'Vrancken vraagt om versterking: budget AA Gent bekend'

door
'Vrancken vraagt om versterking: budget AA Gent bekend'

AA Gent trapt vrijdag speeldag 22 in de Jupiler Pro League op gang tegen Charleroi. Diep in de punt zullen de Buffalo's terug moeten rekenen op Andri Gudjohnsen om het verschil te maken, want voorlopig blijft het wachten op een nieuwe spits.

Door de blessure van Max Dean staat vers bloed voorin bovenaan de verlanglijst in de Planet Group Arena, maar tot dusver kwam er nog maar weinig schot in de zaak. Tijdens zijn wekelijkse persbabbel gaf Wouter Vrancken toe dat hij stilaan ongeduldig begint te worden.

LEES OOK: ‘Mokio slaat op tafel bij Ajax: transferwending nakend'

Boodschap van Vrancken

"Zeker en vast. Door de blessure van Max hebben we nog maar één spits. We hebben nood aan extra kwaliteit in de laatste fase van het veld. De spelers zelf zien dat ook", windt de coach er alvast geen doekjes om waar in januari de prioriteit ligt voor Arnar Vidarsson en co.

Even leek Dante Vanzeir de voornaamste kandidaat om die vacature te vullen, maar op aandringen van Vrancken wordt nu Rwan Cruz naar voren geschoven als het toptarget. Al is de 23-jarige Braziliaan naar verluidt een dure vogel: zijn prijskaartje zou acht miljoen bedragen.

Budget voor Vidarsson

Geen spek voor de bek van de Buffalo's, waar Sam Baro een financieel gezond beleid wil voeren. Al is AA Gent wel degelijk bereid om enigszins in de buidel te tasten. Eerder geraakte al bekend dat er een aanzienlijk budget werd opzijgezet om mee aan de slag te gaan.

Volgens transferspecialist Sacha Tavolieri is er een viertal miljoen voorzien om te investeren in een spits. Of dat zal volstaan om Cruz los te weken bij Ludogorets is nog maar de vraag. STVV-scherpschutter Adriano Bertaccini vormt dan misschien een goedkoper alternatief.

Voor vier miljoen moet Gent een goede spits vinden

Meest recent

WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

7
7
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

15
15
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

27
27
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

39
39
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

46
46
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

236
236
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

166
166
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

49
49
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

116
116
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

243
243
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

322
322
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

118
118
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

127
127
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

184
184
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

339
339
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

75
75
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

420
420
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

308
308
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

405
405
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

507
507
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

409
409
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

126
126
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

528
528
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

278
278

Meer sportnieuws