wordt dan ook druk gewerkt aan versterking tijdens de wintermercato. Er is alvast een nieuwe verdediger, letterlijk, onderweg naar het Etihad Stadium.

De grootmacht uit Manchester zette vlak voor nieuwjaar één van zijn zwakste reeksen in jaren neer. In 13 wedstrijden over alle competities heen kon het slechts één keertje winnen. In de Premier League is City inmiddels weggezakt naar de zesde plaats, in de Champions League moet het nog vol aan de bak om door te stoten.

Even leek de ommekeer ingezet met drie opeenvolgende zeges op rij, maar dinsdag werd dus opnieuw overbodig puntenverlies geleden. Andermaal werd duidelijk dat de selectie van Guardiola vers bloed kan gebruiken. En de eerste grote winteraanwinst is inmiddels ook onderweg.

LEES OOK: ‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

Oezbeeks monstertalent

Zo staat Abdukodir Khusanov op punt om bij de Engelse kampioen aan de slag te gaan. De Oezbeek is nog altijd maar 20 jaar oud, de voorbije maanden brak hij echter om stormachtige wijze voor bij RC Lens. Khusanov koppelt zijn grote fysieke vermogen dan ook aan de nodige voetballende kwaliteiten. Heel wat waarnemers tippen hem als één van de grootste defensieve talenten in het mondiale voetbal.

Ook City blijkt helemaal overtuigd van zijn potentieel. Eerder raakte immers al bekend dat een akkoord werd gevonden met Lens over een transfersom van maar liefst 40 miljoen euro, exclusief bonussen. En nu lijken ook de laatste details beklonken. Op beelden is namelijk te zien hoe Khusanov donderdag zijn privévlucht naar Engeland nam. Hij zal er eerstdaags zijn medische en fysieke proeven afleggen, vervolgens kan hij zijn kribbel zetten onder een contract tot medio 2029.

UPDATE: Ook Bundesliga-sensatie op komst

Niet enkel Khusanov wordt eerstdaags normaal gezien voorgesteld bij City. Zo krijgt Guardiola er ook een nieuwe spits bij. Verschillende bekende transferwatchers melden namelijk een akkoord omtrent Omar Marmoush. De Egyptenaar was bezig aan een fenomenaal seizoen bij Eintracht Frankfurt en mag nu dus de concurrentie aangaan met Erling Haaland. Er ligt in Manchester een contract van vijf seizoenen voor hem klaar. Eerder werd al gewag gemaakt van een transfersom van ruim 70 miljoen euro.

City wint dit seizoen alsnog een grote prijs ...

Meest recent

Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

6
6
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

108
108
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

121
121
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

54
54
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

62
62
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

308
308
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

263
263
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

436
436
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

464
464
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

221
221
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

743
743
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

452
452
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

119
119
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

250
250
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

187
187
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

136
136
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

115
115
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

265
265
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

165
165
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

603
603
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

310
310
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

95
95
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

498
498
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

129
129
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

518
518

Meer sportnieuws