Kijkers Anderlecht-Club Brugge unaniem: "Wat een schande"

1058 stemmen
Kijkers Anderlecht-Club Brugge unaniem:

De ogen van voetbalminnend België waren zondagavond op het Lotto Park gericht. Daar werd namelijk de clash tussen RSC Anderlecht en Club Brugge afgewerkt. Het waren de bezoekers die de topper al snel in handen konden nemen.

Tijdens de winterstop liet Anderlecht een nieuwe grasmat aanleggen, maar voor de partij tegen de Brugse rivaal kampten de Brusselaars met andere kopzorgen. Zo had RSCA opnieuw te maken met een pak afwezigen. Coach David Hubert besloot dan ook om met een onuitgegeven veldbezetting te starten.

LEES OOK: "Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

Club snel op voorsprong

Aanvankelijk rendeerde die aanpak niet zoals gehoopt. Ondanks een schietkans voor Anders Dreyer was Club in de aanvangsfase de betere ploeg. En Blauw-Zwart klom ook al snel op voorsprong. Zo liet Ferran Jutgla doelman Colin Coosemans kansloos met een harde en goed gemikte kopbal. Vervolgens wist Paars-Wit het evenwicht wel weer te herstellen.

En Anderlecht kreeg zelf ook enkele goede kansen. Leander Dendoncker kopte echter in het zijnet, Simon Mignolet moest ingrijpen op pogingen van Dreyer en Kasper Dolberg. Mats Rits mikte op zijn beurt over tegen zijn ex-ploeg. Op slag van rust maakte Jutgla er echter toch weer 0-2.

Loskomende graszoden

Al bij al dus een onderhoudende eerste helft. Al had dat weinig te maken met het nieuwe veld. De grasmat lag er weliswaar beter bij dan de modderpoel van vlak voor de winterstop. Maar op bepaalde stroken kwam de graszoden helemaal los, waardoor er meer en meer kuilen ontstonden. Op het sociale medium 'X' is men dan ook kritisch voor de vernieuwde grasmat, die een slordige 300.000 euro zou hebben gekost.

De Pro League moet strengere standaarden hanteren voor de grasmatten ...

Meest recent

Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

0
0
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

9
9
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

34
34
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

43
43
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

373
373
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

270
270
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

179
179
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

259
259
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

52
52
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

68
68
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

143
143
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

164
164
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

88
88
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

153
153
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

62
62
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

171
171
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

164
164
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

26
26
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

197
197
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

434
434
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

287
287
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

83
83
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

919
919
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

530
530
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

603
603

Meer sportnieuws