Efficiënt Standard pakt gevleide zege tegen KV Kortrijk

99 stemmen
Efficiënt Standard pakt gevleide zege tegen KV Kortrijk

Standard en KV Kortrijk was een partij met de twee ploegen die het minst scoorden in de Jupiler Pro League. Velen hadden daarom een 0-0 verwacht. Het werd echter 1-0, waardoor Standard een goede zaak doet.

LEES OOK: Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Standard - KV Kortrijk

De eerste helft was zeker niet al te hoogstaand. Beide partijen zetten een goede organisatie neer en heel grote kansen waren schaars. Zo kreeg Standard halverwege de eerste helft er wel enkele goede. De bedrijvige Camara was er dichtbij, ook Price kreeg een mooie kans.

Bij KV Kortrijk, dat zeker niet onderlag, waren ze ook dreigend. Ferri kreeg daar een zeer goede mogelijkheid. Scoren lukte echter niet bij de twee ploegen en daardoor gingen we met een 0-0 de rust in. Het was hopen op doelpunten in de tweede periode.

Tweede goal van Ayensa

En die kregen we ook snel te zien. De Rouches begonnen rustig aan die match, maar na matig verdediger kon Ayensa met de bal aan de haal gaan en de spits scoorde nog maar zijn tweede goal van het seizoen. KVK in de problemen.

De Kerels kregen nadien een dot van een kans, maar Ambrose miste alleen voor Henkinet. Vanderhaeghe vloekte eens stevig. De bezoekers verdienden de achterstand zeker niet, want Kadri trof ook nog eens de lat. Vanderhaeghe vloekte nadien nog eens, want Ferri pakte zijn vijfde gele kaart van het seizoen en mist daardoor de match van volgende week tegen Anderlecht.

Kortrijk noopte Henkinet nog eens tot een redding, maar de gelijkmaker kwam er niet. Standard - dat geen kans meer kreeg na de goal - boekt zo een gevleide, maar belangrijk zege. De Rouches staan zo voorlopig zevende op twee punten van nummer zes AA Gent.

Scoreverloop:

  • 1-0 (49') Dennis Eckert Ayensa

Gaat Standard de top zes halen?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

3
3
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

15
15
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

62
62
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

13
13
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

27
27
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

37
37
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

79
79
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

64
64
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

152
152
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

198
198
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

440
440
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

190
190
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

300
300
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

30
30
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

42
42
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

168
168
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

199
199
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

491
491
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

187
187
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

45
45
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

44
44
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

31
31
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

127
127

Meer sportnieuws