Saelemaekers scoort tegen ex-club, assist Lukaku helpt Napoli

door
Saelemaekers scoort tegen ex-club, assist Lukaku helpt Napoli

In de Serie A hebben zondagavond twee Rode Duivels opnieuw een hoofdrol opgeëist. Alexis Saelemaekers scoorde voor AS Roma tegen zijn ex-club Bologna, terwijl Romelu Lukaku met een assist mee Napoli naar de zege loodste.

LEES OOK: Scorende Saelemaekers baalt, pijnlijke avond Pocognoli

Goal Saelemaekers onvoldoende voor Roma

Saelemaekers zat de laatste weken al in grootse doen, met vorige week nog een doelpunt en een assist in de Romeinse derby tegen Lazio. Ook tegen Bologna was het weer prijs. Kort voor het uur opende hij de score, maar tegen zijn vorige club wou hij dat niet uitgebreid vieren.

Voldoende voor de drie punten was zijn goal voor Roma echter niet. Bologna reageerde bliksemsnel en stond nog geen tien minuten later al op voorsprong na goals van Dallinga en Ferguson. Pas in de 98ste minuut kon Dovbyk vanop de stip nog een punt redden voor Roma.

Napoli steviger leider dankzij assist Lukaku

Dan verging het Romelu Lukaku en Napoli beter. Zij kwamen tegen Hellas Verona al na vijf minuten op voorsprong. Een plaatsbal van Di Lorenzo verdween via de paal en de rug van doelman Montipo in doel.

Iets na het uur stelde Napoli de zege helemaal veilig. Lukaku kaatste goed op Anguissa, die knap zijn tegenstander in de wind zette en vanop een meter of 20 in de korte hoek knalde. Daardoor vergroot Napoli als leider zijn voorsprong op Inter tot vier punten, al hebben de Nerazzurri wel nog twee matchen tegoed.

Zal Napoli dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

Ronaldo toont kleinste kantje: zware gevolgen dreigen

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez had gehoopt om donderdagavond zijn WK-ticket officieel ...

45
45
JPL terug op Telenet en Proximus? Club mengt zich in DAZN-soap

De soap rond de televisierechten in het Belgische voetbal blijft de gemoederen bedaren. Binnen de ...

192
192
Rode Ronaldo kookt over in afgang Portugal, Italiaans drama dreigt

Portugal is er donderdagavond niet in geslaagd zijn WK-ticket te bemachtigen. De ploeg van ...

117
117
Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

76
76
'Club breekt alle records: transferdeal van 45 miljoen'

Club Brugge KV haalde in de voorbije transferperiode weer een riante som op dankzij de verkoop van ...

379
379
"Kan Ballon d'Or winnen"- Rode Duivel verbluft voetbalwereld

De Rode Duivels zullen het in de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein zonder onder ...

110
110
'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

342
342
Supertransfer Fofana in januari? Lyon-CEO reageert

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

193
193
Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar Kazachstan. Daar willen ze zich zaternamiddag ...

231
231
Noorwegen virtueel naar WK: krankzinnige cijfers Haaland

Het heeft er alle schijn van dat Noorwegen straks voor het eerst sinds 1998 zal deelnemen aan de ...

123
123
Vanaken reageert: opvallende woorden over De Bruyne

De Rode Duivels willen zich in de komende dagen verzekeren van hun WK-ticket, een zege tegen ...

185
185
Conte wanhoop nabij: enorme mokerslag voor Napoli

Na een serieus transferoffensief in de zomermaanden, begon SSC Napoli met behoorlijk wat ambities ...

66
66
Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Wie dacht dat Romelu Lukaku enkel scoorde op het veld, heeft het mis. Terwijl de topschutter van de ...

49
49
'Anderlecht in shock: Europese supermacht vol voor De Cat'

De Belgische U17-lichting kruist vrijdag de degens met Portugal op het WK. Om het verschil te maken ...

564
564
Fink vindt succesdriehoek: "De hersenen van de ploeg"

KRC Genk legde een erg wisselvallig parcours af in het seizoen tot dusver. Maar de laatste weken ...

206
206
Rigaux staat op springen: dé transfer van z’n leven nabij

Dévy Rigaux staat op de drempel van een deal die écht zijn naam zal maken: ...

287
287
Code rood bij Club Brugge: Verhaeghe grijpt stevig in

Gezien de bomvolle kalender hoeft het misschien niet echt te verbazen, maar plots wordt Club ...

770
770
'DAZN loopt blauwtje: Pro League eist monsterboete'

De saga rond DAZN blijft de gemoederen beroeren. Voor het huidige seizoen lijken de uitzendingen ...

406
406
"Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Peter Vandenbempt kennen we vooral als de man die geweldig commentaar levert bij voetbalwedstrijden. ...

399
399
Hard verdict voor Vanheusden: einde carrière wenkt

Rudi Garcia moet centraal achterin straks op zoek naar een vervanger voor Zeno Debast, die ...

207
207
'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

De boekhouding mag op zijn beide oren slapen bij Club Brugge, waar het nu al flink gevulde ...

469
469
“Niet te geloven!” Ruben Van Gucht onthult duister verleden

Hij is sportanker, radiostem, documentairemaker én regelmatig het onderwerp van ...

133
133
DAZN lacht in vuistje: Proximus bezorgt Pro League kater

De soap rond de mediarechten van het Belgisch voetbal duurt onverminderd voort. Terwijl er achter de ...

860
860
'Club Brugge casht bij grootmacht: deal van 50 miljoen'

De kassa blijft maar rinkelen bij Club Brugge, dat na de recordomzet van afgelopen zomer nog steeds ...

532
532
'Man Utd dropt transferbom van 100 miljoen'

Na een compleet mislukt jaar lijkt Manchester United nu weer te kunnen gaan meedraaien aan de top in ...

71
71

Meer sportnieuws