Antwerp-tweetal door de mangel gehaald: "Slechtste van 1A"

door
Antwerp-tweetal door de mangel gehaald:

Antwerp FC is er zondagmiddag niet in geslaagd om een gepast vervolg te breien aan de indrukwekkende bekerzege tegen Union SG. Op het veld van rivaal Beerschot VA moest de Great Old zelfs van geluk spreken met een puntje. Verschillende sterkhouders gaven dan ook niet thuis.

De landskampioen van 2023 was uitstekend aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. In de kwartfinales van de Croky Cup haalde RAFC het immers met zware 5-1-cijfers van Union SG. En dus trok men zondag vol vertrouwen naar 't Kiel voor de derby tegen Beerschot, dat zelf wél gewipt werd uit de beker.

LEES OOK: Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Antwerp ontsnapt

Maar de wedstrijd was amper begonnen of de bezoekers werden met de voeten op de grond gezet. Zo zette Thibaud Verlinden de thuisploeg al na enkele seconden op voorsprong. Beerschot kreeg voor rust zelfs nog een unieke kans om op 2-0 te komen, maar Senne Lammens wist een strafschop uit zijn doel te houden.

Daar profiteerde Antwerp optimaal van: vlak na de pauze kwamen de bezoekers immers langszij. RAFC speelde in de tweede helft ook een pak beter. Toch was het uiteindelijk Beerschot dat nog de beste kansen op de overwinning greep. Geen al te beste prestatie dus van het stamnummer één.

Zwakke rechterflank

Verschillende spelers bleven dan ook onder het gewenste niveau. Denis Odoi bijvoorbeeld, beleefde een belabberde middag. Met pijnlijk balverlies lag hij aan de basis van de vroege tegengoal. Ook daarna bleef de ervaren verdediger/middenvelder erg slordig voor de dag komen.

Daarnaast maakte Anthony Valencia een slechte beurt. De flankaanvaller liet veel te veel steken vallen op defensief vlak, wat hem een uitbrander van Vincent Janssen opleverde. Bovendien lag hij aan de basis van de gemiste penalty. Zowel Odoi als Valencia werd tijdens de rust dan ook gewisseld. Op het sociale medium 'X' kreeg het duo er ook stevig van langs.

Odoi is stilaan toe aan vervanging in de basiself ...

Meest recent

Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

19
19
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

34
34
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

87
87
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

49
49
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

185
185
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

123
123
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

334
334
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

976
976
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

55
55
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

135
135
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

137
137
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

247
247
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

75
75
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

55
55
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

531
531
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

113
113
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

375
375
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

592
592
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

311
311
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

365
365
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

371
371
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

80
80
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

459
459
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

83
83
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

79
79

Meer sportnieuws