‘Club Brugge én Antwerp strijden om middenvelder'

door
‘Club Brugge én Antwerp strijden om middenvelder'

Royal Antwerp FC haalde eerder al Olivier Deman binnen, maar Marc Overmars lijkt nog niet klaar op de wintermercato. The Great Old wilde weer zakendoen met Boca Juniors nadat het Ayrton Costa snel naar Argentinië laat vertrekken. Mauricio Benitez van Boca staat hoog op het lijstje van stamnummer 1, maar Club Brugge springt plots ook in de dans.

Journalist Ekrem Konur laat weten dat zowel Antwerp als Club Brugge middenvelder Benitez graag willen binnenhalen. De 20-jarige controleur is een talent, maar wacht nog op een grote doorbraak in de A-kern. Toch lijkt een stap naar Europa al op komst.

LEES OOK: 'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Belgische clash

Antwerp werd in verband gebracht met een huurconstructie voor Benitez. De Argentijn zou een stap naar België wel zien zitten. Club Brugge wil de deal nu echter kapen waardoor de Belgische clubs op de wintermercato clashen. Blauw-Zwart heeft meer kapitaal dan Antwerp en kan Benitez mogelijk meteen definitief overnemen.

Aan de andere kant staat Antwerp op het punt zaken te doen met Boca Juniors in verband met Ayrton Costa. The Great Old kan van die goede verstandhouding profiteren. Het is nog wachten op een officieel bod uit België. Blauw-Zwart strijdt op drie fronten mee en Nicky Hayen wil graag over een ruime kern beschikken.

Veelbelovend talent

Benitez wacht aldus nog op de grote doorbraak bij een A-kern. Momenteel maakt hij vooral minuten bij de B-ploeg van Boca Juniors. In Argentinië heeft de defensief ingestelde middenvelder nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 400.000 euro. Antwerp en Club Brugge staan alvast lijnrecht tegenover elkaar op de wintermercato.

Wie zal aan het langste eind trekken in de strijd om Benitez?

Meest recent

'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

19
19
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

35
35
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

122
122
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

284
284
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

258
258
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

245
245
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

333
333
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

445
445
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

287
287
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

620
620
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

220
220
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

34
34
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

605
605
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

303
303
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1367
1367
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

455
455
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

433
433
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

419
419
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

305
305
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

535
535
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

211
211
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

377
377
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

243
243
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

416
416
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3146
3146

Meer sportnieuws