L'Equipe: 'Anderlecht haalt nieuwste aanwinst bij Marseille'

door
L'Equipe: 'Anderlecht haalt nieuwste aanwinst bij Marseille'

RSC Anderlecht leed zondag een pijnlijke nederlaag tegen Club Brugge: 0-3. Andermaal werd duidelijk dat Paars-Wit dringend nood heeft aan defensieve versterking. In afwachting daarvan zou sportief directeur echter bezig zijn met nog een aanvallende aanwinst.

Vlak voor de topper tegen Club weerklonk nog luid applaus op de tribunes van het Lotto Park. Zo maakte César Huerta een eerste keer kennis met het publiek van zijn nieuwe club. De Mexicaanse aanvaller werd vorige week overgenomen van UNAM Pumas en tekende een langdurig contract tot medio 2029.

LEES OOK: Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Renard druk in de weer

Huerta was dan ook een buitenkansje. Door zijn aflopende contract in Mexico, kon RSCA de international aan een beperkte som aantrekken. Maar dé grote prioriteit blijft het versterken van de achterhoede. Daarvoor is Renard momenteel druk in de weer met verschillende pistes

De Brusselaars hopen hun defensieve versterkingen zo snel mogelijk voor te stellen. Ondertussen is Renard echter ook al bezig met andere dossiers. Zo zou Anderlecht werk maken van een potentieel goudhaantje uit Frankrijk. Volgens het toonaangevende L'Equipe staat RSCA dicht bij de komst van Enzo Sternal.

Versterking voor RSCA Futures

Deze 17-jarige (flank)aanvaller werd in de zomer van 2022 door Olympique Marseille weggeplukt uit de jeugdopleiding van AS Nancy. Ondanks zijn prille leeftijd debuteerde hij ook al voor de hoofdmacht van L'OM. Desondanks zou Sternal de Franse topclub alweer willen verlaten.

Naar verluidt is hij meer overtuigd door het project dat Anderlecht hem aanbiedt. Nochtans ziet Paars-Wit in hem vooral een toekomstgerichte aankoop. Zo is het de bedoeling om Sternal eerst te laten rijpen bij de RSCA Futures. De Franse jeugd-international heeft wel nog een contract tot medio 2026, Paars-Wit zal allicht dus wel een bepaalde vergoeding moeten dokken.

Anderlecht moet ook directe aanvallende versterking voor de eerste ploeg halen ...

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

59
59
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

175
175
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

145
145
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

57
57
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

67
67
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

214
214
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

211
211
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

64
64
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

97
97
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

370
370
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

307
307
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

196
196
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

337
337
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

950
950
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

115
115
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

211
211
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

304
304
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

96
96
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

231
231
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

227
227
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

375
375
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

201
201
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

68
68
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

157
157
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws