Trossard koning van Londen, Kompany haalt sloophamer boven

154
Trossard koning van Londen, Kompany haalt sloophamer boven

Arsenal FC heeft woensdagavond een gouden zaak gedaan in de Premier League met een derbyzege tegen Tottenham. Het was Leandro Trossard die het winnende doelpunt scoorde vlak voor rust. In de Bundesliga haalde Bayern München dan weer stevig uit.

LEES OOK: Bayern meldt onheilspellend nieuws over Kompany

Premier League

Arsenal blijft zich steeds nadrukkelijker opwerpen als grootste titeluitdager van leider Liverpool. Terwijl de andere ploegen uit de top vier dinsdag punten hadden laten liggen, pakten de Gunners daags nadien wél de volle buit. Nochtans begon de derby tegen aartsrivaal Tottenham Hotspur tegenvallend. De bezoekers kwamen halfweg de eerste helft op voorsprong via Son.

Maar dankzij een owngoal van Solanke kwam Arsenal nog voor rust langszij. En in de slotfase van de eerste helft wierp Trossard zich op als de grote held. De Rode Duivel knalde de 2-1 overhoeks binnen. Een cruciaal doelpunt, na de pauze werd immers niet meer gescoord. Dankzij deze derbyzege nadert Arsenal opnieuw tot op vier punten van de leider.

Liverpool heeft wel nog een wedstrijd te goed en blijft dus over de beste papieren beschikken om kampioen te worden. In de strijd om de Europese tickets deed Newcastle United dan weer een gouden zaak. De Magpies haalden het met 3-0 van een weerloos Wolverhampton en dringen zo voorlopig de top vier in.

Bundesliga

Bayern heeft in zijn eerste thuismatch van 2025 meteen flink uitgehaald. De ploeg van coach Kompany haalde het met zware 5-0-cijfers van TSG Hoffenheim. Halfweg de eerste helft stond het al 3-0. Sané kroonde zich met twee goals tot uitblinker van dienst. Bayern blijft zo comfortabel aan de leiding staan. Van de eerste achtervolgers liep enkel RB Leipzig averij op met een 2-1-nederlaag op Stuttgart. Openda maakte daarbij geen goede beurt. Net als spitsbroeder Sesko pakte hij in het slot een rode kaart.

Copa del Rey

FC Barcelona blijft maar hoge toppen scheren. Enkele dagen na de ruime overwinning in de Supercopa tegen Real Madrid, plaatsten de Catalanen zich ook probleemloos voor de volgende ronde van de Copa del Rey. Dit keer was Real Betis het slachtoffer van Yamal en zijn kornuiten. Het goudhaantje nam zelf een assist en doelpunt voor zijn rekening, zijn ploegmaats deden de rest: 5-1. De eerredder van Betis werd overigens gescoord door Barça-huurling Vitor Roque.

Arsenal wordt nog kampioen ...

Meest recent

Britse pers brandt Penders volledig af: Alonso reageert

Mike Penders staat in doel bij Chelsea na de blessure van Emiliano Martinez. De Rode Duivel kende ...

10
10
Hommeles bij Zulte: “Geen respect en grote schande”

Zulte Waregem blijft in een desastreuze vorm zitten. Essevee ging onderuit tegen La Louvière ...

32
32
Kums doet boekje open over verrassende komst Burgess

AA Gent verraste vriend en vijand toen ze Christian Burgess gratis weghaalden bij Union SG. De ...

69
69
Charaï na spektakel: "Hoe is dit kunnen gebeuren?"

KVC Westerlo leek op weg naar de zege na een goal in de extra tijd, maar nog later scoorde SK ...

15
15
'Zulte Waregem ruikt jackpot: JPL-topclubs lonken'

De Jupiler Pro League is de afgelopen jaren een competitie geweest waar tal van spitsen een mooie ...

