Engelse media fileren De Bruyne na nieuwe slipper City

780
Engelse media fileren De Bruyne na nieuwe slipper City

Na drie opeenvolgende zeges heeft Manchester City dinsdagavond andermaal averij opgelopen. Op het veld van Brentford FC gaf de Engelse titelverdediger in de slotminuten nog een dubbele voorsprong uit handen. Ook Kevin De Bruyne kon daar weinig aan veranderen.

De grootmacht uit Manchester vlak voor nieuwjaar zijn zwakste reeks in jaren neer. In 13 wedstrijden over alle competities heen kon het slechts één keertje winnen. In de Premier League is City inmiddels weggezakt naar de zesde plaats, in de Champions League moet het nog vol aan de bak om door te stoten.

LEES OOK: PSG wint spektakelstuk tegen Barça, knappe assist KDB

Zware domper in extra tijd

Vervolgens leek de ommekeer ingezet. In de drie voorbije wedstrijden kon men telkens de overwinning grijpen. Maar dinsdag liep het dus opnieuw fout. Nochtans leek tegen Brentford opnieuw een overwinning in de maak. Phil Foden wist zijn ploeg in de tweede helft immers op een dubbele voorsprong te zetten.

In de slotfase kroop de thuisploeg echter terug langszij, de gelijkmaker viel pas diep in de extra tijd. Een flinke opdoffer dus voor City. Dat blijft voorlopig op de zesde plaats staan. Ook De Bruyne, die de match uitspeelde, kon zijn ploeg dus niet van nieuw puntenverlies behoeden. Nochtans speelde hij zelf een degelijke match en zorgde hij voor een knappe assist.

Kloppende hart bij City

De Engelse media waren dan ook behoorlijk lovend voor de Belg. "Alle gevaarlijke acties liepen via hem en zijn assist was uitstekend. Hij ziet er weer frisser uit", stelt men bij Manchester Evening News. "Het kloppende hart van alles positief bij City. Creëerde de meeste kansen in een doelpuntloze eerste helft en werd beloond met een stijlvolle assist bij de start van de tweede helft", aldus The Daily Express.

Bij The Daily Mail verzamelde men dan weer enkele reacties van fans na de puike assist. Daarbij wordt De Bruyne onder meer als 'wereldklasse' bestempeld. "Een genadeloze prestaties over het hele veld. Hij gedijde goed in deze chaotische match en zette de openingstreffer op", stelt men bij Goal.com. "Hij leverde een assist van absolute klasse en dicteerde het aanvallende spel bij City", besluit men bij OneFootball.

De Bruyne kan zeker nog een seizoen op absoluut topniveau aan ...

Meest recent

Ballon d'Or 2026: verrassende opvolger Dembélé bekend

In het London Palladium Theatre werd maandag de Ballon d'Or uitgereikt. Voor de 70ste editie ...

438
438
Thorup drop hint: opvallende vervanger Heymans bij Genk?

KRC Genk won zondag in eigen huis met 2-1 van Standard. Helaas voor de Limburgers liepen ze in het ...

34
34
Compper dumpt duo: goudhaantje Antwerp plots buitenspel

Uitgerekend tegen zwarte beest Charleroi maakte Antwerp komaf aan een reeks van zes matchen zonder ...

56
56
Code rood in Anderlecht: stoel Sibierski wankelt al

Momenteel zijn alle pijlen op Vitor Bruno gericht, maar de coach is uiteraard niet op z'n eentje ...

157
157
Wullaert vol emotie op Ballon d'Or: dit is haar klassement

Na enkele moeilijke weken bij de Red Flames krijgt Tessa Wullaert toch nog een persoonlijke ...

69
69
Boeckx opent Kompany-boekje: "Mijn vrouw heeft het gevoeld"

Vincent Kompany is gewend om altijd maar door te gaan, maar zelfs voor de Bayern-coach lijkt er een ...

