Romano bevestigt: ‘Anderlecht akkoord over supertalent’

door
Romano bevestigt: ‘Anderlecht akkoord over supertalent’

RSC Anderlecht gaat hard op de transfermarkt. Olivier Renard is bezig aan zijn eerste mercato bij Paars-Wit en haalde met César Huerta al een speler binnen. Ook Adryelson van Olympique Lyon is onderweg en nu meldt Fabrizio Romano een akkoord over Ibrahim Kanaté.

Verschillende media meldden eerder al dat Anderlecht op het punt stond om het Malinese supertalent binnen te halen. Transferexpert Fabrizio Romano kwam nu met de bevestiging dat Paars-Wit een akkoord heeft bereikt met talentenhuis Afrique Football Elite. Wanneer de Italiaanse transfergoeroe een transfer aankondigt is het ook meestal de waarheid.

LEES OOK: 'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

Groot talent

Kanaté wordt in Mali gezien als een groot talent. De 18-jarige buitenspeler stond dan ook op verschillende lijstjes. Anderlecht troeft onder meer Club Brugge af voor zijn handtekening. De Malinese jeugdinternational voelt zich klaar voor de stap naar Europa om zich in de kijker te spelen voor het grote publiek.

In de Waalse media wordt over een transfersom van 1,8 miljoen euro gesproken. Toch een aardig bedrag voor een jonge speler die nog alles te bewijzen heeft. Daardoor zou Club Brugge ook hebben afgehaakt voor Kanaté. Anderlecht durft die stap aldus wél te zetten. Mogelijk zal hij eerst minuten maken bij RSCA Futures.

Veel interesse

Niet enkel Club Brugge was geïnteresseerd, maar onder meer ook Engelse topclub Chelsea. De Londense club lijkt de afgelopen jaren echter meer op een handelshuis te lijken. Kanaté kiest voor de gerenommeerde jeugdopleiding van RSC Anderlecht. Bij RSCA Futures kan de winger ook meteen ervaring opdoen in de Challenger Pro League.

Is Renard goed bezig op de mercato voor Anderlecht?

Meest recent

Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

8
8
'Nieuwe' smaakmaker voor Anderlecht: Hasi heeft er optie bij

Bij RSC Anderlecht haalden ze sinds januari heel wat jonge buitenlanders naar de club. Olivier ...

101
101
Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

172
172
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

32
32
Kompany verovert Europa: "Heb een hoge dunk van hem"

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

61
61
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

25
25
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

218
218
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

307
307
'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Antwerp FC staat komend weekend voor de loodzware verplaatsing op Club Brugge. De kans is klein dat ...

243
243
Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

218
218
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

389
389
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

66
66
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

221
221
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

196
196
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

155
155
Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

389
389
Splinterbom DAZN zindert na: straffe wending rond Proximus

Het Belgische clubvoetbal staat in rep en roer. Rechtenhouder DAZN maakte woensdag bekend dat men ...

830
830
Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

106
106
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

34
34
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

88
88
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

58
58
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

53
53
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

53
53
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

64
64
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

195
195

Meer sportnieuws