'Wolfsburg aan zet: stroomversnelling Skov Olsen op komst?'

674
'Wolfsburg aan zet: stroomversnelling Skov Olsen op komst?'

Club Brugge gaat woensdagavond op zoek naar een goede uitgangspositie in de halve finale van de Croky Cup, waarvoor het wel zal moeten winnen van KRC Genk. Daarvoor zal de landskampioen niet kunnen rekenen op Andreas Skov Olsen, die mogelijk zijn laatste match voor Club gespeeld heeft.

De Deense flankaanvaller is officieel ziek, maar het is geen geheim dat er een transfer in de lucht hangt. De voorbije dagen meldde VfL Wolfsburg zich voor Skov Olsen, die er het vertrek van Ridle Baku naar RB Leipzig moet gaan opvangen.

LEES OOK: Club versus Anderlecht: hoe Blauw-Zwart de macht overnam

Wolfsburg stuurt onderhandelingsploeg naar Brugge

Het eerste Duitse bod lag wel veel te laag voor Club. Wolfsburg had 8 miljoen euro veil, terwijl Blauw-Zwart minstens op het dubbele lijkt te mikken. Er gaapt dus wel nog een stevige kloof tussen vraag en aanbod.

Wolfsburg is echter niet van plan om het daarbij te laten. Het Laatste Nieuws weet dat ze woensdag een delegatie naar Brugge gestuurd hebben om de onderhandelingen met Club te intensifiëren. De Duitsers willen de transfer immers zo snel mogelijk regelen.

Wolfsburg moet bod optrekken

Bij Club blijven ze ook open staan voor een akkoord, al zal er dan uiteraard meer boter bij de vis moeten komen. Er wordt wel verwacht dat er een akkoord gevonden zal worden als Wolfsburg met een realistischer bod komt.

De vraag is dan alleen of de clubs uiteindelijk zullen uitkomen op een transfersom die boven of onder de 15 miljoen euro ligt. Hoe dan ook lijkt het er alsmaar meer op dat Skov Olsen in de komende dagen zijn transfer zou kunnen krijgen.

Zal er snel een akkoord uit de bus komen?

Meest recent

Club versus Anderlecht: hoe Blauw-Zwart de macht overnam

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

4
4
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

66
66
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

11
11
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

82
82
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

96
96
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

83
83
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

125
125
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

15
15
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

61
61
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

35
35
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

103
103
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

78
78
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

28
28
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

15
15
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

28
28
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

439
439
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

83
83
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

18
18
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

102
102
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

66
66
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

175
175
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

313
313
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

15
15
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

102
102

Meer sportnieuws