Efficiënt Standard pakt gevleide zege tegen KV Kortrijk

99
Efficiënt Standard pakt gevleide zege tegen KV Kortrijk

Standard en KV Kortrijk was een partij met de twee ploegen die het minst scoorden in de Jupiler Pro League. Velen hadden daarom een 0-0 verwacht. Het werd echter 1-0, waardoor Standard een goede zaak doet.

LEES OOK: Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Standard - KV Kortrijk

De eerste helft was zeker niet al te hoogstaand. Beide partijen zetten een goede organisatie neer en heel grote kansen waren schaars. Zo kreeg Standard halverwege de eerste helft er wel enkele goede. De bedrijvige Camara was er dichtbij, ook Price kreeg een mooie kans.

Bij KV Kortrijk, dat zeker niet onderlag, waren ze ook dreigend. Ferri kreeg daar een zeer goede mogelijkheid. Scoren lukte echter niet bij de twee ploegen en daardoor gingen we met een 0-0 de rust in. Het was hopen op doelpunten in de tweede periode.

Tweede goal van Ayensa

En die kregen we ook snel te zien. De Rouches begonnen rustig aan die match, maar na matig verdediger kon Ayensa met de bal aan de haal gaan en de spits scoorde nog maar zijn tweede goal van het seizoen. KVK in de problemen.

De Kerels kregen nadien een dot van een kans, maar Ambrose miste alleen voor Henkinet. Vanderhaeghe vloekte eens stevig. De bezoekers verdienden de achterstand zeker niet, want Kadri trof ook nog eens de lat. Vanderhaeghe vloekte nadien nog eens, want Ferri pakte zijn vijfde gele kaart van het seizoen en mist daardoor de match van volgende week tegen Anderlecht.

Kortrijk noopte Henkinet nog eens tot een redding, maar de gelijkmaker kwam er niet. Standard - dat geen kans meer kreeg na de goal - boekt zo een gevleide, maar belangrijk zege. De Rouches staan zo voorlopig zevende op twee punten van nummer zes AA Gent.

Scoreverloop:

  • 1-0 (49') Dennis Eckert Ayensa

Gaat Standard de top zes halen?

Meest recent

KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

8
8
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

50
50
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

21
21
Club versus Anderlecht: hoe Blauw-Zwart de macht overnam

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

88
88
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

169
169
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

26
26
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

209
209
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

191
191
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

96
96
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

151
151
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

20
20
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

65
65
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

40
40
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

110
110
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

91
91
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

33
33
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

16
16
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

29
29
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

482
482
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

84
84
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

19
19
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

112
112
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

72
72
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

178
178

Meer sportnieuws