'Anderlecht slaat toe en is Club Brugge te snel af'

door
'Anderlecht slaat toe en is Club Brugge te snel af'

RSC Anderlecht gaat plots voluit inzake transfers. De Brusselaars gaan niet alleen voor de eerste ploeg versterking halen, maar ook voor RSCA Futures. Olivier Renard heeft daar een volgend talent weten te strikken. Dat maakt La Dernière Heure bekend.

LEES OOK: ‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

Kanaté naar Anderlecht

Ibrahim Kanaté gaat Anderlecht versterken. De 18-jarige linkerflankaanvaller wordt aanzien als een zeer groot talent en Paars-Wit haalt volgens de krant een grote slag thuis. Chelsea en Club Brugge aasden ook op zijn handtekening, maar de speler koos voor RSCA.

Het mocht blijkbaar wat kosten, want Kanaté trekt voor 1,8 miljoen euro naar Anderlecht. Club Brugge haakte af vanwege de transfersom. Hij komt over van AFE uit Mali en RSCA betaalt zo wel een heel stevige transferprijs. De speler zal eerst aansluiten bij RSCA Futures. Daar hebben ze met jongens als Gassimou Sylla en Jayden Onia Seke nochtans bijna 16-jarige spelers die op de flanken uit de voeten kunnen.

Chelsea en Club Brugge

Anderlecht is duidelijk bezig met het halen van buitenlandse talenten. Dat is opvallend, aangezien er in Neerpede nochtans zeer veel talent rondloopt. Ook Enzo Sternal van Marseille wordt genoemd en daarnaast zijn er nog een aantal buitenlandse spelers in aantocht. 

RSCA Futures gaat zo meer en meer het voorbeeld volgen van de andere Belgische beloftenclubs. Die worden ook steeds meer clubs, waar meer en meer jonge buitenlandse spelers opdraven. Nochtans was het vooral de bedoeling dat Belgische talenten daar kansen zouden krijgen. Tijd voor de voetbalbond om daar paal en perk aan te gaan stellen?

Goede aanwinst voor RSCA?

Meest recent

Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

8
8
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

13
13
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

136
136
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

92
92
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1011
1011
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

469
469
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

26
26
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

91
91
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

142
142
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

98
98
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

229
229
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

131
131
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

114
114
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

91
91
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

111
111
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

303
303
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

39
39
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

614
614
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

342
342
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

123
123
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

162
162
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

266
266
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

120
120
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

83
83
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

176
176

Meer sportnieuws