'Smets maakt alweer transfer: grootmacht neemt contact op'

door
'Smets maakt alweer transfer: grootmacht neemt contact op'

Het gaat de laatste maanden hard met de carrière van Matte Smets. Na een ijzersterk seizoen bij STVV trokken in de zomer heel wat Belgische topclubs aan zijn mouw, maar uiteindelijk besloot de verdediger in eigen streek te blijven bij Genk. Daar blijft hij zich uitstekend ontwikkelen.

De pas 21 jaar geworden Smets groeide bij de Limburgers meteen uit tot een niet te missen pion in de defensie en heeft mee zijn aandeel in de knappe leidersplaats tot dusver. Hij werd sindsdien ook Rode Duivel en pakte in november zijn eerste cap.

LEES OOK: Smets open over ontslag Fink: onthulling over Hayen

Inter denkt aan Matte Smets

Mogelijk volgt snel een volgende grote stap in zijn carrière. In januari zal Genk hem uiteraard niet laten vertrekken, maar in de zomer zou een nieuwe transfer kunnen volgen. Een eerste buitenlandse grootmacht zou alvast aan Smets snuffelen.

Volgens Calciomercato.it heeft Internazionale immers zijn oog op hem laten vallen. De Italiaanse kampioen wil na dit seizoen zijn defensie verjongen en met Acerbi en De Vrij zijn er twee ervaren verdedigers einde contract.

Contact met entourage gelegd

Smets is één van de spelers die ze in het oog houden om hen eventueel op te houden. De Nerazzurri zouden zelfs al de eerste contacten gelegd hebben met zijn entourage. Of ze ook Genk al gecontacteerd hebben, is nog niet duidelijk.

Zij zullen Smets ook komende zomer niet zomaar laten vertrekken. De verwachting is dat er een bedrag van meer dan 10 miljoen euro nodig zal zijn om hem los te weken. Die prijs kan bovendien nog stijgen als hij in de tweede seizoenshelft zijn sterke prestaties bevestigt.

Zou Inter een goede stap zijn voor Smets?

Meest recent

Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

61
61
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

31
31
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

9
9
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

22
22
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

35
35
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

170
170
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

156
156
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

73
73
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

308
308
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

108
108
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

196
196
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

104
104
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

87
87
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

74
74
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

63
63
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

249
249
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

133
133
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

126
126
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

38
38
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

367
367
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

168
168
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

46
46
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

87
87
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

438
438
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

49
49

Meer sportnieuws