Tolu noemt dé club waarvoor hij Genk deze winter verlaat

door
Tolu noemt dé club waarvoor hij Genk deze winter verlaat

Met Yaimar Medina haalde KRC Genk deze winter al de linksachter die het lange tijd zocht. Het voornaamste doel van de competitieleider is momenteel dan ook om de kern deze maand bijeen te houden.

Na een sterke eerste seizoenshelft zal er echter wel interesse zijn voor enkele smaakmakers. De speler die de voorbije maanden het meeste in de kijker liep, was ongetwijfeld Tolu Arokodare. De Nigeriaanse spits ontbolsterde onder Thorsten Fink helemaal.

LEES OOK: 'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

Tolu zou enkel Real een buitenkans vinden

Met dertien goals is hij momenteel ook topschutter in de Jupiler Pro League en dat zal niet onopgemerkt blijven. Maar Tolu stuurt nu een duidelijk signaal naar clubs die eventueel willen proberen om hem deze maand binnen te halen.

"Als het niet voor Real Madrid is, zie ik niet waarom het een buitenkans zou zijn", vertelt hij aan Het Laatste Nieuws over een eventuele wintertransfer. "Als er zich een mogelijkheid aandient die goed is voor mij én voor Genk, dan zullen we wel zien. Ik focus me nu op het pakken van nog meer punten. Maar laten we toch bidden voor een transfer naar Real Madrid."

Zonder Fink niet meer in Genk

Het mag dus duidelijk zijn dat Tolu niet aan vertrekken denkt en hij niet zal proberen om een overgang te forceren als er een bod komt dat Genk niet overtuigt. Dat zullen ze in de Cegeka Arena graag horen.

De rol van Fink daarin mag niet onderschat worden. "Ik zou hier misschien niet meer zitten zonder hem", stelt Tolu immers. "Ik zou zelfs staalhard liegen moest ik zeggen dat hij geen grote rol speelt in mijn prestaties. Hij weet hoe hij ‘schoonheid’ in een groep moet krijgen. Hij laat me zijn wie ik ben en ik moet hem daar eeuwig voor vertrouwen en bedanken."

Zal Genk erin slagen om Tolu te houden?

Meest recent

'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

50
50
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

164
164
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

102
102
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

49
49
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

50
50
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

52
52
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

186
186
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

85
85
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

131
131
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

57
57
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

241
241
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

223
223
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

237
237
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

361
361
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

300
300
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

142
142
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

171
171
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

195
195
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

428
428
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

241
241
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

153
153
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

165
165
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

122
122
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

220
220

Meer sportnieuws