Kimmich doet Kompany blozen: "Heel Duitsland ziet het"

door
Kimmich doet Kompany blozen:

Bayern München is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Zaterdag won de Bundesliga-koploper met 0-1 op het veld van Borussia Mönchengladbach. Na die wedstrijd had steunpilaar Joshua Kimmich uitstekend nieuws voor coach Vincent Kompany.

Het jeugdproduct van Stuttgart is al jarenlang een vaste sterkhouder bij Der Rekordmeister. Hij draagt er zelfs regelmatig de aanvoerdersband. Maar na bijna negen jaar in loondienst van Bayern werd hij in de voorbije maanden nadrukkelijk gelinkt aan een nieuwe uitdaging.

LEES OOK: 'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Gegeerd op zomermercato

Hoewel de Duitse international een belangrijke pion is, leek de club bereid om te willen meewerken aan een eventuele zomertransfer. Kimmich gaat na seizoen immers zijn laatste contractjaar in en dus werd het allicht de laatste kans om nog een aardige som aan hem te verdienen.

Een speler als Kimmich kon bovendien rekenen op de nodige interesse. Zo werd hij gelinkt aan een reünie met zijn ex-coaches Pep Guardiola en Hansi Flick bij respectievelijk Manchester City en FC Barcelona. Het feit dat hij komende zomer mogelijk transfervrij valt op te pikken, maakt van hem een nog interessanter target.

Maar zover lijkt het niet te komen. Na de match in Gladbach liet Kimmich immers verstaan dat hij dan toch bereid is om te verlengen in München. "Die kans is significant groter dan afgelopen zomer. Er zijn veel goede redenen om te verlengen, maar het sportieve aspect komt op de eerste plaats", liet hij verstaan bij Sky Sports.

Factor Kompany

Vervolgens werd Kimmich gevraagd of de samenwerking met Kompany een reden is waarom hij toch wil verlengen. Daar antwoordde hij bevestigend op. "Ik zie hoe we nu voetballen. De coach doet het heel erg goed. Heel Duitsland ziet dat we nu op een andere manier voetballen. Het ziet er veel beter uit. In deze speelwijze kunnen we ons identificeren en dat is mooi", werd de Duitse international geciteerd bij Frankfurter Rundshau.

Kompany is de beste Belgische trainer van het moment ...

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

57
57
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

8
8
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

30
30
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

49
49
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

347
347
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

289
289
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

251
251
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

76
76
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

587
587
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

565
565
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

299
299
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

105
105
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

153
153
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

54
54
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

81
81
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

420
420
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

56
56
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

140
140
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

201
201
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

177
177
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

379
379
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws