‘Club Brugge én Antwerp strijden om middenvelder'

door
‘Club Brugge én Antwerp strijden om middenvelder'

Royal Antwerp FC haalde eerder al Olivier Deman binnen, maar Marc Overmars lijkt nog niet klaar op de wintermercato. The Great Old wilde weer zakendoen met Boca Juniors nadat het Ayrton Costa snel naar Argentinië laat vertrekken. Mauricio Benitez van Boca staat hoog op het lijstje van stamnummer 1, maar Club Brugge springt plots ook in de dans.

Journalist Ekrem Konur laat weten dat zowel Antwerp als Club Brugge middenvelder Benitez graag willen binnenhalen. De 20-jarige controleur is een talent, maar wacht nog op een grote doorbraak in de A-kern. Toch lijkt een stap naar Europa al op komst.

LEES OOK: Oosting draagt zege op aan 2 spelers en looft matchwinnaar

Belgische clash

Antwerp werd in verband gebracht met een huurconstructie voor Benitez. De Argentijn zou een stap naar België wel zien zitten. Club Brugge wil de deal nu echter kapen waardoor de Belgische clubs op de wintermercato clashen. Blauw-Zwart heeft meer kapitaal dan Antwerp en kan Benitez mogelijk meteen definitief overnemen.

Aan de andere kant staat Antwerp op het punt zaken te doen met Boca Juniors in verband met Ayrton Costa. The Great Old kan van die goede verstandhouding profiteren. Het is nog wachten op een officieel bod uit België. Blauw-Zwart strijdt op drie fronten mee en Nicky Hayen wil graag over een ruime kern beschikken.

Veelbelovend talent

Benitez wacht aldus nog op de grote doorbraak bij een A-kern. Momenteel maakt hij vooral minuten bij de B-ploeg van Boca Juniors. In Argentinië heeft de defensief ingestelde middenvelder nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 400.000 euro. Antwerp en Club Brugge staan alvast lijnrecht tegenover elkaar op de wintermercato.

Wie zal aan het langste eind trekken in de strijd om Benitez?

Meest recent

Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

38
38
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

539
539
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

62
62
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

62
62
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

85
85
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

130
130
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

518
518
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

29
29
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

284
284
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

189
189
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

150
150
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

337
337
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

175
175
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

60
60
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

40
40
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

256
256
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

88
88
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

332
332
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

176
176
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

45
45
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

271
271
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

295
295
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

100
100
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

231
231
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

74
74

Meer sportnieuws