Kranten maken Anderlecht af: 9(!) gebuisden

door
Kranten maken Anderlecht af: 9(!) gebuisden

De klassieker van zondagavond is voor Anderlecht een ontgoocheling van formaat geworden. Paars-Wit werd door Club Brugge door de gehaktmolen gedraaid en kreeg een 0-3 om de oren. Daardoor verliest het verder terrein en krijgt het ook mentaal een stevige tik.

Tegen de aartsrivaal was Anderlecht helemaal nergens. David Hubert verraste door jeugdproducten Lapage en Maamar voor de leeuwen te gooien in een vijfmansdefensies, maar zijn tactische keuzes pakten dramatisch uit.

LEES OOK: Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Rits, Leoni en Dolberg de zwaktsten bij Anderlecht

Ook de spelers op het veld verzopen helemaal. Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad zijn dan ook zeer scherp in hun beoordelingen. Samen geven ze maar liefst negen spelers van Anderlecht een buis voor hun prestatie.

De slechtste leerlingen waren Mats Rits, Theo Leoni en Kasper Dolberg, die van beide kranten een vier op tien kregen. "Kreeg geen poot aan de grond", zeggen ze bij HLN over Leoni, terwijl HNB opmerkt dat de middenvelder ook tegen Beerschot al zeer matig was.

Maar liefst 9 buizen in totaal

Killian Sardella, Leander Dendoncker, Anders Dreyer, Francis Amuzu, Luis Vazquez en Thorgan Hazard kregen elk één buis. Die laatste heeft nog werk om weer op zijn topniveau te raken na zijn lange afwezigheid.

"Hij kwam Dreyer aflossen, maar je ziet dat Hazard toch nog matchritme ontbeert. Een keer snel balverlies, daarna totaal anoniem", stelden ze bij HNB immers vast. Er zal dus veel mentaal oplapwerk nodig zijn bij Anderlecht.

Wie was de slechtste bij Anderlecht?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

19
19
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

50
50
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

93
93
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

157
157
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

226
226
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

88
88
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

67
67
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

163
163
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

490
490
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

194
194
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

727
727
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

181
181
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

127
127
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

157
157
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

231
231
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

653
653
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

65
65
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

367
367
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

312
312
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

182
182
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

425
425
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

70
70
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

323
323

Meer sportnieuws