Trossard koning van Londen, Kompany haalt sloophamer boven

154 stemmen
Trossard koning van Londen, Kompany haalt sloophamer boven

Arsenal FC heeft woensdagavond een gouden zaak gedaan in de Premier League met een derbyzege tegen Tottenham. Het was Leandro Trossard die het winnende doelpunt scoorde vlak voor rust. In de Bundesliga haalde Bayern München dan weer stevig uit.

LEES OOK: 'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

Premier League

Arsenal blijft zich steeds nadrukkelijker opwerpen als grootste titeluitdager van leider Liverpool. Terwijl de andere ploegen uit de top vier dinsdag punten hadden laten liggen, pakten de Gunners daags nadien wél de volle buit. Nochtans begon de derby tegen aartsrivaal Tottenham Hotspur tegenvallend. De bezoekers kwamen halfweg de eerste helft op voorsprong via Son.

Maar dankzij een owngoal van Solanke kwam Arsenal nog voor rust langszij. En in de slotfase van de eerste helft wierp Trossard zich op als de grote held. De Rode Duivel knalde de 2-1 overhoeks binnen. Een cruciaal doelpunt, na de pauze werd immers niet meer gescoord. Dankzij deze derbyzege nadert Arsenal opnieuw tot op vier punten van de leider.

Liverpool heeft wel nog een wedstrijd te goed en blijft dus over de beste papieren beschikken om kampioen te worden. In de strijd om de Europese tickets deed Newcastle United dan weer een gouden zaak. De Magpies haalden het met 3-0 van een weerloos Wolverhampton en dringen zo voorlopig de top vier in.

Bundesliga

Bayern heeft in zijn eerste thuismatch van 2025 meteen flink uitgehaald. De ploeg van coach Kompany haalde het met zware 5-0-cijfers van TSG Hoffenheim. Halfweg de eerste helft stond het al 3-0. Sané kroonde zich met twee goals tot uitblinker van dienst. Bayern blijft zo comfortabel aan de leiding staan. Van de eerste achtervolgers liep enkel RB Leipzig averij op met een 2-1-nederlaag op Stuttgart. Openda maakte daarbij geen goede beurt. Net als spitsbroeder Sesko pakte hij in het slot een rode kaart.

Copa del Rey

FC Barcelona blijft maar hoge toppen scheren. Enkele dagen na de ruime overwinning in de Supercopa tegen Real Madrid, plaatsten de Catalanen zich ook probleemloos voor de volgende ronde van de Copa del Rey. Dit keer was Real Betis het slachtoffer van Yamal en zijn kornuiten. Het goudhaantje nam zelf een assist en doelpunt voor zijn rekening, zijn ploegmaats deden de rest: 5-1. De eerredder van Betis werd overigens gescoord door Barça-huurling Vitor Roque.

Arsenal wordt nog kampioen ...

Meest recent

'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

22
22
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

23
23
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

110
110
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

171
171
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

200
200
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

130
130
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

260
260
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

110
110
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

516
516
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

72
72
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

55
55
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

322
322
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

55
55
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

128
128
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

34
34
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

91
91
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

121
121
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

170
170
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

211
211
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

546
546
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

261
261
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

981
981
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

113
113

Meer sportnieuws