'Liverpool bibbert en beeft: titanenstrijd om Mo Salah'

194
'Liverpool bibbert en beeft: titanenstrijd om Mo Salah'

Liverpool FC is bezig aan een fenomenaal seizoen, maar moet desondanks vrezen voor het vertrek van enkele steunpilaren. De aflopende contracten van Virgil van Dijk, Trent Alexander-Arnold en Mohamed Salah werden immers nog niet verlengd. En die laatste lokt logischerwijs de nodige interesse.

Tijdens het eerste seizoen met Arne Slot aan het roer scheren de Reds bijzonder hoge toppen. Zo staat Liverpool momenteel comfortabel aan de leiding in de Premier League. Het telt vier punten meer dan eerste achtervolger Arsenal en heeft nog een match minder gespeeld. Ook in de League Phase van de Champions League staat LFC alleen aan de leiding. En het strijdt tegen Tottenham Hotspur voor een finaleticket in de EFL Cup.

LEES OOK: 'Godts krijgt geweldig nieuws van PSG én privé'

Waanzinnige Salah

De Engelse club blijft dus in de running voor meerdere prijzen.Dat heeft ze niet enkel aan het goede werk van Slot te danken. Zo neemt Mohamed Salah zijn ploeg ook dit seizoen weer op sleeptouw. Over alle competities heen heeft de Egyptische superster inmiddels 21 doelpunten en 17 assists achter zijn naam staan. Daar had hij amper 29 wedstrijden voor nodig.

Desondanks oogt de toekomst van Salah onzeker. Zijn contract bij Liverpool loopt na het seizoen immers af en nog steeds werd geen akkoord gevonden omtrent een verlenging. "Ik wil er niet te veel over zeggen in de pers, zodat men geen verkeerde dingen gaat zeggen. Maar er is nog niets in beweging gekomen", verklaarde hij begin deze maand nog.

Monsterloon in Saudi-Arabië

Ondertussen proberen andere clubs hem te overtuigen elders te tekenen. Zo raakte onlangs bekend dat Paris Saint-Germain nadrukkelijk aan zijn mouw trekt. Die interesse is volgens Sky Sports nog steeds actueel. Maar het bekende medium voegt er aan toe dat de Franse kampioen aanzienlijke concurrentie krijgt.

Het Saudische Al-Hilal trekt immers ook nadrukkelijk aan zijn mouw. Die club neemt weldra afscheid van Neymar en met het vrijgekomen salaris willen ze Salah aantrekken als de nieuwe posterboy. De Egyptenaar zou dus een monstercontract kunnen tekenen. De kansen dat hij alsnog bijtekent in Liverpool krijgen dus andermaal een flinke knauw.

Op dit moment zou Salah de Gouden Bal het meest verdienen ...

Meest recent

‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

16
16
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

23
23
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

32
32
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

154
154
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

58
58
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

61
61
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

57
57
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

22
22
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

60
60
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

223
223
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

36
36
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

46
46
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

21
21
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

108
108
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

57
57
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

207
207
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

70
70
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

195
195
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

30
30
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

87
87
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

992
992
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

53
53
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

174
174
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

1003
1003
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

51
51

Meer sportnieuws