‘Kogel door de kerk: Ronaldo baart opzien met toekomstplan'

130 stemmen
‘Kogel door de kerk: Ronaldo baart opzien met toekomstplan'

Cristiano Ronaldo maakte de overstap naar Saudi-Arabië na jarenlang te hebben geheerst op de Europese velden. Bij Al-Nassr scoort de Portugese superster nog steeds aan de lopende band, maar prijzen pakken lijkt een moeizamer te gaan. 

Ronaldo werd dan ook in verband gebracht met een vertrek uit Saudi-Arabië. De aanvaller zou graag weer prijzen willen winnen. Saudische en Portugese media zijn echter zeker waar de toekomst van Ronaldo ligt: een contractverlenging bij Al-Nassr. $

LEES OOK: Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Grootse carrière

Ronaldo kende een immens grootse carrière en de Portugees is een legende bij Manchester United en Real Madrid. Nu is de aanvaller 39 jaar, maar aan stoppen lijkt hij nog niet te denken. Ook voor de Portugese nationale ploeg is Ronaldo nog steeds een belangrijke pion onder Roberto Martinez.

Ronaldo lijkt dan ook zeker nog tot het WK van 2026 door te zullen gaan. Een laatste spectaculaire transfer werd even genoemd, maar Ronaldo lijkt gewoon bij Al-Nassr te zullen blijven. Die club nam Ronaldo in de winter van 2023 transfervrij over. De Portugees strijkt er jaarlijks een slordige 200 miljoen euro op.

Contractverlenging

En men verwacht dat Ronaldo zijn verbintenis bij Al-Nassr binnenkort met één jaar zal verlengen voor hetzelfde salaris. Ook krijgt de superster nog een stevige tekenbonus erbovenop. Voor Al-Nassr wist Ronaldo al 90 keer de weg naar doel te vinden in 81 wedstrijden, straffe cijfers.

Met 935 doelpunten heeft Ronaldo ook de ongelooflijk kaap van 1000 doelpunten in het vizier. Het lijkt alvast duidelijk dat hij niet zal stoppen voor de goaltjesdief dat aantal bereikt zal hebben. Ook is het WK in 2026 nog een groot doel voor Ronaldo.

🚀

Een goede keuze van Ronaldo?

Meest recent

'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

16
16
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

264
264
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

35
35
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

68
68
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

103
103
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

549
549
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

41
41
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

403
403
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

303
303
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

634
634
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

598
598
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

114
114
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

375
375
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

658
658
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

325
325
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

183
183
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

221
221
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

201
201
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

353
353
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

845
845
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

132
132
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

501
501
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

71
71
De Bruyne als herboren: "Daarom kuste ik mijn tattoo"

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

399
399

Meer sportnieuws