Tolu noemt dé club waarvoor hij Genk deze winter verlaat

1543 stemmen
Tolu noemt dé club waarvoor hij Genk deze winter verlaat

Met Yaimar Medina haalde KRC Genk deze winter al de linksachter die het lange tijd zocht. Het voornaamste doel van de competitieleider is momenteel dan ook om de kern deze maand bijeen te houden.

Na een sterke eerste seizoenshelft zal er echter wel interesse zijn voor enkele smaakmakers. De speler die de voorbije maanden het meeste in de kijker liep, was ongetwijfeld Tolu Arokodare. De Nigeriaanse spits ontbolsterde onder Thorsten Fink helemaal.

LEES OOK: KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

Tolu zou enkel Real een buitenkans vinden

Met dertien goals is hij momenteel ook topschutter in de Jupiler Pro League en dat zal niet onopgemerkt blijven. Maar Tolu stuurt nu een duidelijk signaal naar clubs die eventueel willen proberen om hem deze maand binnen te halen.

"Als het niet voor Real Madrid is, zie ik niet waarom het een buitenkans zou zijn", vertelt hij aan Het Laatste Nieuws over een eventuele wintertransfer. "Als er zich een mogelijkheid aandient die goed is voor mij én voor Genk, dan zullen we wel zien. Ik focus me nu op het pakken van nog meer punten. Maar laten we toch bidden voor een transfer naar Real Madrid."

Zonder Fink niet meer in Genk

Het mag dus duidelijk zijn dat Tolu niet aan vertrekken denkt en hij niet zal proberen om een overgang te forceren als er een bod komt dat Genk niet overtuigt. Dat zullen ze in de Cegeka Arena graag horen.

De rol van Fink daarin mag niet onderschat worden. "Ik zou hier misschien niet meer zitten zonder hem", stelt Tolu immers. "Ik zou zelfs staalhard liegen moest ik zeggen dat hij geen grote rol speelt in mijn prestaties. Hij weet hoe hij ‘schoonheid’ in een groep moet krijgen. Hij laat me zijn wie ik ben en ik moet hem daar eeuwig voor vertrouwen en bedanken."

Zal Genk erin slagen om Tolu te houden?

Meest recent

Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

0
0
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

204
204
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

45
45
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

18
18
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

25
25
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

293
293
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

32
32
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

333
333
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

104
104
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

43
43
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

218
218
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

36
36
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

45
45
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

204
204
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

607
607
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

190
190
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

75
75
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

446
446
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

77
77
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

227
227
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

556
556
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

556
556
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

495
495
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

379
379
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

212
212

Meer sportnieuws