'Vrancken vraagt om versterking: budget AA Gent bekend'

703 stemmen
'Vrancken vraagt om versterking: budget AA Gent bekend'

AA Gent trapt vrijdag speeldag 22 in de Jupiler Pro League op gang tegen Charleroi. Diep in de punt zullen de Buffalo's terug moeten rekenen op Andri Gudjohnsen om het verschil te maken, want voorlopig blijft het wachten op een nieuwe spits.

Door de blessure van Max Dean staat vers bloed voorin bovenaan de verlanglijst in de Planet Group Arena, maar tot dusver kwam er nog maar weinig schot in de zaak. Tijdens zijn wekelijkse persbabbel gaf Wouter Vrancken toe dat hij stilaan ongeduldig begint te worden.

LEES OOK: Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Boodschap van Vrancken

"Zeker en vast. Door de blessure van Max hebben we nog maar één spits. We hebben nood aan extra kwaliteit in de laatste fase van het veld. De spelers zelf zien dat ook", windt de coach er alvast geen doekjes om waar in januari de prioriteit ligt voor Arnar Vidarsson en co.

Even leek Dante Vanzeir de voornaamste kandidaat om die vacature te vullen, maar op aandringen van Vrancken wordt nu Rwan Cruz naar voren geschoven als het toptarget. Al is de 23-jarige Braziliaan naar verluidt een dure vogel: zijn prijskaartje zou acht miljoen bedragen.

Budget voor Vidarsson

Geen spek voor de bek van de Buffalo's, waar Sam Baro een financieel gezond beleid wil voeren. Al is AA Gent wel degelijk bereid om enigszins in de buidel te tasten. Eerder geraakte al bekend dat er een aanzienlijk budget werd opzijgezet om mee aan de slag te gaan.

Volgens transferspecialist Sacha Tavolieri is er een viertal miljoen voorzien om te investeren in een spits. Of dat zal volstaan om Cruz los te weken bij Ludogorets is nog maar de vraag. STVV-scherpschutter Adriano Bertaccini vormt dan misschien een goedkoper alternatief.

Voor vier miljoen moet Gent een goede spits vinden

Meest recent

Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

2
2
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

3
3
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

94
94
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

84
84
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

389
389
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

131
131
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

59
59
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

85
85
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

73
73
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

50
50
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

218
218
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

91
91
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

312
312
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

349
349
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

92
92
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

350
350
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

43
43
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

498
498
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

353
353
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

444
444
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

162
162
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

80
80
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

137
137
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

123
123
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

59
59

Meer sportnieuws