'Anderlecht slaat toe en is Club Brugge te snel af'

door
'Anderlecht slaat toe en is Club Brugge te snel af'

RSC Anderlecht gaat plots voluit inzake transfers. De Brusselaars gaan niet alleen voor de eerste ploeg versterking halen, maar ook voor RSCA Futures. Olivier Renard heeft daar een volgend talent weten te strikken. Dat maakt La Dernière Heure bekend.

LEES OOK: 'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Kanaté naar Anderlecht

Ibrahim Kanaté gaat Anderlecht versterken. De 18-jarige linkerflankaanvaller wordt aanzien als een zeer groot talent en Paars-Wit haalt volgens de krant een grote slag thuis. Chelsea en Club Brugge aasden ook op zijn handtekening, maar de speler koos voor RSCA.

Het mocht blijkbaar wat kosten, want Kanaté trekt voor 1,8 miljoen euro naar Anderlecht. Club Brugge haakte af vanwege de transfersom. Hij komt over van AFE uit Mali en RSCA betaalt zo wel een heel stevige transferprijs. De speler zal eerst aansluiten bij RSCA Futures. Daar hebben ze met jongens als Gassimou Sylla en Jayden Onia Seke nochtans bijna 16-jarige spelers die op de flanken uit de voeten kunnen.

Chelsea en Club Brugge

Anderlecht is duidelijk bezig met het halen van buitenlandse talenten. Dat is opvallend, aangezien er in Neerpede nochtans zeer veel talent rondloopt. Ook Enzo Sternal van Marseille wordt genoemd en daarnaast zijn er nog een aantal buitenlandse spelers in aantocht. 

RSCA Futures gaat zo meer en meer het voorbeeld volgen van de andere Belgische beloftenclubs. Die worden ook steeds meer clubs, waar meer en meer jonge buitenlandse spelers opdraven. Nochtans was het vooral de bedoeling dat Belgische talenten daar kansen zouden krijgen. Tijd voor de voetbalbond om daar paal en perk aan te gaan stellen?

Goede aanwinst voor RSCA?

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

33
33
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

21
21
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

32
32
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

43
43
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

41
41
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

13
13
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

33
33
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

303
303
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

131
131
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

89
89
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

412
412
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

179
179
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

31
31
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

71
71
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

367
367
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

361
361
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

295
295
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

362
362
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

500
500
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

379
379
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

129
129
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

50
50
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

726
726

Meer sportnieuws