Kijkers Anderlecht-Club Brugge unaniem: "Wat een schande"

door
Kijkers Anderlecht-Club Brugge unaniem:

De ogen van voetbalminnend België waren zondagavond op het Lotto Park gericht. Daar werd namelijk de clash tussen RSC Anderlecht en Club Brugge afgewerkt. Het waren de bezoekers die de topper al snel in handen konden nemen.

Tijdens de winterstop liet Anderlecht een nieuwe grasmat aanleggen, maar voor de partij tegen de Brugse rivaal kampten de Brusselaars met andere kopzorgen. Zo had RSCA opnieuw te maken met een pak afwezigen. Coach David Hubert besloot dan ook om met een onuitgegeven veldbezetting te starten.

LEES OOK: Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Club snel op voorsprong

Aanvankelijk rendeerde die aanpak niet zoals gehoopt. Ondanks een schietkans voor Anders Dreyer was Club in de aanvangsfase de betere ploeg. En Blauw-Zwart klom ook al snel op voorsprong. Zo liet Ferran Jutgla doelman Colin Coosemans kansloos met een harde en goed gemikte kopbal. Vervolgens wist Paars-Wit het evenwicht wel weer te herstellen.

En Anderlecht kreeg zelf ook enkele goede kansen. Leander Dendoncker kopte echter in het zijnet, Simon Mignolet moest ingrijpen op pogingen van Dreyer en Kasper Dolberg. Mats Rits mikte op zijn beurt over tegen zijn ex-ploeg. Op slag van rust maakte Jutgla er echter toch weer 0-2.

Loskomende graszoden

Al bij al dus een onderhoudende eerste helft. Al had dat weinig te maken met het nieuwe veld. De grasmat lag er weliswaar beter bij dan de modderpoel van vlak voor de winterstop. Maar op bepaalde stroken kwam de graszoden helemaal los, waardoor er meer en meer kuilen ontstonden. Op het sociale medium 'X' is men dan ook kritisch voor de vernieuwde grasmat, die een slordige 300.000 euro zou hebben gekost.

De Pro League moet strengere standaarden hanteren voor de grasmatten ...

Meest recent

Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

2
2
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

56
56
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

196
196
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

38
38
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

112
112
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

398
398
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

231
231
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

150
150
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

47
47
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

26
26
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

225
225
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

79
79
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

473
473
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

178
178
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

176
176
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

38
38
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

402
402
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

393
393
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

303
303
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

140
140
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

227
227
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

588
588
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

152
152
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

122
122
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

78
78

Meer sportnieuws