Romano bevestigt: ‘Anderlecht akkoord over supertalent’

door
Romano bevestigt: ‘Anderlecht akkoord over supertalent’

RSC Anderlecht gaat hard op de transfermarkt. Olivier Renard is bezig aan zijn eerste mercato bij Paars-Wit en haalde met César Huerta al een speler binnen. Ook Adryelson van Olympique Lyon is onderweg en nu meldt Fabrizio Romano een akkoord over Ibrahim Kanaté.

Verschillende media meldden eerder al dat Anderlecht op het punt stond om het Malinese supertalent binnen te halen. Transferexpert Fabrizio Romano kwam nu met de bevestiging dat Paars-Wit een akkoord heeft bereikt met talentenhuis Afrique Football Elite. Wanneer de Italiaanse transfergoeroe een transfer aankondigt is het ook meestal de waarheid.

LEES OOK: Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

Groot talent

Kanaté wordt in Mali gezien als een groot talent. De 18-jarige buitenspeler stond dan ook op verschillende lijstjes. Anderlecht troeft onder meer Club Brugge af voor zijn handtekening. De Malinese jeugdinternational voelt zich klaar voor de stap naar Europa om zich in de kijker te spelen voor het grote publiek.

In de Waalse media wordt over een transfersom van 1,8 miljoen euro gesproken. Toch een aardig bedrag voor een jonge speler die nog alles te bewijzen heeft. Daardoor zou Club Brugge ook hebben afgehaakt voor Kanaté. Anderlecht durft die stap aldus wél te zetten. Mogelijk zal hij eerst minuten maken bij RSCA Futures.

Veel interesse

Niet enkel Club Brugge was geïnteresseerd, maar onder meer ook Engelse topclub Chelsea. De Londense club lijkt de afgelopen jaren echter meer op een handelshuis te lijken. Kanaté kiest voor de gerenommeerde jeugdopleiding van RSC Anderlecht. Bij RSCA Futures kan de winger ook meteen ervaring opdoen in de Challenger Pro League.

Is Renard goed bezig op de mercato voor Anderlecht?

Meest recent

Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

10
10
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

60
60
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

68
68
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

44
44
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

80
80
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

328
328
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

20
20
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

65
65
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

79
79
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

465
465
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

379
379
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

139
139
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

43
43
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

104
104
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

108
108
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

370
370
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

265
265
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

371
371
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

475
475
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

53
53
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

59
59
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

297
297
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

344
344
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

50
50
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

152
152

Meer sportnieuws