‘Dubbelslag Anderlecht: aanwinst arriveert plus akkoord’

850 stemmen
‘Dubbelslag Anderlecht: aanwinst arriveert plus akkoord’

RSC Anderlecht staat op het punt om een dubbelslag te verwezenlijken met talenten Ibrahim Kanaté en Enzo Sternal. Over die laatste sprak journalist Sacha Tavolieri nu over een akkoord met Olympique Marseille.

Kanaté is een Malinese jeugdinternational die ook op het lijstje van Club Brugge stond. Sternal is een groot Frans talent, maar de 17-jarige aanvallende middenvelder wil minuten maken op het hoogste niveau. Ook zal César Huerta vandaag op Neerpede arriveren, dat meldt Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Eerste persconferentie

De transfer van Huerta werd al bevestigd op de officiële kanalen. De Mexicaanse buitenspeler moet de concurrentie aanscherpen bij RSC Anderlecht. Na de kansloze nederlaag tegen Club Brugge afgelopen speeldag lijkt dat meer dan nodig voor David Hubert en consorten. Rond 16u zal hij een eerste persconferentie geven.

Maar niet enkel voor de A-kern speurt nieuwbakken sportieve directeur Olivier Renard de wintermercato af. Ook voor RSCA Futures staat de club op het punt een dubbelslag af te werken. Anderlecht vond met Marseille een akkoord over Sternal en het talent wordt nu in Brussel verwacht om de formaliteiten af te ronden.

Speciale constructie

Zoals eerder al naar buiten kwam heeft Marseille een percentage op de doorverkoop afgedwongen en heeft de Franse club ook een terugkoopclausule in de deal laten betrekken. Anderlecht zal in de toekomst aldus afhankelijk zijn van Marseille bij een mogelijke verkoop van het talent.

Heb jij vertrouwen in de transfers van Renard?

Meest recent

Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

40
40
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

47
47
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

65
65
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

21
21
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

75
75
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

241
241
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

80
80
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

44
44
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

50
50
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

126
126
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

115
115
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

52
52
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

138
138
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

356
356
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

233
233
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

511
511
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

134
134
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

124
124
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

108
108
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

414
414
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

768
768
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

105
105
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

282
282
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

453
453
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

336
336

Meer sportnieuws