Antwerp-tweetal door de mangel gehaald: "Slechtste van 1A"

door
Antwerp-tweetal door de mangel gehaald:

Antwerp FC is er zondagmiddag niet in geslaagd om een gepast vervolg te breien aan de indrukwekkende bekerzege tegen Union SG. Op het veld van rivaal Beerschot VA moest de Great Old zelfs van geluk spreken met een puntje. Verschillende sterkhouders gaven dan ook niet thuis.

De landskampioen van 2023 was uitstekend aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. In de kwartfinales van de Croky Cup haalde RAFC het immers met zware 5-1-cijfers van Union SG. En dus trok men zondag vol vertrouwen naar 't Kiel voor de derby tegen Beerschot, dat zelf wél gewipt werd uit de beker.

LEES OOK: Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Antwerp ontsnapt

Maar de wedstrijd was amper begonnen of de bezoekers werden met de voeten op de grond gezet. Zo zette Thibaud Verlinden de thuisploeg al na enkele seconden op voorsprong. Beerschot kreeg voor rust zelfs nog een unieke kans om op 2-0 te komen, maar Senne Lammens wist een strafschop uit zijn doel te houden.

Daar profiteerde Antwerp optimaal van: vlak na de pauze kwamen de bezoekers immers langszij. RAFC speelde in de tweede helft ook een pak beter. Toch was het uiteindelijk Beerschot dat nog de beste kansen op de overwinning greep. Geen al te beste prestatie dus van het stamnummer één.

Zwakke rechterflank

Verschillende spelers bleven dan ook onder het gewenste niveau. Denis Odoi bijvoorbeeld, beleefde een belabberde middag. Met pijnlijk balverlies lag hij aan de basis van de vroege tegengoal. Ook daarna bleef de ervaren verdediger/middenvelder erg slordig voor de dag komen.

Daarnaast maakte Anthony Valencia een slechte beurt. De flankaanvaller liet veel te veel steken vallen op defensief vlak, wat hem een uitbrander van Vincent Janssen opleverde. Bovendien lag hij aan de basis van de gemiste penalty. Zowel Odoi als Valencia werd tijdens de rust dan ook gewisseld. Op het sociale medium 'X' kreeg het duo er ook stevig van langs.

🚀

Odoi is stilaan toe aan vervanging in de basiself ...

Meest recent

SK Beveren verlengt stuntreeks, negenkoppig Lierse stunt

SK Beveren blijft door de Challenger Pro League razen. Na 21 speeldagen zijn de Waaslanders nog ...

36
36
"Een monster!" - Fransen geloven ogen niet bij Club-steunpilaar

Tijdens de slotspeeldag van de League Phase in de Champions League moest Club Brugge nog vol ...

115
115
Malmö-coach kijkt 'enorm' uit naar één Genkie: "Toptalent"

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

53
53
Jan Breydel ontploft! Club neemt wervelstart tegen Marseille

Op de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League stond Club Brugge voor een ...

49
49
PSG pakt uit met goudhaantje, miljoenencadeau voor Barça

Paris Saint-Germain FC heeft niet voor het eerst een goudhaantje weggeplukt uit de jeugdopleiding ...

26
26
Club-Marseille: Leko lokt straffe gast naar Jan Breydel

Club Brugge staat woensdagavond voor één van zijn belangrijkste matchen van het ...

150
150
‘Anderlecht flikt het: oude bekende aan soldenprijs’

Anderlecht haalt een oud dossier opnieuw van onder het stof. Wat vorig jaar nog onhaalbaar dure ...

900
900
Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

71
71
'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

596
596
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

148
148
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

175
175
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

52
52
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

332
332
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

190
190
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

571
571
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

106
106
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

163
163
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

132
132
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

170
170
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

205
205
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

342
342
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

144
144
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

55
55
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

73
73
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

371
371

Meer sportnieuws