Kranten maken Anderlecht af: 9(!) gebuisden

door
Kranten maken Anderlecht af: 9(!) gebuisden

De klassieker van zondagavond is voor Anderlecht een ontgoocheling van formaat geworden. Paars-Wit werd door Club Brugge door de gehaktmolen gedraaid en kreeg een 0-3 om de oren. Daardoor verliest het verder terrein en krijgt het ook mentaal een stevige tik.

Tegen de aartsrivaal was Anderlecht helemaal nergens. David Hubert verraste door jeugdproducten Lapage en Maamar voor de leeuwen te gooien in een vijfmansdefensies, maar zijn tactische keuzes pakten dramatisch uit.

LEES OOK: Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

Rits, Leoni en Dolberg de zwaktsten bij Anderlecht

Ook de spelers op het veld verzopen helemaal. Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad zijn dan ook zeer scherp in hun beoordelingen. Samen geven ze maar liefst negen spelers van Anderlecht een buis voor hun prestatie.

De slechtste leerlingen waren Mats Rits, Theo Leoni en Kasper Dolberg, die van beide kranten een vier op tien kregen. "Kreeg geen poot aan de grond", zeggen ze bij HLN over Leoni, terwijl HNB opmerkt dat de middenvelder ook tegen Beerschot al zeer matig was.

Maar liefst 9 buizen in totaal

Killian Sardella, Leander Dendoncker, Anders Dreyer, Francis Amuzu, Luis Vazquez en Thorgan Hazard kregen elk één buis. Die laatste heeft nog werk om weer op zijn topniveau te raken na zijn lange afwezigheid.

"Hij kwam Dreyer aflossen, maar je ziet dat Hazard toch nog matchritme ontbeert. Een keer snel balverlies, daarna totaal anoniem", stelden ze bij HNB immers vast. Er zal dus veel mentaal oplapwerk nodig zijn bij Anderlecht.

Wie was de slechtste bij Anderlecht?

Meest recent

Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

5
5
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

15
15
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

248
248
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

122
122
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

338
338
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

97
97
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

196
196
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

190
190
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

454
454
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

117
117
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

126
126
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

288
288
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

137
137
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

361
361
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

500
500
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

421
421
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

48
48
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

127
127
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

113
113
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

109
109
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

69
69
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

69
69
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

81
81
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

260
260
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

293
293

Meer sportnieuws