'Liverpool bibbert en beeft: titanenstrijd om Mo Salah'

door
'Liverpool bibbert en beeft: titanenstrijd om Mo Salah'

Liverpool FC is bezig aan een fenomenaal seizoen, maar moet desondanks vrezen voor het vertrek van enkele steunpilaren. De aflopende contracten van Virgil van Dijk, Trent Alexander-Arnold en Mohamed Salah werden immers nog niet verlengd. En die laatste lokt logischerwijs de nodige interesse.

Tijdens het eerste seizoen met Arne Slot aan het roer scheren de Reds bijzonder hoge toppen. Zo staat Liverpool momenteel comfortabel aan de leiding in de Premier League. Het telt vier punten meer dan eerste achtervolger Arsenal en heeft nog een match minder gespeeld. Ook in de League Phase van de Champions League staat LFC alleen aan de leiding. En het strijdt tegen Tottenham Hotspur voor een finaleticket in de EFL Cup.

LEES OOK: Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

Waanzinnige Salah

De Engelse club blijft dus in de running voor meerdere prijzen.Dat heeft ze niet enkel aan het goede werk van Slot te danken. Zo neemt Mohamed Salah zijn ploeg ook dit seizoen weer op sleeptouw. Over alle competities heen heeft de Egyptische superster inmiddels 21 doelpunten en 17 assists achter zijn naam staan. Daar had hij amper 29 wedstrijden voor nodig.

Desondanks oogt de toekomst van Salah onzeker. Zijn contract bij Liverpool loopt na het seizoen immers af en nog steeds werd geen akkoord gevonden omtrent een verlenging. "Ik wil er niet te veel over zeggen in de pers, zodat men geen verkeerde dingen gaat zeggen. Maar er is nog niets in beweging gekomen", verklaarde hij begin deze maand nog.

Monsterloon in Saudi-Arabië

Ondertussen proberen andere clubs hem te overtuigen elders te tekenen. Zo raakte onlangs bekend dat Paris Saint-Germain nadrukkelijk aan zijn mouw trekt. Die interesse is volgens Sky Sports nog steeds actueel. Maar het bekende medium voegt er aan toe dat de Franse kampioen aanzienlijke concurrentie krijgt.

Het Saudische Al-Hilal trekt immers ook nadrukkelijk aan zijn mouw. Die club neemt weldra afscheid van Neymar en met het vrijgekomen salaris willen ze Salah aantrekken als de nieuwe posterboy. De Egyptenaar zou dus een monstercontract kunnen tekenen. De kansen dat hij alsnog bijtekent in Liverpool krijgen dus andermaal een flinke knauw.

Op dit moment zou Salah de Gouden Bal het meest verdienen ...

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

23
23
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

66
66
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

116
116
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

252
252
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

100
100
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

43
43
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

518
518
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

297
297
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

122
122
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

305
305
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

853
853
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

134
134
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

323
323
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

117
117
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

228
228
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

334
334
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

34
34
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

228
228
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

341
341
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

128
128
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

192
192
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

169
169
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

331
331
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

205
205

Meer sportnieuws