'Anderlecht gaat all-in: twee nieuwe transfertargets'

1491 stemmen
'Anderlecht gaat all-in: twee nieuwe transfertargets'

De winterse transfercarrousel draait inmiddels op volle toeren en ook RSC Anderlecht roert zich nadrukkelijk op de mercato. Momenteel werkt Paars-Wit hard aan de komst van verdedigende versterking. Maar er staat nog meer op het prioriteitenlijstje van sportief directeur Olivier Renard.

Vlak voor de topper van zondag tegen Club Brugge weerklonk nog luid applaus op de tribunes van het Lotto Park. Zo maakte César Huerta een eerste keer kennis met het publiek van zijn nieuwe club. De Mexicaanse aanvaller werd vorige week overgenomen van UNAM Pumas en tekende een langdurig contract tot 2029.

Huerta was dan ook een buitenkansje. Door zijn aflopende contract in Mexico, kon RSCA de international aan een beperkte som aantrekken. Maar dé grote prioriteit blijft het versterken van de achterhoede. Daarvoor is Renard momenteel druk in de weer met verschillende pistes.

LEES OOK: Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

Geen Van der Heyden

Volgens de laatste berichten is de Braziliaan Adryelson alvast op weg naar het Lotto Park. Hij zou gehuurd worden van Olympique Lyon en legt normaal gezien eerstdaags zijn medische en fysieke proeven af. De verwachting is evenwel dat Renard daarnaast nog minstens één verdediger zal aantrekken.

In de voorbije dagen werd Siebe Van der Heyden (RCD Mallorca) nadrukkelijk genoemd. Maar die piste lijkt inmiddels van de baan. Volgens Het Laatste Nieuws werd de interesse van RSCA vooral aangewakkerd vanuit de speler zijn omgeving. En dus blijft Paars-Wit verder speuren.

Middenvelder en spits

En mogelijk blijft het niet bij defensieve versterking. Volgens Het Nieuwsblad staan twee extra profielen op de verlanglijst: een box-to-box middenvelder met scorend vermogen en een extra spits. Met dat eerste target zou men anticiperen op een afscheid van Leander Dendoncker, op dit moment lijkt het lichten van zijn aankoopoptie niet aan de orde.

Een nieuwe spits zou dan weer de doublure moeten worden van Kasper Dolberg, vermits Luis Vazquez niet voldoet. Het valt echter te betwijfelen dat Renard in januari over voldoende (financiële) middelen zal beschikken. Dan zal hij allicht ook spelers moeten verkopen. De kans bestaat dan ook dat de middenvelder en spits moeten wachten tot komende zomer, de defensie is nu prioritair.

Anderlecht moet Dendoncker trachten te houden ...

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

62
62
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

30
30
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

25
25
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

22
22
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

299
299
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

45
45
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

181
181
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

214
214
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

151
151
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

655
655
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

63
63
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

158
158
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

161
161
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1032
1032
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

65
65
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

652
652
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

439
439
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

829
829
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

816
816
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

132
132
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

484
484
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

801
801
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

389
389

Meer sportnieuws