'Nieuwe jackpot Antwerp: transferplan Lammens bekend'

1231
'Nieuwe jackpot Antwerp: transferplan Lammens bekend'

Antwerp FC wist in de voorbije transferperiodes de nodige miljoenen op te halen met de verkoop van verschillende spelers. En ook in de huidige selectie loopt het nodige kapitaal aan spelersmateriaal rond. Zo zou Senne Lammens wel eens een mooie transfer kunnen maken.

De inmiddels 22-jarige doelman werkte destijds een groot deel van zijn jeugdopleiding af bij Club Brugge en werkte ook de nodige wedstrijden af bij Club Nxt. Maar mede door de aanwezigheid van Simon Mignolet waren zijn kansen op een vaste plek bij Blauw-Zwart beperkt. En dus koos Lammens in de zomer 2023 voor een andere uitdaging.

Zo besloot hij van zijn aflopende contract in Brugge gebruik te maken om een transfervrije overstap naar Antwerp te maken. Daar moest hij in zijn eerste seizoen nog vrede nemen met een rol als doublure van Jean Butez. Maar afgelopen zomer werd op de Bosuil volop de kaart van Lammens getrokken. En dat blijkt tot dusver een goede keuze.

LEES OOK: Lavia staat weer op bij Chelsea: eindelijk weer basis?

Van Bosuil naar Old Trafford?

De Belgische belofte-international is immers bezig aan een puik seizoen als nummer één. Hij hield zijn ploeg al meermaals recht met knappe reddingen. Afgelopen weekend nog in de derby tegen Beerschot (1-1). Zo wist Lammens op een cruciaal moment een strafschop te stoppen. Het was alweer zijn derde (!) penaltysave van het seizoen.

Die knappe prestaties hebben logischerwijs de nodige interesse gewekt. In de voorbije weken werd zelfs Manchester United genoemd als één van de gegadigden. Daarover kreeg Lammens maandag een vraag bij 'Extra Time'. Meer bepaald of hij weldra op training penalty's van Bruno Fernandes zal moeten stoppen. "Misschien", antwoordde hij met een grijns.

Seizoen afwerken bij Antwerp

Of zo'n droomtransfer naar Old Trafford er effectief van komt, zal in de toekomst moeten blijken. Op korte termijn lijkt het alvast niet aan de orde. Volgens Gazet van Antwerpen is het plan namelijk dat Lammens het seizoen afwerkt als eerste keeper bij Antwerp. Komende zomer is het wél de bedoeling om een nieuwe stap te zetten. Zijn huidige club lijkt ook bereid om daar aan mee te werken, al wil RAFC uiteraard ook de nodige miljoenen verdienen aan zijn sterkhouder.

Lammens is momenteel de beste doelman in de JPL ...

Meest recent

Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

41
41
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

29
29
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

111
111
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

49
49
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

41
41
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

175
175
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

45
45
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

74
74
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

43
43
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

221
221
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

48
48
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

200
200
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

131
131
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

76
76
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

219
219
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

203
203
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

33
33
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

267
267
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

152
152
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

238
238
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

317
317
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

318
318
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

267
267
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

352
352

Meer sportnieuws