Fans Anderlecht vinden zondebok: "Volledig aan het spartelen"

625 stemmen
Fans Anderlecht vinden zondebok:

Amper enkele dagen na de kwalificatie voor de halve finales van de Croky Cup heeft RSC Anderlecht een flinke mokerslag geïncasseerd. Zo verloor Paars-Wit zondagavond met duidelijke 0-3-cijfers. Daarbij maakte coach David Hubert geen al te beste beurt.

Voor de Brusselaars ging de topper op eigen veld vrij dramatisch van start. Na nog geen tien minuten spelen wist Ferran Jutgla de bezoekers op voorsprong te koppen. En vlak voor rust maakte de Spanjaard er ook nog eens 0-2 van. Nochtans speelde Anderlecht zeker geen slechte eerste helft. De thuisploeg had voldoende kansen om zelf minstens één keer te scoren.

LEES OOK: Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Bedenkelijk plannetje

Wel werd Paars-Wit overlopen op het middenveld. En dat had te maken met de keuzes van Hubert. Om de vele blessures in de achterhoede op te vangen, had de trainer immers een nieuw tactisch plannetje uitgedokterd. Zo besloot hij om te starten in een variant van de 3-4-3-formatie.

Bijgevolg moest Leander Dendoncker opnieuw plaatsnemen in de defensie. En hoewel RSCA voor rust enkele goede kansen had, werd het toch overlopen op het middenveld. Tijdens de pauze werden dan ook de nodige correcties verwacht. Maar ondanks twee wissels aan de rust, was de tweede helft toch al even bezig toen Dendoncker iets hoger moest gaan postvatten.

Tactisch ondermaats

Het was niet de eerste keer dat Hubert, die ook niet bepaald indruk kon maken met zijn wissels, geen al te beste beurt maakt op tactisch vlak. Denk bijvoorbeeld aan de wissel van Yari Verschaeren vlak voor de winterstop tegen Dender. Op het sociale medium 'X' verschenen dan ook al kritische noten aan zijn adres. Zelfs heel wat aanhangers van RSCA vinden dat de trainer zich dringend moet verbeteren in zijn tactische keuzes.

Hubert heeft nood aan een ervaren T2 langs zich ...

Meest recent

Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

24
24
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

369
369
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

92
92
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

379
379
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

170
170
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

319
319
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

133
133
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

102
102
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

325
325
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

36
36
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

431
431
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

86
86
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

292
292
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

543
543
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

69
69
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

218
218
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

108
108
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

352
352
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

564
564
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

437
437
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

187
187
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

94
94
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

433
433
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

104
104
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

227
227

Meer sportnieuws