Efficiënt Standard pakt gevleide zege tegen KV Kortrijk

99 stemmen
Efficiënt Standard pakt gevleide zege tegen KV Kortrijk

Standard en KV Kortrijk was een partij met de twee ploegen die het minst scoorden in de Jupiler Pro League. Velen hadden daarom een 0-0 verwacht. Het werd echter 1-0, waardoor Standard een goede zaak doet.

LEES OOK: KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

Standard - KV Kortrijk

De eerste helft was zeker niet al te hoogstaand. Beide partijen zetten een goede organisatie neer en heel grote kansen waren schaars. Zo kreeg Standard halverwege de eerste helft er wel enkele goede. De bedrijvige Camara was er dichtbij, ook Price kreeg een mooie kans.

Bij KV Kortrijk, dat zeker niet onderlag, waren ze ook dreigend. Ferri kreeg daar een zeer goede mogelijkheid. Scoren lukte echter niet bij de twee ploegen en daardoor gingen we met een 0-0 de rust in. Het was hopen op doelpunten in de tweede periode.

Tweede goal van Ayensa

En die kregen we ook snel te zien. De Rouches begonnen rustig aan die match, maar na matig verdediger kon Ayensa met de bal aan de haal gaan en de spits scoorde nog maar zijn tweede goal van het seizoen. KVK in de problemen.

De Kerels kregen nadien een dot van een kans, maar Ambrose miste alleen voor Henkinet. Vanderhaeghe vloekte eens stevig. De bezoekers verdienden de achterstand zeker niet, want Kadri trof ook nog eens de lat. Vanderhaeghe vloekte nadien nog eens, want Ferri pakte zijn vijfde gele kaart van het seizoen en mist daardoor de match van volgende week tegen Anderlecht.

Kortrijk noopte Henkinet nog eens tot een redding, maar de gelijkmaker kwam er niet. Standard - dat geen kans meer kreeg na de goal - boekt zo een gevleide, maar belangrijk zege. De Rouches staan zo voorlopig zevende op twee punten van nummer zes AA Gent.

Scoreverloop:

  • 1-0 (49') Dennis Eckert Ayensa

Gaat Standard de top zes halen?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

88
88
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

14
14
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

45
45
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

27
27
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

117
117
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

27
27
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

275
275
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

155
155
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

44
44
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

211
211
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

142
142
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

137
137
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

91
91
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

427
427
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

333
333
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

132
132
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

135
135
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

96
96
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

165
165
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

199
199
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws