‘Kogel door de kerk: Ronaldo baart opzien met toekomstplan'

130 stemmen
‘Kogel door de kerk: Ronaldo baart opzien met toekomstplan'

Cristiano Ronaldo maakte de overstap naar Saudi-Arabië na jarenlang te hebben geheerst op de Europese velden. Bij Al-Nassr scoort de Portugese superster nog steeds aan de lopende band, maar prijzen pakken lijkt een moeizamer te gaan. 

Ronaldo werd dan ook in verband gebracht met een vertrek uit Saudi-Arabië. De aanvaller zou graag weer prijzen willen winnen. Saudische en Portugese media zijn echter zeker waar de toekomst van Ronaldo ligt: een contractverlenging bij Al-Nassr. $

LEES OOK: Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Grootse carrière

Ronaldo kende een immens grootse carrière en de Portugees is een legende bij Manchester United en Real Madrid. Nu is de aanvaller 39 jaar, maar aan stoppen lijkt hij nog niet te denken. Ook voor de Portugese nationale ploeg is Ronaldo nog steeds een belangrijke pion onder Roberto Martinez.

Ronaldo lijkt dan ook zeker nog tot het WK van 2026 door te zullen gaan. Een laatste spectaculaire transfer werd even genoemd, maar Ronaldo lijkt gewoon bij Al-Nassr te zullen blijven. Die club nam Ronaldo in de winter van 2023 transfervrij over. De Portugees strijkt er jaarlijks een slordige 200 miljoen euro op.

Contractverlenging

En men verwacht dat Ronaldo zijn verbintenis bij Al-Nassr binnenkort met één jaar zal verlengen voor hetzelfde salaris. Ook krijgt de superster nog een stevige tekenbonus erbovenop. Voor Al-Nassr wist Ronaldo al 90 keer de weg naar doel te vinden in 81 wedstrijden, straffe cijfers.

Met 935 doelpunten heeft Ronaldo ook de ongelooflijk kaap van 1000 doelpunten in het vizier. Het lijkt alvast duidelijk dat hij niet zal stoppen voor de goaltjesdief dat aantal bereikt zal hebben. Ook is het WK in 2026 nog een groot doel voor Ronaldo.

🚀

Een goede keuze van Ronaldo?

Meest recent

Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

0
0
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

15
15
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

52
52
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

122
122
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

127
127
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

70
70
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

36
36
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

65
65
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

421
421
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

164
164
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

424
424
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

448
448
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

151
151
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

82
82
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

231
231
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

131
131
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

83
83
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

326
326
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

249
249
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

105
105
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

104
104
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

271
271
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

171
171
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

413
413
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

146
146

Meer sportnieuws