‘Club Brugge zwicht, knaltransfer Skov Olsen stap dichter'

door
‘Club Brugge zwicht, knaltransfer Skov Olsen stap dichter'

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat Club Brugge vandaag rond de tafel zou zitten met Wolfsburg om de knaltransfer van Andreas Skov Olsen te bespreken. Blauw-Zwart weigerde eerder al een ‘belachelijk laag bod’ van de Duitsers.

Club Brugge zou minstens 17 miljoen euro hebben geëist en dat kwam in het verkeerde keelgat van Skov Olsen en zijn entourage terecht. De Deen vindt de houding van Blauw-Zwart niet kunnen en zou zelfs weigeren te spelen. Journalist Sacha Tavolieri gaf een hoopgevende update.

LEES OOK: Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge zwicht

Volgens Tavolieri zou Club Brugge toch water bij de wijn hebben gedaan. De vraagprijs zou nu rond de 15 miljoen euro liggen. ‘De meeting is afgelopen en de gesprekken werden als constructief beschouwd. Een akkoord is er nog niet volledig, maar de clubs zijn op de juiste weg’, klinkt het.

Dat is uistekend nieuws voor alle partijen. Skov Olsen was de afgelopen seizoenen een smaakmaker bij Club Brugge. De Deense buitenspeler voelt zich echter klaar voor een nieuwe uitdaging en het zou zonde zijn mocht hij uiteindelijk op slechte voet vertrekken uit het Jan Breydelstadion.

Komende dagen

Het ziet er dus naar uit dat Club Brugge en Wolfsburg een akkoord zullen vinden over Skov Olsen. Men verwacht dat de komende dagen de knaltransfer van de Deen kan worden geofficialiseerd. Skov Olsen zelf heeft al een tijdje een persoonlijk akkoord bereikt met de club van onder meer Sebastiaan Bornauw.

Club Brugge verwacht wel na de toegeving uit het Brugse kamp dat ook Wolfsburg nog een inspanning zal doen. 'Het heeft ook zelf baat bij een transfer van Skov Olsen in deze wintermercato. Alleen wil het vanzelfsprekend boter bij de vis. Gebeurt dat niet, dan blijft de Deen gewoon in Brugge', klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Is 15 miljoen euro een correcte prijs voor Skov Olsen?

Meest recent

Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

13
13
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

108
108
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

67
67
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

26
26
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

146
146
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

243
243
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

192
192
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

151
151
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

190
190
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

322
322
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

603
603
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

349
349
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

537
537
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

293
293
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

408
408
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

98
98
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

229
229
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

45
45
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

130
130
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

257
257
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

214
214
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

104
104
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

180
180
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

78
78
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

60
60

Meer sportnieuws