‘Club Brugge zwicht, knaltransfer Skov Olsen stap dichter'

1384 stemmen
‘Club Brugge zwicht, knaltransfer Skov Olsen stap dichter'

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat Club Brugge vandaag rond de tafel zou zitten met Wolfsburg om de knaltransfer van Andreas Skov Olsen te bespreken. Blauw-Zwart weigerde eerder al een ‘belachelijk laag bod’ van de Duitsers.

Club Brugge zou minstens 17 miljoen euro hebben geëist en dat kwam in het verkeerde keelgat van Skov Olsen en zijn entourage terecht. De Deen vindt de houding van Blauw-Zwart niet kunnen en zou zelfs weigeren te spelen. Journalist Sacha Tavolieri gaf een hoopgevende update.

LEES OOK: 'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Club Brugge zwicht

Volgens Tavolieri zou Club Brugge toch water bij de wijn hebben gedaan. De vraagprijs zou nu rond de 15 miljoen euro liggen. ‘De meeting is afgelopen en de gesprekken werden als constructief beschouwd. Een akkoord is er nog niet volledig, maar de clubs zijn op de juiste weg’, klinkt het.

Dat is uistekend nieuws voor alle partijen. Skov Olsen was de afgelopen seizoenen een smaakmaker bij Club Brugge. De Deense buitenspeler voelt zich echter klaar voor een nieuwe uitdaging en het zou zonde zijn mocht hij uiteindelijk op slechte voet vertrekken uit het Jan Breydelstadion.

Komende dagen

Het ziet er dus naar uit dat Club Brugge en Wolfsburg een akkoord zullen vinden over Skov Olsen. Men verwacht dat de komende dagen de knaltransfer van de Deen kan worden geofficialiseerd. Skov Olsen zelf heeft al een tijdje een persoonlijk akkoord bereikt met de club van onder meer Sebastiaan Bornauw.

Club Brugge verwacht wel na de toegeving uit het Brugse kamp dat ook Wolfsburg nog een inspanning zal doen. 'Het heeft ook zelf baat bij een transfer van Skov Olsen in deze wintermercato. Alleen wil het vanzelfsprekend boter bij de vis. Gebeurt dat niet, dan blijft de Deen gewoon in Brugge', klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Is 15 miljoen euro een correcte prijs voor Skov Olsen?

Meest recent

'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

1
1
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

8
8
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

17
17
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

34
34
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

274
274
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

28
28
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

113
113
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

94
94
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

510
510
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

110
110
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

101
101
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

339
339
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

23
23
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

586
586
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

447
447
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

68
68
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

389
389
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

443
443
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

206
206
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

236
236
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

424
424
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

615
615
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

154
154
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

346
346
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

114
114

Meer sportnieuws