Fans Anderlecht vinden zondebok: "Volledig aan het spartelen"

625
Fans Anderlecht vinden zondebok:

Amper enkele dagen na de kwalificatie voor de halve finales van de Croky Cup heeft RSC Anderlecht een flinke mokerslag geïncasseerd. Zo verloor Paars-Wit zondagavond met duidelijke 0-3-cijfers. Daarbij maakte coach David Hubert geen al te beste beurt.

Voor de Brusselaars ging de topper op eigen veld vrij dramatisch van start. Na nog geen tien minuten spelen wist Ferran Jutgla de bezoekers op voorsprong te koppen. En vlak voor rust maakte de Spanjaard er ook nog eens 0-2 van. Nochtans speelde Anderlecht zeker geen slechte eerste helft. De thuisploeg had voldoende kansen om zelf minstens één keer te scoren.

LEES OOK: Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

Bedenkelijk plannetje

Wel werd Paars-Wit overlopen op het middenveld. En dat had te maken met de keuzes van Hubert. Om de vele blessures in de achterhoede op te vangen, had de trainer immers een nieuw tactisch plannetje uitgedokterd. Zo besloot hij om te starten in een variant van de 3-4-3-formatie.

Bijgevolg moest Leander Dendoncker opnieuw plaatsnemen in de defensie. En hoewel RSCA voor rust enkele goede kansen had, werd het toch overlopen op het middenveld. Tijdens de pauze werden dan ook de nodige correcties verwacht. Maar ondanks twee wissels aan de rust, was de tweede helft toch al even bezig toen Dendoncker iets hoger moest gaan postvatten.

Tactisch ondermaats

Het was niet de eerste keer dat Hubert, die ook niet bepaald indruk kon maken met zijn wissels, geen al te beste beurt maakt op tactisch vlak. Denk bijvoorbeeld aan de wissel van Yari Verschaeren vlak voor de winterstop tegen Dender. Op het sociale medium 'X' verschenen dan ook al kritische noten aan zijn adres. Zelfs heel wat aanhangers van RSCA vinden dat de trainer zich dringend moet verbeteren in zijn tactische keuzes.

Hubert heeft nood aan een ervaren T2 langs zich ...

Meest recent

Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

8
8
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

36
36
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

30
30
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

90
90
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

130
130
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

61
61
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

37
37
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

161
161
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

81
81
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

150
150
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

181
181
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

43
43
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

69
69
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

343
343
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

247
247
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

199
199
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

942
942
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

372
372
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

154
154
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

201
201
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

98
98
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

229
229
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

279
279
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

644
644

Meer sportnieuws