133
133
Pfaff deelt emotionele woorden met Kompany: "Jij bent..."

De voetbalwereld leeft mee met Vincent Kompany, die enkele dagen geleden na een training bij Bayern ...

29
29
'Ruud Vormer plots in groot gevaar aan Belgische kust'

Ruud Vormer kreeg bij Knokke de kans om zich te bewijzen als hoofdtrainer, maar de resultaten ...

89
89
Lukaku beleeft horroravond en zorgt na 10 (!) seconden voor rel

Romelu Lukaku hoopte op bezoek bij Galatasaray eindelijk een statement te maken, maar de Belgische ...

508
508
Gigantische blunder Ballon d'Or: winnaar nu al bekend?

Is de winnaar van de Ballon d’Or 2026 nu al bekend? En heeft organisator France Football per ...

151
151
‘De Bruyne breekt met Napoli: verrassende bestemming bekend’

Kevin De Bruyne stond zaterdag tegen AS Roma opnieuw aan de aftrap bij Napoli. Toch blijft zijn ...

166
166
Union SG meldt zware tegenvaller: "Maanden buiten strijd"

Union SG kampt dit seizoen met opvallend veel blessureleed. De Brusselaars kwamen vandaag met nog ...

34
34
Leko waarschuwt titularis: wissel op til bij Club Brugge

Met zeven opeenvolgende overwinningen, waaronder twee stuks in de Champions League, is Club Brugge ...

285
285
Lardot velt duidelijk verdict over rode kaart Anderlecht

Het was alweer een bewogen weekend in de Jupiler Pro League, met tal van discutabele fases. ...

569
569
'Club Brugge verlegt grenzen: recordtransfer in januari?'

Opgeteld zitten ze over alle competities heen al aan 15 doelpunten en acht assists: en of Nicolo ...

447
447
Bruno buiten: Anderlecht stelt ultimatum voor ontslag

Enkele dagen na de deugddoende zege in Polen is het alweer crisis bij RSC Anderlecht, dat zondag met ...

492
492
Van Gucht over zijn bankrekening: "Ik steek mijn middelvinger op"

Ruben Van Gucht ligt al geruime tijd onder een vergrootglas. Over zijn privéleven, zijn werk ...

155
155
Albert ziet Standard énorm risico nemen na 0 op 12

Standard heeft zichzelf opnieuw in de problemen gebracht. De Luikenaars leden tegen Genk hun vierde ...

146
146
Alderweireld en Neville snoeihard voor Engelse topclub: "Afschuwelijk"

Manchester United verkeert nog maar eens in een enorme crisis. Gary Neville ziet met lede ogen aan ...

87
87
Woede bij Cercle Brugge: "Dit is gewoon belachelijk!"

Cercle Brugge leek op weg naar enorme stunt op het veld van Union SG. Ze kwamen 0-2 voor, maar ...

398
398
Ex-lieveling Standard: "Ze deden mij voorstel om coach te worden”

Standard zit nog steeds in een moeilijke periode door het wanbeleid van de vorige jaren. Er is ...

117
117
Deschacht spuwt zijn gal over Anderlecht en benoemt 2 hiaten

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van AA Gent. Paars-Wit was 72 minuten lang goed, maar nadien was het ...

401
401
KRC Genk krijgt dubbele klap: schorsing én zware blessure

KRC Genk won na een al bij al matige match met 2-1 van Standard. De Limburgers kijken zo wel stilaan ...

284
284
Degryse snapt helemaal niets van Bruno: "Één grote carrousel"

RSC Anderlecht moet weer op de blaren zitten. Het schoot zichzelf weer danig in de voet tegen AA ...

98
98
Fenomeen bij Club Brugge: "Als ik deze lijn kan doortrekken..."

Club Brugge is bezig aan een zeer goed seizoen. De Supercup was de enige miskleun, maar in ...

284
284

Meer sportnieuws