'Liverpool bibbert en beeft: titanenstrijd om Mo Salah'

door
'Liverpool bibbert en beeft: titanenstrijd om Mo Salah'

Liverpool FC is bezig aan een fenomenaal seizoen, maar moet desondanks vrezen voor het vertrek van enkele steunpilaren. De aflopende contracten van Virgil van Dijk, Trent Alexander-Arnold en Mohamed Salah werden immers nog niet verlengd. En die laatste lokt logischerwijs de nodige interesse.

Tijdens het eerste seizoen met Arne Slot aan het roer scheren de Reds bijzonder hoge toppen. Zo staat Liverpool momenteel comfortabel aan de leiding in de Premier League. Het telt vier punten meer dan eerste achtervolger Arsenal en heeft nog een match minder gespeeld. Ook in de League Phase van de Champions League staat LFC alleen aan de leiding. En het strijdt tegen Tottenham Hotspur voor een finaleticket in de EFL Cup.

LEES OOK: 'Real Madrid haalt uit: eerste topaanwinst al bepaald'

Waanzinnige Salah

De Engelse club blijft dus in de running voor meerdere prijzen.Dat heeft ze niet enkel aan het goede werk van Slot te danken. Zo neemt Mohamed Salah zijn ploeg ook dit seizoen weer op sleeptouw. Over alle competities heen heeft de Egyptische superster inmiddels 21 doelpunten en 17 assists achter zijn naam staan. Daar had hij amper 29 wedstrijden voor nodig.

Desondanks oogt de toekomst van Salah onzeker. Zijn contract bij Liverpool loopt na het seizoen immers af en nog steeds werd geen akkoord gevonden omtrent een verlenging. "Ik wil er niet te veel over zeggen in de pers, zodat men geen verkeerde dingen gaat zeggen. Maar er is nog niets in beweging gekomen", verklaarde hij begin deze maand nog.

Monsterloon in Saudi-Arabië

Ondertussen proberen andere clubs hem te overtuigen elders te tekenen. Zo raakte onlangs bekend dat Paris Saint-Germain nadrukkelijk aan zijn mouw trekt. Die interesse is volgens Sky Sports nog steeds actueel. Maar het bekende medium voegt er aan toe dat de Franse kampioen aanzienlijke concurrentie krijgt.

Het Saudische Al-Hilal trekt immers ook nadrukkelijk aan zijn mouw. Die club neemt weldra afscheid van Neymar en met het vrijgekomen salaris willen ze Salah aantrekken als de nieuwe posterboy. De Egyptenaar zou dus een monstercontract kunnen tekenen. De kansen dat hij alsnog bijtekent in Liverpool krijgen dus andermaal een flinke knauw.

Op dit moment zou Salah de Gouden Bal het meest verdienen ...

Meest recent

Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

28
28
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

44
44
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

175
175
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

119
119
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

55
55
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

188
188
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

28
28
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

115
115
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

97
97
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

172
172
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

168
168
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

69
69
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

192
192
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

147
147
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

345
345
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

779
779
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

85
85
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

91
91
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

160
160
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

104
104
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

384
384
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

300
300
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

128
128
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

221
221
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

183
183

Meer sportnieuws