'Anderlecht gaat all-in: twee nieuwe transfertargets'

1491
'Anderlecht gaat all-in: twee nieuwe transfertargets'

De winterse transfercarrousel draait inmiddels op volle toeren en ook RSC Anderlecht roert zich nadrukkelijk op de mercato. Momenteel werkt Paars-Wit hard aan de komst van verdedigende versterking. Maar er staat nog meer op het prioriteitenlijstje van sportief directeur Olivier Renard.

Vlak voor de topper van zondag tegen Club Brugge weerklonk nog luid applaus op de tribunes van het Lotto Park. Zo maakte César Huerta een eerste keer kennis met het publiek van zijn nieuwe club. De Mexicaanse aanvaller werd vorige week overgenomen van UNAM Pumas en tekende een langdurig contract tot 2029.

Huerta was dan ook een buitenkansje. Door zijn aflopende contract in Mexico, kon RSCA de international aan een beperkte som aantrekken. Maar dé grote prioriteit blijft het versterken van de achterhoede. Daarvoor is Renard momenteel druk in de weer met verschillende pistes.

LEES OOK: Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

Geen Van der Heyden

Volgens de laatste berichten is de Braziliaan Adryelson alvast op weg naar het Lotto Park. Hij zou gehuurd worden van Olympique Lyon en legt normaal gezien eerstdaags zijn medische en fysieke proeven af. De verwachting is evenwel dat Renard daarnaast nog minstens één verdediger zal aantrekken.

In de voorbije dagen werd Siebe Van der Heyden (RCD Mallorca) nadrukkelijk genoemd. Maar die piste lijkt inmiddels van de baan. Volgens Het Laatste Nieuws werd de interesse van RSCA vooral aangewakkerd vanuit de speler zijn omgeving. En dus blijft Paars-Wit verder speuren.

Middenvelder en spits

En mogelijk blijft het niet bij defensieve versterking. Volgens Het Nieuwsblad staan twee extra profielen op de verlanglijst: een box-to-box middenvelder met scorend vermogen en een extra spits. Met dat eerste target zou men anticiperen op een afscheid van Leander Dendoncker, op dit moment lijkt het lichten van zijn aankoopoptie niet aan de orde.

Een nieuwe spits zou dan weer de doublure moeten worden van Kasper Dolberg, vermits Luis Vazquez niet voldoet. Het valt echter te betwijfelen dat Renard in januari over voldoende (financiële) middelen zal beschikken. Dan zal hij allicht ook spelers moeten verkopen. De kans bestaat dan ook dat de middenvelder en spits moeten wachten tot komende zomer, de defensie is nu prioritair.

Anderlecht moet Dendoncker trachten te houden ...

Meest recent

Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

19
19
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

113
113
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

36
36
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

22
22
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

120
120
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

20
20
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

56
56
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

136
136
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

545
545
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

73
73
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

113
113
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

174
174
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

134
134
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

62
62
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

103
103
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

123
123
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

205
205
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

426
426
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

236
236
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

40
40
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

171
171
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

32
32
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

189
189
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

430
430

Meer sportnieuws