‘Kogel door de kerk: Ronaldo baart opzien met toekomstplan'

130 stemmen
‘Kogel door de kerk: Ronaldo baart opzien met toekomstplan'

Cristiano Ronaldo maakte de overstap naar Saudi-Arabië na jarenlang te hebben geheerst op de Europese velden. Bij Al-Nassr scoort de Portugese superster nog steeds aan de lopende band, maar prijzen pakken lijkt een moeizamer te gaan. 

Ronaldo werd dan ook in verband gebracht met een vertrek uit Saudi-Arabië. De aanvaller zou graag weer prijzen willen winnen. Saudische en Portugese media zijn echter zeker waar de toekomst van Ronaldo ligt: een contractverlenging bij Al-Nassr. $

LEES OOK: "Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

Grootse carrière

Ronaldo kende een immens grootse carrière en de Portugees is een legende bij Manchester United en Real Madrid. Nu is de aanvaller 39 jaar, maar aan stoppen lijkt hij nog niet te denken. Ook voor de Portugese nationale ploeg is Ronaldo nog steeds een belangrijke pion onder Roberto Martinez.

Ronaldo lijkt dan ook zeker nog tot het WK van 2026 door te zullen gaan. Een laatste spectaculaire transfer werd even genoemd, maar Ronaldo lijkt gewoon bij Al-Nassr te zullen blijven. Die club nam Ronaldo in de winter van 2023 transfervrij over. De Portugees strijkt er jaarlijks een slordige 200 miljoen euro op.

Contractverlenging

En men verwacht dat Ronaldo zijn verbintenis bij Al-Nassr binnenkort met één jaar zal verlengen voor hetzelfde salaris. Ook krijgt de superster nog een stevige tekenbonus erbovenop. Voor Al-Nassr wist Ronaldo al 90 keer de weg naar doel te vinden in 81 wedstrijden, straffe cijfers.

Met 935 doelpunten heeft Ronaldo ook de ongelooflijk kaap van 1000 doelpunten in het vizier. Het lijkt alvast duidelijk dat hij niet zal stoppen voor de goaltjesdief dat aantal bereikt zal hebben. Ook is het WK in 2026 nog een groot doel voor Ronaldo.

🚀

Een goede keuze van Ronaldo?

Meest recent

Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

6
6
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

344
344
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

63
63
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

94
94
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

198
198
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

52
52
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

323
323
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

78
78
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

152
152
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

89
89
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

62
62
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

215
215
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

24
24
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

79
79
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

63
63
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

192
192
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

164
164
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

39
39
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

60
60
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

69
69
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

416
416
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

209
209
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

61
61
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

286
286
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

173
173

Meer sportnieuws