'Vrancken vraagt om versterking: budget AA Gent bekend'

703 stemmen
'Vrancken vraagt om versterking: budget AA Gent bekend'

AA Gent trapt vrijdag speeldag 22 in de Jupiler Pro League op gang tegen Charleroi. Diep in de punt zullen de Buffalo's terug moeten rekenen op Andri Gudjohnsen om het verschil te maken, want voorlopig blijft het wachten op een nieuwe spits.

Door de blessure van Max Dean staat vers bloed voorin bovenaan de verlanglijst in de Planet Group Arena, maar tot dusver kwam er nog maar weinig schot in de zaak. Tijdens zijn wekelijkse persbabbel gaf Wouter Vrancken toe dat hij stilaan ongeduldig begint te worden.

LEES OOK: Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Boodschap van Vrancken

"Zeker en vast. Door de blessure van Max hebben we nog maar één spits. We hebben nood aan extra kwaliteit in de laatste fase van het veld. De spelers zelf zien dat ook", windt de coach er alvast geen doekjes om waar in januari de prioriteit ligt voor Arnar Vidarsson en co.

Even leek Dante Vanzeir de voornaamste kandidaat om die vacature te vullen, maar op aandringen van Vrancken wordt nu Rwan Cruz naar voren geschoven als het toptarget. Al is de 23-jarige Braziliaan naar verluidt een dure vogel: zijn prijskaartje zou acht miljoen bedragen.

Budget voor Vidarsson

Geen spek voor de bek van de Buffalo's, waar Sam Baro een financieel gezond beleid wil voeren. Al is AA Gent wel degelijk bereid om enigszins in de buidel te tasten. Eerder geraakte al bekend dat er een aanzienlijk budget werd opzijgezet om mee aan de slag te gaan.

Volgens transferspecialist Sacha Tavolieri is er een viertal miljoen voorzien om te investeren in een spits. Of dat zal volstaan om Cruz los te weken bij Ludogorets is nog maar de vraag. STVV-scherpschutter Adriano Bertaccini vormt dan misschien een goedkoper alternatief.

Voor vier miljoen moet Gent een goede spits vinden

Meest recent

Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

9
9
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

93
93
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

90
90
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

158
158
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

234
234
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

105
105
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

494
494
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

164
164
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

440
440
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

139
139
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

691
691
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

220
220
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

687
687
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

517
517
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

189
189
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

358
358
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1182
1182
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

455
455
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

323
323
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

472
472
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

402
402
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

280
280
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

219
219
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

473
473
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

389
389

Meer sportnieuws