KV Mechelen pakt plots uit met derde winteraanwinst

door
KV Mechelen pakt plots uit met derde winteraanwinst

KV Mechelen leek zich opnieuw in de strijd om de top zes te zullen mengen, maar met een schamele drie op 18 zit Malinwa tegenwoordig in een neerwaartse spiraal. Besnik Hasi dringt daarom aan op versterking in januari. Een oproep die duidelijk gehoor krijgt.

Tenslotte blijken de Mechelaars druk in de weer op de wintermercato. Zo streken er met Fredrik Hammar en Stephen Welsh de voorbije dagen al twee nieuwkomers neer Achter de Kazerne. Via de officiële kanalen werd daar nu ook een derde nieuwkomer voorgesteld.

LEES OOK: 'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

Miras naar Malinwa

Tenslotte zette doelman Nacho Miras zopas zijn kribbel onder een contract tot het einde van dit seizoen, met nog een optie voor een extra jaar. De 27-jarige Spanjaard zat zonder ploeg sinds het faillissement van het teloorgegane Deinze, waar hij sinds 2022 actief was.

"KV Mechelen is een geweldige club, met een rijke geschiedenis en geweldige supporter. Toen ik hoorde dat er zich hier een kans voordeed, wilde ik meteen toehappen. Ik kan niet wachten om aan de slag te gaan", vertelt Miras enthousiast op de officiële clubwebsite.

Doublure De Wolf

Daar verschaft sportief directeur Tim Matthys eveneens een woordje uitleg over zijn nieuwste aanwinst. "Door de blessure van Yannick Thoelen (hij brak een botje in z'n voet op training) moesten we snel schakelen. Na het failliet van Deinze was Nacho een vrije speler."

"In Oost-Vlaanderen was hij al enkele jaren titularis, dus heeft hij de ervaring om de leegte na Yannick's blessure op te vangen", klinkt het. Miras wordt dus de nieuwe doublure van Ortwin De Wolf, die in principe wel de vaste nummer één zal blijven tussen de palen.

Goede aanwinst voor KV Mechelen?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

21
21
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

60
60
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

87
87
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

190
190
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

305
305
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

160
160
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

480
480
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

166
166
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

26
26
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

447
447
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

285
285
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1204
1204
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

404
404
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

377
377
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

359
359
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

281
281
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

485
485
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

200
200
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

345
345
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

391
391
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3066
3066
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

762
762
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

466
466
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

347
347

Meer sportnieuws