'Anderlecht slaat toe en is Club Brugge te snel af'

door
'Anderlecht slaat toe en is Club Brugge te snel af'

RSC Anderlecht gaat plots voluit inzake transfers. De Brusselaars gaan niet alleen voor de eerste ploeg versterking halen, maar ook voor RSCA Futures. Olivier Renard heeft daar een volgend talent weten te strikken. Dat maakt La Dernière Heure bekend.

LEES OOK: Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Kanaté naar Anderlecht

Ibrahim Kanaté gaat Anderlecht versterken. De 18-jarige linkerflankaanvaller wordt aanzien als een zeer groot talent en Paars-Wit haalt volgens de krant een grote slag thuis. Chelsea en Club Brugge aasden ook op zijn handtekening, maar de speler koos voor RSCA.

Het mocht blijkbaar wat kosten, want Kanaté trekt voor 1,8 miljoen euro naar Anderlecht. Club Brugge haakte af vanwege de transfersom. Hij komt over van AFE uit Mali en RSCA betaalt zo wel een heel stevige transferprijs. De speler zal eerst aansluiten bij RSCA Futures. Daar hebben ze met jongens als Gassimou Sylla en Jayden Onia Seke nochtans bijna 16-jarige spelers die op de flanken uit de voeten kunnen.

Chelsea en Club Brugge

Anderlecht is duidelijk bezig met het halen van buitenlandse talenten. Dat is opvallend, aangezien er in Neerpede nochtans zeer veel talent rondloopt. Ook Enzo Sternal van Marseille wordt genoemd en daarnaast zijn er nog een aantal buitenlandse spelers in aantocht. 

RSCA Futures gaat zo meer en meer het voorbeeld volgen van de andere Belgische beloftenclubs. Die worden ook steeds meer clubs, waar meer en meer jonge buitenlandse spelers opdraven. Nochtans was het vooral de bedoeling dat Belgische talenten daar kansen zouden krijgen. Tijd voor de voetbalbond om daar paal en perk aan te gaan stellen?

Goede aanwinst voor RSCA?

Meest recent

Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

20
20
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

146
146
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

179
179
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

162
162
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

173
173
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

112
112
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

84
84
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

161
161
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

56
56
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

331
331
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

108
108
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

359
359
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

158
158
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

252
252
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

548
548
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

201
201
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

335
335
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

408
408
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

848
848
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

115
115
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

116
116
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

152
152
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

248
248
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

845
845
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

109
109

Meer sportnieuws