Kranten maken Anderlecht af: 9(!) gebuisden

door
Kranten maken Anderlecht af: 9(!) gebuisden

De klassieker van zondagavond is voor Anderlecht een ontgoocheling van formaat geworden. Paars-Wit werd door Club Brugge door de gehaktmolen gedraaid en kreeg een 0-3 om de oren. Daardoor verliest het verder terrein en krijgt het ook mentaal een stevige tik.

Tegen de aartsrivaal was Anderlecht helemaal nergens. David Hubert verraste door jeugdproducten Lapage en Maamar voor de leeuwen te gooien in een vijfmansdefensies, maar zijn tactische keuzes pakten dramatisch uit.

LEES OOK: Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

Rits, Leoni en Dolberg de zwaktsten bij Anderlecht

Ook de spelers op het veld verzopen helemaal. Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad zijn dan ook zeer scherp in hun beoordelingen. Samen geven ze maar liefst negen spelers van Anderlecht een buis voor hun prestatie.

De slechtste leerlingen waren Mats Rits, Theo Leoni en Kasper Dolberg, die van beide kranten een vier op tien kregen. "Kreeg geen poot aan de grond", zeggen ze bij HLN over Leoni, terwijl HNB opmerkt dat de middenvelder ook tegen Beerschot al zeer matig was.

Maar liefst 9 buizen in totaal

Killian Sardella, Leander Dendoncker, Anders Dreyer, Francis Amuzu, Luis Vazquez en Thorgan Hazard kregen elk één buis. Die laatste heeft nog werk om weer op zijn topniveau te raken na zijn lange afwezigheid.

"Hij kwam Dreyer aflossen, maar je ziet dat Hazard toch nog matchritme ontbeert. Een keer snel balverlies, daarna totaal anoniem", stelden ze bij HNB immers vast. Er zal dus veel mentaal oplapwerk nodig zijn bij Anderlecht.

Wie was de slechtste bij Anderlecht?

Meest recent

Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

13
13
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

112
112
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

85
85
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

73
73
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

93
93
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

134
134
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

161
161
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

57
57
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

199
199
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

73
73
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

86
86
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

471
471
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

416
416
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

862
862
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

307
307
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

42
42
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

458
458
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

281
281
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1070
1070
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

355
355
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

404
404
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

222
222
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

111
111
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

678
678
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

279
279

Meer sportnieuws