'Anderlecht gaat all-in: twee nieuwe transfertargets'

door
'Anderlecht gaat all-in: twee nieuwe transfertargets'

De winterse transfercarrousel draait inmiddels op volle toeren en ook RSC Anderlecht roert zich nadrukkelijk op de mercato. Momenteel werkt Paars-Wit hard aan de komst van verdedigende versterking. Maar er staat nog meer op het prioriteitenlijstje van sportief directeur Olivier Renard.

Vlak voor de topper van zondag tegen Club Brugge weerklonk nog luid applaus op de tribunes van het Lotto Park. Zo maakte César Huerta een eerste keer kennis met het publiek van zijn nieuwe club. De Mexicaanse aanvaller werd vorige week overgenomen van UNAM Pumas en tekende een langdurig contract tot 2029.

Huerta was dan ook een buitenkansje. Door zijn aflopende contract in Mexico, kon RSCA de international aan een beperkte som aantrekken. Maar dé grote prioriteit blijft het versterken van de achterhoede. Daarvoor is Renard momenteel druk in de weer met verschillende pistes.

LEES OOK: Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Geen Van der Heyden

Volgens de laatste berichten is de Braziliaan Adryelson alvast op weg naar het Lotto Park. Hij zou gehuurd worden van Olympique Lyon en legt normaal gezien eerstdaags zijn medische en fysieke proeven af. De verwachting is evenwel dat Renard daarnaast nog minstens één verdediger zal aantrekken.

In de voorbije dagen werd Siebe Van der Heyden (RCD Mallorca) nadrukkelijk genoemd. Maar die piste lijkt inmiddels van de baan. Volgens Het Laatste Nieuws werd de interesse van RSCA vooral aangewakkerd vanuit de speler zijn omgeving. En dus blijft Paars-Wit verder speuren.

Middenvelder en spits

En mogelijk blijft het niet bij defensieve versterking. Volgens Het Nieuwsblad staan twee extra profielen op de verlanglijst: een box-to-box middenvelder met scorend vermogen en een extra spits. Met dat eerste target zou men anticiperen op een afscheid van Leander Dendoncker, op dit moment lijkt het lichten van zijn aankoopoptie niet aan de orde.

Een nieuwe spits zou dan weer de doublure moeten worden van Kasper Dolberg, vermits Luis Vazquez niet voldoet. Het valt echter te betwijfelen dat Renard in januari over voldoende (financiële) middelen zal beschikken. Dan zal hij allicht ook spelers moeten verkopen. De kans bestaat dan ook dat de middenvelder en spits moeten wachten tot komende zomer, de defensie is nu prioritair.

Anderlecht moet Dendoncker trachten te houden ...

Meest recent

'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

0
0
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

12
12
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

44
44
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

106
106
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

194
194
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

96
96
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

130
130
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

89
89
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

118
118
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

142
142
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

520
520
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

545
545
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

46
46
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

243
243
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

100
100
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

184
184
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

143
143
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

47
47
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

261
261
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

40
40
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

310
310
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

505
505
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

141
141
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

394
394
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

240
240

Meer sportnieuws