Fans Anderlecht vinden zondebok: "Volledig aan het spartelen"

door
Fans Anderlecht vinden zondebok:

Amper enkele dagen na de kwalificatie voor de halve finales van de Croky Cup heeft RSC Anderlecht een flinke mokerslag geïncasseerd. Zo verloor Paars-Wit zondagavond met duidelijke 0-3-cijfers. Daarbij maakte coach David Hubert geen al te beste beurt.

Voor de Brusselaars ging de topper op eigen veld vrij dramatisch van start. Na nog geen tien minuten spelen wist Ferran Jutgla de bezoekers op voorsprong te koppen. En vlak voor rust maakte de Spanjaard er ook nog eens 0-2 van. Nochtans speelde Anderlecht zeker geen slechte eerste helft. De thuisploeg had voldoende kansen om zelf minstens één keer te scoren.

LEES OOK: Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Bedenkelijk plannetje

Wel werd Paars-Wit overlopen op het middenveld. En dat had te maken met de keuzes van Hubert. Om de vele blessures in de achterhoede op te vangen, had de trainer immers een nieuw tactisch plannetje uitgedokterd. Zo besloot hij om te starten in een variant van de 3-4-3-formatie.

Bijgevolg moest Leander Dendoncker opnieuw plaatsnemen in de defensie. En hoewel RSCA voor rust enkele goede kansen had, werd het toch overlopen op het middenveld. Tijdens de pauze werden dan ook de nodige correcties verwacht. Maar ondanks twee wissels aan de rust, was de tweede helft toch al even bezig toen Dendoncker iets hoger moest gaan postvatten.

Tactisch ondermaats

Het was niet de eerste keer dat Hubert, die ook niet bepaald indruk kon maken met zijn wissels, geen al te beste beurt maakt op tactisch vlak. Denk bijvoorbeeld aan de wissel van Yari Verschaeren vlak voor de winterstop tegen Dender. Op het sociale medium 'X' verschenen dan ook al kritische noten aan zijn adres. Zelfs heel wat aanhangers van RSCA vinden dat de trainer zich dringend moet verbeteren in zijn tactische keuzes.

Hubert heeft nood aan een ervaren T2 langs zich ...

Meest recent

KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

46
46
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

29
29
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

40
40
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

75
75
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

169
169
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

45
45
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

59
59
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

477
477
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

156
156
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

231
231
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

291
291
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

39
39
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

127
127
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

51
51
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

548
548
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

158
158
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

270
270
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

363
363
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

271
271
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

193
193
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

102
102
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

74
74
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

114
114
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

492
492

Meer sportnieuws