‘Club Brugge zwicht, knaltransfer Skov Olsen stap dichter'

door
‘Club Brugge zwicht, knaltransfer Skov Olsen stap dichter'

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat Club Brugge vandaag rond de tafel zou zitten met Wolfsburg om de knaltransfer van Andreas Skov Olsen te bespreken. Blauw-Zwart weigerde eerder al een ‘belachelijk laag bod’ van de Duitsers.

Club Brugge zou minstens 17 miljoen euro hebben geëist en dat kwam in het verkeerde keelgat van Skov Olsen en zijn entourage terecht. De Deen vindt de houding van Blauw-Zwart niet kunnen en zou zelfs weigeren te spelen. Journalist Sacha Tavolieri gaf een hoopgevende update.

LEES OOK: Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Club Brugge zwicht

Volgens Tavolieri zou Club Brugge toch water bij de wijn hebben gedaan. De vraagprijs zou nu rond de 15 miljoen euro liggen. ‘De meeting is afgelopen en de gesprekken werden als constructief beschouwd. Een akkoord is er nog niet volledig, maar de clubs zijn op de juiste weg’, klinkt het.

Dat is uistekend nieuws voor alle partijen. Skov Olsen was de afgelopen seizoenen een smaakmaker bij Club Brugge. De Deense buitenspeler voelt zich echter klaar voor een nieuwe uitdaging en het zou zonde zijn mocht hij uiteindelijk op slechte voet vertrekken uit het Jan Breydelstadion.

Komende dagen

Het ziet er dus naar uit dat Club Brugge en Wolfsburg een akkoord zullen vinden over Skov Olsen. Men verwacht dat de komende dagen de knaltransfer van de Deen kan worden geofficialiseerd. Skov Olsen zelf heeft al een tijdje een persoonlijk akkoord bereikt met de club van onder meer Sebastiaan Bornauw.

Club Brugge verwacht wel na de toegeving uit het Brugse kamp dat ook Wolfsburg nog een inspanning zal doen. 'Het heeft ook zelf baat bij een transfer van Skov Olsen in deze wintermercato. Alleen wil het vanzelfsprekend boter bij de vis. Gebeurt dat niet, dan blijft de Deen gewoon in Brugge', klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Is 15 miljoen euro een correcte prijs voor Skov Olsen?

Meest recent

Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

15
15
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

14
14
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

10
10
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

6
6
Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

222
222
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

82
82
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

127
127
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

246
246
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

51
51
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

21
21
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

44
44
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

82
82
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

147
147
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

78
78
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

107
107
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

185
185
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

210
210
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

222
222
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

247
247
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

65
65
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

44
44
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

263
263
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

163
163
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

187
187

Meer sportnieuws