'Wolfsburg aan zet: stroomversnelling Skov Olsen op komst?'

door
'Wolfsburg aan zet: stroomversnelling Skov Olsen op komst?'

Club Brugge gaat woensdagavond op zoek naar een goede uitgangspositie in de halve finale van de Croky Cup, waarvoor het wel zal moeten winnen van KRC Genk. Daarvoor zal de landskampioen niet kunnen rekenen op Andreas Skov Olsen, die mogelijk zijn laatste match voor Club gespeeld heeft.

De Deense flankaanvaller is officieel ziek, maar het is geen geheim dat er een transfer in de lucht hangt. De voorbije dagen meldde VfL Wolfsburg zich voor Skov Olsen, die er het vertrek van Ridle Baku naar RB Leipzig moet gaan opvangen.

LEES OOK: 'Club Brugge zoekt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Wolfsburg stuurt onderhandelingsploeg naar Brugge

Het eerste Duitse bod lag wel veel te laag voor Club. Wolfsburg had 8 miljoen euro veil, terwijl Blauw-Zwart minstens op het dubbele lijkt te mikken. Er gaapt dus wel nog een stevige kloof tussen vraag en aanbod.

Wolfsburg is echter niet van plan om het daarbij te laten. Het Laatste Nieuws weet dat ze woensdag een delegatie naar Brugge gestuurd hebben om de onderhandelingen met Club te intensifiëren. De Duitsers willen de transfer immers zo snel mogelijk regelen.

Wolfsburg moet bod optrekken

Bij Club blijven ze ook open staan voor een akkoord, al zal er dan uiteraard meer boter bij de vis moeten komen. Er wordt wel verwacht dat er een akkoord gevonden zal worden als Wolfsburg met een realistischer bod komt.

De vraag is dan alleen of de clubs uiteindelijk zullen uitkomen op een transfersom die boven of onder de 15 miljoen euro ligt. Hoe dan ook lijkt het er alsmaar meer op dat Skov Olsen in de komende dagen zijn transfer zou kunnen krijgen.

Zal er snel een akkoord uit de bus komen?

Meest recent

'Club Brugge zoekt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

16
16
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

150
150
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

139
139
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

53
53
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

114
114
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

20
20
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

88
88
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

252
252
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

66
66
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

117
117
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

165
165
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

179
179
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

89
89
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

78
78
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

212
212
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

257
257
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

152
152
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

207
207
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

181
181
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

31
31
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

285
285
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

253
253
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

350
350
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

102
102
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

462
462

Meer sportnieuws