Kimmich doet Kompany blozen: "Heel Duitsland ziet het"

2226
Kimmich doet Kompany blozen:

Bayern München is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Zaterdag won de Bundesliga-koploper met 0-1 op het veld van Borussia Mönchengladbach. Na die wedstrijd had steunpilaar Joshua Kimmich uitstekend nieuws voor coach Vincent Kompany.

Het jeugdproduct van Stuttgart is al jarenlang een vaste sterkhouder bij Der Rekordmeister. Hij draagt er zelfs regelmatig de aanvoerdersband. Maar na bijna negen jaar in loondienst van Bayern werd hij in de voorbije maanden nadrukkelijk gelinkt aan een nieuwe uitdaging.

LEES OOK: 'Bommetje bij Bayern: Kane beslist over knaltransfer'

Gegeerd op zomermercato

Hoewel de Duitse international een belangrijke pion is, leek de club bereid om te willen meewerken aan een eventuele zomertransfer. Kimmich gaat na seizoen immers zijn laatste contractjaar in en dus werd het allicht de laatste kans om nog een aardige som aan hem te verdienen.

Een speler als Kimmich kon bovendien rekenen op de nodige interesse. Zo werd hij gelinkt aan een reünie met zijn ex-coaches Pep Guardiola en Hansi Flick bij respectievelijk Manchester City en FC Barcelona. Het feit dat hij komende zomer mogelijk transfervrij valt op te pikken, maakt van hem een nog interessanter target.

Maar zover lijkt het niet te komen. Na de match in Gladbach liet Kimmich immers verstaan dat hij dan toch bereid is om te verlengen in München. "Die kans is significant groter dan afgelopen zomer. Er zijn veel goede redenen om te verlengen, maar het sportieve aspect komt op de eerste plaats", liet hij verstaan bij Sky Sports.

Factor Kompany

Vervolgens werd Kimmich gevraagd of de samenwerking met Kompany een reden is waarom hij toch wil verlengen. Daar antwoordde hij bevestigend op. "Ik zie hoe we nu voetballen. De coach doet het heel erg goed. Heel Duitsland ziet dat we nu op een andere manier voetballen. Het ziet er veel beter uit. In deze speelwijze kunnen we ons identificeren en dat is mooi", werd de Duitse international geciteerd bij Frankfurter Rundshau.

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

Kompany opent seizoen met prijs en pakt Supercup
Kompany opent seizoen met prijs en pakt Supercup
170

Kompany is de beste Belgische trainer van het moment ...

Meest recent

'Antwerp vliegt mercato op vlak na waanzinnige comeback'

Antwerp FC heeft zaterdag een flink staaltje veerkracht laten zien. In de slotminuten boog de ploeg ...

55
55
'Management overtuigd: Anderlecht maakt U-bocht op mercato'

RSC Anderlecht heeft nog werk in het slot van de zomerse transferperiode. Vooral aan uitgaande zijde ...

218
218
Clement met grond gelijk gemaakt: "Onmiddellijk ontslaan!"

Philippe Clement is niet goed aan het seizoen in de Championship begonnen met Norwich City. De ...

259
259
Zulte Waregem verbaast vriend en vijand: "Nu doortrekken"

Of het lang zal duren valt te betwijfelen, maar momenteel is het Zulte Waregem dat aan de leiding ...

123
123
Club pakt serieus uit: publiekslieveling terug voor derby

Club Brugge wil zondagavond de leidersplaats in de Jupiler Pro League heroveren. Daarvoor moet het ...

240
240
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute jackpot Club, opdoffer Tielemans'

De zomerse transferperiode nadert zijn ontknoping, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

222
222
Lichtpuntje KRC Genk staat op ondanks zware dobber

KRC Genk stond 1-4 voor op de Bosuil, maar Royal Antwerp FC vocht terug en maakte nog 4-4. De ...

117
117
Mo Messoudi maakt Beerschot-spelers af na zeperd

Beerschot is dit seizoen de grote favoriet in de Challenger Pro League, maar vroeg in het seizoen ...

135
135
Stijn Stijnen compleet door het lint: zware straf?

Stijn Stijnen pakte vorig seizoen al een recordaantal kaarten voor een coach en dit seizoen lijkt ...

245
245
Croky Cup davert: club Vannieuwkerke met enorme verrassing

De Croky Cup schakelt een versnelling hoger. We zijn ondertussen aan speeldag vijf toe en vanaf de ...

169
169
KRC Genk briest na ongeziene comeback Antwerp

KRC Genk gaf een 1-4 voorsprong tegen Royal Antwerp FC weg. De Limburgers leken op weg naar een ...

357
357
De Bruyne zorgt voor grote rel in Italië: “Ergste dingen ooit”

Kevin De Bruyne is terug. De middenvelder viel bij Napoli in en was meteen belangrijk tegen Genoa. ...

224
224
Nieuwe smaakmaker Standard: Vurige Stede in vuur en vlam

Standard had in principe altijd met een zes op zes aan het seizoen moeten beginnen. Tegen Cercle ...

185
185
Grote zorgen voor Coucke: ondernemer opnieuw slachtoffer

Marc Coucke heeft al vaker voor hete vuren gestaan, maar de voorbije dagen lijken de zorgen opnieuw ...

148
148
'Totale wending Ordoñez: monstersom voor Club Brugge'

Door zijn blessure leek een toptransfer van Joel Ordoñez tijdens de huidige mercato van de ...

466
466
Anderlecht weer terug? Pfaff waagt zich aan voorspelling

Jean-Marie Pfaff is een van de beste doelmannen die België ooit heeft gehad. Hij sprak met De ...

363
363
'Leko dreigt kampioenenmaker te dumpen: Club Brugge beeft'

Club Brugge staat plots voor een opvallend luxeprobleem. Ivan Leko krijgt er met Jan Virgili een ...

622
622
Compper kijkt zijn ogen uit: "Dat is echt straf"

Antwerp en Genk hebben zaterdagavond voor hét spektakelstuk van het weekend gezorgd. Ze ...

477
477
Onverwachte held bezorgt Mourinho winnende rentree bij Real

Het vernieuwde Real Madrid is zijn seizoen in LaLiga begonnen met een overwinning, zij het pas op de ...

252
252
Domper Bisiwu: grote debuut om pijnlijke reden uitgesteld

Dit weekend is ook in Spanje het nieuwe seizoen op gang getrapt. Dat gebeurt ook met de nodige ...

305
305
De Bruyne matchwinnaar bij Napoli, Fofana ook beslissend

Heel wat grote buitenlandse competities worden dit weekend afgetrapt en daarbij eisen enkele Rode ...

96
96
Sensatie op Bosuil: Antwerp haalt 1-4 nog op tegen Genk

Op de derde speeldag is Antwerp zijn maximum kwijtgespeeld, al zal het daar wellicht niet al te veel ...

405
405
Kompany opent seizoen met prijs en pakt Supercup

Het seizoen is goed begonnen voor Vincent Kompany en Bayern München. De eerste officiële ...

170
170
Lierse veegt de nul weg met knappe comeback tegen Patro

Lierse begon zijn seizoen vorige week nog teleurstellend met een pandoering in Virton, maar heeft ...

154
154
'Marseille komt aankloppen voor smaakmaker Standard'

Standard wist vrijdagavond in de tweede helft nog La Louvière van zich af te schudden en ...

305
305

Meer sportnieuws