‘Kogel door de kerk: Ronaldo baart opzien met toekomstplan'

door
‘Kogel door de kerk: Ronaldo baart opzien met toekomstplan'

Cristiano Ronaldo maakte de overstap naar Saudi-Arabië na jarenlang te hebben geheerst op de Europese velden. Bij Al-Nassr scoort de Portugese superster nog steeds aan de lopende band, maar prijzen pakken lijkt een moeizamer te gaan. 

Ronaldo werd dan ook in verband gebracht met een vertrek uit Saudi-Arabië. De aanvaller zou graag weer prijzen willen winnen. Saudische en Portugese media zijn echter zeker waar de toekomst van Ronaldo ligt: een contractverlenging bij Al-Nassr. $

LEES OOK: Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Grootse carrière

Ronaldo kende een immens grootse carrière en de Portugees is een legende bij Manchester United en Real Madrid. Nu is de aanvaller 39 jaar, maar aan stoppen lijkt hij nog niet te denken. Ook voor de Portugese nationale ploeg is Ronaldo nog steeds een belangrijke pion onder Roberto Martinez.

Ronaldo lijkt dan ook zeker nog tot het WK van 2026 door te zullen gaan. Een laatste spectaculaire transfer werd even genoemd, maar Ronaldo lijkt gewoon bij Al-Nassr te zullen blijven. Die club nam Ronaldo in de winter van 2023 transfervrij over. De Portugees strijkt er jaarlijks een slordige 200 miljoen euro op.

Contractverlenging

En men verwacht dat Ronaldo zijn verbintenis bij Al-Nassr binnenkort met één jaar zal verlengen voor hetzelfde salaris. Ook krijgt de superster nog een stevige tekenbonus erbovenop. Voor Al-Nassr wist Ronaldo al 90 keer de weg naar doel te vinden in 81 wedstrijden, straffe cijfers.

Met 935 doelpunten heeft Ronaldo ook de ongelooflijk kaap van 1000 doelpunten in het vizier. Het lijkt alvast duidelijk dat hij niet zal stoppen voor de goaltjesdief dat aantal bereikt zal hebben. Ook is het WK in 2026 nog een groot doel voor Ronaldo.

Een goede keuze van Ronaldo?

Meest recent

Kompany maakt grootste indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

0
0
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

69
69
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

98
98
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

18
18
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

57
57
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

120
120
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

69
69
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

126
126
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

140
140
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

334
334
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

313
313
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

178
178
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

227
227
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

142
142
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

118
118
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

208
208
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

72
72
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

376
376
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

120
120
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

401
401
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

176
176
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

274
274
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

698
698
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

219
219
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

357
357

Meer sportnieuws