'City blijft gaan: Guardiola heeft nieuwe topaanvaller beet'

door
'City blijft gaan: Guardiola heeft nieuwe topaanvaller beet'

Manchester City gaf afgelopen dinsdag een dubbele voorsprong uit handen tegen Brentford FC en blijkt dus zeker nog niet genezen. Er wordt dan ook druk gewerkt aan versterking tijdens de wintermercato. Er is alvast een nieuwe verdediger, letterlijk, onderweg naar het Etihad Stadium.

De grootmacht uit Manchester zette vlak voor nieuwjaar één van zijn zwakste reeksen in jaren neer. In 13 wedstrijden over alle competities heen kon het slechts één keertje winnen. In de Premier League is City inmiddels weggezakt naar de zesde plaats, in de Champions League moet het nog vol aan de bak om door te stoten.

Even leek de ommekeer ingezet met drie opeenvolgende zeges op rij, maar dinsdag werd dus opnieuw overbodig puntenverlies geleden. Andermaal werd duidelijk dat de selectie van Guardiola vers bloed kan gebruiken. En de eerste grote winteraanwinst is inmiddels ook onderweg.

LEES OOK: 'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Oezbeeks monstertalent

Zo staat Abdukodir Khusanov op punt om bij de Engelse kampioen aan de slag te gaan. De Oezbeek is nog altijd maar 20 jaar oud, de voorbije maanden brak hij echter om stormachtige wijze voor bij RC Lens. Khusanov koppelt zijn grote fysieke vermogen dan ook aan de nodige voetballende kwaliteiten. Heel wat waarnemers tippen hem als één van de grootste defensieve talenten in het mondiale voetbal.

Ook City blijkt helemaal overtuigd van zijn potentieel. Eerder raakte immers al bekend dat een akkoord werd gevonden met Lens over een transfersom van maar liefst 40 miljoen euro, exclusief bonussen. En nu lijken ook de laatste details beklonken. Op beelden is namelijk te zien hoe Khusanov donderdag zijn privévlucht naar Engeland nam. Hij zal er eerstdaags zijn medische en fysieke proeven afleggen, vervolgens kan hij zijn kribbel zetten onder een contract tot medio 2029.

UPDATE: Ook Bundesliga-sensatie op komst

Niet enkel Khusanov wordt eerstdaags normaal gezien voorgesteld bij City. Zo krijgt Guardiola er ook een nieuwe spits bij. Verschillende bekende transferwatchers melden namelijk een akkoord omtrent Omar Marmoush. De Egyptenaar was bezig aan een fenomenaal seizoen bij Eintracht Frankfurt en mag nu dus de concurrentie aangaan met Erling Haaland. Er ligt in Manchester een contract van vijf seizoenen voor hem klaar. Eerder werd al gewag gemaakt van een transfersom van ruim 70 miljoen euro.

City wint dit seizoen alsnog een grote prijs ...

Meest recent

'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

0
0
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

239
239
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

13
13
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

193
193
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

90
90
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

18
18
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

104
104
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

60
60
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

602
602
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

41
41
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

232
232
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

353
353
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

284
284
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

42
42
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

153
153
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

419
419
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

248
248
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

76
76
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

356
356
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

170
170
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

434
434
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

272
272
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

37
37
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

249
249
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

555
555

Meer sportnieuws