‘Club Brugge zwicht, knaltransfer Skov Olsen stap dichter'

door
‘Club Brugge zwicht, knaltransfer Skov Olsen stap dichter'

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat Club Brugge vandaag rond de tafel zou zitten met Wolfsburg om de knaltransfer van Andreas Skov Olsen te bespreken. Blauw-Zwart weigerde eerder al een ‘belachelijk laag bod’ van de Duitsers.

Club Brugge zou minstens 17 miljoen euro hebben geëist en dat kwam in het verkeerde keelgat van Skov Olsen en zijn entourage terecht. De Deen vindt de houding van Blauw-Zwart niet kunnen en zou zelfs weigeren te spelen. Journalist Sacha Tavolieri gaf een hoopgevende update.

LEES OOK: Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge zwicht

Volgens Tavolieri zou Club Brugge toch water bij de wijn hebben gedaan. De vraagprijs zou nu rond de 15 miljoen euro liggen. ‘De meeting is afgelopen en de gesprekken werden als constructief beschouwd. Een akkoord is er nog niet volledig, maar de clubs zijn op de juiste weg’, klinkt het.

Dat is uistekend nieuws voor alle partijen. Skov Olsen was de afgelopen seizoenen een smaakmaker bij Club Brugge. De Deense buitenspeler voelt zich echter klaar voor een nieuwe uitdaging en het zou zonde zijn mocht hij uiteindelijk op slechte voet vertrekken uit het Jan Breydelstadion.

Komende dagen

Het ziet er dus naar uit dat Club Brugge en Wolfsburg een akkoord zullen vinden over Skov Olsen. Men verwacht dat de komende dagen de knaltransfer van de Deen kan worden geofficialiseerd. Skov Olsen zelf heeft al een tijdje een persoonlijk akkoord bereikt met de club van onder meer Sebastiaan Bornauw.

Club Brugge verwacht wel na de toegeving uit het Brugse kamp dat ook Wolfsburg nog een inspanning zal doen. 'Het heeft ook zelf baat bij een transfer van Skov Olsen in deze wintermercato. Alleen wil het vanzelfsprekend boter bij de vis. Gebeurt dat niet, dan blijft de Deen gewoon in Brugge', klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Is 15 miljoen euro een correcte prijs voor Skov Olsen?

Meest recent

AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

16
16
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

113
113
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

83
83
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

270
270
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

122
122
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

43
43
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

445
445
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

501
501
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

108
108
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

182
182
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

41
41
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

312
312
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

201
201
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

325
325
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

324
324
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

205
205
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

29
29
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

393
393
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

420
420
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

81
81
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

235
235
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

52
52
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

103
103
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

388
388
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

859
859

Meer sportnieuws