Engelse media fileren De Bruyne na nieuwe slipper City

780 stemmen
Engelse media fileren De Bruyne na nieuwe slipper City

Na drie opeenvolgende zeges heeft Manchester City dinsdagavond andermaal averij opgelopen. Op het veld van Brentford FC gaf de Engelse titelverdediger in de slotminuten nog een dubbele voorsprong uit handen. Ook Kevin De Bruyne kon daar weinig aan veranderen.

De grootmacht uit Manchester vlak voor nieuwjaar zijn zwakste reeks in jaren neer. In 13 wedstrijden over alle competities heen kon het slechts één keertje winnen. In de Premier League is City inmiddels weggezakt naar de zesde plaats, in de Champions League moet het nog vol aan de bak om door te stoten.

LEES OOK: Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Zware domper in extra tijd

Vervolgens leek de ommekeer ingezet. In de drie voorbije wedstrijden kon men telkens de overwinning grijpen. Maar dinsdag liep het dus opnieuw fout. Nochtans leek tegen Brentford opnieuw een overwinning in de maak. Phil Foden wist zijn ploeg in de tweede helft immers op een dubbele voorsprong te zetten.

In de slotfase kroop de thuisploeg echter terug langszij, de gelijkmaker viel pas diep in de extra tijd. Een flinke opdoffer dus voor City. Dat blijft voorlopig op de zesde plaats staan. Ook De Bruyne, die de match uitspeelde, kon zijn ploeg dus niet van nieuw puntenverlies behoeden. Nochtans speelde hij zelf een degelijke match en zorgde hij voor een knappe assist.

Kloppende hart bij City

De Engelse media waren dan ook behoorlijk lovend voor de Belg. "Alle gevaarlijke acties liepen via hem en zijn assist was uitstekend. Hij ziet er weer frisser uit", stelt men bij Manchester Evening News. "Het kloppende hart van alles positief bij City. Creëerde de meeste kansen in een doelpuntloze eerste helft en werd beloond met een stijlvolle assist bij de start van de tweede helft", aldus The Daily Express.

Bij The Daily Mail verzamelde men dan weer enkele reacties van fans na de puike assist. Daarbij wordt De Bruyne onder meer als 'wereldklasse' bestempeld. "Een genadeloze prestaties over het hele veld. Hij gedijde goed in deze chaotische match en zette de openingstreffer op", stelt men bij Goal.com. "Hij leverde een assist van absolute klasse en dicteerde het aanvallende spel bij City", besluit men bij OneFootball.

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’
14

De Bruyne kan zeker nog een seizoen op absoluut topniveau aan ...

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

14
14
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

157
157
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

71
71
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

95
95
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

137
137
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

82
82
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

129
129
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

47
47
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

296
296
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

102
102
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

639
639
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

65
65
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

266
266
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

282
282
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

569
569
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

469
469
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

744
744
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

118
118
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

189
189
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

99
99
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

240
240
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

173
173
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

164
164

Meer sportnieuws