Tolu noemt dé club waarvoor hij Genk deze winter verlaat

1543 stemmen
Tolu noemt dé club waarvoor hij Genk deze winter verlaat

Met Yaimar Medina haalde KRC Genk deze winter al de linksachter die het lange tijd zocht. Het voornaamste doel van de competitieleider is momenteel dan ook om de kern deze maand bijeen te houden.

Na een sterke eerste seizoenshelft zal er echter wel interesse zijn voor enkele smaakmakers. De speler die de voorbije maanden het meeste in de kijker liep, was ongetwijfeld Tolu Arokodare. De Nigeriaanse spits ontbolsterde onder Thorsten Fink helemaal.

LEES OOK: Opmerkelijk transferadvies: "Koop Tresoldi niet!"

Tolu zou enkel Real een buitenkans vinden

Met dertien goals is hij momenteel ook topschutter in de Jupiler Pro League en dat zal niet onopgemerkt blijven. Maar Tolu stuurt nu een duidelijk signaal naar clubs die eventueel willen proberen om hem deze maand binnen te halen.

"Als het niet voor Real Madrid is, zie ik niet waarom het een buitenkans zou zijn", vertelt hij aan Het Laatste Nieuws over een eventuele wintertransfer. "Als er zich een mogelijkheid aandient die goed is voor mij én voor Genk, dan zullen we wel zien. Ik focus me nu op het pakken van nog meer punten. Maar laten we toch bidden voor een transfer naar Real Madrid."

Zonder Fink niet meer in Genk

Het mag dus duidelijk zijn dat Tolu niet aan vertrekken denkt en hij niet zal proberen om een overgang te forceren als er een bod komt dat Genk niet overtuigt. Dat zullen ze in de Cegeka Arena graag horen.

De rol van Fink daarin mag niet onderschat worden. "Ik zou hier misschien niet meer zitten zonder hem", stelt Tolu immers. "Ik zou zelfs staalhard liegen moest ik zeggen dat hij geen grote rol speelt in mijn prestaties. Hij weet hoe hij ‘schoonheid’ in een groep moet krijgen. Hij laat me zijn wie ik ben en ik moet hem daar eeuwig voor vertrouwen en bedanken."

Zal Genk erin slagen om Tolu te houden?

Meest recent

'Barça zet mercato in de fik: Kompany perplex na 80M-deal'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen en dus barst de transferperiode stilaan ...

10
10
De Cat-hype kop ingedrukt: "Potverdekke maar 20 matchen"

Nathan De Cat was één van opvallendste figuren van het voorbije seizoen in de Jupiler ...

173
173
Belgische clubs alert: 'Pocognoli op straat bij Monaco'

Nu het seizoen in het clubvoetbal er nagenoeg opzit, kan de trainerscarrousel op toerental beginnen ...

113
113
Pakkende woorden: Gündogan lucht hart over coach Kompany

Vincent Kompany heeft een uitstekend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München achter de ...

103
103
‘Miljoenendeal in de maak: Club praat met oude bekende’

Club Brugge grijpt terug naar een transferdossier dat al langer op tafel ligt in Westkapelle. In ...

534
534
'D-Day voor Club Brugge: Stankovic krijgt duidelijkheid'

Club Brugge staat voor een bijzonder drukke zomer. Het zal wellicht weer heel wat smaakmakers ...

347
347
Hasi doet boekje open over ontslag bij Anderlecht

Bij Anderlecht is het een zeer woelig seizoen geweest, dat ook op een valse noot eindigde. Het greep ...

198
198
'Miljoenentransfer Antwerp: opvolger staat al klaar'

Antwerp beleefde een moeilijk seizoen. Met Stef Wils en Joseph Oosting werden alweer twee trainers ...

284
284
Charleroi jubelt: Speler van het Jaar blijft aan boord

Voor Charleroi was het een tegenvallend seizoen met twee trainerswissels en een lange zwakke reeks, ...

18
18
'Uittocht Club: volgende deal komt op gang'

Club Brugge heeft dit seizoen opnieuw de landstitel veroverd en een sterke campagne afgewerkt in de ...

398
398
'Toptransfer voor De Busser na afscheid bekende naam'

De voorbije seizoenen speelde Jari De Busser zich in de kijker bij Go Ahead Eagles. De doelman was ...

82
82
Club Brugge verrast en gaat shoppen bij AA Gent

Club Brugge zal deze zomer zijn werk hebben op de transfermarkt. Het lijkt erop dat er voor heel wat ...

217
217
'Verrassende oude bekende trainerskandidaat bij Anderlecht'

Het eerste werk van Antoine Sibierski als sportief directeur van Anderlecht lijkt het vinden van een ...

428
428
Wat een farce: proces rond verkoop RSCA weer uitgesteld

Normaal gezien zou donderdag eindelijk het proces rond mogelijke fraude bij de verkoop van ...

131
131
Rode Duivel solliciteert: "Ben klaar voor Club Brugge"

Club Brugge gaat een heel drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel veel spelers de club verlaten. ...

593
593
Zetterberg over drie RSCA-spelers: "Hen zeker houden"

Bij RSC Anderlecht gaat er het een en ander gebeuren deze zomer. Antoine Sibierski gaat samen met de ...

355
355
Exit De Bruyne? Napoli schrikt van opvallende evolutie

Kevin De Bruyne heeft zijn eerste seizoen bij Napoli achter de rug. Een groot succes werd dat niet. ...

239
239
Deschacht weet wie dé ideale coach is voor Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hopen ze binnen dit en een paar weken de nieuwe coach voor te stellen. Olivier ...

397
397
De Mil speelt open kaart over zijn toekomst bij AA Gent

Rik De Mil hoopt AA Gent alsnog naar een Europees ticket te kunnen loodsen. Echt overtuigend was het ...

646
646
Lommel SK geniet en geeft JPL-ambities meteen prijs

Lommel SK is na 23 jaar weer in de Jupiler Pro League. Het wist FCV Dender af te houden en uiteraard ...

135
135
'Verschaeren verrast met opvallende transferpiste'

Na zestien jaar verlaat Yari Verschaeren deze zomer Anderlecht. Het aflopende contract van de ...

450
450
Volgende trainersontslag: OHL dumpt Mazzu

Het lijkt erop dat heel wat eersteklassers volgend seizoen met een andere trainer zullen gaan ...

175
175
Dender bevestigt exit Ferrera, nog bekende naam vertrekt

Voor FCV Dender kwam na twee seizoenen een einde aan het avontuur in de Jupiler Pro League. Ze ...

66
66
Overmars krijgt advies: "Antwerp moet met hen samenwerken"

Bij Antwerp staat er een zeer drukke transferzomer voor de deur. De Great Old ziet immers heel wat ...

353
353
'Kompany baalt: Barça kaapt droomtarget Bayern'

Vincent Kompany sloot zijn tweede seizoen bij Bayern München uiteindelijk af met de Duitse ...

186
186

Meer sportnieuws