85
85
Euvrard heeft boodschap: "Krijgen dingen in beweging"

Standard moet aan de bak tegen KRC Genk. De Luikenaars beseffen dat een vierde nederlaag in negen ...

41
41
‘Diefstal op Ballon d'Or: Courtois van podium geduwd’

Voor veel kenners is Thibaut Courtois de beste doelman ter wereld. Toch dreigt hij maandag op de ...

226
226
Bruno haalt zeer belangrijke doelstelling bij Anderlecht

Vitor Bruno kreeg de afgelopen week de nodige kritiek, al zijn de resultaten globaal gezien in orde. ...

98
98
'Club Brugge-titularis mag inpakken: opvolger van 10M'

Club Brugge wil in januari opnieuw shoppen op het middenveld, en die zoektocht leidt naar Stavanger. ...

421
421
FC Barcelona – Real Madrid: dit is de ideale gecombineerde elf

Vanavond staat de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. De grootste ...

67
67
STVV weet het nu al: publiekslieveling wordt grof wild

STVV heeft ook dit jaar een goede ploeg. De Truienaars begonnen goed aan het seizoen, kenden een ...

45
45
Anderlecht heeft parel in de rangen: debuut in de JPL?

Vitor Bruno is een trainer die de jeugd kansen geeft. Niemand is volledig afgeschreven, dat bewees ...

240
240
Club Brugge-Lens krijgt staartje: groter drama voorkomen

In de Champions League maakte Club Brugge deze week opnieuw indruk met een 3-0-zege tegen RC Lens. ...

568
568
Excuses bij Zulte Waregem na 'afschuwelijke avond'

Zulte Waregem was goed aan het seizoen begonnen. Maar de laatste weken is de West-Vlaamse club aan ...

174
174
Hazard spoelt Brugse kater door; persona non grata held Altético

In de Spaanse La Liga heeft Atlético Madrid zijn tweede plaats verstevigd. Dankzij een ...

241
241
Westerlo en Beveren gelijk na episch duel; nieuwe dreun Essevee

KVC Westerlo en SK Beveren hebben voor hét spektakelstuk van de 9de speeldag in de Jupiler ...

66
66
Wedergeboorte Antwerp: "Zeer lastige weken"

Royal Antwerp FC lijkt stilaan uit een dal te kruipen. Zaterdagnamiddag boekte de Great Old zelfs ...

125
125
'Club ontketent titanenduel: nationaal record aan diggelen'

Door Christos Tzolis voor liefst 40 miljoen euro aan Arsenal FC te verkopen, wist Club Brugge ...

467
467
Gewaagde zet Bruno: Anderlecht-duo moet op tanden bijten

Na de Europese zege op Jagiellonia Bialystok, is de sfeer rond RSC Anderlecht alweer gekeerd. Al ...

392
392
Allegri door het lint in verhitte clash; nieuwe leider Bundesliga

SSC Napoli heeft het nagelaten een gouden zaak te doen in de Serie A. In de topper tegen AS Roma ...

90
90
Tessa Wullaert ziet één groot probleem bij Deschacht

De storm rond de Red Flames ging de laatste weken maar niet liggen. Eerst was er een aangebrand ...

140
140
Drama Penders! Owngoal én nederlaag bij PL-basisdebuut

Mike Penders heeft een basisdebuut in de Premier League beleefd om snel te vergeten. De Rode Duivel ...

96
96
Kater voor Simons: Lommel pikt gouden punt in 96ste minuut

Het OH Leuven van coach Timmy Simons heeft zaterdagavond een flinke tik te verwerken gekregen. Tegen ...

36
36
‘Einde Bayern voor superster na ruzie met Kompany’

Bij Bayern München hangt een donkere wolk boven de grootste ster van de ploeg. Vincent Kompany ...

319
319
Burnley zet Hayen op straat na dramatische reeks

Burnley heeft zopas meegedeeld dat Nicky Hayen is ontslagen. Hij verloor vandaag met 4-1 van ...

155
155

Meer sportnieuws