'City blijft gaan: Guardiola heeft nieuwe topaanvaller beet'

door
'City blijft gaan: Guardiola heeft nieuwe topaanvaller beet'

Manchester City gaf afgelopen dinsdag een dubbele voorsprong uit handen tegen Brentford FC en blijkt dus zeker nog niet genezen. Er wordt dan ook druk gewerkt aan versterking tijdens de wintermercato. Er is alvast een nieuwe verdediger, letterlijk, onderweg naar het Etihad Stadium.

De grootmacht uit Manchester zette vlak voor nieuwjaar één van zijn zwakste reeksen in jaren neer. In 13 wedstrijden over alle competities heen kon het slechts één keertje winnen. In de Premier League is City inmiddels weggezakt naar de zesde plaats, in de Champions League moet het nog vol aan de bak om door te stoten.

Even leek de ommekeer ingezet met drie opeenvolgende zeges op rij, maar dinsdag werd dus opnieuw overbodig puntenverlies geleden. Andermaal werd duidelijk dat de selectie van Guardiola vers bloed kan gebruiken. En de eerste grote winteraanwinst is inmiddels ook onderweg.

LEES OOK: PSG pakt uit met goudhaantje, miljoenencadeau voor Barça

Oezbeeks monstertalent

Zo staat Abdukodir Khusanov op punt om bij de Engelse kampioen aan de slag te gaan. De Oezbeek is nog altijd maar 20 jaar oud, de voorbije maanden brak hij echter om stormachtige wijze voor bij RC Lens. Khusanov koppelt zijn grote fysieke vermogen dan ook aan de nodige voetballende kwaliteiten. Heel wat waarnemers tippen hem als één van de grootste defensieve talenten in het mondiale voetbal.

Ook City blijkt helemaal overtuigd van zijn potentieel. Eerder raakte immers al bekend dat een akkoord werd gevonden met Lens over een transfersom van maar liefst 40 miljoen euro, exclusief bonussen. En nu lijken ook de laatste details beklonken. Op beelden is namelijk te zien hoe Khusanov donderdag zijn privévlucht naar Engeland nam. Hij zal er eerstdaags zijn medische en fysieke proeven afleggen, vervolgens kan hij zijn kribbel zetten onder een contract tot medio 2029.

UPDATE: Ook Bundesliga-sensatie op komst

Niet enkel Khusanov wordt eerstdaags normaal gezien voorgesteld bij City. Zo krijgt Guardiola er ook een nieuwe spits bij. Verschillende bekende transferwatchers melden namelijk een akkoord omtrent Omar Marmoush. De Egyptenaar was bezig aan een fenomenaal seizoen bij Eintracht Frankfurt en mag nu dus de concurrentie aangaan met Erling Haaland. Er ligt in Manchester een contract van vijf seizoenen voor hem klaar. Eerder werd al gewag gemaakt van een transfersom van ruim 70 miljoen euro.

City wint dit seizoen alsnog een grote prijs ...

Meest recent

'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

31
31
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

69
69
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

21
21
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

173
173
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

70
70
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

70
70
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

93
93
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

284
284
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

85
85
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

407
407
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

211
211
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

52
52
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

62
62
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

189
189
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

421
421
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

551
551
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

72
72
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

78
78
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

1090
1090
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

282
282
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

936
936
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

242
242
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

477
477
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

49
49

Meer sportnieuws