L'Equipe: 'Anderlecht haalt nieuwste aanwinst bij Marseille'

door
L'Equipe: 'Anderlecht haalt nieuwste aanwinst bij Marseille'

RSC Anderlecht leed zondag een pijnlijke nederlaag tegen Club Brugge: 0-3. Andermaal werd duidelijk dat Paars-Wit dringend nood heeft aan defensieve versterking. In afwachting daarvan zou sportief directeur echter bezig zijn met nog een aanvallende aanwinst.

Vlak voor de topper tegen Club weerklonk nog luid applaus op de tribunes van het Lotto Park. Zo maakte César Huerta een eerste keer kennis met het publiek van zijn nieuwe club. De Mexicaanse aanvaller werd vorige week overgenomen van UNAM Pumas en tekende een langdurig contract tot medio 2029.

LEES OOK: Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

Renard druk in de weer

Huerta was dan ook een buitenkansje. Door zijn aflopende contract in Mexico, kon RSCA de international aan een beperkte som aantrekken. Maar dé grote prioriteit blijft het versterken van de achterhoede. Daarvoor is Renard momenteel druk in de weer met verschillende pistes

De Brusselaars hopen hun defensieve versterkingen zo snel mogelijk voor te stellen. Ondertussen is Renard echter ook al bezig met andere dossiers. Zo zou Anderlecht werk maken van een potentieel goudhaantje uit Frankrijk. Volgens het toonaangevende L'Equipe staat RSCA dicht bij de komst van Enzo Sternal.

Versterking voor RSCA Futures

Deze 17-jarige (flank)aanvaller werd in de zomer van 2022 door Olympique Marseille weggeplukt uit de jeugdopleiding van AS Nancy. Ondanks zijn prille leeftijd debuteerde hij ook al voor de hoofdmacht van L'OM. Desondanks zou Sternal de Franse topclub alweer willen verlaten.

Naar verluidt is hij meer overtuigd door het project dat Anderlecht hem aanbiedt. Nochtans ziet Paars-Wit in hem vooral een toekomstgerichte aankoop. Zo is het de bedoeling om Sternal eerst te laten rijpen bij de RSCA Futures. De Franse jeugd-international heeft wel nog een contract tot medio 2026, Paars-Wit zal allicht dus wel een bepaalde vergoeding moeten dokken.

Anderlecht moet ook directe aanvallende versterking voor de eerste ploeg halen ...

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

32
32
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

6
6
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

27
27
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

42
42
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

320
320
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

274
274
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

247
247
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

71
71
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

568
568
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

557
557
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

296
296
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

102
102
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

149
149
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

50
50
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

80
80
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

416
416
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

55
55
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

57
57
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

145
145
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

139
139
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

198
198
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

174
174
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

374
374
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws