‘Club Brugge én Antwerp strijden om middenvelder'

365 stemmen
‘Club Brugge én Antwerp strijden om middenvelder'

Royal Antwerp FC haalde eerder al Olivier Deman binnen, maar Marc Overmars lijkt nog niet klaar op de wintermercato. The Great Old wilde weer zakendoen met Boca Juniors nadat het Ayrton Costa snel naar Argentinië laat vertrekken. Mauricio Benitez van Boca staat hoog op het lijstje van stamnummer 1, maar Club Brugge springt plots ook in de dans.

Journalist Ekrem Konur laat weten dat zowel Antwerp als Club Brugge middenvelder Benitez graag willen binnenhalen. De 20-jarige controleur is een talent, maar wacht nog op een grote doorbraak in de A-kern. Toch lijkt een stap naar Europa al op komst.

LEES OOK: 'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Belgische clash

Antwerp werd in verband gebracht met een huurconstructie voor Benitez. De Argentijn zou een stap naar België wel zien zitten. Club Brugge wil de deal nu echter kapen waardoor de Belgische clubs op de wintermercato clashen. Blauw-Zwart heeft meer kapitaal dan Antwerp en kan Benitez mogelijk meteen definitief overnemen.

Aan de andere kant staat Antwerp op het punt zaken te doen met Boca Juniors in verband met Ayrton Costa. The Great Old kan van die goede verstandhouding profiteren. Het is nog wachten op een officieel bod uit België. Blauw-Zwart strijdt op drie fronten mee en Nicky Hayen wil graag over een ruime kern beschikken.

Veelbelovend talent

Benitez wacht aldus nog op de grote doorbraak bij een A-kern. Momenteel maakt hij vooral minuten bij de B-ploeg van Boca Juniors. In Argentinië heeft de defensief ingestelde middenvelder nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 400.000 euro. Antwerp en Club Brugge staan alvast lijnrecht tegenover elkaar op de wintermercato.

Wie zal aan het langste eind trekken in de strijd om Benitez?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

23
23
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

132
132
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

95
95
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

88
88
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

281
281
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

159
159
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

162
162
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

351
351
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

615
615
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

307
307
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3442
3442
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

64
64
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

75
75
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

58
58
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

207
207
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

225
225
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

203
203
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

123
123
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

129
129

Meer sportnieuws