‘Club Brugge zwicht, knaltransfer Skov Olsen stap dichter'

1384 stemmen
‘Club Brugge zwicht, knaltransfer Skov Olsen stap dichter'

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat Club Brugge vandaag rond de tafel zou zitten met Wolfsburg om de knaltransfer van Andreas Skov Olsen te bespreken. Blauw-Zwart weigerde eerder al een ‘belachelijk laag bod’ van de Duitsers.

Club Brugge zou minstens 17 miljoen euro hebben geëist en dat kwam in het verkeerde keelgat van Skov Olsen en zijn entourage terecht. De Deen vindt de houding van Blauw-Zwart niet kunnen en zou zelfs weigeren te spelen. Journalist Sacha Tavolieri gaf een hoopgevende update.

LEES OOK: 'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge zwicht

Volgens Tavolieri zou Club Brugge toch water bij de wijn hebben gedaan. De vraagprijs zou nu rond de 15 miljoen euro liggen. ‘De meeting is afgelopen en de gesprekken werden als constructief beschouwd. Een akkoord is er nog niet volledig, maar de clubs zijn op de juiste weg’, klinkt het.

Dat is uistekend nieuws voor alle partijen. Skov Olsen was de afgelopen seizoenen een smaakmaker bij Club Brugge. De Deense buitenspeler voelt zich echter klaar voor een nieuwe uitdaging en het zou zonde zijn mocht hij uiteindelijk op slechte voet vertrekken uit het Jan Breydelstadion.

Komende dagen

Het ziet er dus naar uit dat Club Brugge en Wolfsburg een akkoord zullen vinden over Skov Olsen. Men verwacht dat de komende dagen de knaltransfer van de Deen kan worden geofficialiseerd. Skov Olsen zelf heeft al een tijdje een persoonlijk akkoord bereikt met de club van onder meer Sebastiaan Bornauw.

Club Brugge verwacht wel na de toegeving uit het Brugse kamp dat ook Wolfsburg nog een inspanning zal doen. 'Het heeft ook zelf baat bij een transfer van Skov Olsen in deze wintermercato. Alleen wil het vanzelfsprekend boter bij de vis. Gebeurt dat niet, dan blijft de Deen gewoon in Brugge', klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Is 15 miljoen euro een correcte prijs voor Skov Olsen?

Meest recent

Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

1
1
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

4
4
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

24
24
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

37
37
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

41
41
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

114
114
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

221
221
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

845
845
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

184
184
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

91
91
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

176
176
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

99
99
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

276
276
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

109
109
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

544
544
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

541
541
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

423
423
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

958
958
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

225
225
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

289
289
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

443
443
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

59
59
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

601
601
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

236
236
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

186
186

Meer sportnieuws