'Wolfsburg aan zet: stroomversnelling Skov Olsen op komst?'

door
'Wolfsburg aan zet: stroomversnelling Skov Olsen op komst?'

Club Brugge gaat woensdagavond op zoek naar een goede uitgangspositie in de halve finale van de Croky Cup, waarvoor het wel zal moeten winnen van KRC Genk. Daarvoor zal de landskampioen niet kunnen rekenen op Andreas Skov Olsen, die mogelijk zijn laatste match voor Club gespeeld heeft.

De Deense flankaanvaller is officieel ziek, maar het is geen geheim dat er een transfer in de lucht hangt. De voorbije dagen meldde VfL Wolfsburg zich voor Skov Olsen, die er het vertrek van Ridle Baku naar RB Leipzig moet gaan opvangen.

LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Wolfsburg stuurt onderhandelingsploeg naar Brugge

Het eerste Duitse bod lag wel veel te laag voor Club. Wolfsburg had 8 miljoen euro veil, terwijl Blauw-Zwart minstens op het dubbele lijkt te mikken. Er gaapt dus wel nog een stevige kloof tussen vraag en aanbod.

Wolfsburg is echter niet van plan om het daarbij te laten. Het Laatste Nieuws weet dat ze woensdag een delegatie naar Brugge gestuurd hebben om de onderhandelingen met Club te intensifiëren. De Duitsers willen de transfer immers zo snel mogelijk regelen.

Wolfsburg moet bod optrekken

Bij Club blijven ze ook open staan voor een akkoord, al zal er dan uiteraard meer boter bij de vis moeten komen. Er wordt wel verwacht dat er een akkoord gevonden zal worden als Wolfsburg met een realistischer bod komt.

De vraag is dan alleen of de clubs uiteindelijk zullen uitkomen op een transfersom die boven of onder de 15 miljoen euro ligt. Hoe dan ook lijkt het er alsmaar meer op dat Skov Olsen in de komende dagen zijn transfer zou kunnen krijgen.

Zal er snel een akkoord uit de bus komen?

Meest recent

Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

7
7
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

45
45
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

25
25
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

7
7
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

111
111
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

132
132
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

35
35
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

81
81
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

290
290
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

47
47
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

210
210
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

190
190
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

74
74
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

24
24
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

68
68
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

191
191
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

98
98
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

73
73
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

122
122
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

389
389
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

39
39
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

165
165
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

48
48
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

48
48
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

152
152

Meer sportnieuws