Engelse media fileren De Bruyne na nieuwe slipper City

door
Engelse media fileren De Bruyne na nieuwe slipper City

Na drie opeenvolgende zeges heeft Manchester City dinsdagavond andermaal averij opgelopen. Op het veld van Brentford FC gaf de Engelse titelverdediger in de slotminuten nog een dubbele voorsprong uit handen. Ook Kevin De Bruyne kon daar weinig aan veranderen.

De grootmacht uit Manchester vlak voor nieuwjaar zijn zwakste reeks in jaren neer. In 13 wedstrijden over alle competities heen kon het slechts één keertje winnen. In de Premier League is City inmiddels weggezakt naar de zesde plaats, in de Champions League moet het nog vol aan de bak om door te stoten.

LEES OOK: 'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

Zware domper in extra tijd

Vervolgens leek de ommekeer ingezet. In de drie voorbije wedstrijden kon men telkens de overwinning grijpen. Maar dinsdag liep het dus opnieuw fout. Nochtans leek tegen Brentford opnieuw een overwinning in de maak. Phil Foden wist zijn ploeg in de tweede helft immers op een dubbele voorsprong te zetten.

In de slotfase kroop de thuisploeg echter terug langszij, de gelijkmaker viel pas diep in de extra tijd. Een flinke opdoffer dus voor City. Dat blijft voorlopig op de zesde plaats staan. Ook De Bruyne, die de match uitspeelde, kon zijn ploeg dus niet van nieuw puntenverlies behoeden. Nochtans speelde hij zelf een degelijke match en zorgde hij voor een knappe assist.

Kloppende hart bij City

De Engelse media waren dan ook behoorlijk lovend voor de Belg. "Alle gevaarlijke acties liepen via hem en zijn assist was uitstekend. Hij ziet er weer frisser uit", stelt men bij Manchester Evening News. "Het kloppende hart van alles positief bij City. Creëerde de meeste kansen in een doelpuntloze eerste helft en werd beloond met een stijlvolle assist bij de start van de tweede helft", aldus The Daily Express.

Bij The Daily Mail verzamelde men dan weer enkele reacties van fans na de puike assist. Daarbij wordt De Bruyne onder meer als 'wereldklasse' bestempeld. "Een genadeloze prestaties over het hele veld. Hij gedijde goed in deze chaotische match en zette de openingstreffer op", stelt men bij Goal.com. "Hij leverde een assist van absolute klasse en dicteerde het aanvallende spel bij City", besluit men bij OneFootball.

De Bruyne kan zeker nog een seizoen op absoluut topniveau aan ...

Meest recent

Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

8
8
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

179
179
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

60
60
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

117
117
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

272
272
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

24
24
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

93
93
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

95
95
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

33
33
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

75
75
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

209
209
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

220
220
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

173
173
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

230
230
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

58
58
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

109
109
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

52
52
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

232
232
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

168
168
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

223
223
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

85
85
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

106
106
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

639
639
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

525
525
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

647
647

Meer sportnieuws