Tolu noemt dé club waarvoor hij Genk deze winter verlaat

door
Tolu noemt dé club waarvoor hij Genk deze winter verlaat

Met Yaimar Medina haalde KRC Genk deze winter al de linksachter die het lange tijd zocht. Het voornaamste doel van de competitieleider is momenteel dan ook om de kern deze maand bijeen te houden.

Na een sterke eerste seizoenshelft zal er echter wel interesse zijn voor enkele smaakmakers. De speler die de voorbije maanden het meeste in de kijker liep, was ongetwijfeld Tolu Arokodare. De Nigeriaanse spits ontbolsterde onder Thorsten Fink helemaal.

LEES OOK: KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

Tolu zou enkel Real een buitenkans vinden

Met dertien goals is hij momenteel ook topschutter in de Jupiler Pro League en dat zal niet onopgemerkt blijven. Maar Tolu stuurt nu een duidelijk signaal naar clubs die eventueel willen proberen om hem deze maand binnen te halen.

"Als het niet voor Real Madrid is, zie ik niet waarom het een buitenkans zou zijn", vertelt hij aan Het Laatste Nieuws over een eventuele wintertransfer. "Als er zich een mogelijkheid aandient die goed is voor mij én voor Genk, dan zullen we wel zien. Ik focus me nu op het pakken van nog meer punten. Maar laten we toch bidden voor een transfer naar Real Madrid."

Zonder Fink niet meer in Genk

Het mag dus duidelijk zijn dat Tolu niet aan vertrekken denkt en hij niet zal proberen om een overgang te forceren als er een bod komt dat Genk niet overtuigt. Dat zullen ze in de Cegeka Arena graag horen.

De rol van Fink daarin mag niet onderschat worden. "Ik zou hier misschien niet meer zitten zonder hem", stelt Tolu immers. "Ik zou zelfs staalhard liegen moest ik zeggen dat hij geen grote rol speelt in mijn prestaties. Hij weet hoe hij ‘schoonheid’ in een groep moet krijgen. Hij laat me zijn wie ik ben en ik moet hem daar eeuwig voor vertrouwen en bedanken."

Zal Genk erin slagen om Tolu te houden?

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

25
25
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

43
43
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

86
86
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

89
89
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

70
70
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

39
39
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

206
206
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

320
320
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

75
75
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

503
503
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

266
266
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

101
101
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

118
118
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

390
390
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

94
94
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

329
329
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

800
800
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

45
45
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

298
298
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

59
59
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

294
294
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

87
87
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

283
283
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

43
43
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

96
96

Meer sportnieuws