'Nieuwe jackpot Antwerp: transferplan Lammens bekend'

door
'Nieuwe jackpot Antwerp: transferplan Lammens bekend'

Antwerp FC wist in de voorbije transferperiodes de nodige miljoenen op te halen met de verkoop van verschillende spelers. En ook in de huidige selectie loopt het nodige kapitaal aan spelersmateriaal rond. Zo zou Senne Lammens wel eens een mooie transfer kunnen maken.

De inmiddels 22-jarige doelman werkte destijds een groot deel van zijn jeugdopleiding af bij Club Brugge en werkte ook de nodige wedstrijden af bij Club Nxt. Maar mede door de aanwezigheid van Simon Mignolet waren zijn kansen op een vaste plek bij Blauw-Zwart beperkt. En dus koos Lammens in de zomer 2023 voor een andere uitdaging.

Zo besloot hij van zijn aflopende contract in Brugge gebruik te maken om een transfervrije overstap naar Antwerp te maken. Daar moest hij in zijn eerste seizoen nog vrede nemen met een rol als doublure van Jean Butez. Maar afgelopen zomer werd op de Bosuil volop de kaart van Lammens getrokken. En dat blijkt tot dusver een goede keuze.

LEES OOK: Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Van Bosuil naar Old Trafford?

De Belgische belofte-international is immers bezig aan een puik seizoen als nummer één. Hij hield zijn ploeg al meermaals recht met knappe reddingen. Afgelopen weekend nog in de derby tegen Beerschot (1-1). Zo wist Lammens op een cruciaal moment een strafschop te stoppen. Het was alweer zijn derde (!) penaltysave van het seizoen.

Die knappe prestaties hebben logischerwijs de nodige interesse gewekt. In de voorbije weken werd zelfs Manchester United genoemd als één van de gegadigden. Daarover kreeg Lammens maandag een vraag bij 'Extra Time'. Meer bepaald of hij weldra op training penalty's van Bruno Fernandes zal moeten stoppen. "Misschien", antwoordde hij met een grijns.

Seizoen afwerken bij Antwerp

Of zo'n droomtransfer naar Old Trafford er effectief van komt, zal in de toekomst moeten blijken. Op korte termijn lijkt het alvast niet aan de orde. Volgens Gazet van Antwerpen is het plan namelijk dat Lammens het seizoen afwerkt als eerste keeper bij Antwerp. Komende zomer is het wél de bedoeling om een nieuwe stap te zetten. Zijn huidige club lijkt ook bereid om daar aan mee te werken, al wil RAFC uiteraard ook de nodige miljoenen verdienen aan zijn sterkhouder.

Lammens is momenteel de beste doelman in de JPL ...

Meest recent

Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

0
0
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

27
27
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

20
20
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

55
55
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

65
65
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

79
79
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

151
151
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

41
41
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

218
218
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

460
460
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

162
162
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

374
374
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

75
75
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

113
113
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

106
106
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

318
318
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

60
60
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

225
225
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

172
172
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

344
344
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

75
75
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

201
201
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

190
190
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

165
165
Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Cercle Brugge heeft een nieuwe hoofdtrainer gevonden na het ontslag van Onur Cinel. Groen-Zwart ...

126
126

Meer sportnieuws