Romano bevestigt: ‘Anderlecht akkoord over supertalent’

door
Romano bevestigt: ‘Anderlecht akkoord over supertalent’

RSC Anderlecht gaat hard op de transfermarkt. Olivier Renard is bezig aan zijn eerste mercato bij Paars-Wit en haalde met César Huerta al een speler binnen. Ook Adryelson van Olympique Lyon is onderweg en nu meldt Fabrizio Romano een akkoord over Ibrahim Kanaté.

Verschillende media meldden eerder al dat Anderlecht op het punt stond om het Malinese supertalent binnen te halen. Transferexpert Fabrizio Romano kwam nu met de bevestiging dat Paars-Wit een akkoord heeft bereikt met talentenhuis Afrique Football Elite. Wanneer de Italiaanse transfergoeroe een transfer aankondigt is het ook meestal de waarheid.

LEES OOK: Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Groot talent

Kanaté wordt in Mali gezien als een groot talent. De 18-jarige buitenspeler stond dan ook op verschillende lijstjes. Anderlecht troeft onder meer Club Brugge af voor zijn handtekening. De Malinese jeugdinternational voelt zich klaar voor de stap naar Europa om zich in de kijker te spelen voor het grote publiek.

In de Waalse media wordt over een transfersom van 1,8 miljoen euro gesproken. Toch een aardig bedrag voor een jonge speler die nog alles te bewijzen heeft. Daardoor zou Club Brugge ook hebben afgehaakt voor Kanaté. Anderlecht durft die stap aldus wél te zetten. Mogelijk zal hij eerst minuten maken bij RSCA Futures.

Veel interesse

Niet enkel Club Brugge was geïnteresseerd, maar onder meer ook Engelse topclub Chelsea. De Londense club lijkt de afgelopen jaren echter meer op een handelshuis te lijken. Kanaté kiest voor de gerenommeerde jeugdopleiding van RSC Anderlecht. Bij RSCA Futures kan de winger ook meteen ervaring opdoen in de Challenger Pro League.

Is Renard goed bezig op de mercato voor Anderlecht?

Meest recent

Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

38
38
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

23
23
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

279
279
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

56
56
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

186
186
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

141
141
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

592
592
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

21
21
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

369
369
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

364
364
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

238
238
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

307
307
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

405
405
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

77
77
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

99
99
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

724
724
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

152
152
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

338
338
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

370
370
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

522
522
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

393
393
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

695
695
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

662
662
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

363
363
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

121
121

Meer sportnieuws