'Anderlecht gaat all-in: twee nieuwe transfertargets'

door
'Anderlecht gaat all-in: twee nieuwe transfertargets'

De winterse transfercarrousel draait inmiddels op volle toeren en ook RSC Anderlecht roert zich nadrukkelijk op de mercato. Momenteel werkt Paars-Wit hard aan de komst van verdedigende versterking. Maar er staat nog meer op het prioriteitenlijstje van sportief directeur Olivier Renard.

Vlak voor de topper van zondag tegen Club Brugge weerklonk nog luid applaus op de tribunes van het Lotto Park. Zo maakte César Huerta een eerste keer kennis met het publiek van zijn nieuwe club. De Mexicaanse aanvaller werd vorige week overgenomen van UNAM Pumas en tekende een langdurig contract tot 2029.

Huerta was dan ook een buitenkansje. Door zijn aflopende contract in Mexico, kon RSCA de international aan een beperkte som aantrekken. Maar dé grote prioriteit blijft het versterken van de achterhoede. Daarvoor is Renard momenteel druk in de weer met verschillende pistes.

LEES OOK: 'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Geen Van der Heyden

Volgens de laatste berichten is de Braziliaan Adryelson alvast op weg naar het Lotto Park. Hij zou gehuurd worden van Olympique Lyon en legt normaal gezien eerstdaags zijn medische en fysieke proeven af. De verwachting is evenwel dat Renard daarnaast nog minstens één verdediger zal aantrekken.

In de voorbije dagen werd Siebe Van der Heyden (RCD Mallorca) nadrukkelijk genoemd. Maar die piste lijkt inmiddels van de baan. Volgens Het Laatste Nieuws werd de interesse van RSCA vooral aangewakkerd vanuit de speler zijn omgeving. En dus blijft Paars-Wit verder speuren.

Middenvelder en spits

En mogelijk blijft het niet bij defensieve versterking. Volgens Het Nieuwsblad staan twee extra profielen op de verlanglijst: een box-to-box middenvelder met scorend vermogen en een extra spits. Met dat eerste target zou men anticiperen op een afscheid van Leander Dendoncker, op dit moment lijkt het lichten van zijn aankoopoptie niet aan de orde.

Een nieuwe spits zou dan weer de doublure moeten worden van Kasper Dolberg, vermits Luis Vazquez niet voldoet. Het valt echter te betwijfelen dat Renard in januari over voldoende (financiële) middelen zal beschikken. Dan zal hij allicht ook spelers moeten verkopen. De kans bestaat dan ook dat de middenvelder en spits moeten wachten tot komende zomer, de defensie is nu prioritair.

Anderlecht moet Dendoncker trachten te houden ...

Meest recent

Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

4
4
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

10
10
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

62
62
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

37
37
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

22
22
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

118
118
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

219
219
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

49
49
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

151
151
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

170
170
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

216
216
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

222
222
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

40
40
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

304
304
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

23
23
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

187
187
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

27
27
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

535
535
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

227
227
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

404
404
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

317
317
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

656
656
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

660
660
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

92
92
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

110
110

Meer sportnieuws