Kijkers Anderlecht-Club Brugge unaniem: "Wat een schande"

door
Kijkers Anderlecht-Club Brugge unaniem:

De ogen van voetbalminnend België waren zondagavond op het Lotto Park gericht. Daar werd namelijk de clash tussen RSC Anderlecht en Club Brugge afgewerkt. Het waren de bezoekers die de topper al snel in handen konden nemen.

Tijdens de winterstop liet Anderlecht een nieuwe grasmat aanleggen, maar voor de partij tegen de Brugse rivaal kampten de Brusselaars met andere kopzorgen. Zo had RSCA opnieuw te maken met een pak afwezigen. Coach David Hubert besloot dan ook om met een onuitgegeven veldbezetting te starten.

LEES OOK: Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

Club snel op voorsprong

Aanvankelijk rendeerde die aanpak niet zoals gehoopt. Ondanks een schietkans voor Anders Dreyer was Club in de aanvangsfase de betere ploeg. En Blauw-Zwart klom ook al snel op voorsprong. Zo liet Ferran Jutgla doelman Colin Coosemans kansloos met een harde en goed gemikte kopbal. Vervolgens wist Paars-Wit het evenwicht wel weer te herstellen.

En Anderlecht kreeg zelf ook enkele goede kansen. Leander Dendoncker kopte echter in het zijnet, Simon Mignolet moest ingrijpen op pogingen van Dreyer en Kasper Dolberg. Mats Rits mikte op zijn beurt over tegen zijn ex-ploeg. Op slag van rust maakte Jutgla er echter toch weer 0-2.

Loskomende graszoden

Al bij al dus een onderhoudende eerste helft. Al had dat weinig te maken met het nieuwe veld. De grasmat lag er weliswaar beter bij dan de modderpoel van vlak voor de winterstop. Maar op bepaalde stroken kwam de graszoden helemaal los, waardoor er meer en meer kuilen ontstonden. Op het sociale medium 'X' is men dan ook kritisch voor de vernieuwde grasmat, die een slordige 300.000 euro zou hebben gekost.

De Pro League moet strengere standaarden hanteren voor de grasmatten ...

Meest recent

Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

16
16
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

58
58
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

257
257
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

56
56
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

59
59
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

81
81
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

202
202
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

318
318
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

418
418
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

43
43
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

232
232
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

234
234
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

62
62
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

160
160
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

489
489
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

190
190
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

129
129
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

204
204
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

115
115
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

235
235
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

157
157
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

61
61
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

115
115
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

401
401
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

112
112

Meer sportnieuws