Kijkers Anderlecht-Club Brugge unaniem: "Wat een schande"

door
Kijkers Anderlecht-Club Brugge unaniem:

De ogen van voetbalminnend België waren zondagavond op het Lotto Park gericht. Daar werd namelijk de clash tussen RSC Anderlecht en Club Brugge afgewerkt. Het waren de bezoekers die de topper al snel in handen konden nemen.

Tijdens de winterstop liet Anderlecht een nieuwe grasmat aanleggen, maar voor de partij tegen de Brugse rivaal kampten de Brusselaars met andere kopzorgen. Zo had RSCA opnieuw te maken met een pak afwezigen. Coach David Hubert besloot dan ook om met een onuitgegeven veldbezetting te starten.

LEES OOK: Union neemt met prachtige stunt afscheid van kampioenenbal

Club snel op voorsprong

Aanvankelijk rendeerde die aanpak niet zoals gehoopt. Ondanks een schietkans voor Anders Dreyer was Club in de aanvangsfase de betere ploeg. En Blauw-Zwart klom ook al snel op voorsprong. Zo liet Ferran Jutgla doelman Colin Coosemans kansloos met een harde en goed gemikte kopbal. Vervolgens wist Paars-Wit het evenwicht wel weer te herstellen.

En Anderlecht kreeg zelf ook enkele goede kansen. Leander Dendoncker kopte echter in het zijnet, Simon Mignolet moest ingrijpen op pogingen van Dreyer en Kasper Dolberg. Mats Rits mikte op zijn beurt over tegen zijn ex-ploeg. Op slag van rust maakte Jutgla er echter toch weer 0-2.

Loskomende graszoden

Al bij al dus een onderhoudende eerste helft. Al had dat weinig te maken met het nieuwe veld. De grasmat lag er weliswaar beter bij dan de modderpoel van vlak voor de winterstop. Maar op bepaalde stroken kwam de graszoden helemaal los, waardoor er meer en meer kuilen ontstonden. Op het sociale medium 'X' is men dan ook kritisch voor de vernieuwde grasmat, die een slordige 300.000 euro zou hebben gekost.

De Pro League moet strengere standaarden hanteren voor de grasmatten ...

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

42
42
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

41
41
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

61
61
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

98
98
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

136
136
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

47
47
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

164
164
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

61
61
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

76
76
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

407
407
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

368
368
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

810
810
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

277
277
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

440
440
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

256
256
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1006
1006
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

337
337
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

392
392
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

107
107
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

663
663
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

272
272
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

126
126
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

583
583

Meer sportnieuws