Fans Anderlecht vinden zondebok: "Volledig aan het spartelen"

door
Fans Anderlecht vinden zondebok:

Amper enkele dagen na de kwalificatie voor de halve finales van de Croky Cup heeft RSC Anderlecht een flinke mokerslag geïncasseerd. Zo verloor Paars-Wit zondagavond met duidelijke 0-3-cijfers. Daarbij maakte coach David Hubert geen al te beste beurt.

Voor de Brusselaars ging de topper op eigen veld vrij dramatisch van start. Na nog geen tien minuten spelen wist Ferran Jutgla de bezoekers op voorsprong te koppen. En vlak voor rust maakte de Spanjaard er ook nog eens 0-2 van. Nochtans speelde Anderlecht zeker geen slechte eerste helft. De thuisploeg had voldoende kansen om zelf minstens één keer te scoren.

LEES OOK: Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Bedenkelijk plannetje

Wel werd Paars-Wit overlopen op het middenveld. En dat had te maken met de keuzes van Hubert. Om de vele blessures in de achterhoede op te vangen, had de trainer immers een nieuw tactisch plannetje uitgedokterd. Zo besloot hij om te starten in een variant van de 3-4-3-formatie.

Bijgevolg moest Leander Dendoncker opnieuw plaatsnemen in de defensie. En hoewel RSCA voor rust enkele goede kansen had, werd het toch overlopen op het middenveld. Tijdens de pauze werden dan ook de nodige correcties verwacht. Maar ondanks twee wissels aan de rust, was de tweede helft toch al even bezig toen Dendoncker iets hoger moest gaan postvatten.

Tactisch ondermaats

Het was niet de eerste keer dat Hubert, die ook niet bepaald indruk kon maken met zijn wissels, geen al te beste beurt maakt op tactisch vlak. Denk bijvoorbeeld aan de wissel van Yari Verschaeren vlak voor de winterstop tegen Dender. Op het sociale medium 'X' verschenen dan ook al kritische noten aan zijn adres. Zelfs heel wat aanhangers van RSCA vinden dat de trainer zich dringend moet verbeteren in zijn tactische keuzes.

Hubert heeft nood aan een ervaren T2 langs zich ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

1
1
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

26
26
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

25
25
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

70
70
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

150
150
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

14
14
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

291
291
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

627
627
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

119
119
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

19
19
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

74
74
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

83
83
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

103
103
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

443
443
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

260
260
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

129
129
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

110
110
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

408
408
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

592
592
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

325
325
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

138
138
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

106
106
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

85
85
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

153
153
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

32
32

Meer sportnieuws